Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fragonard

Kobitki ze starego topiku o wojakach-zapraszam!

Polecane posty

ja zagladam czasami ale jak pracuje w tygodniu to nic mi sie niechce :) wiem leniuch ze mnie :) Wesolutka gratuluje chłopczyka :* a u mnie praca-dom i moje kochanie :) wcale nie żałuje że nie jestem z moim byłym rezerwistom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaglądam codziennie :) jutro do pracy na 12h :( ale za to jaka kasa :D:D mogę iść pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... na początki przede wszystkim chciałam z całego serca pogratulować Martsi!!!!!!!!!!!:):)gratuluję z całego serca!!!!!!!! mój michał tez by chciał chłopca.....:)a co do imienia to michal bardzo ładnie:)mi sie np. michalinka podoba:)ale michałowi juz nie:( ostatnoi niestety nie wchodziłam za często....po pracy mnie miałam za bardzo czasu.....a dzis wolne więc nadrobiłam:) KInguś a wam gratuluję nowego autka.... my mamy takie małe:)ale baaardzo je lubię....:)choć jak wkońcu nam sie uda dzidzius.....to też musimy pomysleć o większym nie od razu ale kiedys....:)byle się wkońcu udało!!!:) pozdrawiam wszyskich:)buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś życzę Ci z całego serducha by w końcu się udało!!!!!❤️ Moze prezent pod choinke bedzie?? ;) Ja do pracy na 15,dobrze że dziś tak ładnie i nawet słonko świeci :) a jak w Polsce? Całuje Was wszystkie mocnooooooo!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam :) do tej pory nie moge w to uwierzyc bo do konca myslalam, ze mnie obleje, trafilam na strasznego huja :O ale najwazniejsze ze za poltorej tygodnia odbiore dokument :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki...nie ładnie tak się nie odzywać!! Ja do pracy na 14,jak dobrze że dziś piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey moje kochane kobietki!! Ja siedzie sama,Jacek jeszcze!!!! w pracy! ehhh... pije winko z tych nudów... he My na mikołaja zrobiliśmy sobie pyszne śniadanko i spędziliśmy cały dzionek bardzo milutko Dlaczego sie nie odzywacie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga nawet nie masz pojecia jak mi sie marzy jakies winko czy piwko... karmi mi nie idzie ale raz w miesiacu sobie lykne. jutro juz prawdopodobnie bede mogla odebrac prawko. wiem ze jest juz wydrukowane tylko prawdopodobnie dalej w wawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjecie?? Paula i Martasek-odezwijcie się też od czasu do czasu,bo jak narazie to tylko my trzy tutaj cos piszemy...szkoda ze topik nie cieszy sie takim zainteresowaniem jak powinien :( Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tak jezdze heeheh i powiem, ze ciezko jest sie od razu przesiac do wiekszego auta... w kazdymn razie jakos sobie daje rade. tylko kilka razy juz pieszy wlazl mi na droge nawet nie patrzac sie czy cokolwiek jedzie i dzis kobieta mi wymusila pierwszenstwo przed swiatlami malo co nie stuknelabym jej :O delikatny poslizg nawet mialam ;/ jakie kurwy slalam to nie macie pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak już się do większego autka przyzwyczaisz to potem trudno jeździć mniejszym:-)Wiem z własnego doświadczenia. Lepiej od razu większym do małego zawsze idzie się dostosować, a do dużego gorzej.Na pieszych trzeba uważać, bo jak widzą pasy to już ich nic nie interesuje, a powinni popatrzeć na drogę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...przeoraszam ze dawno sie nie odzywałam.....ale ostanio byłam taka zmęczona ze zaraz po pracy szłam spąc a potem i tak nie miałam na nic siły...... ale na szczęscie od paru dni wiem z jakiego to powodu.....otóz....JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):) udało się 7 tydzień już a fasolka ma praiw 3 cm:P i dlatego tak jakos nie mialam głowy ostatnio wchodzic na razie n L4 jestem do końca roku...ale w styczniu chyba jeszcze wróce do pracy teraz tak chciałam bo swięta nowy rok to zapieprz taki ze szok.... Martuć gratulję zdania na prawko!!!!super ze ci sie udało za pierwszym razem!!!:) pozdrawiam wszyskie i serdeczne buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):) Marteńko nawet nie wiesz jak sie cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko zobaczyłam słowa że jesteś w ciąży i normalnie aż podskoczyłam!!!!!!!!!! Tak się cieszę! :) A mówiłam że pod choinkę bedzie dzidziuś :D:D:D:D:D: Kochana,wspaniała wiadomość!!!!!!!! Całuje gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cierpie na bezsennosc. ale tez ode mnie wielkie GRATULACJE Martus!!! super!!! termin pewnie na sierpien masz albo wrzesien?? fajnie, nasze malenstwa beda w jednym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×