Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mooniaaa123
Zora, dobre Paula, może się zarazisz, oby tylko nie 5cioro, bo bedziesz im zmieniać pieluchy, jak już będą wisieć na łydkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się że chociaż tak wam (i sobie) poprawiłam humor. Wiem że z każdym kolejnym cyklem trudniej jest nam się zrelaksować. A do takich głupotek to ja zawsze pierwsza i chetna bywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,uśmiałam się i skopiowałam,niech inni też się śmieją:)Też mam nadzieje że foksia mnie zarazi a jeśli nie to i tak nie będę miała czasu się zadręczać:)a jak będzie wesoło w domku:D A wracając do tematu to chyba się wybiorę do gina po okres,niedługo będzie 40 dni bez @ i zaczynam puchnąć i czuć się fatalnie.Wprawdzie mam lutke w domu,mogę sobie sama wywołać,co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula26, pewnie że możesz sama. Jak tak zrobiłam gdy @ nie było z 70dni a testy wychodziły mi wtedy negatywne. Na pewno sobie nie zaszkodzisz. A nie bierzesz lutki co miesiąc? Ja biorę bo bym @ miała co pare miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula 26, wywołaj sobie sama bo jak pójdziesz do gina to on i tak da ci luteine więc szkoda czasu na siedzenie w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zora,to od jutra zaczynam brać:) a po ile ty brałaś i ile razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora posmialam sie dobre to bylo :) Paula to bedziesz miala zajecie ze szczeniakami. Ja mam do wydania jednego 10tygodniowego pieska i jednego 10 miesiecznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula26, ja brałam na własną rękę 1x1 przez 4 dni i zawsze @ dostałam 2 dni po odstawieniu. Brałam tak bo kiedyś po luteinie miałam napady lęku. Trwały dosłownie kilka minutek ale były tak straszne że sie do lutki zraziłam. Teraz biorę lutke od dzisiaj przez 10 dni po jednej szt -tak kazał lekarz więc musze się dostosować. Kazał brać 2xdziennie ale biorę raz bo mam uraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zora ,od jutra 1 raz dziennie i zobaczymy,powinno wystarczyć,jeszcze rano testa zrobię, wiem bez sensu ale będę spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no więc byłam u mojej gin i stwierdziła że to plamienie okołoowulacyjne bo wszystko ok i jajeczkowanie też było. (widziała rozlany płyn) a mnie plamienie wkońcu ustało ale trwało ok5dni.(lutkę biore 2dni- bo stwierdziłam że to może też niski progesteron) ja castagnus biorę dopiero 2mc i dopiero teraz widzę różnicę tzn. wydaje mi sie że dzięki castagnusowi miałam owulację bo jakoś do tej pory jej nie było a przynajmniej nie była taka odczuwalna łącznie z tym plamieniem. i wiadomo każdej co innego dolega ale jeśli macie prolaktynę za wysoką to castagnus trzeba brać 3miesiące - nie przerywać. w pierwszym cyklu wogóle nie czułam różnicy, teraz była odczuwalna, i został mi jeszcze miesiąc a potem badanie prl- paula 26 a jeśli chodzi o luteinę to wydaje mi się jak najbardziej że możesz sobie sama wywołać tym bardziej że masz luteinę. brać na wywołanie należy przez 5dni a potem czekać mi akurat kazała brać 2tabl x 3 dziennie a badania progesteronu nie udało mi się wkońcu zrobić bo zaczęłam brać tą lutkę :( i wkońcu nie wiem jaki mam poziom (już robiłam jak brałam tabletki i wynik oczywiście nie miarodajny) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
witam a ja jakby wszystkiego było mi mało zaziębiłam sie!! i cholera kolejny cykl do tyłu Co prawda nie mam goraczki, ale gardło mnie boli (nie bolało mnie chyba z 10 lat, wieć nawet nie potrafie okreslic intensywnosci tego bołu) zaczęłam mierzyć temp. i zbiłam termometr :) tak to moge tylko ja rano jestem nieprzytomna, nawet nie wiem jak to zrobiłam. Normalnie go schowałam do pudełka, a po pracy patrze a tam szkiełka koło łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwett,z przepisu gina brałam 2razy dziennie po jendej i wystarczało,więc wydaje mi się że nie muszę aż 3 :) Dzieki,w każdym razie nie jedną a 2 będę brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooooose
Powiem wam kochane , że prawdopodobnie odejdę od swojego partnera i wrócę do Polski. Tym samym zakończę starania o dzidziusia, którego tak chcieliśmy( może on bardziej) Może i lepiej że nic nie wychodziło....żal.... pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
przeglądałam strony , skopiował mi się inny( kogos) nick... miało być alooooo3 sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co?????? alooooo3 a co się stało?! Pokłóciliście się czy to cos poważniejszego? Bo jesli chodzi o nieudane starania to nie ma sensu się rozstawać bo może emocje z tym związane przelaliście na życie uczuciowe. Jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, :D jak ty mi sie podobasz. W sensie jako koleżanka. Fajna jesteś i zawsze masz zabawne przygody, jak ta z tym termometrem :D A tak w ogóle to przybij piąteczkę -ja znowu chora!!! Od wczoraj wieczora mam temperaturę i raz marznę z zimna a raz mi gorąco aż ciuchy mam mokre. Ale nie jest tak źle jak ostatnio tylko mam nadzieję że do @ przejdzie bo boje się że przy clo i przeziębieniu coś się stanie. Do lekarza nie idę, leczę się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Ciesze sie ze chociaż ktoś, u kobiet rzadko wywołuje pozytywne emocje :) Zora wiesz jak mówil na mnie rodzice jak byłam dzieckiem: Dziunia łamaga, tragedia... i tak mi zostało Co wzięłam w ręce to sie psuło M mi keidyś powiedział ze jak bedziemy mieli dziecko to też je popsuje (tutaj troche humoru w całkiem poważnej sprawie) alooooo3 nie znam Ciebie (jestem nowa) ani sytuacji, ale nauczyłam się że nie warto działac pod wpływem chwili czasem jak pisze zora emocje biorą góre szczególnie w staraniach o dziecko (bardzo często napadam na męza, żeby mu uświadomic jak mi z tym zle, a w chwilach kryzysu potrafie go obwiniac calkiem wprost, albo wyć dwie godziny, zanim mu wyjasnie o co chodzi) Jeśli to co innego zapomnij o moim gadaniu,(nie gniewaj sie przypadkiem) chciałam tylko zwrócic uwage, że o ile starnka wpływaja pozytywnie na s..., to na zwiazek niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 ponoć zbicie termometru wróży szczęście :) mam nadzieję, że tak będzie w Twoim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88, nie kuś bo będę termometrami rzucać ;) Pogoda do d..y aż sie nie chce wychodzić a musze zakupy zrobic. Ja chcę już wiosnę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi, hi :) niom pogada dzisiaj jest okropna :( ja to się cieszę, że nie muszę nigdzie wychodzić. I również czekam z utęsknieniem na wiosnę... Już mam dość tych zimowych ubrań. Chciałabym w końcu móc wyjść na dwór w sweterku lub wiosennym płaszczyku :) pocieszam się tym, że mój kotek zaczął już zmieniać sierść na letnią, więc pewnie wyczuwa już wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosik
witajcie Dziewczyny!!! pryznam się nieśmiało, że czytałam Was w ukryciu, potraficie podnieść na duchu i dlatego chcę do was dołączyć. Ja...27 lat...2 lata i 2 miesiące starań... Trzymam kciuki za każdą z Was :) choć ma tylko dwa (kciuki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................16..... ....... 17/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 tosik...............27.......?..................26..........................???? UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tosik na naszym forum. Wpisałam Cię w tabelkę :) Z jakiego województwa jesteś? Opwiedz trochę o sobie. Czym się wspomagasz? Czy masz jakieś choroby przewlekłe? Leczyłaś się już na niepłodność? itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda jesteś super wiesz? Zora,u mnie już sikorki wiosennie krzyczą wiec do wiosny blisko:) Tosik witaj,napisz więcej ,chcemy Cię lepiej poznać:) I ja sie pytam kto wymyślił lutke robić na bazie skrobi ziemniaczanej,nie dało się na bazie czekolady???tfu,od rana posmak kartofla w ustach tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D paula26 czy ja cię niechcący z tabelki wycięłam czy cię w niej nie było? Gdzie Ty mieszkasz? Bo u mnie od rana śnieg pada!! Ha, a ja mam lutkę docipną więc nie czuję posmaku kartofla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piszecie cos ze was przeziebienie dopadlo? Mnie ciagle gardlo rano i na wieczor boli i non stop katar od jakis 3tygodni. @ jak nie bylo tak nie ma wiec czekam :) dzis 36 dc. U mnie tez zima powrocila, zimno i pada snieg. Chce juz wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Zora bardzo przepraszam ale nie moge sie powstrzymac od czegos dowcipnego ;) zeby tylko Twój M nie poczuł smaku kartofla... Ostatnio wszystko mnie bawi,dobrze na mnie wpływacie Mnie to gardło przeszło Kupiłam nowy termometr, myślicie, że do tego szcześcia wystarczy jeden stłuc, może dla pewności..... a dobra juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie. Jestem ze śląska, konkretnie Gliwice. Po półtora roku niepowodzeń udałam się do lekarza, M z resztą też. Mam cykle regularne jak w zegarku 28-29 dni, monitoring potwierdzil że owuluję :), a mimo to nic...miałam robione w grudniu HSG. Lekarz zalecił mi czekać do czerwca na efekty, nie widzi potrzeby badania hormonów skoro taka regularna jestem, a ja myśle, że to podstawa i chyba zmienię lekarza...Brałam luteinę, od tego cylku (09.02) biorę casagnus na polecenie teściowej ;) . M ma trochę małą ruchliwość, ale dostał jakieś przyspieszacze. Ostatnio się buntuje i nie chce isc do lekarza...staram się go zrozumieć, do tej pory byl twardy i mnie pocieszał ale w końcu i jego dopadlo zniechęcenie. To tak pokrótce o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niu82
Dziewczyny urzekłyście mnie swoją tabelką hahah Chciałabym dołaczyć :) Bo jak wy walcze jak robić żeby zajśc i przy okazji nie zwariować. To już 9 cykl mam 29 lat i jestem z podkarpacia własnie mam @ a następny na 13 marzec. Dzis zakupiłam Castagnus i od dziś działam i zaczne brać, bez konsulatcji z Gin. Hormonów mi nie chce dać bo mówi że do roku pwoinniśmy jeszcze próbować. Może ma racje? Tylko ja wariatka zwariowana już wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................16..... ....... 17/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 tosik...............27.......?..................26....... ...................???? paula 26...........26.......małopolska....ok.36.................???? UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×