Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość kwasny
Słoneczko zwierzęta domowe lubią lizać ludzi a bardziej pot w którym jest sól i inne minerały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno..nie każdy kot jest lekarzem:P to tak w skrocie..podobno one sobie wybieraja ...jak kogos polubia:) bylo kiedys o tym w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
tak kochamy nasze zwierzęta i są często traktowane lepiej jek ludzie morze dobrze , ale nic więcej w tv pokazują dużo ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie sune , z uszu na koty, rekord pobity, no nie??? Koty nie przyzwyczajaja sie do włascicieli tylko do jedzenia, natomiast psy tylko do własciciela.Pies obiera sobie jedna osobe na która tak naprawde bedzie działac , czyli sie słuchac.Przewaznie suka słucha pana , a samiec słucha pani.itd.sa jakies pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Mewy moga lubic koty , to jest niemożliwe , bo koty je żdżeraja(no i chyba dobrze)pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
ile ludzi tyle teorii mogą to być też koty . wiara podobno działa cuda jak coś komuś pomaga to ok. mi to forum pomogło na szum nie to żebym go już nie miał alo przestałem się go bać. jeszcze została mi kwestia ciągle bolącej głowy i zawrotów. mało się tutaj o tym pisze .może to dotyczy niewielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektronika22
z tymi kotami to chyba duzo racji,zauwazylem ze w niemczech koty sa wazniejsze jak psy ,niektorzy ludzie maja po kilka sztuk.nie widzialem tutaj bezdomnego kota czy psa ,wiecej jest bezdomnych ludzi. zreszta kota mozna zostawic samego na caly dzien ,pies raczej zdemoluje mieszkanie ze strachu przed samotnoscia i mysla ze pan go pozucil.mialem w zyciu kilka kotow,wspaniale zwierzaki i nierozumiem dlaczego wiekszosc ludzi uwaza ze sa falszywe? one po prostu maja swoj charakter.trzeba tylko uwarzac zeby nie miec kontaktu z kocim moczem ,pozatym zdrowo miec futrzaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a świecowanie
Było robione????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe życie myślałem , że \"koty to dranie\"... byłem guuupi:) moim zdaniem sa inteligentniejsze od psów, tylko są wielkimi indywidualstami i nie każdy rozumie ich zachowania ...i nie zgodzę sie z Aldą , że pies wybiera jednego i słucha go...tak jest właśnie z kotami:) jak cie jakiś kot wybierze to w życiu z nikim nie bedzie się kolegował, a pies pójdzie do każdego żeby go pogłaskał...pies jest odtwórca tego co mu każemy zrobic- taka małpką cyrkowa...kot to wazniak który , jak mówi mój znajomy - pozwala nam go0 głaskać, karmic i sie nim opiekować:p pozdro szumiacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Niech Ci będzie , nie mam zamiaru tutaj dyskutowac na temat zwierząt, ja wiem i doświadczyłam swoje i Ty wiesz co chcesz wiedzieć.Koniec tematu. Słoneczko Bo ja wiem ,ja sie na elektronice nie znam.Ale bardzo dużo pisze sie i mówi o leczeniu laserem.Na kazdy narząd w organiżmie , jest to metoda bezinwazyjna.Gdyby ktoś dokładnie to opisał i wytłumaczył , mogłabym i ja to skomentować,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
A świecowanie było robione???że juz chcesz laserem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektronika22
laser jest ok. tylko nie wiem czy jest juz stosowany w ingerencji w ucho. na oczy dziala super,mozna sie pozbyc okularow i jest ok. napewno jest nieporuwnalnie precyzyjniejszy i pewniejszy od skalpela i nie ma mowy o jakiejs infekcji pooperacyjnej, no i nie trzyma go w rece czlowiek ,tylko nieczula na emocje cybernetyczna maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle to i ja wiem.Poczytaj sobie na Profesor Witold Szyfter-Poznań On jako pierwszy zaczoł leczenie laserowym,pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Hehe szukacie komplikacji pod lasem a macie swietna metode pod nosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji proszę sobie poczytać tutaj na forum do czego doprowadziło świcowanie(pomarańczowy)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Nie wnikam w złe stosowanie specyfiku,prawidłowo przeprowadzone przez specjaliste działa znakomicie,czarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektronika22
jestem tez za swiecowaniem,jezeli nie pomoze to napewno nie zaszkodzi. trzeba wszystkiego sprobowac w granicach rozsadku. moj szum jest tylko kiedy przebywam w pomieszczeniach,poniewaz slysze czestotliwosci wyzsze niz normalnie powinno sie slyszec. dlatego bardzo mi sie nasila kiedy ogladam telewizor,poniwaz slysze to co normalnie nie powinno sie slyszec ,czyli prace generatora wysokiego napiecia,a to prawdziwy gwizdek... tutaj niemiecki lekarz poradzil mi zeby zawsze w domu cos brzeczalo, czyli radio ,cd itp.musze powiedziec ze to duzo pomaga,mozna zapomniec o gwizdku.czasem znika na pare dni ,to tylko ta cholerna swiadomosc wlacza go spowrotem,duzo lezy w psychice. jak 20 lat temu lekarz pomylil diagnoze i zabronil mi pic kawe to do dzisiaj nie moge sie napic mojego ulubionego napoju,a kiedy juz sie napije to wystarczy jeden lyk zebym sie czul jak piec minut przed wylewem ,ale niestety wszystko jest w normie tylko w psychice jest zakodowane i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytff
a ja mam inne pytanie czy takie szumienie w głowie nie moze byc od bakterii ? NIe wiem czy one tam sobie nia chodza i nie niszcza naszego systemu nerwowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Nie woskowanie tylko świecowanie,moze tez byc przyna bakteria,najczesciej jest nia paciorkowiec,wtedy nalezy zastosowac zapper,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
może tez być przyczyna,brak równowagi energetycznej w okolicach ucha wtedy stosujemy udrznianie punktów energetycznych odpowiedzialnych za krążenie w uchu i jego okolic zwykla ta metoda jest bardzo skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Świeta racja z tym świecowaniem ,wyprostuj tu co niektórych,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Jaka tam świeta racja ???Swiecowanie jest najlepsze i najbardziej skuteczne a pryskanie wody ze strzykawki moze uszkodzic aparat słuchowy,znanych jest juz wiele takich przypadków:)ojoj Myslcie troszke a nie co wam byle doktor klepnie to słuchacie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
zdziwiony czy tobie pomogło i już nie szumi? metoda stara i zazwyczaj pomaga na drobne infekcje ale chyba nic więcej. ja nie miałem tego .lekarz nie zaczą leczenia ,świecowania zabronił, dlatego że potrzebna jest diagnoza/badania/ a potem leczenie a nie walenie na oślep.tak można tylko pogorszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
a kto powiedział,że masz walic na oslep???a kto miał Cie zdiagnozowac??chyba nie lekarz,lekarze wszystkiego ci zabronia z czego nie maja interesu,wszystko ośmieszą robia to zreszta dla pieniedzy i własnej kieszeni nie dla dobra pacjenta,nawet nie mysl ,że dla Twojego dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
dlatego lekarza mozna słuchac tylko z przymruzeniem oka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
nie przekonałeś/łaś mnie tobie pomogło???????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytff ok jeżeli nawet chodzą i niszczą to myślisz ze można naprawić ??? jeżeli masz uszkodzony mózg to zdradź mi sekret w jaki sposób go naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×