Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fragonard

Kobitki ze starego topiku o wojakach-zapraszam!

Polecane posty

No to jak,szkoda by było zmarnować nasze znajomości :) Czas znów odświeżyć wspomnienia :) Zapraszam wszystki dziewczyny ze starego topiku o wojakach,topiku którego już niestety nie ma,a szkoda bo dobry kawał czas w nim pisałyśmy! Zatem-Anger,Dorotka,Euforia,Guska,Martasek, Monic,Natia,Euforia,Perełka,Smutniutka,Sunny, Vilija,Wesolutka-ZAPRASZAM!! Jeśli o jakiejś zapomniałam to przepraszam! :) Piszcie!! Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś jak masz kontakt z Viliją to jej daj znać,bo maile do Niej mi wracają...podobnie do Martaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga no wlasnie nie mam, mialam kiedys a jakis rok temu chyba tez zaczely mi wracac od niej maile, i juz od dawno temu nie dostalam od niej zadnej wiadomosci. nawet komorke zmienila tez xxx czasu temu. rok temu chyba sie obronila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mówisz o Marcie czy o Justynie? Spoko,napisałam wszystkim maile z linkiem do topiku,daj im czas,napewno się zjawią :D Całuje gorąco Ciebie i Dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie o Justynie :) ja na gg zostawilam wiadomosc dla Madzi z Wawy, nie pamietam jej forumowego nicka. w kazdym razie lize na to ze sie odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Natuś :) reszta dziewczyn moze wiecie-szkoła,studia....zjawią się napewno! :) idę pod prysznic a potem na zakupy bo nie wiem co na obiad ugotować Bo jak już Wam pisałam,jestem na emigracji. Mieszkamy sobie z Moim J. w Dublinie i jest ok,mimo że tęsknię za Polską i tym wszystkim...ale najważniejsze że jesteśmy tutaj razem!Bo trochę rozłąki znów zasmakowaliśmy i powiem Wam-never ever!! :) Dlatego jestem tu z Nim. Uciekam do wanny...zjawię się póżniej całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się:-)Kinguś te forum to super sprawa:-) Napiszę sms Marcie, że mamy nowy topik, no chyba że numer zmieniła ale mam nadzieję że nie, a i do Madzi z Wawy też napiszę, może się zgłoszą:-) Pozdrawiam i całuję:-* Jak tylko będę miała czas to będę tutaj zaglądać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Anuś :* Super że się i Ty zjawiłaś :) Czekamy na resztę :) Kurcze,nie pamiętam Madzi z Wawy,może jak mi napiszecie jaki miała nick to skojarze... dziś raczej nie popiszę bo Jacek już wrócił z pracy :) buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostanę przy Smutniutkiejxxx Bo jakoś Anka mi tam nie pasuje:-) Kinguś ja nie pamiętam jaki miała nick ale chyba Magda. Nio zmykaj do Jacka:-)i pozdrów go tam od nas:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło Wasze nicki widzieć, normalnie łezka mi popłynęła bo wszystko wróciło:) Aneczko dzięki za wiadomość na gg o tym topiku :) Przypomnij mi tylko swój nick, i z góry przepraszam, ale musze sobie o każdej z was poprzypominać, która jakiego faceta miala i w ogóle :P: Może w skróci napiszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia to samo mam jak patrze na to forum to aż się płakać chce :) mimo wszystko miło wspominam ten czas wojska :P To ja przypominam siebie :) Mój Wojak był najpierw w Radomiu a później na macierzy w Jarocinie w wojskach powietrznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia to samo mam jak patrze na to forum to aż się płakać chce :) mimo wszystko miło wspominam ten czas wojska :P To ja przypominam siebie :) Mój Wojak był najpierw w Radomiu a później na macierzy w Jarocinie w wojskach powietrznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia to samo mam jak patrze na to forum to aż się płakać chce :) mimo wszystko miło wspominam ten czas wojska :P To ja przypominam siebie :) Mój Wojak był najpierw w Radomiu a później na macierzy w Jarocinie w wojskach powietrznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia to samo mam jak patrze na to forum to aż się płakać chce :) mimo wszystko miło wspominam ten czas wojska :P To ja przypominam siebie :) Mój Wojak był najpierw w Radomiu a później na macierzy w Jarocinie w wojskach powietrznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasek86
WITAM WSZYSTKIE MOJE KOCHANE DZIEWCZYNKI!!! jej jak dobrze znów was widziec i znow móc z wami pisać:)Kingus dobry pomysł miałas....co u was słychać??bo ja nic nie wiem niektóre z was miały cały czas kontakt ale ja niestety nie:( wesolutka.....z tego co przeczytałam to masz bobaska...zazdroszczę!!!!!bo my sie staramy ale niestety jak na razie dupa z tego:(a tak pozatym....niedawno mielismy rocznicę ślubu:)i cały czas między nami jest tak jak było przed ślubem czyli suuuuuper:)tylko tego bobaska juz tak chcemy a nie udaje sie :(:(:( kurczę az mi sie przypomniało to całe wojsko:)ale pomimo wszystko to jednak super okres był...z wielu powodó choc bywało bardzo ciężko..... ależ sie rozpisałam jak zwykle....:)piszcie co tam u was.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja przypomne cos o nas.... ja jestem Marta czego bardzo trudno się domyslic patrząc na nick:Pa moj mąż Michał....w wojslu był najpierw na szkółce we wrocławu potem w koszalinie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś widzę że trafiłaś:-)Cieszę się że miłość kwitnie tak trzymać:-D a dzidzia jeszcze będzie nie martw się 👄 Wesolutka gratuluje dzidziusia:-)a można wiedzieć czy dziewczynka czy chłopczyk?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×