Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

nogi bola, jakby ktos szpile wbijal. nie miesnie ale kosci i stawy. masakra. zaczelam porownywac objawy glodowki leczniczej z lewatywami i objawy sa bardzo podobne. objawy wtornego zatrucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Gabsonik-mnie nogi strasznie bolały nocą z niedzieli na poniedziałek ,dziś jakby mniej ,do badania na salvii 20 listopada muszę poczekac , pij sok z buraka to naturalny regulator ilości pasożytów ,i wedle tego co piszesz to ból nóg występuje przy pierwotniakach np. lamblii,a wczoraj doczytałam ,że lamblie wystepują w symbiozie z owsikami,glistą ludzką,może masz komplet= candidę ,robaczki obłe i pierwotniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iNathalie Jeśli czarny kolor, to jedyny w jaki czujesz potrzebę się ubierać to zaakceptuj to. Potrzeby ducha są ważniejsze od potrzeby ciała. Mam, na mysli potrzeby głębsze niż tylko to, że "w czarnym wygląda się szczuplej" ;) Silna potrzeba chowania sie w czarne ubrania może wynikać z podświadomej chęci chronienia swojej energii przed otoczeniem. Przykładem jest okres żałoby w naszych szerokościach geograficznych. Kolor czarny pochłania energię, jak wiadomo z lekcji fizyki w podstawówce. Osoby, które straciły bliską osobę, zwłaszcza jeśli wcześniej angażowały się emocjonalnie (głównie cierpienie) w okresie poprzedzającym jej śmerć (chorobę), dodatkowo pomagały jej (wyczerpanie fizyczne) itp tym bardziej mają olbrzymie ubytki w energii i resztki jakie posiadają tym bardziej należy chronić, aż nie nastąpi powrót do równowagi emocjonalnej. Są osoby całkowicie pogodzone ze śmiercią osób bliskich (rozumieją sens) i wtedy nie czują potrzeby żałoby. To oczywiście jest tyko przykład/wyjaśnienie. Bo z drugiej strony jeśi komuś brak energii to może wybrać np. czerwień, na co osoby w żałobie racze nie mają ochoty, bo nie jest im "wesoło". Ale podobną strategię chowania się w czarne ciuchy, można wybierać też bardziej świadomie, by być niezauważonym w otoczeniu. Wtedy jest to problem natury psychicznej. Nie da się ukryć, że ktoś ubrany na czerwono przyciąga uwagę otoczenia ;). O noszeniu czerni w aspekcie przynależności do sekt lub grup socjologicznych- wiadomo. Przeważnie nasz wybór jest uzależniony od wszystkiego po trochu czyli pod względem energetycznym, psychicznym i "przynależnościowym" (włączając w to również konwenanse). Ogólnie nazywamy to samopoczuciem. Z czego przede wszystkim wynika Twój wybór, opowiedz sobie sama. To samo dotyczy każdego innego koloru. Na szczęście wiemy, że jest to zmienne. I jutro lub za rok albo za parę godzin będziemy mieli ochotę na "coś niebieskiego" albo zielonego... I dlatego świat jest taki piękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to pewnie to juz mam kazdy rodzaj robali. teraz jestem na kawie dalej i po prostu codziennie mam inneo rodzaju bole ale sa ona po prostu bardzo mocne. wiec nie mam apetytu caly czas mnie cos boli. budze sie w nocy z bolu. mam jednak nadzieje ze to dobry objaw i ze to oczyszczanie. szkoda ze nigdzie na necie nie moge tego znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabnjdks
@gabsonik, dla mnie równie irracjonalne jak nie-noszenie czarnego koloru jest nieużywanie dezodorantów, perfum i kosmetyków. A co do problemów to bardzo mi przykro, ale sama wiesz z jakim problemem się zmagam (albo tak mi się wydawało) więc pewnie Cię rozczaruje fakt, że nie tylko pusta lala ze mnie... @chris, jak znajdę już domenę i zacznę coś umieszczać to bardzo chętnie :) Prawdopodobnie założę po prostu bloga na blogspocie, chyba najlepsze wyjście. Pozdrawiam, N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabsonik, jak tylko dostaniesz książkę, to pilnie czytaj :) Może coś musisz zmienić lub dodać. Wspólczuję, że sie tak męczysz. Dodam jeszcze fragment, który może Ciebie dotyczyć, ale to ocenisz sama. "Kryzysy ozdrowieńcze... mogą być przerażająco intensywne, czasami pacjent cierpi na depresję i napady posępnego nastroju... pacjent nie tylko czuje się źle w sensie fizycznym - z nudnościami, poceniem się, bólem głowy, możliwą gorączką oraz wstrętem do jedzenia i soków - ale jest też mentalnie i emocjonalnie rozbity. Sprawcami tego są toksyny wędrujące przez centralny układ nerwowy i mózg, ale pacjent czuje to całym sobą, że chce natychmiast porzucić terapię... Ta faza mija. Dobrze jest być jej świadomym wcześniej." Trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam czytam czytam neta i sa ogolne informacje ale za to zadnych szczegolow odnosnie efektow objawow i innych rzeczy z pierwszej reki. np. nie wiem jak dlugo nalezy wykonywac to? Zaczytana, czy jest tam informacja jak dlugo? miesiac 2? rok? czy poznac to po objawach, czy tez trzeba robic przerwy? ilo dniowe? nigdnie nie ma zadnych wskazowek. nowe info:) spuchly mi wezly cholnne pod pachami i booola:) ale to juz przechodzilam to sie nie martwie. Natalia, rob jak chcesz ja tobie przeciez nie kazalam nosic albo nie nosic czarnych ubran. calkowicie obojetne to jest jak dla mnie. mowilam tylko ze czarny barwnik jest toksyczny jak rozniez zwykle kosmetyki. ale to czy ty bedziesz czy nie bedziesz tego stosowac to twoja wlasna decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie: jak długo poddawać się terapii, jest odpowiedź - tak długo, jak będzie trzeba. Każdy przypadek jest inny i autorka mówi, że nigdy nie można z góry określić ile to będzie tygodni, czy miesięcy. Jak długo, zależy tez od tego na ile dokładnie przestrzega się zasad terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych którzy maja problem z białym nalotem na języku:) znalazłem pastę która zwalcza grzyby w jamie ustnej.Niedługo sam ja zakupie i przetestuje. Nazwa pasty to CURASEPT ADS 712 .zawiera chlorheksydyny. - czyli substancję grzybobójczą i nie zawiera sls(Sodium-Lauryl-Sulphate)....muszę jeszcze zrobić porządek z kłami .. bo to podobno podstawa żeby ie tego pozbyć:) wyszukać w googlach... ja znalazłem ale wiadomo ze linka nie podam. Aptek internetowych jest klika w których można to dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna zagrzybiona
Codex Aliementarius a Faszyzm Każde pożywienie o efekcie terapeutycznym będzie traktowane jako lek; uregulowania Codexu dla suplementów będą wiążące z eliminacją wszelkich klauzul ... www.scribd.com/doc/.../Codex-Aliementarius-a-Faszyzm - Kopia - Podobne ///Wkleiłam ten artykuł do poczytania na forum, gdyż podobno od stycznia 2010 większość suplementów i leków bez recepty ma zniknąć z aptek a niektóre będą bardzo drogie bo zarejestrowane jako leki .Zastanawiam się dlaczego Unia Europejska nie martwi się tym abyśmy więcej zarabiali a ingeruje odnośnie suplementów które staną się niedostępne lub bardzo drogie i na receptę głównie na 100% odpłatności !Większość suplementów , leków bez recepty ,ziół ,witamin ,probiotyków omawianych i polecanych na tym forum może być nielegalna lub zabroniona w statusie obecnym jako suplementy . Czy rodzimi producenci suplementów produkujący głównie dla Polaków a także dla siły nabywczej naszych zarobków przestaną produkować dobre i w miarę przystępne cenowo suplementy kapsułkowane czy w tabletkach ,mikstury ,krople ,ekstrakty np. witaminy ,suplementy i preparaty ziołowe i ziółka w różnej postaci bo nie zdąża przez 3 miesiące z legalizacją lub zrezygnują z legalizacji jako leki a więc przestaną suplementy produkować ? Czy po tej zmianie więcej ludzi nie będzie stać na kupno leków skoro teraz wiadomo ,że sporo ludzi nie realizuje recept lub wykupuje tylko część przepisanych leków bo ich na to nie stać a wiadomo ,że te suplementy które staną się lekami będą droższe ale nie dla decydentów Unii bo wiadomo ,że zarobki ich to 20- 30 tysięcy po przeliczeniu na złotych- miesięcznie ? Czy zakup suplementów będziemy realizować w różny sposób na Białorusi ,Ukrainie ,Rosji lub w innych krajach gdzie restrykcja Unii nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna zagrzybiona
czym jest i jak działa Codex - STRONA GŁÓWNA wpływ na organizm - jako leki. Australia i Kanada już wprowadziły dla suplementów diety system żywność to leki , podczas gdy kraje europejskie takie jak ... www.naturalnenielegalne.pl/kodeks.html - Kopia - Podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chris zaciekawiles mnie z ta pasta, wyczytalam ze dodatkowo tez jest taki plyn do plukania ust, ciekawe moze ktos juz wczesniej uzywal tej pasty i moze sie podzielic z nami spostrzezeniami? Warto zaznaczyc ze mozna ja stosowac tylko 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danna
Pytanie zwracam do stosujących zieloną glinkę: czy każdą zieloną glinkę można stosować wewnętrznie czy nie? Bo pytałam się w dwóch różnych sklepach zielarskich i w jednym sprzedawczyni powiedziała, że są specjalne glinki, które można zażywać ale są one drogie, a w drugim poinformowano mnie, że praktycznie każdą choć nie jest to nigdzie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martitta ja jak dobrze pójdzie zamawiam ja w pątek koszt z przesyłką około 26 złotych.Citrosept i kilka innych duperelek.Info o chlorheksydynie i braku sls znalazłem na http://kandydoza.blox.pl/2009/02/Grzybica-jamy-ustnej-i-gardla-leczenie.html myślę ze warto spróbować.. zaszkodzić nie zaszkodzi... tez nalazłem płyn ale na razie postaram sie płukać usta citrospetem a potem może na zmienię ten płyn. Nie pamiętam w którym temacie ale gdzieś już pojawił się problem odpowiedniej pasty... przetestujemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chris to poczekam az Ty potestujesz ta paste i potem ewentualnie kupie:) mam nadzieje ze podzielisz sie na forum spostrzezeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliber100
Witam, oto moje wyniki: Z posiewu kału: EScherchia coli Wymaz jamy ustnej: Streptococcus z grupy orale Moraxella catarrhalis Badanie mikologiczne kału: Candida albicans 22 x 10 do drugiej CFU/g wymaz jamy ustnej: Candida albicans +++ Lekowrażliwość: flucytozyna S amfoterycyna M I C < 0.500 mg/l flukonazol M I C < 1.000 mg/l itrakonazol M I C < 0.125 mg/l vorikonazol M I C < 0,063 mg/l Czy dużo mam grzyba i co znaczę te wartości przy lekowrażliwości jak biorę jedną tabletkę flukonazolu dziennie (50 mg) to za mało ? Co z tymi bakteriami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala768
A nie byles z tym u lekarza? On Ci powinien wyniki wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliber100
Dopiero co odebrałem wyniki więc jestem ciekaw co z nich wynika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocil apetyt, booooooli jajko a tak poza tym to norma, schudlam troche, mocz smierdzi antybiotykiem (nie bralam od 2000 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Do Pewnej Zagrzybionej nieciekawie to wygląda. Przeraża mnie to wszystko. Czy można gdzieś zagłosować w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Odwołuję pytanie :) Już widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gabsonik cyt. "mocz smierdzi antybiotykiem (nie bralam od 2000 roku)" Widać jak oczyszczanie sięga coraz starszych rzeczy w organizmie, takich które wymagają wyrzucenia na zewnątrz itp. :) Będziesz bardzo wyremontowana i odmłodzona biologicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam ksiazke na necie 43 str na temat gersona i pisza jaka dieta ze trzeba jesc owsianke i jak postepowac przy bolach itd i........ ja to wszystko stosuje intuicyjnie!! extra:) chyba nalezy jednak ufac sobie i ... Bogu. wiesz Zaczytana, ja czuje ze codziennie cos sie zmienia. codziennie mam inny rodzaj bolu lub totalnie inne samopoczucie. wie po prostu wiem ze to dziala. mam tylko nadzieje ze rzeczywiscie nie wyplucze dobrych bakterii z jelit. chociaz z drugiej strony to dobrych mialam ponizej normy. nie wiem nie wiem. poza tym czuje ze grzyb atakuje. mam zawalony nos, gardlo i chrypke ale o dziwo zadnego nalotu na jezyku czy zebach. jezyk czysty i od spodu nie jest juz zolty. ogolnie dobre samopoczucie, ale odrzuca mnie od miesa wiec wcale nie jem na razie, pije za to duzo sokow, herbaty zielonej i innych oczyszczajacych suplementow. a wiec na gersonie nie koniecznie trzeba sie zamknac w domu i miec sluzbe. widocznie mozna sobie jakos samemu z tym tez poradzic, chociaz jak pisalas wczesniej czasem mam dzien ze nic mi sie nie chce i jestem zlaa. czuje ze leczy sie nie tylko fizycznie ale i jakos tak emocjonalnie. czyli przezywam emocje i choroby fizyczne jeszcze raz. nie wiem czy to tak jest i czy to dobre okreslenie ale tak to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie pryszczy a raczej czerwono ropnych wypryskow. to pojawiaja sie w dziwnych miejscach. na udach.. hmm nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna zagrzybiona
Odnośnie Codexu A.- są ludzie którzy dostrzegają zagrożenie i głosują przeciwko Codexowi i są a ludzie którzy nie widzą zagrożenia i nie głosują bo liczą ,że ktoś zrobi to za nich lub chowają głowę w piasek a konkretnie ignorują to .Brak reakcji lub interpretacja ,że mnie to nie dotyczy lub nie mam na to wpływu jest postawą błędną i krótkowzroczną .Dziwi mnie pasywność bo można olać mnie jako wirtualną i mało ważną osobę ale Codex to jest sprawa poważna i realna a co ciekawe forum ma związek tematyczny z dietą i suplementami które razem niebawem będą nielegalne lub wycofane. Hitler gdy dochodził do władzy to mniejsza część ludzi mu poklaskiwała a ta większość nie widziała zagrożenia lub nic nie robiła a później była cała masa klakierów aż nastąpił upadek . W Europie ma być wycofane 5 tysięcy suplementów w tym wiele opisywanych na tym forum i innych forach dla chorych również a mają być głównie leki na receptę a te bez recepty jeżeli jeszcze będą to będą b. drogie lub dawki absurdalnie niskie . Forum przypuszczam będzie też nielegalne lub nikt nie będzie tego czytał gdyż terapie naturoterapeutów ,ziołolecznictwo ,autorzy książkowi i propagatorzy diet i terapii niekonwencjonalnej na której opierają się niektórzy chorzy wiodący z tego forum - będą z kanalizowani lub zabronieni .Teraz jeszcze można podyskutować o chorobach , dietach, sposobach leczenia , odżywianiu ,złym leczeniu czy ignorancji medyków , suplementach,miksturach ,kropelkach a niebawem stanie się to co tysiące ludzi ma obawy a nawet miliony ale głosując- może ta grupka decydentów usłyszy i głosy dużego sprzeciwu nie zlekceważy . Co będziemy pisać na forum , skoro będą głównie leki na receptę tylko w w aptekach a więc logicznie myśląc będą od tego lekarze ,dlatego preparatów i ziółek na receptę nie wolno nam polecać i dyskutować np.co dobre a co mało przydatne . Wiemy ,że obecnie 70 % na pułkach aptecznych to suplementy i leki bez recepty głównie pełnopłatne a po wprowadzeniu restrykcji takich suplementów (preparatów) nie będzie a te pełnopłatne staną się bardziej płatne, jeżeli producentowi uda się dużymi poniesionymi stratami i własnymi kosztami zarejestrować suplement jako lek . Oczywiście my te koszta rejestracji suplementu zapłacimy w cenie powstałego w ten sposób leku .Sklepy zielarskie i z odżywkami - sprawa dyskusyjna ale nie wykluczam ich likwidacji lub dużego ograniczenia asortymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna zagrzybiona
kliknij myszką na ten pasek niżej i poczytaj ! www.naturalnenielegalne.pl/kodeks.html - Kopia - Podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliber100 jak najszybciej z tym do lekarza..... jest z czym walczyć. Co do leków to info na jaki lej jaka wrażliwość ma Twoja candida.. na jej podstawie lekarze dobierają kurację farmakologiczną.Na pewno czeka Cie dieta i wspomagacze naturalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×