Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

ludi, podaj mi namiar na tego swojego lekarza od grzybicy ktory cie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
boczniaku po tej soli fizjologicznej drapalo mnie tak ze musialm wezwac pogotowje bo myslalm ze odlece doslownie zadrapie sie w jamie ustnej tak mi to podraznilo ,a robilam te inhalacje doslownie 4 minutki,niestety bedziesz sie czul okropnie ,masz chyba fest zagrzybiony organizm sadzac po walce po lekach ,u mnie to megafatalne drapanie trwalo ok 6 tygodni ,moze ciut dluzej ale takie z jak jadlam,polykala to potem kaszlalm z 10 minut czasem az do wymiotow,doslownie wylam z bezsilności i cierpienia,nie zdawalam sobie wczesniej sprawy ile czlowiek moze wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
edsonik doktor Hofman Poznan ul Boguslawskiego 16 miesci sie w centrum alergoligii tel 0618660430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludi Dziękuję ci Ludi i faktycznie jakieś 3 tygodnie temu robiłem sobie inhalacje z soli fizjologicznej+mucosolwan może 3 dni i zaczynało mi się coś dziwnie oddychać w oskrzelach ciągle mi coś chrapało ale nie mogłem odkaszleć i zaprzestałem.Ale chyba zaryzykuję bo już wolę tą flegmą kaszleć jak suchością świszczącą.Dzwoniłem dzisiaj do mojej Pani doktor która tą moją chorobę prowadzi i mówi tak że mam zbadać krew na poziom żelaza? twierdzi że też są przypadki kluchy i suchości z powodu niedoboru żelaza???Do pewności a raczej dla niej zrobię te badanie.Mam też jeszcze zbadać czy mój organizm toleruje gluten czy też nie.No a jak nie będę sobie pomagał inhalacjami czy płukaniem gardła to będę się może dłużej męczył z tym grzybem czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dodam jeszcze że nie mam jako tako kaszlu ale za to go sam wymuszam aby się udało wyksztusić to świństwo ale i tak nie idzie bo ta flegma jest tak klejąca i gardło suche że nie chce się za diabła oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
boczniak przy grzybicy nie bierze sie ukosolwnu,atrowentu ani tym podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi dlaczego się nie bierze? trzeba brać leki na rozrzedzenie wydzieliny - ona nie może zalegać- sluz musi byc normalny inaczej przylega a w zgęstniałym sluzie zawsze sa bakterie ! i co więcej szybko sie mnożą w takiej ciepłej pozywce boczniak polecam acc, flegamine, sól emska- to bez recepty sa tez inne leki ale to już na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczareczka Dzięki a powiedz co to jest te ACC czy ten drugi co podałaś? DO INHALACJI??? A dodatkowo mogę robić inhalację solą fizjologiczną tak aby nawilżyć błony śluzowe w celu odrywania się tego dziwadła ??? Mam jeszcze pytanie takie: często miewam zgagi i czy mogę stosować ranigast z Flumyconem którego przyjmuję na eliminowanie grzybów? Powiedzcie mając grzybicę i te objawy gardłowe powinno być czuć z ust nieprzyjemny zapach czy też nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
BOCZNIAK PIECZARECZKA ACC TO FLUIUCIL/INNA NAZWA/a mukosolwanu sie nie bierze nie wiem dlaczego oge spytac doktorki,flegamine chyba mozna bo tez bralam,acc/fluiucil/lub pectodril mozna brac,one usuwaja nie tylko wydzieline ale grzzybnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
sorki ale znow m nie zawsze mi weszlo ,te leki ktore pisalam BOCZNIAKUnie tylko rozrzedzaja wydzieline ale i dzialja na kluche w gardle ,pan laryngolog z tych madrzejszych mi to powiedzial ,faktycznie kilku osobom z tymi kluchowymi sprawami pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
acc ,fluimucil i pectodril sa albo w saszetkach do rozpuszczania albo tabl musujacych albo tabl do ssania/pectodril/jt acc acetylocysteinum ,nie koliduje z lekami na grzyba ,nie jest lekiem steroidowym ,a steroidowe sa absolutnie zakazane z flukonazolem ,ketokonazolem i amfoterycyna acha ale sprobuj od dawki 200/mnie zapisal doktor 600 ale myslal ze sie udusze wydzielino tak sie odrywalo,acha i bedziesz plul bardzo obficie,z godzine dwie po zazyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszeliscie o wilkikora? Przyjechali do Poznania z Londynu. Lecza metodami naturalnymi dzisiaj sie dowiedzial od szwagra, ze leczyli jego dziadka, co mial bardzo zaawansowanego raka i doprowadzili do takiego stanu, ze odstawil morfine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludi Na prawdę bardzo Ci dziękuję za wysłuchanie mnie i o pomoc którą zaraz jutro wypróbuję! i mam nadzieję że jak teraz nie mogę nic wykrztusić gdyż mam straszną suchotę i kluchę to po tym się coś ruszy? z drugiej strony to trochę się boję żebym się nie zaczął dusić tą flegmą no chyba że ona nie będzie taka gęsta tylko rozrzedzona. Chciałbym jeszcze się dowiedzieć jak to jest gdy np. zjem coś ale dozwolone w grzybicach to zaraz mam większe uczucie tej kluchy i zaraz też jest ta flegma ciągnąca? a między posiłkami mam wydzielinę białą jak śnieg i pienistą i dlaczego tak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego szpitalnego leczenia poglebilem sobie zapalenie zoladka, bo teraz to mnie piecze i sciska po wiekszosci jedzenia. Mam venter, ale on w skladzie ma jakis osmiosiarczan sacharozy, maalox z kolej zaiwera jakies cukry i przesadnie duzo magnezu, cos proponujecie, cos lekkiego niekoniecznie naturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
boczniak no n ie wiem dlaczego tak jest ,ja tez mialam to pianoplucie wieksze miedzy posilkami,z tym acc zacznij od 200dawki ,ona jest optymalna,takie nasilone objawy beda ze2 godziny i to przez poczatkowy okres ale po tym ustepuje tez ta suchosc w ustach ,mi tez zalecil laryngolog sol emskom do plukania ,ale na poczatku mi podrazniala,potem jak juz sie podlaczysz super rrzecz na gardlo na suchosc i chrzakanie,pij siemie lniane ono tez mi poagalo na to ,tez poysl laryngologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludi A powiedz mi jeszcze jedno czy te leki nie nasilą u mnie zapalenia w gardle,krtani? A co o soli fizjologicznej w inhalacji sądzisz? jest to ponoć roztwór obojętny dla organizmu więc raczej chyba nie powinien szkodzić no chyba że w ogóle grzybom sprzyja wilgotne powietrze i zamiast pomagać to będę sobie szkodził.Bo jeśli mogę taką inhalacje przeprowadzać to zaraz sobie zrobię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
boczniak a jesznabial????? bo onbardzo zaflegmia,ja zrezygnowalam i wtedy cosik sie ruszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boczniak ludi już napisała o lekach- kup jeden z nich i łykaj, jak nie pomaga zmień, dodam że kwiat pierwiosnka tez rozrzedza sluz-tak samo jak ACC . Sól emska i flegamina działa znacznie delikatniej . Weź tez pod uwage czy nie masz nadkażenia bakteryjnego - teraz masa ludzi choruje . Inhalacje z soli napewno pomagaja na nawilzenie , sama stosuje ale jak jest bakteria razem z grzybkiem to sama sól to za mało. Inhalator jest czesto zasiedlany przez szczepy bakterii trudnych do odkażenia bakteri - lepiej uzywać najprostszego- nawet miska, kubek - tak mi mówił kiedys profesor otolaryngolog . Jak czujesz ze masz suche gardło pij siemię lniane - działa osłonowo , na refluks tez pomaga i wogóle na cały układ pokarmowy a o lekach poczytaj na ulotce czy nie ma przeciwskazań- jak nic nie pisze to bierz edsonik wilkakora to jak modny niegdyś ANRY autosugestia za takie pieniądze napewno leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
brawo Pieczareczko przyponialas mi o tym inch elektrycznym ,kiedys matki wypozyczaly takiez przychodni i dzieci pote lapaly jakies inne cuda po takich zabiegach ,gdzis o tym na necie czytalam ,niestety jest ase zyjatek ktore nawet niezbyt dokladna sterylizacje przezywaja sie okazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludi A powiedz mi jeszcze jedno czy te leki nie nasilą u mnie zapalenia w gardle,krtani? A co o soli fizjologicznej w inhalacji sądzisz? jest to ponoć roztwór obojętny dla organizmu więc raczej chyba nie powinien szkodzić no chyba że w ogóle grzybom sprzyja wilgotne powietrze i zamiast pomagać to będę sobie szkodził.Bo jeśli mogę taką inhalacje przeprowadzać to zaraz sobie zrobię!!!Tak siemię lniane już chyba 2 tygodnie przygotowuję sobie i popijam często w ciągu dnia i nawet jak w nocy się przebudzam to popijam ale nie pomaga z resztą może jak bym tego nie stosował to bym sobie nie dał w ogóle rady z tymi objawami!Ten ACC mam dawkować po 200ml??? czy jak i ile razy na dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
acc 2 lub 3 razy dziennie ,paietaj ostatni raz najpozniej o 5 po poludniu sprubuj napierw raz dzienie potem 2 zobaczysz ile ci potrzeba ,ja bralam 2 razy dzinnie potem raz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
boczniak nie panikuj ja mialam ,bezglosy ,chrzakania,oprocz candidy drugiego grzyba aspergilusa ,stracilam zapach i smakna tygodnie,suchosc taka ze nie przyjmowala pokarow zadnych stalych ,potem byly trudnosci z plynnyi gestszyi ,bedziesz zyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki zapytałem o dawce w ml. a Tobie oto nie chodziło a jak sobie przemyślałem to coś mi nie pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boczniak wez pod uwage tez czy aby ta klucha nie pochodziła z zatok a nie z gardła - tak czesto jest , z zatok spływa a w gardle siedzi , oskrzela podraznia - mozna sprawdzic małą latarką przy lusterku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię ale ja wolę się zapytać kogoś kto z doświadczenia wie coś o tym jak Ty bo ja na temat grzybic nie wiem nic ale za to jak chodzi o sprawy z przewodem pokarmowym i nerkami to od 11 roku życia się męczę i studiuję książki(pogłębiam wiedzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
dokladnie ,ja na to pieczareczko wpadlam jak stosowalam krople do nosa,i splywalo mi swinstwo ,ta niby wydzielina gorzka ,wiec tak potem dedukcyjnie ze to od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak tak czytam i ludzie leczą grzybicę nawet 15 lat i na wiele sposobów to mnie przeraża ta wieść!A o co chodziło w leczeniu wodą utlenioną? dlaczego nie każdy miał odwagę aby próbować czym grozi ta kuracja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do japanka Więc tak 6 lat walczyłem z nieżytem żołądka+ refluks ale od roku jest ok lecz czasami przychodzą zgagi i jestem przekonany w 100% że na tle nerwowym bo powiedz jak to możliwe się zdenerwować i zaraz mieć zgagę i zaraz po zażyciu tabletki uspokajającej zgaga czy inne dolegliwości przechodzą jak ręką odjął???Teraźniejsze objawy z gardłową kluchą i suchością zaczęły mi się po mocnych zgagach i wzdęciach i one też były wywołane na wskutek przeżytych nerwów (emocji) ale na prawde były tak mocne że myślałem że się zapalę od środka i oczywiście leki uspokajające pomogły ale już nie tak od razu. W między czasie bolało mnie gardło i zrobiłem wymaz i okazało się że mam gronkowca i moja lekarka dała odpowiedni antybiotyk i gronkowiec się wyniósł po następnym wymazie to stwierdzono ale za to okazało się że są grzyby candida no i moja lekarka zaraz też wszczęła leczenie grzybicy.I tak te leczenie grzybicy trwa tydzień.Stosuję ścisłą dietę+Flumycon+ProBactri4+witamina C1000+zielona herbata+czosnek i wiele innych dodatków.Jak na razie moje objawy w gardle utrzymują się bez zmian ciągle suchuteńka śluzówka i gęsta strasznie wydzielina po zjedzeniu czego kolwiek, między posiłkami wydzielina biała i pienista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×