Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość do Witolda
Masz racje ,to długi monolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srejzer
srejzer spadaj na szczaw, straszysz ludzi i nie pomagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dołączam się do Moreli-serduszka dla wszystkich tym co mieszają też **** **** ** ** ** ** ** ** ** *****WALENTYNKA****** ************************** *********************** ******************* *************** ************ ******** ***** **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ode mnie
tez caluski - rowniez dla Trejzer i innych zarozumialcow-he,he, ale tylko dlatego, ze Walentynki dzisiaj! hi,hi,he+muaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trejzer jest
moim najfienkszym fanem i w falentynki moze mnie pocałowac w ...muuua:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej...nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Alda zagladasz tu jeszcze? Morela, Jolik, Mewa wiedzmy jedne? jakos szorstko sie tutaj zrobilo okrutnie. ale ja jestem , faktycznie juz nie codziennie, co godzine, co chwile ale caly czas pamietam o szumach...i szumiakach hehe Tak czytam te opinie na wlasny temat i nadziwic sie nie moge, ze wam ludziska tak sie chce wypisywac. czy dobrze ze kupilam, czy sugestywna a taka, śmaka. Każdy orze jak może.a na cholere mnie oceniacie? a z reszta i oceniajcie. wisi mi to nawet jak lać jestem i kase wywalilam to moja kasa i moj lać haha A habituacja dziala jesli podejsc do tego od strony ze sie uspokoilam majac te maszynki . wszystko mi jedno jak dziala wazne ze nie mam juz workow pod oczami choc fantastycznie nie jest. Aaaa i jeszcze o co chodzi z tym Trejserem. nagonka pełna para. Ludzi to ma byc wymiana informacji a chopok duzo wie a przyjaznie jak kto chce. szukacie funfli to na sympatia.pl. A swoja droga nic do faceta nie mam. pokazcie palcem kogos kto na poczatku szumu nie jest skupiony na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Martyna masz racje ,szambo się zrobiło i choć napewno niejedno z nas tu wchodzi,czyta to sie nie chce wypowiadać bo jest tak jak piszesz,a było tak wesoło.Pozdrawiam wszystkich szumiaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRYMITYWNE
babiska!!!!!Do roboty!! Robota wyleczy Was ze wszystkich przypadlosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko czyli mam rozumieć, że już tak bardzo Tobie nie dokuczają te szumy? bo mnie ciągle przeszkadzają ale nadal czekam na habituację, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Morela ja sama nie wiem co ci odpowiedziec bo sa dni lepsze i gorsze. ale ogolnie to stres mam mniejszy ale dlatego ze wiem (wierze) ze mi to przejdzie.i kolo sie zamyka. jestem spokojniejsza bo przejdzie.przechodzi (nerwica) bo jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
ale szumi tak samo... hm a niby ma sie przyciszac jak sie uspokoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takiego Amanta to za darmo
bym nie chciała.jesteś nie stały w uczuciach i tylko bawisz sie cudzą naiwnością.Mnie potrzeba prawdziwego szczerego uczucia,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
nawiedziona jestes!! i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow
o sobie: barszo mocno szumi" - mowi juz samo za siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Dzieki za ta str o chelatacji. Myslicie ze szumy i miazdzyca w rodzinie to wystarczajace wskazanie...a no i cholesterol 250 przy 47kg cholera szlag by to trafil, ze tez czlowiek nie moze sie sam poskladac do kupy. no i drogi ten interes 150 za jedna a bierze sie od 30 kroplowek. no coz ale zawsze warto wiedziec ze w razie czego jest ratunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Spijcie dobrze brzydale i spokoj mi tu juz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko od
Ciebie zalezy, czy poskladasz sie do kupy czy nie-nikt tego za Ciebie nie zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
W Kajetanach zrobiono mi kilka badań jednego dnia. Wszystkie OK. Przepisano mi jakieś zastrzyki wzmacniające (?) i po nich zaproszono z powrotem (pewnie na kolejne badania). Zobaczymy co potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzyki wzmacniajace
? tzn.pewnie z witamin i mineralow - moze Ci pomoga-czego zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak jak to
chyba Amant Wszystkich czasow napisal-przyczyna szumow moze tez byc niedobor magnezu w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szajser
Głównie witaminy z grupy B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmądrzejsza jestem
Przyczyną szumu w uszach i w głowie może byc dosłownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem najmadrzejsza
przyczyna wszystkich chorob i dolegliwosci moze byc doslownie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, Jolik, Alda , Sloneczko, Mewa, Sylviaa ... Pozdrawiam, zaluje, ze Forum zrobilo sie malo przyjacielskie i macie racje wchodzimy tu , czytamy i nie zabieramy glosu, czekamy az wroci do normy, az komus znudzi sie przygadywanie. Moje szumy z czasem przestaly mi przeszkadzac, wiec i Tobie tez nie beda, to kwestia czasu, najwazniejsze jest wyspokojenie. Zmeczenie powodowane szumami , ktore mialam na poczatku minelo. Teraz szumy nie powoduja zmeczenia, nie zmuszja mnie do koncentracji na nich. Mozna zyc z nimi , jednak nie trace nadziei na calkowite wyeliminowanie ich. Naprawde technika medyczna idzie do przodu. Tym ,ktorzy pragna uslyszec cisze zycze tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuje Złota jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ZA CO
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×