Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Zora,kiedyś się wpisywałam ale któraś z was mnie po drodze zgubiła:) Wanda,m wyczuł już kidyś i powiedział że mi współczuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................16..... ....... 17/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 tosik...............27.......śląskie..............26....... ...................???? paula 26............26.....małopolska.........ok36..........................?? Niu82.............29......podkarpacie........9.............13.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23, mi to samo na myśl przyszło ale nie chciałam byc obrzydliwa :D Wypadło na ciebie ;) hihihi Ja też mam dobry humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Paula, to ci wyszło :D Przez chwile miałam przed oczami ten obrazek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe koleżanki:)dołączajcie do nas-w kupie raźniej i hihi weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,proszę cię....zrobiłam się czerwona jak burak przed monitorem,takie gafy to tylko ja potrafię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ale dołączcie na własną odpowiedzialność bo my z dnia na dzień świrujemy na tym forum coraz bardziej ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, luzik. Ciebie to i tak nie widzimy teraz. ja takie gafy w realu popełniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, a najlepsze było to jak napisałaś że M ci współczuję. W tej chwili to największ współczucie należało by się jemu hahaha. Muszę iść do kuchni bo nie mogę przestać się śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, przestań bo mi na mysl inny kartofelek przyszedł :D ja nie mogę!! też se idę bo mnie już brzuch boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora!!!!!!wróciłam ale cholerka nie wytrzymam:Dpopłakałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
I co by było jakby kartofelka nie było?? Mamy dzisiaj dużo endrofin, to do dzieła brać kartofelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Witam nowe koleżanki Też sie zastanawiałam co znaczy to ze mozna zacząc coś robic jak dwa lata nie wychodzi nie umiem tego zinterpretować Chodzi im o przytulanki bez zbezpiecznie czy o intensywne starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23 teraz to ja nie bardzo rozumiem...:) jeśli pytanie było do mnie to odpowiadam: kiedy zapadła decyzja o dziecku poszłam się zbadać - wynik:wszystko ok - do dzieła!!! No i tak rok przytulanek bez zabezpieczenia z intensywnym liczeniem dni i wiarą, że to przecież takie proste...a po roku lekarze, szpital i wciąż intensywne staranka i tak do teraz, a w sumie to 26 miesiecy i ryk za każdym razem na widok @ Tak sobie myślę dziewczyny, ze tyle nas dzieli...kazda z nas , ale w tym wszystkim odnalazłyśmy sie tutaj i połączylo nas jedno - pragnienie dziecka!!! :) Ale dość już jakaś sentymentalna się zrobiłam w ten piątkowy poranek. Milego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Tosik,ja wkraczam w ten piątek z błogą myślą o wieczornym kartofelku,poranny już był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kartofelki :D Ja się za chiny nie mogę wyspać. Chyba przez tą pogodę. U mnie śnieżyca że ho ho!! Świata nie widać. tosiku, jak widzisz jakis wpis i masz coś do powodzienia to odpisuj na niego :) Czasami pytanie jest kierowane do jednej osoby a wszystkie na nie odpisują ;) :P Po to w końcu jest forum. Mnie wkurza to że miałam badania itd a dopiero teraz stwierdzono u mnie pcos. Lewy jajnik mam zupełnie zajęty przez torbiele więc muszę długo to mieć. Kto wie, może od zawsze. Tylko cholerka jasna, czemu prędzej na usg nic nie widzieli. Jestem zła z tego powodu. Z początku załamka, ryk i czarna rozpacz. Teraz lepiej, czasami łapie doła. Na męża od wczoraj patrzeć nie mogę bo ma nosek jak kartofelek o co na niego spojrzę to wybucham śmiechem po wczorajszym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Dawno nie pisałam To mój 20dc na costangusie Biorę pierwszy raz Do tej pory zawsze wiedziałam kiedy mam dni płodne ( ból piersi ,samopoczucie inne niż zwykle i oczywiście wydzielinka płodna) a teraz nic Kompletnie nic Czyżby mój organizm tak zareagował przez costangusa Przecież już powinnam być po dniach płodnych hmmm Poczekam i zobaczę może wszystko mi się przesunie Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................16..... ....... 17/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.03 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................24.02 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................???? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14...........28.02 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaagaaga14, castagnus w więkoszości przypadków wydłuża cykl więc pewnie jeszcze nie miałaś owu albo miałaś bez charakterystycznych objawów. Ja na castagnusie non stop czułam jajniki a owu chyba nie miałam bo mam cykle bezowulacyjne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove, czy dobrze pamiętam: wracasz do nas w marcu?? Wracaj szybciutko bo my tu dziecinniejemy i potrzebny nam dozór kogoś normalnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85 Dzięki za odpowiedz Ale czy nadal mam łykać wiesiołek Piszecie że do dnia owulacji a ja jak nie wiem kiedy miałam i czy w ogóle miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,podzielę się z wami moimi obserwacjami.Na castagnusie nie mam żadnego śluzu,nic nie widać,kompletna susza,jak odstawiłam na jeden dzień(wstyd się przyznać ale zapomniałam kupić) powinnam wziąć rano-to wieczorem miałam hmm,że tak powiem mokro:)Wniosek mam taki że-Do castagnusa konieczny jest wiesiu na dni płodne i badanie szyjki bo inaczej,przynajmniej u mnie owu jest niewykrywalna,nie wiem jak temperatury bo jeszcze nie mierzyłam.A jak rano następnego dnia wziełam castagnusa to znowu susza-to była końcówka cyklu więc to nie owu:)Tyle moich mądrości,może komuś pomoże :)Zora pozdrawiam Ciebie i kartofelek twojego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaagaaga ,odnośnie dawkowania wieśka to ; U mnie też ciężko wykryć owu więc dla pewności wiesia łykam od 1 dnia @ a kończe tak 3,4 dni po ostatnim dniu krwawienia,no chyba że jestem pewna że nic się nie dzieje to wcinam dalej,poobserwuj się i sama będziesz wiedziała najlepiej,każda babka jest inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D paula 26, a którego kartofelka męża mam pozdrowić? ;) Nosek czy ... ? Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :D Agaagaaga ja wieśka zawsze brałam od 1dc, bo wydaje mi się że @ mam wtedy lżejszy i mniej bolesny. Brałam mniej więcej do 10dc i dosłownie pływałam :) Teraz nie biorę bo jak na złość nigdzie go nie mogę dostać a biorę ten oeparol. Ale muszę go kupić bo gdzieś wyczytałam że clo może wysuszać więc na wszelki wypadek go wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,ty przypadkiem nie masz teraz jakiejś owu?bo takie kosmate myśli masz że aż strach pisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie :D Gin mówił że ten cykl jest stracony. A libido to ja mam ogromne, przez te głupie hormony. Czasami muszę męża ścigać bo on nie ma aż takich potrzeb jak ja. Ale wiedział co robi, biorąc sobie o 9 lat młodszą żonę :D więc niech nie narzeka hihihi. Mamy kolege który narzeka że jego żona daje mu tylko od święta a ona mówi że to i tak za często ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×