Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chcę mieć 6 z przodu

10-15 kg do zrzucenia, zapraszam zdeterminowane

Polecane posty

witajcie:) mam 20 lat i okolo 10-12 kg nadwagi, czekam właśnie na sprzet do cwiczen i chce przejsc na diete okolo 1200kcal (jogurty, grahamki, warzywa owoce,razki ryzowe, wasa itp) i ruch.. chce przestac jesc slodycze, biale pieczywo i nie jesc po 18.. szukam kogos zdeterminowanego kto bedzie wspolnie ze mna dazyc do wspolnego celu.. jest ktoś kto dołączy sie do wspólnego wspierania sie w ciezkich chwilach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala miec 5 z przodu....ale moja dietka bedzie wolniejsza..nie mam czasu na ciwczenia,glodzic sie tez nie chce.wyeliminuje pare rzczy,czesc ukroce i zobacze co bedzie...na razie sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja sie przylacze! Mam 22 lata,mieszkam w Londynie, \'odchudzam\' sie od 13/10 wiecej w stopce. staram sie nie jesc slodyczy- co mi tak srednio wychodzi,ale musze przyznac ze mam mniejsza ochote na nie !!!! z czego sie bbaaaardzo ciesze bo uwilebiam slodycze nad zycie. w sumie to jem wszystko tylko raczej w mniejszych ilosciach,po prostu staram sie omijac potraw bardzo tlustych-frytki,pizza, solonych albo z wysoka zawartoscia wglowoddanow-maczne . ale czasem pozwalam sobie na chwile rozkoszy np.wczoraj jadlam pizze,pycha byla!!!! chcialabym sie zmotywowac i cwiczyc ale nie moge...chyba dlatego ze prze pol roku chodzilam na silownie (kardio-rowerek itp.)i schudlam 2 kilo ktore szybko wrocily i dlatego juz mi sie nie chce ;-> dzisiaj zjadalm bulke z maslem i kiri kiri dwa jablka,jedna delicje i jeszcze sibie przyrzadze zupe mleczna- gorace mleko z makaorenm i troche cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak odchudzam sie od 06/10 nie 13/10 :-P sama nie pamietam od kiedy ,ale pamietam ze sie odchudzam i to jest najwazniesjze... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeherezada- witaj:) ja zaczynam od 5 listopada..:) do sylwka tak z 6kg by sie przydało kurcze:) no nic, kupilam orbitrek i czekam az mi przyjdzie:) a od jutro po prostu ogranicze jedzonko i czekam na cwiczonka:) ale dzisiaj pocwicze cos w domu, jakies brzuchy czy pompki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja właśnie go zrzucam :) W tydzień zgubiłam już kg, bez żadnych ćwiczeń oraz tabletek. Nie stosuję żadnej diety, nie jem wyznaczonych rzeczy. Jem to, na co mam ochotę, ale w bardzo małych ilościach. Obowiązkowo do 14 (patrząc, że wstaję po 7) zjadam dwie kajzerki z polędwicą i np ogórkiem w plasterkach, albo odrobiną ketchupu do smaku. Potem jem bardzo mało, za to dużo pije. Po 19.00 nie jem dużych rzeczy, ewentualnie zagryzam mały głód 2 markizami, trzema czipsami, czy małą miseczką płatków z jogurtem. I lód na patyku ;) Nie ma co sobie obiecywać, tak jak Ty wypisałaś, bo to działa na krótką metę :( Jestem z Tobą, choć mam 4,5 roku mniej, to tyle samo kilo do pozbycia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wiosny kawał drogi, a po drodze kilka świąt, gdzie rządzi smażone :( Ale jakoś damy radę :) Dodam, że zapisuję sobie codzienną wagę z dopiskiem, czy zjadłam obiad, czy go czymś zastąpiłam ;) Ładnie widać jak po końcowych numerkach spada waga, w dodatku to motywuje :D Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak się nie ważę, to boję się, że zaniedbam to :P Tak przynajmniej kontroluję :) Ile masz wzrostu? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina 25
hejka ja tez sie przyłanczam od jutra , nie ma co , trzeba cos ze soba zrobic na poczatek dieta 400 kcal , wtedy pomału jakies zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina 25
musze dac rade na poczatek z 400kcl ,,, przez wakacje strasznie przytyłam i juz nie moge na siebie patrzyc ,,,, mam 168 a waga lapiej nie pytac jakies 75 napewno , poprostu tragedia ,,,,az sie płakac chce , od jutra zaczne nie chce tak dalej ,,, bo strasznie mi zle ,,,, miałam super figure do maja a potem tragedia sie ze mna zrobiła .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina, a co będziesz jeść, jeśli mogę wiedzieć? :) Oh, to dużo masz wzrostu! Ja jestem niska i tłusta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym, mam 164,5cm i moja waga to 75kg. :( Dodam, że mam figurę gruszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina 25
co bede jesc na pocztaek co jadłam wczesniej jogurt , jabka , marchewki , pieczywo wassa, groszek konserwowy i marchewke , tak sie wczesniej odzywałam i jadłam naprawde sporo ale tylko takie rzeczy , wiec od jutra własnie to na swniadanie jakis jogurt i kawa , na obiad groszek i marchewka i kolacja jabłko i narazie tak to musi wygladac niestety aaaa i duzo wody!!!!!!!!!!!! ja tez jestesm teraz tłuscoch ,,,:(porazka do konca listopada musze schudnac te 5 kg !!!pomozcie mi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakoś stopniowo przejść na tą dietę, bo to chyba będzie dla organizmu szok i możliwy efekt jojo. Ale nie znam się dokładniej... Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz brzuszek? Ja mam właśnie duże uda i pupę. Najgorsze, że spodnie 42 są dla mnie za opiłe, a 44 mi spadają! Jestem nieforemna na każde spodnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam brzuszek:( co prawda mam tez spory biust ale to mi odpowiada:P ale generalnie chcialabym stracic kolo 10-12 kg bo wiem ze bede czula sie jak normalna dziewczyna:( i bez oporow i wciagania brzucha ubiore ladna bluzeczke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się właśnie około trzech tygodni temu pojawił taki kochany mały brzuszek, który ucieka spod obcisłych bluzek. Dlatego się hm, wkurzyłam i zaczęłam ograniczać jedzenie. Taka głupia czynność, a tak człowiekiem rządzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKuleczka
hej dziewczyny, moge sie przyłączyc od jutra planuje zmienic swoje zycie. A najwazniejsze zmienic swoj wyglad. Mam do zrzucenia jakies 15 kg. I polowe chce zrzucic do konca roku a dalsza czesc do kwietnia. Uda sie. Tym razem musi mi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×