Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chcę mieć 6 z przodu

10-15 kg do zrzucenia, zapraszam zdeterminowane

Polecane posty

No dzięki ;) A ja dziś zaczęłam łykać Cidrex. Mam nadzieję, że zmniejszy łaknienie na słodycze, które z resztą i tak mam już niewielkie. Zastanawiają mnie lody. Można jeść np. jedną, czy dwie kulki na deser? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Widzę, że się trzymacie. Ja również! Dziś zjadłam grahamkę z serkiem i pomidorkiem, kisiel z jabłkiem startym i trzy kostki czekolady w nagrodę za to, że oddałam krew:) Do tego 1 godzinę kręciłam hula hopem i zaliczyłam 2 dzień A6W. Wszystko na brzuch, a najbardziej chce schudnąć w nóżkach, ale o tym pomyślę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek146
Witam was dziewczyny :) czytam wasze wpisy i stwierdziłam, że dołącze do waszego grona. Sama nie dam rady... Mam 170 wzrostu i ważę 67 kg. To trochę dużo, źle się czuję w swoim ciele. Pod koniec grudnia jadę z chłopakiem na Słowację ( Sylwester:) i chciałabym zrzucic 10 kg, aby ładnie wyglądac w stroju kompielowym. Mam problem z brzuchem i biodrami, które nie wyglądają atrkcyjnie w bikini. Wiem, że nie uda mi się zrzucic 10 km w tak krótkim czasie, ale nawet 5kg mi wystraczy. Tak więc od jutra zaczynam dietę. Postanowiłam trzymac się kilku zasad. - jesc 4 posiłki dziennie - pic 2 l wody - nie jesc po 18 - cwiczyc 1 h dziennie - nie jesc słodyczy - nie pic alkoholu. trzymajcie za mnie kciuki :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie kaka_ - tutaj wszyscy na siebie trzymaja kciuki:) gratulucje dzisiejszych sukcesów i zycze powodzenia w dalszj walce:) a dzisiaj kolo 1400 kcal:) stopniowo chce zmniejszac wage byle mi nie stanela w czasie odchudzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Dzisiaj pierwszy dzień mojej diety... Mogę się do was przyłączyć?? :) Przez ostatnie pare miesięcy przytyłam ok.8-9kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha! Schudłam dziś kolejne 0,2kg! ;) Przyłącz się, im więcej nas tym cieplej na duchu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka_ gratuluję spadku wagi:) Obyśmy wszystkie miały sie z czego cieszyć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a więc i ja się przyłączę :) Mam 160 wzrostu i 62.8 kg, a za 3 tygodnie jade do Egiptu także chce koniecznie schudnąć :) A z takimi fajnymi babeczkami zawsze raźniej :) Dziś jestem trzeci dzień na diecie ketogenicznej także od jutra powinnam zacząć chudnąć, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dzięki za miłe przyjęcie :) No więc jak już wcześniej wspomniałam dużo przytyłam :( W tej chwili waże 82kg :( obiecałam sobie że już nigdy nie stuknie mi \'8\' no ale się nie udało.. Jestem na diecie south beach.. mi odpowiada.. już raz schudłam na niej ok.10 kg.. więc polecam :) ...Junoa ale masz fajnie.. rok temu byłam w Egipcie... superrr sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim! :) sanczi a efekt jojo? Był, czy można stosować tą dietę spokojnie? Moja koleżanka chciałaby ją zacząć, a się trochę waha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiyoo
Ale tu milutko :) No to moj bedzie pierwszy wyjazd za granice takze czekam :) Na efekty diety rowniez, poki co waga stoi w miejscu, no ale od jutra teoretycznie powinnam zaczac chudnac, trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie poprzednia wypowiedz jest moja, nie zmienilam nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kaka... raczej nie ma obaw o efekt jo-jo bo niby to jest dieta na dłuższy okres.. ale wiadome po każdej diecie jest takie ryzyko... W każdym razie bardzo polecam :) Napewno kiedyś będziesz miała okazje gdzieś wyjechać.. ja już sobie nie wyobrażam życia bez wycieczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wiadomość :) Też mam taką nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja całkiem w porządku, potrafię się opanować od jedzenia, a Cidrex działa na 'brak smaku' na słodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok.. dzisiaj zjadłam rano jajecznice a potem jakieś mięso ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanyla
dziewczyny chetnie do was dolacze, jesli pozwolicie (?) choc do zrzucenia mam troche mniej - mysle, ze mnie przygarniecie ;) mam 170cm i 62-63kg. marze o 55kg. w sumie to niby tylko ok 8kg. ale wydaje mi sie, jakby to bylo o wiele, wiele wiecej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne! Witamy serdecznie i cieplutko :) A ja ważę 74,4kg, parararam. 0,6kg mniej. Przyznaję, że wcześniej wpychałam w siebie jak małpa kit, teraz ograniczyłam wszystko do minimum, które potrzebuję. Czuję się dużo lżej, jest mi lepiej na sercu i jestem wyspana! Trzymam kciuki za resztę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia156
witajcie. ja też bardzo bym chciała miec 6 z przodu :( w ciągu ostatniego roku przytyło mi się 10 kg, masakra...zaniedbałam siebie i swoje ciało....wszyscy w koło mi mówili że tyje a ja olewałam to...cały czas myślałam \"nie jest źle\"..ale bez przesady... Najgorsze jest to że dla mnie jedzenie jest jak narkotyk, żyje po to żeby jeśc, jedzenie sprawia mi przyjemnośc, i uwierzcie moge zjeśc więcej niż moj chłopak, ojciec i dziadek razem wzięci...potem żałuję że się tak opychałam,no ale cóż mądry po szkodzie..... więc od dziś przeszłam na diete, żadną określoną, po prostu jem mniej, a w szczególności przez pierwsze dni same owoce i warzywa...potem dojdzie jaieś mięsko ale nic smażonego, ani tłustego itp, już mam ten spoób sprawdzony. no i zero słodyczy.... Chce miec swoją starą figure, dla samej siebie i dla mego księcia:P co prawda on nie narzeka,ale chce byc taka jaką we mnie się zakochał:) Także trzymajcie kciuki... Co prawda narazie samą dietke musze stosowac, ruchu mniej, bo akurat dopadła mnie grypa - zrządzenie losu, ale jak się wyleczę zaczne od spacerów długich, a potem biegi może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem życzę wam kolorowych snów Ja nie moge spac bo taki mam kaszel w nocy:O Do \"usłyszenia\" jutro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z rana (tak dla mnie wciaz jest ranek). Powiem wam, ze po trzech dniach diety ketogenicznej praktycznie NIC mi sie nie chce jesc, jem gora 2-3 posilki dziennie, pomimo, iz caly dzien spedzam w domu i do lodówki mam dostep non stop. Tak jak do tej pory objadalam sie co godzine. Takze jestem zadowolona! Jutro sie zwaze i zobacze czy jest jakis efekt:) Pozdrawiam dziewuszki. Ps ale lody to mi sie marza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co słychać dziewczyny? ...Nadia156.. powodzenia :) ...Junoa.. ja też narazie wytrzymuje bez problemu.. Muszę zlukać na czym polega ta twoja dieta bo nie kojarze takiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YATTA! 61.1 po obfitym sniadaniu, a wczoraj ok 10 rano bylo jeszcze 62.6! Dieta ketogeniczna oparta jest na spozywaniu samych bialek i tluszczy (w nieograniczonej ilosci) wykluczajac zupelnie weglowodany (20g dziennie max, czyli tyle co nic), po trzech dniach organizm przechodzi w stan ketozy i spala tluszcze zapasowe, czyli chudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super! Gratulacje! :) Właśnie przeczytałam.. nasze diety są podobne.. bo na sb też ogranicza się węglowodany :) Ale będziesz miała branie w tym Egipcie hihi ;) a jak jeszcze masz blond włosy to już w ogóle ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×