Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chcę mieć 6 z przodu

10-15 kg do zrzucenia, zapraszam zdeterminowane

Polecane posty

Pewnie! :) Razem raźniej :D P.S. To ja, kaszalot-1993 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKuleczka
A jakie Wy macie plany na schudniecie? Jaka dieta, cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam ;) " W tydzień zgubiłam już kg, bez żadnych ćwiczeń oraz tabletek. Nie stosuję żadnej diety, nie jem wyznaczonych rzeczy. Jem to, na co mam ochotę, ale w bardzo małych ilościach. Obowiązkowo do 14 (patrząc, że wstaję po 7) zjadam dwie kajzerki z polędwicą i np ogórkiem w plasterkach, albo odrobiną ketchupu do smaku. Potem jem bardzo mało, za to dużo pije. Po 19.00 nie jem dużych rzeczy, ewentualnie zagryzam mały głód 2 markizami, trzema czipsami, czy małą miseczką płatków z jogurtem. I lód na patyku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem produkty niskokaloryczne, nie jem słodyczy, a przynajmniej ograniczam :P Nie jem po 18 i piję czerwoną herbatę. Ćwiczę na skakance i robię brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1825
też bym chciała schudnąć ale jak na razie nie mogę bo jest taka możliwość ze jestem w ciąży... A chciałabym zgubić z 5 kg...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, co do ćwiczeń, to gdy siedzę, nawet teraz, to zawsze macham nogami, albo ściskam pośladki, uda, czy wciągam brzuch. To pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam o SB plus rano skakanka a wieczorem marszobiegi na biezni, musze moja diete dokladnie przemyslec, Juz raz na SB schudlam ladnie, motywacja dla mnie byl kalendarz powieszony w pokoju i skreslalam sobie dni diety i faktycznie trzymalam sie zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samotnej filizanki
a po jakim czasie zoabczylas te 7 cm mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się przyłączyć? Odchudzam się już jakiś czas, mam 4 kg mniej. Moim celem jest 5 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś_chuda_Aśka
Cześć dziewczyny.Przyłączam się , bo cel mam podobny.Też chce zrzucić 10-15kg , waże 73kg przy wzroście 178cm.Moja wymarzona waga to 58kg ,ale wiem że to za mało więc pozostane przy 62kg.Jeśli uda mi się dojśc do takiej wagi będe przeszczęśliwa:) Moja dieta wygląda przedstawia się następująco , prawie nie jem mięsa, głównie ryby , warzywa , owoce (teraz zapycham się jabłkami , bo są pyszne o tej porze roku), jogurty , czasami makaron z oliwą i ziołami , kotlety sojowe itd. Skupiłam się głownie na produktach wysokobiałkowych , unikam węglowodanów i tłuszczów zwierzęcych.Staram sie tez duzo pić ale nie jest to latwe , bo czesto zapominam:) Zaczęłam też ćwiczenia ujędrniające z płytki z Shape'a nowego,narazie jakos idzie. Mój pierwszy cel to schudnąć do połowy stycznia 5-6kg, czeka mnie duzo pracy ale postaram sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś_chuda_Aśka
Może masz inną budowe, ja niestety wyglądam bardzo nieapetycznie.Mam mało jędrne ciało i wszystko wisi , fałdy na brzuchu.. Rok temu wazyłam 63 kg i wyglądałam naprawde świetnie , nawet nie wiem jak to sie stało ze tak przytyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na topiku w którym sie udzielam wszyscy poszli spac... Przeczytałam wasz... ehhh może mi skomentujecie co dzis zjadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzisiejszy jadłospis 9:30 – pół dużego jabłka 13:15 – jajko (ale tylko pół żółtka, a były dwa) i łyżka sosu (mielone pomidory i cebula) 16:15 – kotlet mielony smażony 19:00 – surówka z jednego małego pomidora, kilkunastu oliwek, dwóch liści bazylii, pokropione oliwą z oliwek. Do tego (no nie mogłam się oprzeć) jakieś 2-3 łyżki tamtego sosu…. (wstyd mi:( ) Wypiłam 2x wodę z cytryną 1X herbatę z cytryna b/c 1X herbatę z mięty b/c (każdy kubek miał około 280-300ml)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, oczywiscie na starcie juz poleglam :P miala byc skakanka z rana, ale zaspalam (tak tak sobie tłumacze), ale obiecalam sobie ze wieczorem troche ruchu bedzie. Dzien zaczynam kawa z mlekiem i slodzikiem, a za chwilke jajecznica z cebulka zgodnie z SB. Wczoraj obiecalam sobie ze nie wyjde z domu bez sniadania, bo w shapie wyczytalam ze jedzac sniadanie metabolizm w ciagu calego dnia zwieksza swoje obroty o 10%. Niestety najgorzej bedzie w pracy - 8h siedzenia, a i jeszcze lada dzien bedzie okres, ktory juz utrudnia mi zycie;) A jak tam u was dziewczynki? Mam nadzieje ze ochota na wspolne odchudzanie nie przeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gosiu:) ja kolo 9 zjem sniadanko i dzisiaj mam zaplanowany spacer na zakupy wiec bede miala odrobine ruchu:) jesli dzisiaj przyjdzie moj orbitrek i zdolam go poskladac to takze na nm pohasam:) na sb moja kolezanka bardzo ladnie chudla wiec mysle ze i Tobie sie uda kochana:) 3mam kciuki! a jak tam reszta dziewczyn?:) aha moje drogie i pierwsza zasada to cierpliwość i smienność!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uczęszczam jeszcze do szkoły, do której dziś nie poszłam, bo obudziłam się z potwornym bólem brzucha i chęcią wymiotów. Za sobą mam również nieprzespaną noc, bo co chwila budziłam się, żeby zmienić pozycję spania, przez ból. I z góry przepraszam za szczerość, ale krew leje się ze mnie jak z rzeźni. Nie ma to jak okres :S Jak siedzę zgięta w 90 stopni, to dopiero nic mnie nie boli. Bo oczywiście kręgosłup też dał za swoje. :( Cóż, wstałam parę minutek po 9, bo mama mnie obudziła telefonicznie, żebym coś sprawdziła w internecie (moje szczęście...). Zjadłam Ibuprom Max i jedną markizę. Chyba skuszę się na banana... Co do Twojej diety jak dla mnie jest świetna! Zastanawia mnie tylko, czy organizm da radę dłużej wyciągnąć na tak małych ilościach jedzenia? Bo efekt gwarantowany! :) I nie bij się myślami o każdą łyżeczkę czegoś tam, bo tak robią anorektyczki! Jeszcze jedno: po głowie chodzi mi pytanie; ile WAŻY przeciętna norma dzienna napoi dla człowieka? Ktoś może wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ważą napoje, który wypijamy w ciągu dnia? :P Ja niedługo steper przywiozę sobie od koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina 25
Witam Jak tam wam idzie dziewczyny?? u mnie narazie tak jak mowiłam gorszek z marchewka , joghurt 200 g i 3 marchewki:):) mam dobry humor i mam silna motywacje jak narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×