Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chcę mieć 6 z przodu

10-15 kg do zrzucenia, zapraszam zdeterminowane

Polecane posty

O, gratuluję ;) Ja również schudłam- 74,2kg. Jestem naprawdę zadowolona :) Mój organizm jeszcze się nie przyzwyczaił do nie jedzenia w godzinach wieczornych, ale jest coraz lepiej ;) Wczoraj nie miałam problemów, tylko troszkę ssało. A teraz biorę się za ćwiczonka z płyty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) Musze sie wam przyznac ze niestety ale nie mialam jak sie odchudzac przez ten tydzien :( nie nie nie to nie jest wymowka, staralam sie bardzo jesc odpowiednie rzeczy ale... no wlasnie zawsze jest to ale. Moja kolezanka ma powazne klopoty ze zdrowiem swojej mamy (rak :( ) i przez te kilka dni mialysmy naprawde sporo zalatwiania roznych rzeczy i czasami wafelek albo cos innego zdarzylo sie zeby zatkac glod. W czwartek na dodatek doslalam @ i juz dawno sie tak zle nie czulam. Wogole to odstawilam tabletki anty. I mam taka cicha nadzieje ze zgubie teraz te kilka kilogramow, ktore dzieki nim mi przybyly. A tak wogole to ile mniej wiecej mozna przytyc podczas okresu? Co prawda przed chwilka bylam na wadze i waze 65.5 kg, po sniadanku - jednej kanapce z pasztecikiem i jablku no i oczywiscie bez kawy z mlekiem i slodzikiem tez sie nie obylo. Od jutra wracam na sb i zaczynam swoje cwiczenia. I wiecie co jest pocieszajace w tym wszystkim ze jeszcze 2 tygodnie temu wazylam 68 kg, jednak ograniczenie slodyczy naprawde duzo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zapomnialam cos dodac, mam kolezanke ktora z wagi ponad 100 kg schudla 25 kg, wyglada swietnie. Fakt ze naprawde sie zawziela i 2 tygodnie piersze diety strasznnie sie meczyla, ale za to jak pieknie dzisiaj wyglada, mowie wam istne cudo. Tak wiec dziewczyny troche wiary w siebie i motywacji. Do swiat jeszcze 6 tygodni, musimy sie zmobilizowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widze ze dziewczyny wczoraj urzadzily sobie dluuugie spacery bo takie byla piekna pogoda, ze az nawet na forum nikt nie pisal. A u mnie dzisiaj na wadze waga wyjsciowa z przed @. Chociaz nadal trwa. Na sniadanko kawusia :D i zaraz bedzie activia a do pracy salatke grecka sobie zrobie:) Pozdrawiam wszystkie odchudzajace sie laseczki:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosia:) Widzę że też stosujesz sb :) Ja wczoraj trochę odpuściłam ale dzisiaj już dietowo ;) U mnie na wadze też są już jakieś postępy..;) Dziewczyny gdzie jesteście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam remont pokoju i zaniedbałam. Nic prawie nie jadłam, a teraz wpycham :( Trzeba zacząć jeszcze raz, pomimo iż chodzę głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Oj widze za wszystkie mamy problem z ta silna wola. Wczoraj dostalam zaproszenie na ostatki, wiec to mnie jakos dodatkowo zmotywowalo zeby troszke nadmiaru zrzucic. Za mna juz dzisiaj kawusia, a zaraz ide zjesc sniadanko. Mam nadzieje ze dzien minie bez wiekszych pokus. Moze nawet na dlugi spacer sie wybiore o :) taki sliczny dzien. A na chwile obecna was opuszczam bo dzisiaj musze format zrobic i na wgraniu calego oprogramowania mi sie troche zejdzie. Tak wiec mam nadzieje ze sie jutro odezwe (oczywiscie jak nie popsuje komputera) Pozdrawiam serdecznie i trzymac sie dziewczyny! do konca roku bedziemy szczuple i piekne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaKuleczka - ja podczas okresu mam nawet 3 kg więcej, czuję wtedy że rzeczywiście cała jestem napuchnięta, a zaraz po okresie to spada na szczeście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a ja sie moge dolaczyc? ja mam tez cel - 6 kg do swiat czyli tygodniowo kilogram. prawda jest taka ze juz mialam wczesniej przygody z dietami i roznie bywalao ale od 2 tyg z malymi grzechami stosuje diete nielaczenia i sa efekty-1,5 kg. mysle ze jesli sie czlowiek pryzlozy to efekty beda. a co cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mirkat :) Ja narazie nie zebrałam się na ćwiczenia.. ale mam w domu orbitreka więc zaczne ćwiczyć.. i chcę chodzić do fitness clubu :) Zobaczymy czy czas pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i jak idzie dietkowanie? U mnie waga dzisiaj pokazala nastepne pol kilograma mniej. strasznie sie ciesze i chyba wlasnie to codzienne wazenie tak mnie motywuje. Wlasnie dzisiaj wyjezdza moj ukochany i wraca za 2 tygodnie, no i chcialabym troszeczke byc mniejsza;) jak wroci o :) U mnie dzisiaj kawusia z mleczkiem, a na sniadanie zobaczymy...moze salatki greckiej jeszcze troche zostalo. Faktycznie jedzenie sniadan pomaga w utrzymaciu diety podczas calego dnia. a jak tam wasze male sukcesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj trochę poćwiczyłam na orbitreku.. mam nadzieję że teraz wejdzie mi to w nawyk :) Bo jeszcze dużo kg to zrzucenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie kaka, ja dzisiaj raczej za duzo nie zjadlam no ale jakos nie moge w siebie wepchnac ostatnio. Mam manie wazenia sie codziennie:/, musze sie jakos powstrzymac. A jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Co słychać? :) Ja dzisiaj 'dałam ciała'.. eh szkoda gadać.. może jutro będzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze sie poddalyscie bo temat upada, a gdzie zalozycielka? U mnie jakos idzie zamiast sb jest mż :P i efekty tez sa a teraz zabieram sie za sprzatanie, niestety troche tego jest bo i przemeblowanie jednego pokoju mnie czeka. Pozdrawiam wszystkie odchudzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) rzeczywiście dziewczyny nam się zmyły :( może nie mają czasu?! Co słychać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×