Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fragonard

Kobitki ze starego topiku o wojakach-zapraszam!

Polecane posty

Gość euforia20
cześć kochane moje... cieszę się niesamowicie że Wam się układa. Obu Martusiom gratuluję bejbisiów! Ja już od jakiegoś czasu pragnę drugiego ale w tych niesprzyjających okolicznościach mogę zapomnieć o maleństwie. przepraszam że milczę i nie piszę na kafe ale nie mam czym się chwalić. Wręcz przeciwnie. I myślę że nie powinnam opisywać co u mnie żeby nie psuć tej radości która tu zawitała. pozdrawiiam Was serdecznie... Paula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE WAM BARDZO DZIEWCZYNKI!!!!!!!!!!!:) termin na początek sierpnia ok 6, 7:)no Martuś będą z tego samego roku:P:Pach.....jeszcze nie całkiem to wszystko do mnie dochodzi....:) Paula......jak tylko chcesz się wygadać to pisz.....myslę ze napewno nikt nie będzie miał ci tego za złe.....więc wiesz.... jesli tylko chcesz to pisz co ci na serduszku leży..... pozdrawiam wszyskie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) u nas stoi juz choinka bo moj A taki nadgorliwy. mielismy ubierac jutro. dzis chrzesniak nocuje tez u nas spedzil z nami caly dzien i nawet troche pomagal. a do sprzatniecia jeszcze zostala nam kuchnia. no a pozniej to normalnie jeszcze powycierac kurze, odkurzyc i w lazience umyc wanne i takie tak drobne poprawki, z ktorymi wyrobimy sie w dwie godziny. w kazdym razie jestem wykonczona dzisiejszym dniem. niby duzo nie sprzatalam, bo tylko w lazience na blysk ale i popralam kilka rzeczy w reku, wstawilam pranie, do spoly z A zrobilismy obiad, bylismy na zakupach i dodatkowo upieklam ciasto, przy ktorym malolat mi pomagal. w kazdym razie marze o wannie pelnej piany i conajmniej polgodzinnej lezance. i zaraz z tego skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My choinkę stroiłyśmy wczoraj :-) a do sprzątania została mi jeszcze sień i schody ale jutro to zrobię, a we wtorek to każdy pokój tak troszkę posprzątać i koniec:-) A jaką macie choinkę żywą czy sztuczną? Ja mam sztuczną ale marzy mi się prawdziwa może w przyszłym roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja te święta spędze inaczej,nie wiem jak to bedzie wszystko wyglądało...nic jeszcze nie mamy kupione,ani choinki nawet... :P szczerze nawet mi tutaj na tym nie zależy...chciałabym byc w domku z rodzicami na świeta ale niestety praca nie pozwala na urlop... dzis znów do pracy ide,już zmęczona jestem....wczoraj tez byłam,no i jutro znów... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś,to bedą nasze chyba 6 świeta razem,od początku związku spędzamy je razem(no oprócz momentu wojska jak nie dostał stałki) :) ale to bedą pierwsze swięta spędzone poza domem,bez moich rodziców i wogóle...tak tylko sami,z dala od domu...:( ciesze sie że jestesmy tutaj razem ale wiesz,tęsknie za domem jednak,chciałabym świeta spędzić z rodziną... a pracuje w takiej duuuużej fabryce,nie chce pisac w jakiej,mogę Ci napisać na maila ewentualnie :) ale praca jest związana z komputerami tak w skrócie powiedziane :) Idę spać,coś mnie przeziębienie bierze ehhh całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZĄ MARTA Z ANDRZEJEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku ! ...................... ,!, .............. ,!, ................... ~ 6 ~ ........... ~ 6 ~ ............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.` ..........._,|,_ ... |\'\'\'|../ , -\'\' - , \\ .. |\"\'| ............ \'|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|, ............/.\\. ___)_\'(_|__`-´__|__)_(___ .........../`,\\)______________________] .... ....../__\\ ........./ . o \\ ......../_ , *_\\_]…………………………… ......../ `, .* \\_]……………………………[\'__ ] ......./ … `~ . \\] ……… ; ( …( ;………. ....../_ . * ., _.\\ ……( (. )( ; ( . ; ……. ....../ … o .. ~ \' \\ … / \\. / \\ ./ \\ / \\…… ...../ . * .... . o.\\… | |_| |_| |_| |…… ..../_ ,,~~ \'. * \' _\\_\'| |_| |_| |_| |___ ..../`~,, .. o.......\\:::::::::::::::::::::::::\\ .../ .* ...`\' * … ,\',..\\ ::::::::: __ :::::::::::\\ ../_.....o ..~~,, , _\\=====\\_/======] ./ .. * ......... ,, ~ \' \\........._|_.,-_--, /* .... o ..._~`\'*...o \\........... (.(_)..) `-,,~\'`\' ...* ... _ ,-´.............. `----´ ........\":-------:\" .........\\_____/ _(Õ)___(Õ)___(Õ)___(Õ)___(Õ)___(Õ)_ **WESOŁYCH ŚWIĄT!!**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś rozumiem:-( Nie ma to jak rodzinne Święta, ale czasem życie układa inny scenariusz. W przyszłym roku na pewno będziecie mieli rodzinne Święta:-) Jeżeli chodzi o pracę to oki nie musisz pisać na meila :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey,ja jestem! :) Świeta i po świetach,ja nawet nie poczułam że to świeta były...pracowałam w drugi dzień,dziś też i jutro więc weekendu tez nie mam... potrzebuje odpoczynkuu!!!! A co u Was? Martuś,wyglądasz kwitnąco!! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U mnie ok. Święta jak zwykle szybko zleciały:-( Kinguś oni Cię w tej pracy zamęczą👄 :-( Zgadzam się z Kingą, Marta wyglądasz super, a ten brzuszek miodzio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki :) moze wygladalabym jeszcze lepiej gdybym nie byla tak zmeczona. zdjecia robione byly juz po 22... a po 23 goscie wyszli. w ciagu dnia to co innego, nie widac zmeczenia na twarzy swiezy makeup :) ale ciesze sie, ze wam sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy New Year!! Ja pamietam tamtego sylwestra,mimo że mój wojak przyjechał na stałkę wtedy. A co porabiacie dziś? w domku,czy jakaś impreza? My w zeszłym roku byliśmy w Zakopanem i było suppppperrrr! A w tym siedzimy w domku,wypijemy o pólnocy szampana i lulu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU👄 Ja byłam u Ł i było super. Ja jestem bardziej za imprezami w domu, nie lubię się szykować na jakieś wystawne imprezy. W domu czuję się jak rybka w wodzie:-D Kinguś powiem ci, że chciałabym kiedy jechać na Sylwestra do Zakopanego podobno jest super:-) może w przyszłości kiedy się wybierzemy:-)jedyny minus to, to że jest dość drogo, ale na tą jedną noc idzie coś zaoszczędzić:-) No mało nas tu jest:-( tylko 3 a gdzie reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przepraszam że tak długo sie nie odzywałam ale dostałam prace w swoim zawodzie i praca potem moje kochanie i dzień za dniem zleciał ale za to muszę się wam pochwalić że w wigilie moje kochanie poprosiło mnie o rękę :) i od ponad tygodnia jestesmy zareczeni :) ale dalsze plany pozostawiamy na póżniej bo nigdzie sie nie chcemy śpieszyć. Gratuluje Marta dzidzusia :) zazdroszcze ale przyjdzie kiedys tez na mnie czas :) ja w sylwestra pracowałam nocke miałam wiec spedzilam go w pracy ale nadrobiliśmy go z Kamilem wczoraj :) Pozdrowionka i całusy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to następna dołączyła do szczęśliwego grona zaręczonych :) Wspaniałe uczucie,co nie?! :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza nadal... Martus jak sie czujesz?? jak przebiega ciaza, wszystko w porzadku?? ja nie moge uwierzyc w to, ze zostalo mi jeszcze 13 tygodni do rozwiazania... juz trzeci trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny nie wyglupiajcie sie, no gdzie jestescie?? ja rozumiem praca pracą, ale zeby chociaz raz na dwa dni nie skrobnac czegokolwiek?? az przykro no... sama do siebie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja jestem :) Ale miałam na głowie przeprowadzkę! Wczoraj wprowadziliśmy się do nowego domu i mam mase roboty z urządzeniem naszego pokoju itp :)Narazie pełno kartonów jeszcze stoi bo wczoraj nie miałam siły zeby wszystko poukładać. Posprzątac łazienkę jeszcze muszę itd... Tutaj pięknie świeci słoneczko,choćby wiosna była. Całuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki....przepraszam ze tak długo sie nie odzywałam....ale nie bardzo sie czuje i prawie cały dzień przesypiam....spie spie i spie...a jak nie to głowa mnie strasznie boli...mam nadzieje ze niedługo przejdzie:) Dorotka gratuluję zaręczyn!!!!:) sylwestra spędzilismy w domku znajomi byli...jakos zleciało...:)za duzymi imprezami nie przepadam:)taki domator straszny jestem...:) Martuś zleci Ci pewnie to 13 tygodni nawet nie będziesz wiedziec kiedy:)super wyglądasz na zdjęciach:)do twarzy Ci z brzuszkiem:) pozdrawiam was cieplutko...i jeszcze raz bardzo przepraszam ze tak mało tu zagladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×