Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Tosiakk78
no ja właśnie skręcam się z bólu.... tak mnie zaczął lewy jajnik kłuć że aż mnie zgięło w pół, aż poczułam go na pośladku... od owu delikatnie tak pobolewał ale dosłownie mało co zauważalnie.. a teraz to kłucie - ból konkretne no i jest mnie więcej, zaczęło się zatrzymywanie wody w organiźmie ;( ech.. ciągle myślę że dzisiaj piątek...a to niestety czwartek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nancy witamy i życzymy powodzenia! oby testy owu zamienily się na jeden konkretny test ciążowy o ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra...! Też mam wreszcie te dwie kreski :D Co prawda nie są jeszcze bardzo mocne, ale widoczne :D Super ;) No to trzeba działać powoli ;) Ja też planowałam sobie zamówić testy na allegro, teraz upewniłam się, że jednak jakoś tam działają, więc zakupię :D Dzisiaj robiłam czwarty i został mi ostatni, więc w tym cyklu dalej muszę radzić sobie bez... Ale biorąc pod uwagę fakt, że najefektywniejsze jest przytulanie co 2 dni, to już za wiele tego w tym cyklu nie zostało ;p A jeśli znów nie będzie fasolki, to zakupię te teściki na allegro :D Od razu hurtem, żeby mi nie brakło ;) Bo teraz miałam tylko 5, bo je z ziółkami dostałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyyy super!!!!musimy teraz podzialac :) a moze razem zafasolkujemy:) ale by było :D hihihih :* pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-ja mam testy od tego sprzedawcy, podaję wam link do jednej z aukcji. Kiedy kupowałam miałam jakąś promocję i zapłaciłam troszkę mniej ale to są właśnie te teściki: http://www.allegro.pl/item962078684_test_owulacyjny_25_szt_5szt_test_ciazowy_od_ss.html na pozostałych jego aukcjach macie mniejsze i większe ilości. Tak przy okazji zapytam Was - co sądzicie o tym mikroskopie owulacyjnym DONNA??? Jak myślicie - byłby przydatny? A może któraś z Was już go ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Muchy, fantastycznie by było :D Hih, trzeba by było poznać nasze dzieciątka :P Marzy mi się ta fasolka jak nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam na ten mikroskop... Tylko ja zawsze mam nadzieję, że może uda mi się w tym cyklu, więc po co kupować takie drogie rzeczy... ;p Ale pomysł fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) WItam wszystkich:) u mnie 4 dc koncoweczka @:) W dodatku dostalam list z wynikami badan cytologii:) no i na szczescie wyniki sa swietne;) nic sie nei dzieje, nei ma zadnych niepkojacych zman itd:D:) spadl mi kamien z serca, bo dawno nie robilam cytologii:) jeszcze troche i zaczynamy staranka;) temperatury nie mierze, bo nei jestem systmatyczna, ale testy owulacyjne od 12 dc bede robic;) ide lyknac witaminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :( Dzis sie pozegnalam z moja fasolka, bo dostalam @, i temp. 36,9 :( Nie bede juz brac Castagnusa bo wydaje mi sie ze to on zrobil mi taki psikus!!!! Niech go szlag weźmie. Wyc mi sie chce......Nie potrzebnie sie nakrecilam. Odezwe sie do was jak mi troche nerwy puszcza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchy w nowie
ojej jak mi przykro...trzymaj sie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :( :( zaglądaj do nas właśnie bo razem latwiej.... :O bardzo mi przykro.. tu castagus raczej nie namieszał, stawalabym za tym że za wcześnie zrobiłas bete i mogła to być wczesna ciąża. a jak wiesz duzo ciąż ulega wczesnemu poronienu w trakcie @ i nawet o tym nie wiemy... 3mam kciuki zebys doszła do siebie i zajrzala do nas jak najszybciej.. ja dziś 10dc.. ziółek jeszcze nie ma !? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zrobiłam test ciążowy ale oczywiście 1 krecha temperatura z 36,6 dziś skoczyła na 36,7 mam straszny ból w podbrzuszu - wydawało mi się że na @ tem powinna spaść a nie wzrosnąć ale może jestem w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Rybcia ..tak mi przykro, ja podobną sytuację miałam w sierpniu..tzn przypuszczałam że jestem w ciąży...wczesnej, ale @ nie przychodziła, zrobiłam test były dwie kreski ..jeszcze chciałam chwilę poczekać parę dni i powtórzyć test..no ale nie musiałam bo przyszła @ wierzę że każdej z NAS się w końcu uda !! dziewuchy z owu ;) do dzieła ;) przed Wami miłyyyyyyy weeeeekend ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My z mężem 3lata staraliśmy się o dziecko.Przez jakiś czas brałam castagnus,ale nic mi nie pomógł!Ostatnio brałam CLO.Po tych tabletkach kupiłam sobie wiesiołek(nie mając większych nadziei,ze to pomoże)i kupiłam sobie testy owulacyjne!Po tym wiesiołku i testach zaszłam od razu,tyle,że poroniłam w 6tc.Może CLO też pomogło,nie wiem.Test owulacyjny tylko w 1dzień pokazał mi 2kreski,więc nie traciliśmy czasu;)Poroniłam,ale wiemy,że możemy mieć dziecko,że jesteśmy płodni,bo już groziła nam klinika niepłodności!Polecam testy owulacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! U mnie 6dc, temperatura 36.3 czyli caly czas taka sama. Czuje sie super. @ juz sobie poszla. Polazlam wczoraj na sushi i sie tak objadlam. I jutro tez ide na kolacje ze znajomymi. Juz sie ciesze. Ja kupuje ten monitor do kontrolowania owulacji. W przyszlym tygodniu. Juz postanowilam. testy owulacyjne nie za bardzo mi wychodza, wiec moze ta maszyna cos pomoze. No i wiecie co? Kolezanka, ktora przygotowuje sie wlasnie do 4-tej inseminacji przejrzala sobie moje wyniki hormonalne i wyniki nasienia meza i jest zachwycona. Mowi, ze mam zostawic prolaktyne i progesteron w spokoju. I poczulam wielka ulge. Kobietka wie co mowi, ze bo takie badania robi kilka razy w miesiacu od 2 lat, wiec mam pelne zaufanie. Przykro mi tylko, ze mimo in vitro nadal nie moze zajsc w ciaze, bo zwyczajnie komorki za wolno badz wcale sie dziela :( Rybcia - bardzo mi przykro i mysle, ze to niekoniecznie jest wina Castagnusa. Mysle, ze Tosiakk ma racje. Lekarz mi sam mowil, ze czasami jestesmy w ciazy i ronimy ja naturalnie myslac ze @ nam sie spoznila. Wiem, ze jest Ci ciezko bo mialas nadzieje, a my wszystkie ja podkrecalysmy. Przytulam Cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
takie oczekiwanie na ciążę to naprawdę jest bardzo nerwowe... aż trudno sobie wyobrazić co czują kobiety które muszą sięgać po bardziej sterowane metoty zapłodnienia...to musi być obciążenie psychiczne mam nadzieję że Nam nasze zioła różne pomogą, ja zrezygnowałam z castagnusa i łykam sam wiesiołek - i jest lepiej, nie ma tak uciążliwego PMS, zaczyna się na 3 dni przed@ a nie równe bite dwa tygodnie zaraz po owulacji czuję się dziś spuchnięta i mega śpiąca, wypiłam kawę i zajadam się marchewkami ;D niestety nie znalazłam żadnego dobrego stanika w domu - piresi mi tak urosły że hoho, nie mam najmniejszych no ale w tym cyklu to przerosły chyba same siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na te ziółka, ale zastanawiam sie czy nie pić tego siemienia. mam tego dwie torebki i leżą.. może by poprawilo ten sluzik... nadzieja witaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia jest mi przykro:( ale wierze, ze skoro to byla wczesna ciaz, to pop prostu uda sie predzej czy pozniej, przynajmniej wiecie, ze jestescie oboje plodni, to samo zdarzylo sie mojej znajomej i po 3 miesiacach znowu zaszla w ciaze i juz jest w 8 tygodniu:) ale jaja u nas caly budynek zamkniety, nikogo nei wpuszczaja, podejkzrenie bomby czy czegos niebezpiecznego w ogrodach:) hahaha:) wiec siedze i sie obijam:) Elus czekaj cierpliwie na ziolka;) kiedy przyjda to zaczneisz pic i na pewno pomoga, ja tez bym z checia sprobowala tego siemienia czy siemia:D musze sie zaopatrzyc...u mnie castagnus nic nie przestawil na szcescie jak na razie...:) skonczyla sie @ w nastepnym tyg zaczynamy:) teraz weekend i czas relaksu porzadkow wiosennych przy okazji:) Kama tez kocham sushi:) a i tez uwielbiam spotykac sie ze znajomymi, ostatnio byli u nas i mielismy super kolacje, przynajmniej moge pogadac na rozne ciekawe tematy i to jest troche odskocznia od myslenia o jednym temacie...... Ja odpuszczam sobie ten monitorek poki co, bo moje testy dzialaja bardzo dobrze;) polegam na nich....wielu osobom pomogly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś konam bo zaczyna mi się @ fatalnie Ciekawe co z tego teraz wyjdzie mam w 12, 13 dc iść do ginek. na monitoring i od 5 dc mam brać clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rybcia, przykro mi, że tak wyszło... :( Dlatego ja dłuuugo zawsze zwlekałam z wykonywaniem testów, nawet do 45 dc! Nie lubię rozczarowań :( Nowa o monitorze poczytaj w necie :P http://www.persona.info.pl/IsPersonarightforyou3F.cfm Nie wiem, czy Kamie chodzi akurat o ten... Niezłym pomysłem jest też mikroskop owulacyjny: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=948727864 . Ja narazie zostaję przy testach. Hm... ostatnio wylazły mi dwie krechy, wczoraj tempke miałam 36,5, a dziś już spadła do 36,0... :( Nie wiem, czemu tak... Zobaczymy jeszcze, co będzie w następnych dniach... Niestety, został mi tylko jeden test, więc dzisiaj sobie jeszcze daruję jego wykonanie, tylko się poprzytulamy, a jutro ponownie sprawdzę, jak wygląda sytuacja z owu... Czy już będzie po, czy nadal nie... To będzie po prostu przytulaśny weekend, a potem już pozostanie czekać do dnia przewidywanej @ :D Tosiakk, ja tak jak i Ty wierzę, że każdej z nas musi się udać... Po prostu musi!!! Miłego weekendu Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj tempka 36,5 i dzien owulki wg kalkulatora plodnosci dwie krechy na tescie ale jedna dalej slabsza :) sluz bialy i ciagnacy i uczucie megamokrosci wiec dzisiaj dzialamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy, działąjcie, działajcie :) Hih, okazuje się, że różne kalkulatory różnie liczą, mi przy jednakowych danych jeden wyliczył owu na wczoraj, a jeden na dzisiaj :D W każdym razie od wczoraj działamy i czeka nas to przez kilka kolejnych dni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze jest to, że po ostatnim 41-dniowym cyklu nie wiem, ile ten będzie miał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Dorothyy i Muchy to dzialajcie i oby to przynioslo rezultaty:) moze obie sie dowiecie o ciazy:) ja do starania mam troche czasu:) dzisiaj moj maz wychodzi z kolegami na piwko po pracy a ja bede pomagac mojemu endometrium winkiem;) haha....u mnie 5 dc wiec po prostu czekam ..:) zycze milego piatkowego wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dziekuje Ci bardzo kochana i ja tez wszystkim Staraczkom i przyszlym mamusiom zycze udanego i radosnego weekendu i..pracowitego hihihihih :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×