Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KILIMODFKFRRLRLR

DO KOBIET POWYŻEJ 22 LAT MAJACYCH WZROST OD 168-175 !!

Polecane posty

Gość tymeu
wiele osob mi o mowila mimo niskiej wagi mam dosc spore tyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45345345
Bo to tylko w ostatnich latach tak jest. Kiedyś, za czasów gdy moja mama byla młoda, dziewczyna np. 170 cm i 70 kg byla uznawana za normalną. A dziś taka waga jest kaszalocia, uznawana już własciwie za otyłość (przede wszystkim przez kobiety). Taka Monica Bellucci nosi rozmiar 42, przy wzroscie 172 cm wazy ok. 68 kg. A jednak przez wielu uznawana jest za najpiękniejszą kobietę. Tzn. przez mężczyzn. Bo dla kobiet ideałem figury jest np. Victoria Beckham albo Nicole Richie. A ja jeszcze nigdy nie slyszalam z usta żadnego faceta żeby Victoria miala ładną figurę. Każdy mówił że obrzydliwa i chuda. Kate Winslet w Titatnicu przy wzroscie 165 cm ważyła 65 kg. A jednak wybrano ją do głównej roli w jednym z najwiekszych kasowych filmów wszechczasów. I tylko od kobiet słyszałam "ale gruba". Oczywiscie nie chcę powiedzieć że faceci lubią grube kobiety. Ale nie znoszą chudych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczulinka
mam 175 cm waże 65kg wymiary 97- 68 - 100 myślę że jest ok. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wymiaryyyy
wiek 28 lat wzrost 173cm biodra 91 cm talia 64 biust 87 waga 51 kg chce przytyc, rece mam strasznie chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzi teraz stać
WIESZ CO MYLISZ SIE BO MONICA BELLUCCI MA 180 CM WZROSTU A NIE 172 MASZ MYLNE INFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdffd
Zapraszam tu: http://www.student.tarnow.pl/forum/index.php?showtopic=11169&st=0 Kilka ciekawostek: Wskaźnik masy ciała (Body Mass Index) to prosty wzór, za pomocą którego można sprawdzić, czy nasza waga jest prawidłowa. Wagę ciała dzielimy przez wzrost podniesiony do kwadratu, a wynik sprawdzamy w tabelce. BMI pomiędzy 18,5 a 25 oznacza prawidłową wagę, zaś wskaźnik mieszczący się w przedziale 21-22 to waga idealna. Dla przeciętnej kobiety o wzroście 1,70 m idealną wagą ciała będzie... 62 kg. Tak, słownie sześćdziesiąt dwa. Nie 45, nie 50. 62 kilo. Taka waga oznacza BMI równe 21,45 i słowa uznania od lekarza. Kobieta, która tyle waży, nie musi i nie powinna się odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleleleeeeee
60 KILO TO IDEAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 168 cm
i ważę 66 kg... a ile powinnam ważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja dolacze
wiek: 30 lat waga: 56 kg wzrost: 168 cm biodra: 92 cm talia: 70 cm biust: 92 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfg
"ponad 70 cm w talii?? o_O to już nie talia, tylko jej brak. sory." Co za głupoty. :O A jak kobieta ma przy tym 110 cm w biuscie i tyle samo w biodrach, a w talii 80 cm, to też twierdzisz że talii brak? Talii brak wtedy gdy ma 80 cm w pasie a 85 cm w biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyżej 70 cm to wielorybia talia. marilyn monroe nie miała nawet 60 cm w talii i nie byla chuderlakiem, a do tego jest sexbombą wszechczasów. teraz kobiety budową przypominają mężczyzn i jeszcze burzą się tak jak ty jak im sie powie prawde o ich 'talii osy'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie
171 wzrost 67 waga ( musze zrzucic troszke brzuszka, zeby zejsc do ok 64 -65) 23 wiek 98 biust 78 talia 100 biodra( mierzone w ubraniu :P) jak na moj gust ok. podobam sie sobie ( tylko poza brzuszkiem, nad którym juz pracuję :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blimbammmum
uwielbiam te pustackie tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka2222222
wiek: 26lat wzrost: 170cm biust: 83 talia: 62 biodra: 90 waga: 52 gdybym ważyła 56kg byłoby super...ale niestety taka moja budowa...nie umiem przytyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza duza
hah co za bzdury! 70cm to nie talia? monroe moze i miala 60cm w co watpie, ale wrost 160cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaa28
wiek 29 lat biust :100 talia :??? biodra:105 waga :72 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaa28
wzrost 169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utguktgk
176 i 66kg czuje sie gruba! 2 lata temu wazyłam 56 i to był ideał, szczuplutka, czułam sie lekko i lepiej sie czułam teraz jestem zmeczona ciagle i mam problemy z trawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss me -*
170cm 63kg 98 72 98 i nie zamierzam nic z tym robic. jestem oki. 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiiiiii
jakby to bylo najwazniejsze w zyciu !!! tak tak, zmierz sobie jeszcze wielkosc mozgu :/ aaa i jeszcze wzrostu nie podalas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 175 cm i ważę 65 kilo. Chcę zgubić jeszcze 10 kilo. Moim zdaniem kobieta o moich wymiarach nie wygląda grubo ale wygląda nieatrakcyjnie. Na szczęście odchudzanie dobrze mi idzie i wiem że niedługo będę ważyła 55 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja też
173 cm b.. 102 t..72 b. 99 66kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna beemka
24 lata, 172 cm, 60 kg biust 94 cm talia 65 cm biodra 96 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklhfdfgfhhgfff
talie mierzy sie w najwęzyszym miejscu w korpusie a nie na wyskosci pepka, dlatego wychodzą wam takie dziwactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna beemka
45345345 - nie zgodzę się z Tobą. Moja mama, jak i jej wszystkie koleżanki, siostry, znajome [wszystkie grubsze oczywiście] cieszą się, że przytyły w czasach, kiedy wszyscy są grubi. Zawsze wspominają, że kiedyś ludzie byli szczuplejsi i bardziej wysportowani, że na osoby, które teraz są normalne, ewentualnie "przy kości" kiedyś mówiono grubas. Dzieci na ogól były wręcz chude i sprawne, sprytne, śmigały całymi dniami po drzewach, a teraz na lekcjach wychowania fizycznego dostają zadyszki. Pond połowa Polaków ma TERAZ nadwagę, a nie KIEDYŚ. Współczynnik ten rośnie i nie jest wymierzany przez kanony piękna tworzone przez projektantów a przez wskaźnik BMI o bardzo szerokim zakresie wagi prawidłowej. Waga 70 kg przy 170 cm to górna granica wagi prawidłowej, powyżej 72 kg mamy już nadwagę. Upodabniamy się do kolegów z USA, tylko tam już walczą z otyłością społeczeństwa, a u nas promuje się łatwe szybkie jedzenie i nie skupia się na tym, że nawet niewielka nadwaga jest już groźna dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie30stka
Wiek: prawie 30 (bez dwóch miesięcy :P) Wzrost: 177 cm Waga: 59 kg Wymiarów nie znam bo się nie mierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna beemka
Dodam jeszcze, że waga idealna według wskaźnika BMI jest uśredniona, nie uwzględnia ani wieku, ani budowy ciała, a jedynie płeć. Powstało wiele wzorów na obliczenie idealnej wagi - dla kobiet w granicach mniej więcej wzrost minus 105 do wzrost minus 115. Istotną rolę odgrywa budowa ciała, bo dla poszczególnych typów sylwetki idealna waga będzie różna nawet o ponad 10 kg. Dla wspomnianego wzrostu 170 cm wynosi ona odpowiednio dla szczupłej budowy ciała 53,4-57,5 kg, dla średniej budowy ciała -56,1-62,9 kg dla mocnej budowy ciała - 60,2-67,9 kg. Dlatego warto powstrzymać się od rzucania hasłami grubas czy anorektyczka na forum, bo wykazujemy się jedynie swoją zapalczywością i niewiedzą, zdradzając przy tym frustrację i kompleksy. Bardziej jednoznaczne są wskazówki dotyczące obwodu talii. U kobiet powinien wynosić poniżej 80 cm. Obwód talii powyżej 88 cm stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i należy jak najszybciej rozpocząć odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajacyn
Taka Monica Bellucci nosi rozmiar 42, przy wzroscie 172 cm wazy ok. 68 kg. Jako wielbiciel urody p. Bellucci muszę sprostować ten stek bzdur. Ma 178 cm wzrostu. Zaczynała karierę jak typowa modelka - bardzo szczupła, pewnie 55 kg, a później pełniejsza, ok. 60-65 kg. I właśnie wtedy robiła furorę. Jako dojrzała kobieta zaokrągliła się bardziej. Zapewne teraz waży jakieś 78 kg i zachwyca pięknem, ale dawnym, za to wciąż aktualnym seksapilem i kobiecą zmysłowością. P. Winslet mi się w ogóle nie podoba, a w Titanicu już w ogóle, więc nie komentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
23 lata biust: 88 talia: 70 :( biodra: 88 waga: 58 chce schudnąć 4 kg, głównie okolice talii, bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×