Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Nowa13
Cześć. Jestem tu nowa. Od 9 miesięcy staram sie o dziecko i mam takie pytanie. Pierwszy cykl biorę castagnus. Od 20 dnia cyklu bolą mnie mocniej niż zawsze piersi (nie mogę ich dotknąć) i od sześciu dni pobolewa mnie brzuch podobnmie jak na @ jednak inaczej. Dodam, że nigdy nie miałam PMS, a tabletki biore na wyregulowanie cykli. Czy jest to możliwe, że od tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje wasz topik i musze wam powiedziec ze macie tu super atmosfere az chcialoby sie z wami popisac przyjmiecie jeszcze jedna?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa13
Dziekuje za odpowiedź. A już myślałam, że ze mną coś nie tak. Wszystkie dziewczyny co brały te tabletki nie miałay takich objawów, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa13 ... ja też tak miałam, brałam tylko ten castagnus przez jeden miesiąc, zawsze miałam PMS a przy castagnusie to jakiś mega, biorę tylko wiesiołek do owulacji... moje testowanie popołudniowe niczego nie wykazało, ale coś wew każe mi wierzyć że jest inaczej ;) nic zobaczymy za kilka dni jutro test także poranny.. ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Eterno.. witaj ;D i Nowa 13 też witaj ;) pewnie że możecie dołączyć ;) i pisać i dzielić się doświadczeniami ;D miłego popołudnia idę zjeść lody...a za mną już śledzie i kawałek kiełbaski - to tak w ramach obiadu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa13
Ja własnie nigdy nie mialam PMS, no może bardzo zadko bolaly mnie piersi, ale bardzo leciutko, nawet nie wiem czy to mozna nazwać bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam tu jednego posta jakis czas temu i odtad zagladam staram sie o dziecko w zasadzie od grudnia ale przaz branie pigulek wszystko mi sie rozregulowalo wiec wlasciwe starania zaczelismy od marca w tym cyklu zaczelam brac castagnus ale juz mi wydluzyl cykl i odstawilam, mam dwoch synow 12 i 8 lat z pierwszego malzenstwa w zeszlym roku wyszlam za maz i chcemy miec wspolne dziecko moj M pracuje za granica i te nasze starania sa troche utrudnione:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
nie wiem co jest grane... ból piersi, jestem rozgrzana do czerwoności aż parzę, no i już dwa razy załatwiłam dzisiaj powitanie z muszlą klozetową.... i to w ciągu 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Eterneo... ja boirę wiesiołek 4-6tab na dzień do owulacji, codziennie folik, magnez, wit a+e i czasami rutinoscorbin 2tab na dzień i omega6 tab na dzień generalnie bardzo mi pomógł wiesiołek - 3 miesiące brania, i łady cykl z 46 dni na 35-36dc, z owulacją 20-21dc... jak w zegarku.. życzę Ci powodzenia mimo że tak mało czasu macie dla siebie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyyy, dziekuje za odpowiedz, ja zaczelam brac wiesiolek pol roku temu, wyczytalam, ze hamuje doly pms, skoki nastrojow, jednak nadal mam - maz twierdzi, ze mniej i krocej, nie znosze siebie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny Tosiak ja sądze ze mimo tego wyniku...cos może być na rzeczy;-). na początku te testy maja niestety tendencje do fałszowania wyniku , co juz wiele osób potwierdziło :-) takze...wszystko przed Tobą :-))trzymam kciuki a u mnie ....no cuż....na wczorajszej wizycie zapadła decyzja-w sumie wspólna moja i lekarza że robimy drożność ...i laparoskopie za jednym zamachem mogłam sie zdecydować na samą droznosc, ale gin mnie uswiadomił ze w moim przypadku jest co najmniej kilka przesłanek do laparo takze za jednym stresem....od razu jak cos to pousuwają ewentualne zrosty i endometrioze jutro ide naszczepienie przeciwko żółtaczce ale niestety kolejne jest za miesiąc (tak ma być) wiec zabieg najwczesniej w połowie czerwca ...ale jak tyle m-cy sie staramy to juz te 2 mnie nie zbawią... jestem pozytywnie nastawiona, bo moze w końcu sobie pomogę i doczekam sie upragnionego dziudziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie myslalam ze po@ wroce do wiesiolka w tym cyklu tez bralam do owu i tez 6 kapsulek dzieki za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tossiak78 ale magnez caly cykl czy druga faza bo gdzies czytalam ze magnez powinno sie brac po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie. ja po wizycie u ginki już moja gin stwierdziła że to była ciąża :( :( :( . zadwała dużżżżo pytań i powiedziała słynne zdanie : testy sie mylą tylko w jedną stronę. zapisala wszystko dokladnie co mówiłam. tak jak myslalam kazala brac luteine w tym cyklu i żalowala ze w tym poprzednim jej nie brałam ( a nie robilam tego bo szłam na progesteron w tym cyklu i nie chcialam falszować wyniku) . mam przyjsc po badaniu nasienia w czerwcu. zaproponowała zamiast tego drogiego proxeedu - prenatal pro baby dla faceta i kobiety po 15 saszetek na m-c. a oprócz tego brc to co bierzemy. co do bety to powiedziala ze do 1mlu/ml nie ma ciazy na bank, do 2,7mlu/ml to taka watpliwa ilosc i kazą zrobic za dwa dni znów dla pewności a taki wynik jak mój to ciaza na bank dla nich tylko wczesna a w moim przypadku wysokosc hormonu zaczeła spadać . ciaza była ale musiala byc jakaś źle rozwinieta, tak mi powiedziala. powiedzialam jej ze pije ziola ale ona stwierdziła ze to nie zasluga ziół raczej a poprawy plemników.. no to chyba tyle :( witam nowe dziewczynki :* Trzymam kciuki za Was kochane. Tosiak kama testujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonina - to tylko trzymać kciuki u ciebie za badania bo to może wiele zmienić w twoich starankach. Tosia - czekamy a teściki Elus - to dobrze może w końcu się uda ale jak piszecie te listy leków to aż głowa boli od tych nazw jak tak piszecie o tym wszystkim to sobie uświadamiam ile ja mialam szczęścia że nam się tak udało kochane życzę żeby wam jak najszybciej się udało bo powiem wam że mi tak smutno jak tak piszecie ja jeden miesiąc i myślalm że stres mnie zeżre a wy ... musi się udać wam w końcu wierzę z całego serca !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Amarantowy.. no to Wam się udało ;D rozwijajcie się zdrowo i szybko ;D ja rano powtórzyłam test: i jedna kreska - na teście ciążowym, na teście owulacyjnym dwie kreski - no i mam zagwostkę o co chodzi.. czuję że może być dobrze ... ale się nie nakręcam, jeżeli @ nie przyjdzie to będę testować w sobotę - może do tego czasu coś się wyjaśni, a jeżeli nie to w poniedziałek do gina upławy są, podbrzusze boli jak na @, powiększone ale nie bolące piersi... jeżeli chodzi o magnez to biorę przez cały cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że owu wyszedl pozytywny.. a jakie masz testy?? z allegro? bo slyszałam ze to abdziew.. :O moze kup test ale ten o czułości 10mlu/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Eluś... też o tym pomyślałam że może beta.. a mogę ją zrobić popołudniu? czy tylko rano? testy owulacyjne kupowane normalnie w aptece - LH Test Owulacyjny Producent Hydrex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Test owulacyjny wykrywa ciążę Dlaczego? to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie testował w okolicy owulacji. A teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt aminokwasowych Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia) Dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale UWAGA TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIĄŻY ale POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży dlatego radzę testujecie ciążowymi TEST OWULACYJNY jeżeli ma przepowiadać ciążę MUSI MIEĆ KRESKĘ TESTOWĄ CIEMNIEJSZĄ OD OWULACYJNEJ lub PRZYNAJMNIJE TAKĄ SAMĄ jeżeli testowa jest jaśniejsza to nie jest to zwiastun ciąży. kobiece.mojeforum.net/temat-vt100.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiaczku a moze jednak wybierz sie na ta bete.Przynajmniej nie bedziesz sie stresowac. Elus a jednak to byla ciaza. Mnie tez w marcu lekarz poiwedzial ze bylam w ciazy ale ............I tu pozostaje to cholerne ale!!!!!!!! A u mnie dalej plamienie :( :( Od wczoraj biore kolejna dawke Duphastonu, Ale pomalu zastanawiam sie czy nie wrócic do Castagnusa?? Pozdrawoam Was i witam serdecznie nowe staraczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! U mnie 13 dc wiec do testowania daleko. W kazdym razie dziwnie sie czuje ostatnio. Owulacji jeszcze nie bylo, sluz mnie zalewa, mam mdlosci, wiec nie wiem o co chodzi, tym bardziej, ze przeciez mialam @. No nic, zobaczymy. Ciekawa jestem co u naszej agi 27. Jak jej mija urlop w Polsce... Je lece jutro i dzis mam zwariowany dzien, bo pakowanie, ostatnie zakupy, itd. No i jeszcze fryzjera musze zaliczyc. Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilosiaaa
hej ja jestem po poronieniu:(( 10wrzesnia 2009 :((( teraz staramy sie o bobasia:))) od wczoraj mam dni płodne wiec idziemy na ostro:))) narazie zero lekow ale zastanawiam sie czy by własnie lekarza niewykrecic na cos?? ja jestem zdrowa przeprowadzil na mnie szereg badan:)) moczu krwi itp oraz kontroluje cykl u gina we wtorek ide do niego z mezem bo wydaje mu sie ze to moj maz jest chory.. tzn ma słabsze plemniczki jak narazie do wtorku kazal nam wiczyc:)) w niedziele mam OWULKE modle sie zeby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Ilosia.. witaj.. życzę udanego polowania ;D moze lekarz nie będzie potrzebny mój status na dziś: test ciązowy jedna kreska, owulacyjny dwie tego samego koloru chciałam iść rano na betę - no ale muszę mieć skierowanie od lekarza albo internista albo ginekolog, i na dzisiaj brak miejsc... zatem czekam do wtorku co się z tego wykluje... jak do wtorku nic to idę do lekarza.... upławów już nie mam, są tylko lekko powiększone i bardziej wrażliwe piersi - ciekawe jaki hormon mi szwankuje.. abyło już tak dobrze dziś 37dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Rybcia, Eluś, Ilosiaa... wiecie co w sumie dobrze że wiemy, że była ciąża - a to oznacza że nie jest z nami tak najgorzej ;) że może potrzeba jeszcze chwilę poczekać? porobić wszyskie badania i zobaczyć dlaczego nie zechciała zostać z nami na dłużej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cicho dzisiaj :)) Hej dziewczynki zyjecie???? U mnie 18 dc i dalej mam to przeklete plamienie, ale juz chyba zanika... Ale kurcze martwi mnie to dalej. We wtorek ide do lekarza to sie okaze. Mnie sie bynakmiej wyadaje ze mam taki skutej uboczny po Duphastone. Pisze ze moga pojawic sie krwawienie srodcykliczne :( Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×