Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość medycyna naturalna
Witam, Na tutejszym forum udziela się dużo osób, które korzystają, korzystały z metod medycyny naturalnej w celu odzyskania zdrowia. Bardzo nas interesuje czy medycyna ta faktycznie komuś pomogła, czy raczej zaszkodziła. Doświadczenia są różne i chcielibyśmy abyście je opisali na naszym forum. Forum "Medycyna naturalna – fakty i mity" zostało udostępnione po to, aby uzyskać ostateczną odpowiedź na pytanie czy medycyna naturalna to błogosławieństwo czy zakała terapii. Zapraszamy do dyskusji na www.drjanus.pl Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz glosowalam dawno dawno temu. ale wiekszosc ludzi smieje sie z tego i to olewa. po co mam dyskutowac???? nie widze sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazyliscie moze ze po orzechach wloskich jezyk staje sie rozowy? Wczoraj zjadlam duza garsc i jezyk potem wyglada super, taka obserwacja:) nie wiem czy to pomaga tylko "na raz" czy ma jakis wplyw na dluzsza mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madycyna naturalna
gabsonik--> ale głosowałaś na co? Bardzo chcemy poznać Wasze zdanie na niezależnym forum. Każda opinia jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdanie jakie ? o co ci chodzi? glosowalam w sprawie codexu jak kazdy powinien to zrobic mi sie podoba to forum i nie zamierzam sie ewakuowac dyskusja na temat leczenie konwencjonalne czy naturalne jest bez sensu calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madycyna naturalna
Nie prosimy o ewakuowanie się z tego czy innego forum. :) Zależy nam jednak na opinii ludzi, którzy korzystali z medycyny naturalnej. Jest to tylko zaproszenie do wyrażenia swej opinii w tym zakresie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mnie cos dziwnego dopadło....rano normalny stolec a wieczorem temperatura , czerwona twarz i biegiem do kibelka... no i niby przeszło... pozostało mi tylko osłabienie i uczucie strasznego zmęczenia ud..... może to jakaś grypka albo wirus?U nas w pracy większość chora..Co dziwne po tym wypróżnieniu wieczornym jadłem normalnie i zero przelewania gazy ze 2 razy..... kolejny raz głupieje.... poleżę w domu prokuruje się.. do lekarza na razie nie idę. bo już widzę jak antybiotyk przepisuje.... jak nie przejdzie przez 2 - 3 dni to się wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chris moze to organizm tak sie oczyszcza? Ja na poczatku kuracji mialam biegunki, a szczegolnie po probiotylu ale po jakims czasie wszystko przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany ale....
... kwadratowe a berecikach!!! Ta cala medycyna naturalna to nic innego jak 'bioslonecontrajanus' w wersji hard. ciekawe czy za uzywanie nazwy 'drjanus' nie grozi jakis paragraf???? Uklony :-P dla moich 'ulubiencow' Pozdrawiam, Andy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna zagrzybiona
Madycyna naturalna Nie prosimy o ewakuowanie się z tego czy innego forum. medycyna naturalna pisał :Zależy nam jednak na opinii ludzi, którzy korzystali z medycyny naturalnej. Jest to tylko zaproszenie do wyrażenia swej opinii w tym zakresie. pozdrawiam ///Odpowiadam ; myślę ,że źle zostałam zrozumiana wklejając na forum artykuł o Codex Alimentarus i tu nie chodzi o ewakuację z jakiegoś forum ale martwię się o restrykcje już od 2010 roku które takie fora zresztą wg. mnie potrzebne, będą stopniowo dyskryminować przez wymuszone przepisy Codexu a Codex dotyczy nie tylko suplementów , samych chorych poszukujących innych metod poprawy zdrowia , diety czy odżywiania ale osób które daną medycynę naturalną kreują lub o niej dyskutują . Jestem za medycyną naturalną ,za wiekowym dziedzictwem ziołolecznictwa , za nie utrudnionym dostępem do suplementów ,za zielonym światłem w leczeniu naturalnym , za samoleczeniem szczególnie w przypadkach przewlekłych lub kiedy medycyna akademicka pomijając przypadki niewiedzy i ignorancji nie radzi sobie z naszymi chorobami .Moja opinia jest pozytywna do medycyny naturalnej i gdyby nie profilaktyka i korzystanie z medycyny naturalnej stan mojego zdrowia byłby o wiele gorszy .Wniosek - także samoleczenie jest z korzyścią dla budżetu państwa np. mniej wydatków na wystawione recepty i to ,że nie jestem inwalidką dzięki medycyny naturalnej też a więc renta odpada ale jest to zasługą leczenia naturalnego . Oczywiście są i przypadki trudne w leczeniu nie tylko lekami na receptę ale i bez recepty również ale ogólnie korzystanie ze świadomej diety i suplementów w postaci ziółek ,kropli , mikstur ,kapsułek itp.jest uzasadnione i pożądane .Zdarza się ,że brakuje nam wytrwałości i są załamania odnośnie stanu zdrowia ale nie można oczekiwać niekiedy szybkiego sukcesu w leczeniu naturalnym tym bardziej ,że medycy i leki niewiele pomogły ale jestem przekonana ,że medycyna naturalna jest pomocna a nawet czasami bardziej istotna niż leki chemiczne z reguły nieobojętne dla zdrowia i nie zawsze prowadzące do wyleczenia czy trwałego wyleczenia. Dlatego jestem za medycyną naturalną ,ziołolecznictwem ,wzorcową suplementacją i głosowałam przeciwko Codexowi który niebawem wprowadzony - wpłynie niekorzystnie na mój stan zdrowia z powyższych względów . Nie mogę zakładać ,że leki ordynowane przez lekarzy pomogą skoro teraz nie pomogły i ,że wiedza medyków w leczeniu naturalnym będzie większa niż dotychczas a brak normalnego i powszechnego dostępu do suplementów , ziół ,metod leczenia oraz brak dyskusji o zdrowiu ,leczeniu i dietach odbije się niekorzystnie na moim zdrowiu i wielu innych chorych czy szukających wiedzy w celu wyleczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_dy
"Obecnie właścicielem tej domeny jest wydawnictwo Biosłone." Z tematu "hyde Park" :-) :-) :_P :-D :-D A jednak styl wypowiedzi jest prawie jak odciski palcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze się oczyszcza.. z tym ze ja jeszcze nie zaczolem kuracji.... narazie jade na nystatynie i probiotyku. .....dzis bedzie jak dobrze pójdzie matki boskiej pienieżniej... i zakupie cały asenał:) Podobno występowanie gablarty w przewodzi nie jest niczym niepokojącym... juz kóras osoba która mialą z tym do czynienia mi o tym powiedziała. Ja sie tak zastanawiam czy mój organizm czasem nie zwariował jak szybko przytyłem przy ćwiczenia po za przestaniu zacząłem chudnąć... do tego dochodziły jeszcze fajki.. i sie toksyn nazbierało....teraz jest juz ok.. ale żeby nie zapeszać bo bywało juz ok..a potem znów 1-2 dniowe jazdy.... w tym wszytkim nie wiadomo co w zasadzie jest czym... zastanawiałem sie jeszcze nad tym czy nie mam borelki.. ale nie pamiętam zeby ugryzł mnie kiedy kolwiek kleszcz. .. rumieni nie mialem.. wcześniej tylko problemy z zatokami (skrzywiona przegroda), pocenie się przy ćwiczeniu i to nadmierne(jak by się ze mnie lało).Musiały mi sie kanały wydalnicze toksyn pozapychać i temu tak miewam.Jakieś takie wypryski czasami na pośladkach i twarzy... czasami ropne.Generalnie te objawy ze strony układu pokarmowego można u mine zrzucić na zmień trybu życia, stresy nie regularne jedzenie , fajki i antybiotyki. Myślałem nad tym oczyszczaniem .. ale tak żeby nie schudnąć i znaleźć sobie siłe żeby wrócić do ćwiczenia. bo od póltroa roku prowadzę siedząco , komputerowy tryb życia.... dziwny jest ten świat ... najlepsze jest to co od jakiego czasu podkreślam... jak sie nie denerwuje to mi nic nie ma... nerwica?? i jeszcze jedno zapisałem się na wizytę do alergologa żeby zrobić sobie test na grzyby ....zobaczymy co z tego będzie. tylko ten cholerny język jeszcze mam obłożny:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna zagrzybiona
O rany ale.... ... kwadratowe a berecikach!!! Ta cala medycyna naturalna to nic innego jak 'bioslonecontrajanus' w wersji hard. ciekawe czy za uzywanie nazwy 'drjanus' nie grozi jakis paragraf???? Uklony dla moich 'ulubiencow' Pozdrawiam, Andy ////Odpowiadam - Codex nie dotyczy tylko konkretnie biosłone dr.Janus ale wszystkiego co ma związek z suplementami i leczeniem naturalnych nie tylko internetowym ale i książkowym i jest to zamach na nas wszystkich na różnych forach tzn.szukających wiedzy medycznej jak i za pomocą dyskusji a konkretnie leczenia naturalnego .Uważam ,że drJanus jest potrzebny i sam mam w rodzinie chorego który dzięki niemu jest w lepszej kondycji zdrowotnej choć ja korzystam z każdej dostępnej wiedzy .każdy szuka pomocy w swoim zakresie i być może znajdzie to czego szuka a więc szuka dobrowolnie i tam się udziela .W internecie jest setki forów ,kafeterii, blogów o tematyce zdrowotnej także dla chorych mających problemy z wyleczeniem czy szukający odpowiednich ziół i preparatów . Tam można dyskutować ,wymieniać spostrzeżenia i wnioski , znajdować błędy leczenia czy tylko wyżalić się odnośnie złego stanu zdrowia lub wcześniej złego leczenia czy z powodu ignorancji .Przecież to logiczne ,że gdyby medycyna konwencjonalna inaczej akademicka nam pomogła nie szukalibyśmy innych sposobów leczenia i pomocy w internecie a od 2010 roku takie nasze działanie i poszukiwanie wiedzy może być utrudnione a dostęp do dobrych i jakościowych suplementów diety oraz paraleków mocno ograniczony poprzez restrykcje dla producentów suplementów i preparatów ale o tym już pisałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałem , grzebałem i znalazłem..... generalnie dokucza mi zakwaszenie i z tąd te wszystkie objawy .... plus ta zmiana o której pisałem wcześniej.... .. praktycznie wszytko sie zgadza z objawów które miałem.Teraz tylko się odkwasić oczyścić.. i normalnie żyć:) kawa i fajki out,więcej warzywek mniej białka... stresu i człowiek będzie jak młody bóg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna zagrzybiona
Brałam i obecnie biorę takie leczenie przykłady skrócone i nie wszystko podane ; zioła odtruwające po kuracji antybiotykowej wg Klimuszki - miesiąc / stale różne probiotyki oraz Lecytyna kaps . 2x1 / Uszczelnienie jelit - Olej kokosowy + Glutarol tabl +Colostrum / Serwatka w proszku / przez 10 miesięcy Beta glukan kaps 2x1 i spray do nosa z Beta Glukanem na przemian z Athomer Propolis spray do nosa / kolejna kuracja -Krople Propolisowe 3x po 30 kropli przez 3 miesiące i Garlicin 2x1 i Omega 3-6-9 kaps lub Omega-3 lub Flax Seed Oil kaps i Czarnuszka zmielona proszek 2x 1 łyżeczka i Zielona Herbata kaps 2x1 / Do spryskiwania języka i gardła Olejki Eteryczne atomizer / Inulina przez 3 tygodnie a po 3 tygodniach przerwy ponownie Inulina powtarzana /Krople Oczyszczające Herbapol 1x dz. / przy problemach z przewodem pokarmowym okresowo Ventrol płyn na przemian z Gastro Protect kaps/Dla odtrucia wątroby np. Sylimalor ,Hepa -Complex lub Ostropest mielony przez kilka miesięcy oraz suplement z Algami ( Spiruliną ,Lucerną ,Koniczyną )tabl . wg dawkowania / Stany zapalne poinfekcyjne a grzybica też wywołuje np. kurkuma z Imbirem w tabletkach z Naturrell pomocna a Proszek z Dzikiej Róży a jak ktoś woli witaminę C i nie ma przeciwwskazań do 500 - 1000 mg dziennie ale Magnez z Vit B6 ważny i herbatki moczopędne również .Jem chętnie surówki warzywne i dużo jabłek czasami sok z marchwi jednodniowy oraz urozmaicone meni prozdrowotne .Okresowo -Para Farm krople . Efekt tego leczenia język czysty bez nalotów i wycofywanie się grzybicy w przewodzie pokarmowym a więc w leczeniu trzeba patrzeć na organizm jako całość a nie wybiórczo poszukując tylko najskuteczniejsze leki i suplementy przeciwgrzybicze które same stosowane z reguły zawodzą . Zmniejszać stres odpowiednimi ziołami i suplementami jeżeli ktoś musi też ważne gdyż przewlekły stres i irytacja osłabia układ immunologiczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna zagrzybiona
Fa. Langsteiner - Produkty - Proszek zasadowy bez laktozy Niestety błędy żywieniowe często powodują, że nasz organizm jest “zbyt kwaśny” - równowaga kwasowo-zasadowa jest zaburzona. “Proszek Zasadowy” zawiera ... www.langsteiner.com.pl/produkty.php?id=53 - Kopia - Podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna zagrzybiona
NATURELL ENZYVIT; 60 tabl. Jednym z podstawowych warunków zachowania zdrowia organizmu jest właściwe odżywianie i przyswajanie składników pokarmowych. Tylko dzięki prawidłowo funkcjonującemu układowi pokarmowemu zapewniamy właściwe trawienie i wchłanianie substancji odżywczych, tak potrzebnych naszemu ustrojowi. Często jednak obserwujemy zaburzenia w pracy przewodu pokarmowego, które nie tylko sprawiają nam dyskomfort, ale również niekorzystnie wpływają na stan zdrowia. Do najważniejszych przyczyn zaburzenia równowagi w procesach trawienia należą błędy dietetyczne związane ze spożywaniem dużych ilości ciężkostrawnych pokarmów, nieregularne spożywanie posiłków, często w pośpiechu lub sytuacjach stresowych. Dodatkowo zbyt mała ilość warzyw i owoców w naszej diecie oraz niewielka aktywność fizyczna, a także zmniejszająca się wraz z wiekiem produkcja soków trawiennych sprawiają, że nasz układ pokarmowy może nie radzić sobie z tak ważnym procesem jakim jest trawienie i wchłanianie substancji odżywczych. W wyniku zaburzeń równowagi w procesie trawienia często odczuwamy nieprzyjemne objawy związane z uczuciem pełności, odbijaniem, wzdęciami lub uczuciem sytości nawet po zjedzeniu niewielkiej ilości pokarmu. Innowacyjny preparat Enzyvit przynosi ulgę podczas zaburzeń trawienia, aktywnie uczestnicząc w tym procesie. Dzięki starannie dobranemu zestawowi składników czynnych, jakimi są enzymy pochodzenia naturalnego oraz wyciąg z goryczki - Enzyvit przyspiesza proces trawienia i odciąża przewód pokarmowy. Wspomaga właściwe trawienie białek, węglowodanów i tłuszczów, czyli odpowiedni rozkład substancji odżywczych na czynniki o prostszej budowie, łatwo przyswajalne przez nasz organizm. Do aktywnych składników preparatu Enzyvit należą: bromelina, enzym hydrolizujący (rozkładający) białka, występujący w owocach ananasa (Ananas comosus). Ułatwiając trawienie przyczynia się do zwiększenia przyswajania białek, a tym samym do lepszego ich wykorzystania przez nasz organizm. Cząsteczki składowe białek - aminokwasy, docierają wraz z krwią do tkanek, gdzie uczestniczą budowie białek w strukturach mięsni, a także są składnikiem hormonów i enzymów. papaina, enzym otrzymywany z owoców papai (Carica papaya), umożliwiający wstępne trawienie białek (szczególnie pochodzenia zwierzęcego). Podobnie jak bromelina poprawia wchłanianie białek i dzięki temu nasz organizm może pełniej wykorzystywać substancje dostarczane wraz z pożywieniem. Papaina może również rozkładać strukturę białkową ściany i błony komórkowej bakterii i grzybów oraz pasożytów obecnych w przewodzie. pankreatyna, wyciąg z trzustki zawierający protezę, amylazę i lipazę. Proteza to enzym odpowiadający za trawienie białek, czyli rozkład związków białkowych na substancje o prostszej budowie, łatwo przyswajalne przez organizm człowieka. Enzym trawiący węglowodany to amylaza, której działanie polega na rozkładzie skrobi i glikogenu do wielocukrów (oligosacharydów), dwucukrów (maltozy) i cukrów prostych (glukozy) oraz enzym trawiący tłuszcze - lipazę, która hydrolizuje tłuszcze na glicerol i kwasy tłuszczowe. wyciąg z korzenia goryczki (Gentiana lutea), charakteryzujący się obecnością substancji goryczkowych. Najważniejsze z nich to alkaloidy: gencjopikryna i gencjomaryna. Substancje goryczkowe wykazują właściwości drażniące kubki smakowe na języku, a także pobudzają wydzielanie soków żołądkowych, śliny, żółci, przez co ułatwiają procesy trawienia i wchłaniania tłuszczów. Goryczka okazuje się pomocna przy braku apetytu, zaburzeniach trawienia, działa też ogólnie wzmacniająco na organizm. Preparat Enzyvit firmy Naturell przynosi ulgę i łagodzi nieprzyjemne odczucia po spożyciu ciężkostrawnych, obfitych posiłków. Pozwala cieszyć się "lekkością" i przyjemnością jedzenia. Wskazania do stosowania preparatu Enzyvit Preparat zalecany jest jako uzupełnienie diety dla osób: odczuwających dyskomfort po spożyciu posiłku, mających uczucie ciężkości i pełności w nadbrzuszu, spożywających ciężkostrawne posiłki, starszych mających fizjologicznie zmniejszone wydzielanie soków trawiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na problemy zdrowotne polecam ogladanie tv trwam. naprawde warto. swietne programy, prawdziwe problemy, prawdziwi ludzie, dzis bylo np o egzorcyzmach. jak zly duch wplywa na nasze zdrowie i jak mozna wrocic do zdrowia przystepujac do kmuni i spowiedzi. a ja dodam z doswiadczenia ze.. to dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007amor
http://www.youtube.com/watch?v=jLN0JI_9jXk co o tym myslicie? poogladajcie bo warto :PP mozna sie posmiac :)) mam rowniez problem z grzybica ukladu pokarmowego jak juz wczesniej pisalem. problem w tym ze dieta przeciwgrzybicza wyglada inaczej tzn bez owocow ale czy ktos z Was kiedykolwiek zastosowal taka diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007amor
w odcinku nr 7 wspomina ten koles o candidzie xD nie myslalem ze o tym wspomni. ok ide ogladac dalej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Subject: Candida BILL NELSON, CANDIDA (YEAST), CHEMICAL SENSITIVITY. After 1977 restaurant meal had 'hard time breathing'. Given drugs without diagnosis. 1978, First of 5 sinus surgeries. Didn't help, couldn't breathe, more drugs, antibiotics. White fungus spots on mouth, 'privates', anus. Probably yeast in lungs. On 60 mg. cortisone. No relief. Couldn't sleep. On continuous oxygen. Began Gerson Therapy in Mexican hospital April, 1986. Immediate improvement. Now completely recovered. Continues good energy, feels normal 11 years later. Father of David Nelson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagrzybiona .... stosowałaś to wszytko??Jak rozumiem to włąsne przemyślenia:) Gabi...oj kościół uspokaja. wiem to po sobie.... warto wrócić...chyba czas na spowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladajac jeszcze raz strone podana przez Zaczytana, chcialalbym was przestrzec przed stosowaniem reiki, jogi, homeopatii, i wszelkich podobnych rzeczy, jako ze otwieraja one na zlego ducha, ktorego bardzo trudno jest potem wygonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez takie rzeczy jak new age, film sekret, sila przyciagania to niebezpieczne bzdury. a mnie boli gloowa. czuje sie dokladnie jak 2-3 lata temu. mega alergia, astma, i zawalony nos ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabsoniku
A Ty to jakas nawiedzona jestes czy co? no i widze ze bardzo epatujesz wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×