Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość ira1
hej to ty tez nie wiesz tak samo jak i ja juz sie gubie a jak u ciebie ze sluzem byl jak powinien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak ,że obserwuje śluz i w sumei na pozcatku był metny i biały a pozniej byl przejrzysty i sie troszke rościągał...obseruwje sluz i wydaje mi sie ze byly dni plodne ale nie jestem do konca pewnna tylko temp ma byc taka wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moje oko to 13,14 prawdopodobnie miałaś owu,dupka nie brałam ale podobno działa jak luteina,czyli przy nim masz wzrost temperatury który owulacją nie jest.A ten śluzik taki ładny to w których dniach zaobserwowałaś?Dziewczyny jak piszę głupoty to na mnie nakrzyczcie że koleżankę w błąd wprowadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tych obserwacji stawiam ze owu mogla byc 17 albo 16 nie wiem tak mowie bo nie bardzo sie znam. Kilka lat juz nie prowadzilam wykresu temp bo mnie nigdy nie wychodzily dobre pomiary tylko jakies dziwne i bylo np u mnie kilka skokow tem. Wtedy nic nie wiedzialam teraz tez nie wiem. Zobaczymy co inne dziewczyny powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
na temp.toja się w ogole nie znam, ale wg mnie owu 13,14 Mnie nic nie wiedomo o tym zeby duph. brać pod język, ja go zwyczajnie łykam i popijam, ale tu także mogę sie mylić (może należy sprawdzić, czyrównież ma smak kartofelka;))) Co do testów owu. to kiedy je zrobić zależy od długości cyklu dł cyklu dzień testu 28 11 29 12 30 13 31 14 32 15 33 16 34 17 35 18 36 19 i tak dalej to spisałam z ulotki, chodzi o przewidywaną długośc cyklu, lub o tojakdługie były poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Buziaczek,a brałas w tym cyklu duph.,bo ten drugi skok tempki,może byćwłasnie nim spowodowany.(chociaż w ulotce napisali, że nie powinien podnieść temp.) Ja sama dopiero zaczynam mierzyć temp.ale troche czytałam w necie, więc wolałabym zeby ktoś bardziej kompetentny Ci odpowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A dziewczyny jeszcze jedno, ktoś pisał o tyłozgieciu tylko nie mam teraz czasu szukaćo co chodziło, ale kiedyś babka od npr (na naukach przd slubem) mówiła ze w takiej sytuacji,po stosunku powinno się leżeć na brzuchu. Może sie ta info. komuś przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) tyłozgięcie to chyba nie jest żadna tragedia ogólnie. moja siora ma tyłozgięcie i ma prawie 3-letnie bliźniaki (staranka ok 2-3 miesięcy, czyli praktycznie wcale) no i roczną dziewczynkę z "wpadki" czyli bez żadnego leżenia i innych wspomagaczy. znaczy dosłownie wpadli, bo chcieli dziewczynkę, ale dopiero jak chłopcy skończą 3 latka;P a ja nie mam tyłozgięcia ani nic i problem nawet z jednym dzieckiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, ja mam tyłozgięcie :) Jeden gin mówił mi że w tym przypadku najlepsza jest pozycja łokciowo-kolankowa. Drugi gin powiedział że pozycja nie ma zwiększego znaczenia. I też słyszałam o tym leżeniu na brzuchu. Tak samo gdy pytałam gina jak to jest z orgazmami, czy pomagają czy nie. Powiedział że orgazm też nie ma wpływu na zaciążenie bo wiele kobiet zachodzi nawet podczas gwałtu a orgazmu nie mają. Ale czytałam że przy orgazmach, skurcze macicy powodują zassanie żołnierzyków tam gdzie trzeba. Ja osobiście u siebie zauważyłam że je wypychają z pochwy. Sorki że znowu o seksie nawijam!! Ostatnio wszystko mi się z nim kojarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek, ja się na temp nie znam ale z tego co podczytuje jak dziewczyny piszą to też bym obstawiała tak jak Katiaa że owu mogła być 17 czy 18 bo widzę że ci tempka poszybowała wtedy. A dziewczyny piszą że tempka rośnie po owu i utrzymuje sie wysoka i na krótko przed @ spada. Ale mojego wpisu nie traktuj poważnie bo ja naprawdę jestem zielona jeśli chodzi o mierzenie. No i nie wiadomo jak z tym duphastonem. Luteina na pewno podnosi temp ale duphaston chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, mi gin przepisał na razie Clo na 3 cykle. W tym będę brać 1/2 tabl, bo nie będę miała mozliwości iść do gina, a w domu będę na samo owu (prawdopodobnie) więc juz beż monitoringu, z nadzieją, że wszystko będzie OK i pęknie. Może uda się zrobić USG po owu. Lovekrove, sorry jeśli Cię protekcjonalnie potraktowałam, ale ja przez ostatnie 1,5 tyg, latałam co 2 godz. do kibla z lusterkiem przy doopie, i szukałam śladów ciąży, (jaki śluz zasinienie etc.) więc uznałam, że shizujesz tak jak ja (na zasadzie wariat widzi wariata) :-) pozdrawiam was serdecznie, nie dajmy się kurde :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...duphaston zaczełam brac dopiero od 19 dc bo 16,17 18 dzien z obserwacji śluzu wynika ze własnie wtych dniach byl rozciągliwy.. dlatgeo wywnioskowałam ze to sluz plodny...a zobaczymy co dalej...moze moje obserwacje beda nne w nasepnym cyklu,,,okaze sie w sumie dzieki za wyrazenie waszej opini.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Maluda1982 tyłozgiecie własciwie nie jest zadnym problemem, tylko tak się mówi o tym lezeniu jak chce sie troszke naturze pomóc Buziaczek, czyli napewno nie zaczełas brać duph. za wcześnie, a to jak pisały tu dziewczyny jest ważne Mnie takie myślenie czeka za pare dni, bo mam brać od 15 dc. a sladu dni płodnych nie ma Czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! :-) Odebrałam dzisiaj wyniki i nie mam pojęcia czy są dobre może wy sie na tym lepiej znacie? FSH 5.13 mIU/ml LH 3.5 mIU/ml ESTRADIOL 99.1 pg/ml PROLAKTYNA 8.69 ng/ml Badania robiłam w 7 dc tak jak kazała ginekolog. Pozdrawiam!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris123, sprawdziła twoje wyniki podług norm w fazie folikularnej i wydaje mi się że wyniki masz OK. Bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda,tyłozgięcie to ja mam:)pochwale się jeszcze raz a co:) i do tego jak byłam nastolatką to mi ginka powiedziała że jeszcze mam mały niedorozwój....hehehe macicy oczywiście.Mówiła wtedy że to nie problem przy ciąży tylko trzeba bardziej na siebie uważać i że po ciąży jedno i drugie zniknie samoistnie.Teraz wcale się tym nie przejmuje bo gadać to ona umiała ale zdiagnozować pco to już nie!Słyszałam że leżenie na brzuchu może pomóc,i jak ma nastruj to tak robie ale nie zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej laseczki,czyli dupek i lutka to jest to samo czy nie??pogubiłam się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, doopek i luteina mają wspólnego ze soba tyle że obydwa leki to progesteron ale różnią się pochodnymi (środkami które wspomagaja ich wchłanianie). Również słyszałam żeby przy tyłozgięciu leżeć na brzuchu bo macica jest ruchoma (czy jakoś tak) i wtedy wszystko wraca na właściwe miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,..Duphaston jest syntetycznym hormonem działającym podobnie jak żeński hormon ciałka żółtego - progesteron. Luteina inna nazwa czystego hormonu progesteronu Prościej Luteina naturalny, Duphaston sztuczny..'' No i różnią się ceną. Podobno lutka jest nieco słabsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Zora,ty to po ludzku potrafisz wytłumaczyć,dzięki:)Czyli teoretycznie dupek też powinien podnosić temperature,mi lutka zawsze podnosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak tak nie jest. Nie brałam nigdy doopka ale wiem że na jego ulotce jest napisane że nie podnosi temperatury!! Może ma jakiś składnik który niweluje wysokość temperatury? Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niu82
WITM ;] zaopatrzyłam sie w wiesia i rozpocznę konsumpce od dziś. Co do pozycji po stosunku to podobno to ma duże znaczenie. Ale u mnie jaka by nie była to tak jak u Zory, żołnierzyki jakby specjalnie chciały ewakuacje przeprowadzić. Nogi prawie na żerandolu nieraz tryzmam. Wiem że do zapłodnienia wystarczy jeden ale u mnie zgraja nawet chyba sobie nie radzi. Może to przez ten deficyt śluzu AHHH sama już nie wiem Tylko myśle i wymyślam co to jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dalej głupia jestem,jak wreszcie trafię do gina to się zapyam bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A tam pozycjama znaczenie Chyba najlepsza jest na tylnim siedzeniu malucha, albo w krzakach na wiejskiej imprezie przy "Jesteś szalona" :) ewentualnie sprawdza sie publiczna toaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
sorry ale jestem nabuzowana, były u mnie "znajome" a taka jest prawda niestety, trzeba było się niezabezpieczać, bo teraz jakies puszczajace sie pizdy mi morały prawią jak zajsć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A tak jak Was poczytam to mi lzej A widze ze cenzura sobie poszła To Wam powiem, że mam dokładnie to samo odczucie, że wszystko ze mnie ucieka Więc leze, nawet jak mam sie posiusiac, a mnie sie zawsze po stosunku chce A moze mamy ten jadowity śluz, A i z tą pozycja to przecież nie da sie w jednej pozycji cały stosunek. Ja tam ruchliwa jestem :) chyba bardziej niż męzowe zołnierzyki Jeszcze raz sorry za moj wybuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda,tobie też??myslałam że tylko ja na takie trafiam.A najleprza jest wersja z rumiankiem do picia i mycia-podobno działa na WSZYSTKOO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Ale sie rozpisałam, coś czuje ze z moimi wybuchami zostane wyrzucona Więc pytam, ja na moim zdjęciu z usg mam napisane, macica w przodozapięciu czy przodozagięciu (tych lekarzy to bym na naukę pisania wysłala, jaktylko dyplom dostają to zaczynaja gryzmolic) Więć czy to znaczy ze jest normalna, czy też jest to odchył w inna strone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×