Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Chris a tobie warto brac mykobiotyk na male ilosci grzyba? robiles badania flory jelitowej zeby zobaczyc czy masz naturalnych obroncow? robiles kuracje przeciwpasozytnicze? odnosnie szukania. to szukaj. po jakims czasie sam bedziesz juz wiedzial o co chodzi i sam intuicyjnie wybierzesz dla siebie dobre rozwiazanie. chyba sie wczoraj unioslam;) to tez efekt tego leczenia jestem ogromnie podminowana. zmienia sie kolor zrenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi tylko badanie kału.Jakie badania na florę jelitową, bo mnie na to nie stać Przeciw pasożytniczych nie robiłem.Proszę rozmawiajmy normalnie a nie pytaniami.Pytam tutaj bo lekarze maja niewielką wiedzę na ten temat. Ja wybieram się jeszcze na wizytę u alergologa bo wyszła mi wrażliwość na kurz, roztocza i histaminę i chce zrobić sobie testy na candidę i aspargiliusa(nie wiem czy dobrze zapamiętałem) do tego dermatolog .zastanawiam się jeszcze nad wymazem z języka:) nerwowo się człowiek wykończy przez to wszytko .... A propos posiewu kału.. orientujecie się po jakim czasie po zażywaniu leków należy zrobić posiew??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh czyli dalej sie kręce i nic nie wiadomo.....:|co do badań(mykologicznych) kału ... przecież to pierwsza forma diagnozy... więc dlaczego ma nic nie wyjść?Jakie są koszty badania flory jelitowej? Co do histaminy to wiem jak działa tylko na razie. Miałem mieć robioną kurację odczulająca , ale nie byłem u alergologa bo ogarnął mnie stres z związany z candidą i na tym się skupiłem... Będąc u bonifratrów rozmawiałem o lampi solnej i myślę żeby kupić ponoć tez pomaga na alergie... zauważyłem ze te alergiczne sprawy pogarszają się jak jestem w wilgotnym miejscu.No ale alergia nie wyklucza kandydozy i może być jej następstwem. Tak się zastanawiam nad tym jak postąpić gdy będę miał ta kurację odczulająca ... i wszystkie objawy ustąpią ..... żeby tylko czujności to nie obniżyło i żebym nie rzucił wszystkim w kąt sądząc ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chris - pisałam o tym, że badanie będę wykonywać dwa tygodnie po zakończeniu leczenia Nystatyną, nie dwa dni. To chyba wystarczający odstęp czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie zadnych kuracji odczulajacych. alergia spowodowana jest zatruciem organizmu. odtrujesz sie to samo przejdzie. w miedzuczasie mozesz blokowac histamine za pomoca soli. ech. wylecz najpierw swoje cialo. zazywajac mykobiotyk nic nie leczysz zabijasz tylko grzyba. musisz cala ta chemie i produkt przemiany materii grzyba teraz wydalic z organizmu. i uzupelnic wszelkmie braki witamin i mineralow za pomoca np. sokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcze cos. czytalam ze e. coli kolonizuje sie gdzy cialo zatrute jest niklem. prawdopodobnie wszystkie zle bakterie pojawiaja sie w podobny sposob. czyli najpierw pojawia sie zatrucie metalami ciezkimi itd a potem zle bakterie grzyby itd. czyli moze wlasnie odtrucie jest lekarstwem na wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nathalie musiałem nie doczytać.. przepraszam... a pamiętasz ile i czego ci wyszło w wyniku z kału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszym krokiem do odtrucia to zmiana kosmetykow. czyli bezfluorowe pasty do zebow, szampony bez sls itd. picie czystej wody, ubieranie sie w ubrania bawelniane, unikanie smieci w pozywieniu, unikanie telefonu kom, zarowek jazeniowek, itd itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi jeżeli mogę cie prosić i jakiś namiar np na gg, tak będzie łatwiej porozmawiać niż wymieniając posty:) napisz na meila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gabsonik Super, że będziesz miała książkę. Będziesz prawdziwym ekspertem, bo praktykujesz na sobie :) Ja też lubię www.igya.pl Wiele nowości na rynku, odnośnie ochrony zdrowia, pojawia się sukcesywnie na tej stronie. Warto tam zaglądać raz po raz. Teraz czytam (kupioną na allegro) książkę "Sugar Blues - Zniewoleni przez cukier" Williama Dufty. Znakomita pozycja dla wszystkich, którzy chcą trwale odzyskać zdrowie. Świetnie napisana, udowadnia że cukier jest największym zabójcą ludzi w dzisiejszych czasach. Samo odstawienie cukru może niejednemu uratować zdrowie nawet życie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajna stronka. tez zbieram dobre ksiazki bo jak rzeczywiscie wprowadza zakaz leczenia alternatywnego to bedzie zima. dzis napierdziela mnie macica ze hoho. masakra. codziennie nowe doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„ZAGROŻENIA MAMMOGRAFIĄ Kobiety są obecnie zachęcane do poddania się pierwszej mammografii wcześniej niż kiedykolwiek dotąd. Dawniej na prześwietlenie kierowano tylko kobiety w wieku 50 lat i starsze. Teraz kampania skierowana jest do kobiet 40 letnich, a nawet do 25 letnich. Jednak wykrywanie nowotworu przy pomocy mammografii to nie to samo, co ochrona przed nim. Pojawiają się wątpliwości, co do zasadności i wiarygodności mammogramów. Mammogram jest zdjęciem wykonanym przy użyciu promieni rentgenowskich. Z kolei według Amerykańskiego Stowarzyszenia Rakowego, jedyną uznawaną przyczyną nowotworu jest promieniowanie. Kiedy dochodzi do napromieniowania, nie ma żadnej bezpiecznej dawki. Dr Epstein ostrzega-Jest jednoznacznie udowodnione, że pierś, szczególnie u kobiet przed menopauzą, jest bardzo wrażliwa na promieniowanie, z szacowanym ryzykiem (nowotwór) wzrastającym o 1% wraz z każdym radem promieniowania rentgenowskiego. Zwiększa to o 20% ryzyko raka u kobiet, które w latach 70 - tych miały co roku 10 mammografii o przeciętnej dawce 2 radów, a o ponad 40% u kobiet po czterdziestce, które robiły pierwsze mammogramy w latach 60 - tych, niekiedy co roku i niekiedy z jednorazową dawką od 5 do 10 radów. W roku 1995 Lancet doniósł, że odkąd w roku 1983 wprowadzono badania mammograficzne, liczba przypadków raka przewodowego In situ, który stanowi 12% wszystkich przypadków nowotworu piersi, wzrosła o 328%, z czego 200% spowodowane jest stosowaniem mammografii. Od czasu rozpoczęcia szeroko zakrojonych badań mammograficznych u kobiet przed 40 rokiem życia wzrost ten wyniósł ponad 3000%. Dodać należy, iż 5 do 15% przypadków tych badań daje fałszywe wyniki, wiec fałszywe, dodatnie wyniki oznaczają kolejne badania, a w konsekwencji większą dawkę promieniowania. Idąc dalej należy stwierdzić, że mammogramy nie są pewną metodą diagnostyczną i zbyt często prowadzą do zbędnych biopsji piersi - kosztownego, inwazyjnego zabiegu chirurgicznego, który wywołuje silny strach, ból, i uraz psychiczny u kobiet, które nowotworu nie mają. Jak podaje Merck Manual z 1998 roku, na każdy przypadek wykrytego nowotworu piersi, przypada od 5 do 10 kobiet, które niepotrzebnie przechodzą bolesną biopsję piersi. Dlaczego zatem mimo tych wszystkich dowodów ACS zaleca poddawanie się badaniom mammograficznym raz do roku, lub co dwa lata wszystkim kobietom po 40 - stce ( a nawet młodszym)? ZRÓBMY MAŁE OBLICZENIE – 100 DOLARÓW ZA MAMMOGRAM U 62 MILIONÓW AMERYKAŃSKICH KOBIET PO CZTERDZIESTCE I 1000 DOLARÓW ZA BIOPSJĘ U 1 DO 2 MILIONÓW KOBIET, DAJE RAZEM PRZEMYSŁ PRZYNOSZĄCY OKOŁO 8 MILIARDÓW DOLARÓW ROCZNIE. Według kontroli przeprowadzonej w 2008 roku 51% polskich mammografów działa wadliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo jak inaczej
Czy przy grzybicy układu pokarmowego boli gardło ? podniebienie ? puchna i pieka usta?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O puchnięciu ust było jeśli nie na tej, to na poprzedniej stronie. Mnie bardzo pierzchły, teraz coraz mniej. @chris, wyszła mi Candida Albicans ++ i to wszystko. Dzisiaj skonstruowałam sałatkę jarzynową w wersji pegrzyb. Doobre. Aha. Co sądzicie o skonstruowaniu strony internetowej, bloga, na którym umieszczałoby się przepisy przy diecie w leczeniu candidy? Myślę że dla wielu osób, szczególnie początkujących to byłoby duże ułatwienie...pewnie to, co dla siebie gotuję nie jest twórcze ani nowatorskie, a zaledwie odtwórcze, ale na pewno pomocne gdy zbierze się to w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris92
Nathalie z tym blogiem to wietny pomysł... sma troche gotuje... ale z braku czasu nie mam mozliwowści zagłebienia sie w temat. sam nawet ndy czyms takim myślałem. Trzeba ten temat przedyskutować i poprosić nasze koleżanki zaprawione w boju o jakieś knkrety:) J amiałem pojedyncze kolonie gablarty i ciekawe co teraz wyjdzie... czuje sie paskudnie... nie wiem czy to reakcja na nestatyne czy alergia bo cały czas jestem albo w wilgotnym alo klimatyzowanym .... co ciekawe brzuch nie dokucza .. tylko łydki (mrowienie) ogólne zmeczenie,i nerwowośc, kataru i problemó z oddechem juz nie licze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzis bulgocze w watrobie. i poce sie jak myszka. Kris, jezeli lydki ciebie tez swedza to jest zle z toba. ja ci polecam oczyszczanie rganizmu, metode sam sobie wybierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoniku
powiedz proszę o co chodziło z czarnymi ubraniami, których już nie nosisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czarnym barwniku znajduje sie najwiecej toksyn, ktore wchlaniane sa do organizu przez skore. to samo jest z perfumami, balsamami, zelami itd. wiec jak ktos chce wyzdrowiec to nie stoosuje perfum, zeli, balsamow i czarnych ubran. to ze ta barwa zawiera toksyny mozna czesto odkryc porownujac zapach potu z bialego ubrania a zapach z czarnego. zapach czarnego jest zdecydowanie smrodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amancie wszech czasow
"Zioła też są chemiczne" Masz racje, i H2O tyz Pozdrawiam ... Andy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki szczerze mówiąc
myślałam, że napiszesz o wpływie czerni na psychikę; barwniki - nie pomyślałam o barwnikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi tylko co jakiś czas mam ich skurcz i mrowienie...... ale tylko w momencie gdy jestem wkurzony...Czasem swędzą mnie plecy ale to tez sporadycznie. ogólnie wczoraj zauważyłem dziwną zależność.... dolegliwości mam tylko gdy jestem zdenerwowany albo się spieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mega ochote na fajke, po prostu jest to jedyna rzecz o jakiej mysle, chyba se kupie. ciekawe czy to jest tez zwiazane z oczyszczaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@chris, tzn. mnie chodzi o coś znacznie bardziej luźnego, nie konkretną dajmy na to stronę z wytycznymi żywieniowymi, bo przecież na tym się nie znam drastycznie. Po prostu mogłabym zamieszczać swoje przepisy, dajmy na to z informacją kiedy wprowadziłam dany produkt do diety. No i oczywiscie z wytłuszczoną informacją w temacie, że to co jest tam umieszczone nie może w żadnym stopniu zastąpić dokładnej lektury na temat diety przy leczeniu candidy i zdrowego rozsądku...Jak przygotuję jakiś projekt beta i będzie się czym pochwalić to na pewno pokażę, tylko to raczej wybiegająca w przyszłość myśl ze względu na niewielkie ilości wolnego czasu jakie pozostawia mi kochana szkoła...pomimo wszystko przecież staram się żyć normalnie :) Nystatynę biorę od tygodnia. W tej chwili nie obserwuję drastycznego pogorszenia stanu zdrowia (najgorzej było w środę, czwartek, piątek) a raczej chwilową poprawę. Może to tylko na chwilkę, ale pozostaje mieć nadzieję, że może być już tylko lepiej. Nalot na języku się cofa. Dziś mija szósty tydzień od rozpoczęcia diety. Z tego powodu pozwolę sobie za chwilę na kolację na awokado :) Mam nadzieję, że nie doczekam się niepożądanych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Gabsonik proszę Cię bardzo - napisz jak stosowałaś ten koniak z rycyną. Wiem ,że mam wypić 50ml koniaku, a potem 50 rycyny. ALe w jakim odstępie czasu jedno po drugim i o jakiej porze dnia lub nocy to piłaś? Ile razy powtarzałaś kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten olej nalezy zapic koniakiem naczczo. po jakims czasie wyjda robaki. i nalezy kuracje powtarzac do czasu az beda wychodzic. z doswiadczenia radze jednak zrobic to w weekend bo jest niezla faza po tym ja dzis jestem mega zla. nosi mnie na maxa. mam takie nerwy ze szok. chce mi sie palic krzyczec itd. a nie mam wcale powodu. wiec zastanawiam sie czy to tez zwiazane moze byc z oczyszczaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabsoniku, zmartwiłaś mnie za to tymi czarnymi ubraniami - bo ja tylko w takowych chodzę. Naprawdę muszę z nich zrezygnować? W kolorze czuję się gorzej niż fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi te nerwy Cie chyba od dłuższego czasu męczą.... ripostę masz od jakiegoś czasu ostra.... zluzuj... mam nadzieje ze jak ochłoniesz przypomni Ci sie jak tojest być początkującym:) nathalie ... pomysł super naprawdę.Myśle ze to wielu osobom pomoże;) Jak tylko będę miał jakieś sensowne pomysły to sie zgłoszę:) z dobrych niusów...mam 4 czy piąty dzień na nystatynie....zero dyskomfortu, nerwów, jem normalnie. lekkie przelewanie w brzuchu..... aż się boje co będzie jak odstawie nestatyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris bo na nystatynie jest ok:) tylko po nystatynie jest zle a mnie tak nogi bola ze spac nie moglam. taaaaaaki booooooool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×