Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Kwasny Nie loguj sie za kazdym razem.napisz pseudo,potem napisz pos,potem wyslij go , a dopiero potem wpisz hasło i wyloguj !pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dokazuj Alda ,nie dokazuj....:P zalecam; looz -blues...w niebie same dziury:) Narcyz zegna Paprotki i Róże:) rano trzeba wstać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro1
to napisz coś więcej, a nie cfffaniakujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Nie cwaniakuje,ale jak pisze cos wiecej to słysze tylko kpiny i wysmiewanie,wiec napisałem ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro1
może spróbuj raz jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;-) ALDA..no chyba sie nie obraziłaś...bo taaaka cisza??? szefowa, pozdro od Narcyzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Czesc brzydaki pozdrowieonka. ja zyje juz poznaniem. jade 21go. alda mi juz cala trase objasnila. z zamknietymi oczami trafie od razu pod lampe laryngologiczna. sciskam was mocno miśki wszystkie. nie., no jasne ze przed 21ym sie jeszcze odezwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czare ja sie na nikogo nie gniewam,nie warto,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGLocDogg
Witam. Pisze do Was pierwszy raz i chcialem sie dowiedziec czy czasami nie wsluchujecie sie w szumy coraz bardziej i macie przez to "doly" przez kilka dni? Szumy sie poteguja i nie mozecie sie skupic na czyms innym tylko tym? Mnie wlasnie to spotkalo i jako ze jestem dosyc nerwowy nie moge sobie z tym poradzic. Bylo dobrze przez kilka dni i znow cos mi strzelilo w bani i ciagle tylko sie wqrwiam na to. (A zaczelo sie to wszystko, kiedy poklocilem sie z dziewczyna) Szumy mam od ponad 10 lat i jakos moglem zyc z tym, ostatnio nawet na badanie sluchu poszedlem i niby wszsytko ok. Chcialem nawet isc do bioenergoterapeuty ale jakos darowalem sobie. Czasami sie zastanawiam czy jedynym lekastwem jest "cyjanek":-\ Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne lekarstwo które w Twoim przypadku zadziała ,to pogodzić się z dziewczyną,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGLocDogg
Wlasnie sie pogodzilem juz dawno, ale ciagle sie skupiam na tych szumach:-/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też tak bardzo szumi jestem wsiekła dalczego nie zachodzi habituacja? ileż można tak żyć, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGLocDogg
Wlasnie, o co chodzi dokladnie z ta habitulacja? Chodzi mi tylko jakie sa najlepsze dzwieki, jak tego uzywac, ile razy dziennie i jak dlugo dziennie, bo nic mi nie przychodzi do glowy. I oczywiscie skad te dzwieki uzyskac, moze to mi pomoze, bo juz powoli zaczyna mnie to wszystko denerwowac. Jezeli ktos nie wymysli jakiegos leku, co bedzie pomagac to chyba wytne sobie uszy. Jeszcze ta pogoda gowniana, ze zyc sie nie chce. Wszyscy lekarze maja w dupie te szumy, nikt nie pracuje nad tym konkretnie, bo juz by dawno wiedzieli o co tu chodzi. W koncu ktos gdzies napisal ze to nawet egipcjanie odnotowali takie dolegliwosci. Wiec strasznie w to watpie zeby ktos dzialal w tym kierunku. Zreszta nie spotkalem sie z wypowiedzia nikogo kto by sie pozbyl tych szumow na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Morela. zrezygnowalam z kajetan dlatego ze nie mam maksia z kim tak czesto zostawiac a kajetany i poznan wypadly mi w pn i pt tego samego tygodnia wiec odpuscilam kajetany. Ja tez sie czasamiu zastanawiam jak z tym zyc jesliby to mialo tak zostac ale zyje nadzieja ze habituacja powoli nastapi bo tak to taka wegetacja. z nowosci to w tv pwiedzieli ze w warszawie wszczepili pierwszy w polsce aparat sluchowy podskorny - niewidoczny dla otoczenia wiec caly czas glowkuja oby i nad nami. moze ta ultrametoda sie rozwinie ale to najwczesniej za kilka lat a na razie zostaje ta habituacja. tylko zalamuje mnie ze niektorzy maja juz tyle lat szumy i draznia ich ciagle. ale z drugiej str jest na pewno rzesza ludzi ktorycm habituacja pomogla bo inaczej zaniechaliby tej metody a wszedzie podaja ze bardzo skuteczna. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martyna Ja sie na tym nie znam, ale wiele racji moim zdaniem ma przemówca.Dlaczego jeszcze nikt na to nie wpadł??? Jest taki profesor z Poznania juz na emeryturze,ale dużo zrobił dla szumowiczów i nic.Jak tam Maxio????pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Dzieki. Maksio 7,800 jak na 9 miesiecznego to raczej szczypiornista jest ale wrzeszczy jakby energii mial za czterech (ADHD bo matka miala szumy w ciazy i strasznie sie stresowala hehe) cholera a tak serio to nie mam sily na nic optymistycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×