Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

elus- ale sie usmialam z tego komara ja jeszcze w racy na nadgodzinach ale za 20 min znikam jestem wymeczona GG: 6961784 Cykl starań: 4 GG: 6961784 Cykl starań: 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
elus1982 bardzo ci dziekuje,napisalas o tej tempce jakby to powiedziec prostszym jezykiem...ze tak to ujme;P:P:P:P wiec i ja zaczne mierzyc ta temperature...znalazałm takie plansze (wykresy) do zaznaczania temp. na google;):0wiec osbie wydrukuje....pewnie zanim sie tego naucze popełnie mase błedów;(:( ale poczytam jeszcze na necie cos o tym i tez dam rade;):) Dzisiaj tez czuje sie jakas taka wypompowana,chyba za duzo ruchu na swiezym powietrzu....przez ta zime człek zastygł jak mucha.... Trzeba w kocu sie zaszyc pod kocykem i sie zrelaksowac:):):) Kochane ten Castagnus, czy niepokalanek jak sie to tam mowi- jest na prolaktyne???? on ja ma obnizyc...???? lub wyrównac???tak bynajmniej wyczytałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
dziekuje za wyjasnienie tej tempki w jasny i prosty sposób..... powiedzcie mi dziewczyny Castagnus sie bierze na obnizenie prolaktyny???? bynajmniej tak gdzies wyczytałam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnaniemama obniża prolaktyne jak jest za wysoka i reguluje napiecie przed @@.. smily to może w domeczku też zdus komarka :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie juz wszystkie poznalysmy. A tak apropo to ja jestem z Małopolski. Mieszkam niedaleko Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga21... wciąż czekam
widze same agnieszki:) milo mi Jutro ide kupic test mam od 3 dni 37,2, piersi mnie bola i gruczoly w prawej piersi mi sie powiekrzyły, a dzisiaj w pracy wymiotowalam i caly dzien jest mi nie dobrze oktes spoznia mi sie 3 dni wiec nie duzo ale dziwnie sie czuje... prosze trzymajcie za mnie kciuki... strasznie sie denerwuje... Jutro sie okarze i napewno napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
Aga21... wciąż czekam Koniecznie napisz!!!!!!!!czekamy wszystkie;):):):):) Co do tej prolaktyny to powiedzcie mi kochane moze najpierw sobie zbadam ile jej mam zanim wezme Castagnus???? bo kurcze zeby potem mi jej za bardzo nie obnizyło??? wy robiłyscie badanie na poziom prolaktyny przed zastosowaniem????? ja robiłam badania na własna reke ze tak powiem ale to było ok rok temu to miałam prolaktyne 435 .... A powiedzcie mi jeszcze czy badania hormonow wiecie : prolaktyny, estradiolu, FSH, progesteronu, itd...kiedy najlepiej zrobic???? Pamietam ze jak robiłam rok temu badania to mialam jedynie estradiolu za mało bo 21.5, a norma to od 27.0-122.0, a w czasie owu to od 95.0-433.0 tyle,ze ja te badania robiłam wtedy po okresie... wiec nie wiem czy prawidłowo... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hih, Eluś, u nas mówimy "przyciąć komara" :D Oooo Muchy, okazuje się, że coraz więcej mamy wspólnego :D Agi21, trzymam kciuki! Ja dzisiaj urządziłam sobie popołudniową drzemkę. Czekałam na filmik i tak mi się jakoś odleciało :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dorothyyy nooo dokladnie :):):) napisz skad pochodzisz bo ja z Zielonej Góry :)a wlasciwie to pod ZG mieszkam :)dzis tempka 36,7 piersi bola niemilosiernie a zwlaszcza sutki no nie moge sie dotknac..:( powiedzcie mi dziewczynki jak to jest z ta tempka bo jesli bym nie zauwazyla tej owulki to tempka wzrasta mi po zagniezdzeniu tak?????pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dorothyyy nooo dokladnie :):):) napisz skad pochodzisz bo ja z Zielonej Góry :)a wlasciwie to pod ZG mieszkam :)dzis tempka 36,7 piersi bola niemilosiernie a zwlaszcza sutki no nie moge sie dotknac..:( powiedzcie mi dziewczynki jak to jest z ta tempka bo jesli bym nie zauwazyla tej owulki to tempka wzrasta mi po zagniezdzeniu tak?????pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 21 życzę Ci żeby to było to :) smutnanie mama - ja prolaktyne oznaczałam biorąc castagnus, aleeee.. tego dnie poprostu nie wizelam go przed pobraniem krwi, żeby właśnie nie było go za dużo w organiźmie. co dobadań to: fsh, lh, estardiol progesteron, prolaktyna, i testosteron w przypadku lh:fsh powyżej 1. aaa i TSH. Swoje badania robiłam tak: estradiol , lh i fsh w 5dc. prolaktyne w 11dc progesteron w 25dc (mialo byc 7dni po owu a okazalo sie że byłam w pierwszej fazie wiec wynik ehmm do bani) reszty nie pamietam. tsh obojetnie kiedy to wiem, a prolaktyne po @ a przed owulacją. Dorothyy no widzisz co województwo to inne słownictwo :) muchyyy trzymam za ciebie kciukaski kochana :) tempka powinna wzrosnąć po owu i tak sie utrzymywac az do spadku przed @ lub niespadać aż 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tym to czesc :) dziś 15dc :) wczorajjj znów były staranka ale myśle że owu jeszcze nie było. Tyle ze sie naczytałam o tych ziolach ze mogą co nie co poprzesuwać wiec wle chuchac na zimne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja wczoraj z mezem zamowilam tajskie zarcie i sie objadlam krewetkami. Pyyyycha! smutna NIEmama - musialabys podac w jakich jednostkach jest ten wynik prolaktyny i czy to wynik z badania w surowicy czy po obciazeniu. Wtedy mozna cos doradzic. A ze robilas po @ to akurat dobrze. A u mnie dzis cieplo, ale niestety pada. A poza tym wczoraj strasznie bolal mnie prawy jajnik. Takie promieniowanie jakby. Az mialam skurcze w macicy i sie zastanawiam czy moze jajnik nie zaczal produkowac jajeczek, bo mam dzis 11dc, wiec zblizam sie do owulacji. Jak myslicie? Mialoby to jakies logiczne wytlumaczenie? No i tempka jakas niska. 36,1. Nie brzmi to dla was troche dziwnie? Nie umieram, hehe? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga21... juz wiem
dziekuje wam za te trzymane kciuki:) Jestem w ciazy:) bardzo sie z tego ciesze... Mam rade obserwujcie swoje piersi badajcie je sobie w domu jak wyczujecie grudki pod palcami to znaczy ze jestescie w pierwszej fazie ciazy i moga to nawet testy jeszcze nie wykazac... ja juz tak mam od 5 dni a testy mi wykazaly dopiero dzisiaj ze jestem w ciazy:) pozdrawiam was cieplutko. I bede was staraczki dalej wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 21...juz nie wiem- gratulacje! udanych 9-ciu miesiecy! Jednak nie bralam bym grudek w piersiach jako oznake ciazy za jej potwierdzenie, bo kazda z nas ma inne cialo i pewnie bedzie miala inne objawy. Ja na przyklad mam takie grudki przed samym okresem i piersi strasznie bola. Az nie mozna ich dotknac. A sutki swedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) kolejny ladny wiosenny dzien w pracy...wczoraj beigalismy w deszczu:) dzisiaj seria cwiczen, biore sie za powrot do formy:) ruch tez sprzyja poczeciu dzisiaj dzisiaj 10 dzien cyklu, mysle, ze czas zaczac sie starac;) jestem zmeczona troche przesilenie wiosenne daje w kosc;) Aga gratulacje:)!!! ile sie staraliscie???? Muchy mam nadzieje, ze te bole sutkow to po prostu znak na ciaze;)!! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaaaaaaaa gratulkiiiiiiii ogromne :) :) mów predko ile sie staraliście który masz dziś dc i co brałaś i ile oczyywiście staranek w tym szczescliwym cyklu. smily no to masz podobna tempke do mojej - nie umierasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co Wy z tym umieraniem :D serdeczne gratulacje aga21...juz wiem :) super ze Wam sie udalo :) uwazaj na siebie i dbaj o Was :) buziaki ogromne !!Agi26 ja tez po cichutku łudzę się że to może ciaza ale nie chce sie cieszyc za wczesnie bo przeciez do mojej miesiaczki jeszcze wiele dni (mam dostac na poczatek miesiaca...)dziewczyny a moze to dopiero owulacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Aga 21...juz wiem GRATULACJE!!!!! Ja nazywam się Martyna i jestem z Lubuskiego. Też jestem z Zielonej Góry :) Buziaki dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy wszystko jest możliwe, ja swoją ostatnią miałam w 42dc :O :O :O masakraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga serdeczne gratulki. Uwazaj teraz na siebie i na dzidzie... Muchy... mnie sie wydaje ze to owulke masz, ale nie zapeszamy oczywiscie. I nie rob testu za wczesnie zebys sie nie rozczarowala tak jak ja :( Dzis temp. 36,8, wiec u mnie spada dopiero po skonczonym okresie. Dziwne takie troche no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano czulam sie fatalnie ale dwie espresso postawily mnie na nogi :D i nawet podspiewuje sobie cos tam pod nosem. Zaplanowalam na ten weekend male zakupki dla siebie i same przyjemnosci. W niedziele wybieram sie na masaz i robie sobie pazurki na odstrzal hehe. A co! No i dzis zaczynam testy owulacyjne. Moj mezulek chcial wczoraj jakies bara bara, ale powiedzialam, ze teraz beda takie przerwy dwudniowe bo owulacja tuz tuz i nic nie jeczal, tylko grzecznie mnie przytulil i poszlismy spac. W takich momentach mnie wzrusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to jak to owulka to niezle :/ ale w sumie przytulanko bylo w niedziele a podwyzszona mam od wczoraj tempke cholerka na wszelki wypadek dzisiaj sie poprzytulamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewuszki kochane, cos mnie ta dzisiejsza pogoda nastroila pozytywnie, pomimo ze jestem do 17 w pracy. Normalnie sexu mi sie chce i chyba zmolestuje dzis mijego lubego hi hi ... Ale bedzie zadowlony.... Ja zreszta tez hi hi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
o matko ale się rozpisalyście zostawić Was tu na parę godzin i takie wieści różne Agi GRATULACJE !!!!! szczęściaro ty jedna ;D hmmm Agi gdybym miała patrzeć na moje piersi, to co cykl byłabym w ciąży..zawsze są powiększone, swędzą, bolą boki, żyłki są bardziej widoczne, gruczoły powiększone - tak jakbym miła worek kamyczków w piersiach ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
AGI serdeczne gratulacje;):):):):) Teraz zycze ci oby wszystko przez te 9 miesiecy wygladało spiewajaco:):):):):):) Powiedz kochana ile staraliscie sie/??i jak czesto????no i co brałas wspomagajaco:):) zawsze to jakas dodatkowa informacja dla nas:):):) Yupiiiiiii wierze ,ze skoro agi zaczeła etraz to juz polci- wiosna sprzyja takim sytuacjoom....obym była wtej kwestii prorokiem:):):):):) Dziewczyny u mnie na Śląsku wiosna pełana para:):)mozna dzisiaj było ubrac koszulke na ramiaczkach i sie napawac sloneczkiem,ktore pieknie grzalo i dalej grzeje;):)cały dzionek spedzilam na swiezym powietrzu;):):) JA teraz tez oczekuje na @ i ma byc ok. 4.4. wiec zobaczymy czy moze tez jakos sie to uda.....oby tak było:):) kurde oby wszystkim z nas po kolei sie udało. Dziewczyny ja tez mam grudki w piersiach i mnie pobolewaja....i zyłki widoczne,ale fakt mam tak czesto...wiec raczej sie nie napalam:):):):):) Oby stał sie jaksi cud i powoli sie nam udało:):0wszystkim:):) pozdrawiam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×