Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość gabsoo
i ciekawe ze po kawie na chwile mija calkiem. wiec zaraz zrobie dzis juz 3 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
a pryszcza mialam w miejscu po czszepieniu na gruzkice. pamietam bo mialam 18 laat nie wiem czy to ma zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
chyba jednak oczyszczanie. wyszedl czarny kisielek ale poza tym nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
dodam ze dluuugo palilam papierosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalini
Ponowie pytanie, ktore pozostalo bez odpowiedzi kilka stron temu: czym mozna stopniowo oczyscic watrobe z toksyn? Tzn, jakies soki, ziola? Co sadzicie o nagietku? Czytalam, ze oczyszcza watrobe z toksyn pogrzybiczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsoo
magdalini toksyny grzyba nie tylko zatruwaja watrobe ale przede wszystkim mozg. jedynym znanym mi sposobem na usuniecie toksyn z mozgu jak rowniez i watroby jest terapia gersona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np piję gorącą wodę z cytryną bo podobno działa oczyszczająco ;) Gabso ja palę troszkę sobie hihi i powiem ci że jak na początku zaczełam leczenie grzyba to ciągle kaszlałam ale był to mokry kaszel taki że czasami aż mnie rura piekła ( przełyk) i miałam wrażnie gorąca ale teraz po tych wszystkich specyfikach itp nie kaszle już tak jak kiedyś może nawet juz prawie wogóle niewiem zwrócę na to uwagę ale w moim przypadku wyglada to tak że mi usuneli kiedyś migdałki więc wszystko szło jak coś na oskrzela a że ja miałąm tendencję do zapalenia oskrzeli wręcz nagminne tak więc ja chyrlałam praktycznie non stop ;) no ale fajki wiem że robią swoje hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_dy
Gabsoo gerson to nie jest panaceum (i to jedyne) na cale zlo Magdalini sa rozne mieikkie sposoby oczyszczania (ziolami) nie tylko watroby. Skorzystaj z googla. Zanjdziesz wiele terapii ziolkami, sokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalini
Dzieki Gabso i Andy. Znalazlam jeden przepis, w ktorym jest sok z dyni. Czy z surowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalini Pokrzywa działa oczyszczająco i odtruwająco na organizm gdzieś to wyczytałam, ja sobie piję herbatkę z pokrzywy 2 razy dziennie, po poludniu jakas godzinke po obiedzie i zaraz po kolacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalini
Ailhad, kiedys pilam pokrzywe. Ale kiedy mialam zrobione alergotesty, wyszlo mi, ze poziom histaminy mam na +++. alergolog nic nie wspomniala, zeby nie pic pokrzywy (na pokrzywe nie jestem uczulona). ale niektorzy radzili, zeby jej nie pic, bo zawiera histamine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalini a widzisz tego nie wiedziałam, ja kiedys mialam kilka epizodow w swoim zyciu kiedy byla potrzebna wrecz niezbedna pomog alergologa bo ni stad ni z owad dopadly mnie alergie tzn dostawalam takich mega pokrzywek na ciele ze wygladalam jak mongol puchlam w oczach a plamy na ciele wygladaly okropnie i tak kilka razy w odstepie 3-5 lat tyle ze za kazdym razem na cos innego tak wiec niewiem czy jestem alergikiem bo na chwile obecna od ostatniego razu nic sie nie wydarzylo i dobrze bo to bylo naprawde traumatyczne przezycie, rzekoma astme oskrzelowa tez przeszlam. ja pije ta pokrzywe i poki co nic sie nie dzieje, ale jak co to sprobuj pic sok z cytryny lub mieszaj go sobie z woda tez super oczyszcza, na watrobe ja bralam sylimarol przez chyba miesiac, aaa i pilam sok z buraka bo on podobno tez dziala oczyszczajaco i pije duzoooo wody ngaz, niewiem sprawdz w necie bo wiesz jedni pewne rzeczy moga inni nie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
wtrącę się o oczyszczaniu wątroby -OSTROPEST ,OSTROPEST i po stokroc ostropest ,nic lepszego nie ma ,sok z buraka jak najbardziej ,imbir do herbaty ,bardzo dobra jest szklanka ciepłej wody ,nie za bardzo gorącej by nie zabiła wit c którą wątroba uwielbia z sokiem z 1 cytryny -po 3 razy dziennie ,organiczny sód np kelp [burak też zawiera dużo sodu],i magnez -dawka na dzień to 500 mg ,trafiłam dobre homeopatyczne lekarstwo na wątrobę i woreczek żółciowy ,niedrogie po ok.10zł ,z wyciągami z gorzknika ,glistnika ,orzec'' boirona '',później wpiszę nazwę,bo mam z'' weledy ''na wątrobę i woreczek ale każde jest drogie po ok 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
orzecha włoskiego miało byc ,coś mi wcięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalini
Ciekawe wlasciwosci selera ... "Dieta selerowa oczyszcza organizm z toksyn zawartych m.in. w pożywieniu. Pobudza przemianę materii, usuwając jednocześnie szkodliwe produkty uboczne tego procesu np. kwas moczowy, który w postaci kryształków odkłada się w stawach. Dlatego jedzenie selera w każdej postaci oraz picie soku i esencjonalnego wywaru może przynieść ulgę obolałym stawom. Seler wzmaga produkcję żółci, ale jednocześnie zapobiega jej zastojowi w woreczku, co może być przyczyną powstawania kamieni. Ułatwia trawienie i likwiduje nawet zaparcia wynikające ze złych przyzwyczajeń żywieniowych. Dieta bogata w seler zalecana jest także osobom cierpiącym na nadciśnienie tętnicze. Schorzenie to jest zwykle wypadkową nawet kilku przyczyn: złego odżywiania, stresu, zaburzeń w pracy nerek, obciążenia serca oraz całego układu krążenia. Seler odtruwa organizm, pomaga trawić tłuszcze, działa moczopędnie, polepszając pracę nerek i serca oraz koi nerwy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Mam pytanie do Gabsonik Jak długą miałas przerwę w robieniu lewatyw? Czy w tym czasie (tzn podczas tej przerwy) nie miałaś problemów z normalnym rytmem wypróżniania się? Chodzi mi o to, czy jelita bez problemu "przypomniały sobie" jak pracować samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
hepato-drainol firmy boiron ,powinien byc w każdej aptece homeopatycznej ,1 kupiłam przez internet a dziś bez problemu w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z innej beczki to czy miną mi kiedyś akcje typu klaustrofobia w zatłoczonych miejscach czy raczej się tego nie pozbędę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta, akcja wyproznianie jest w normie, jezeli nie zrobie kawy to normalnie sie wyprozniam. raz dziennie lub co 2 dni zalezy co zjem i ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ailhad myślę, że miną - ja też to kiedyś miałam. Nawet na zatłoczonej ulicy ogarniała mnie panika. Teraz jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ailhad jak masz w mopzgu toksyny to nie pozbedziesz sie tego tak latwo. najlepiej Gersona zrob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalini
Ailhad, nie wspomne, jakie ja mialam fobie, zeby ci nie sugerowac. Poniekad same fobie wkopaly mnie glebiej w candide. Ostatnio przylapalam sie na tym, ze to, co jeszcze niedawno spowodowaloby u mnie atak paniki, teraz wywoluje lekki tylko niepokoj albo w ogole zero reakcji. U mnie bardzo korzystnie dziala ssanie oleju. Pierwszy raz w zyciu nie dopadlo mnie tej zimy przeziebienie lub grypa, nawet jeden dzien kataru lub kaszlu. Ostatnio bylam chora w lutym zeszlego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze-czytam
Na oczyszczanie wątroby dostałam Liver-help z Joalisa. Co do picia przy zażywaniu oregano, to mój organizm sam się tego domaga. nie zatraciłam jeszcze naturalnych odruchów... Moja córka po zażyciu kapsułki czyła ostry smak w brzuchu, ja coś takiego czułam po zażywaniu olejku z czarnuszki, jak rozpuściła się kapsułka w żołądku, odbijało mi się czarnuszką. może zwiększyć sobie dawkę oregano? teraz biorę po 1 kapsułce 2 razy dziennie, tego z 55% karwakolu z NOW. Jak radzicie sobie z żywieniem dzieci w swiecie fast śmieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w sumie są dni że nie czuje tych ataków paniki ani nic ale czasami jeszcze mi się zdążają nie to co kiedyś bo wtedy to naprawde wyjście z domu graniczyło z cudem albo trzeba było wziąść coś na uspokojenie, póki co unikam jeszcze wyjść np do kina czy na imprezę bo chyba bym raczej nie dala rade tam wytrzymać a i jazda np autobusem tez odpada dzięki bogu mam auto inaczej chyba bym padła hihi. Magdalini Co znaczy ssać olej?? I jaki olej?? Nio ja po tych wszystkich kuracjach propolisem, citroseptem, srebrem też w tym roku jak nigdy przeszłam zimę bez przeziębienia bo na ogół jak przychodziła zima to ja standardowo zaczynałam od przeziębienia a kończyłam na zapaleniu oskrzeli z antybiotykami i tak średnio rok w rok lub co 2 lata ale antybiotyk był przeważnie bo nie szło inaczej. Dobrze że to kiedyś minie inaczej będę skazana na samotność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalini
Ailhad ssanie oleju polega na ty, ze: Bierzesz do ust lyzeczke oleju slonecznikowego (najlepiej z pierwszego tloczenia) albo oliwy i nie polykasz tylko plukasz tym usta jak plynem do ust 20 min. Potem wypluwasz i olej powinien byc bialego koloru i rzadkiej konsystencji. Cala skutecznosc polega na tym, ze w ciagu 20 min przez jame usta przeplywa cala krew, a przez slinianki wychodza toksyny i bakterie, ktore wiaze olej. Dlatego nie wolno lykac tego oleju w trakcie ssasnia. Na kafeterii jest nawet forum na ten temat. Ja na sobie sprawdzilam - dziala, odkwasil mi sie organizm. Ale 2 tyg po rozpoczeciu mialam takie bole w calym ciele, nie moglam ruszac szyja, cale ramiona mnie bolaly - trwalo to chyba 10 dni, potem jednodniowy kaszel z zielona flegma, lalo mi sie z nosa (po ktorym wyczuwam nawet najslabszy zapach), bole w nogach - chocbym kopala rowy, w rekach; po jednym dniu jak reka odjal. Nie mam problemow z "lamaniem w kosciach" na deszcz, a od dziecka "krecilo" mnie w nogach na zmiane pogody. Ssam juz 1 rok i 3 m-ce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalini
Aha i ssie sie przynajmniej raz dziennie, przed sniadaniem i przed wypiciem czegokolwiek. Mozna tez ssac wieczorem 4h po jedzeniu. No i wiadomo, po wypluciu, trzeba dobrze umyc zeby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalini Dziekuje bardzo za radę wypróbuje ją, mam oliwę z oliwek więc ją wykorzystam. Matko 20 minut gęba mi zdrętwieje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalini A czy ssanie oleju nie będzie kolidowało z tym że obecnie przyjmuję antybiotyki i inne specyfiki. Czy jeśli ssam olej to nie mogę brać już innych rzeczy. Czytam właśnie forum na ten temat i tam są osoby które leczą nawet grzybka tym póki co nie doszłam jeszcze do tego czy olej im pomógł w wyleczeniu może w dalszej części dowiem się :) jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalini
Ja ssalam olej, kiedy bralam antybiotyk. Jedynie teraz zrobilam przerwe, bo mam lek w kanale zeba i boje sie, ze go wyssam z olejem :))). Ale z niecierpliwoscia czekam, az wznowie ten nawyk :). Zycze milych wrazen i owocnych rezultatow :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×