Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Anulka_83
Aguula i Paula witajcie w klubie...:) Macie ten sam problem co ja- nieregularne i rzadkie @. Też próbowałam wszystkiego bez skutku. Ponad 2 lata starań...Na szczęście mi tez udalo się dostac skierowanie do poradni endokrynologicznej. Mam nadzieje, że tam coś uda im się wskurac....Wizyta dopiero w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka to będziemy porównywać nasze terapie:) Razem nie damy się zrobić w balona i wycisnąć z kasy,a którego czewca masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula
ja już powolutku robię liste pytań które muszę zadać swojej lekarce :) zobaczę czy dostanę jakieś konkretne odpowiedzi... co do facetów to niestety dziewczyny, oni tacy są czasami ale to i tak zawsze my wszystko wyolbrzymiamy, ahh... głowy do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata starałam się o dzidzię z moim mężem.. ;) Do tego miałam nieregularne miesiączki..potem torbiele.. zespół policystyczny.. raz poroniłam.. W poprzednim miesiącu postanowiłam na własną rękę brać Castagnus , wiesiołek, witaminę b6 + magnez i folik ;)) I ku mojemu zdziwieniu na teście 2 kreseczki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIGA gratulacje! Ja rowniez biore to wszystko i mam nadzieje,ze tez zaskocze :) Brakowalo mi wlasnie takiej pozytywnej wypowiedzi! 3mam kciuki za Ciebie i dzidzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej Kochane, już jestem, widzę że niektóre równie w ten week narzekały na tych swoich chłopów, ja na mojego pajaca też, no ale już się poprawił;P U mnie narazie cisza z @, test zrobię jeszcze w tym tyg, może w czwartek, przyjmuję wszystko lajtowo, co ma być to będzie, a do gina pojde w przyszłym tyg. Jak przeczytałam że ZORCE po poronieniu takie rzeczy się dzieją może u mnie jest to samo:( może ciąży brak a problemów nie:( no ale zobaczymy. Wczoraj mojego M 38 letnia siostra urodziła córeczkę, 4 dziecko ale pierwsze na Świecie, niech ma, ale i tak we mnie jest odborina zazdrości:(:( jak mi M chciał pokazać zdjęcie poryczałam się jak dziecko, poprostu nie potrafię patrzeć, a tym bardziej że to dziewczynka:(:(:( i tak mi strasznie źle, wszystkie wspomnienia wróciły, jak dziewczyny wcześniej pisały o kopniaczkach, to wszystko we mnie drżało, to jest najcudowniejsze uczucie na świecie......no tak sie troche rozczuliłam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala nie smuć się Kochana, wiem, że jest ciężko i w ogóle podziwiam Cię strasznie, przeszłaś tyle, że teraz może być już tylko lepiej, musisz w to uwierzyć. Mnie też ciężko czytać o kopniaczkach, tym bardziej, że miałam termin na 18 sierpnia, i tak sobie myślę, że pewnie też bym już je czuła. Ale co,życie jest życie, trzeba iść dalej i wierzyć,że nas to też kiedyś spotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
ja tez zazdroszcze kolejnych ciaz u kolezanek ale jakos ostatnio mniej mnie to cieszy ich ciaze powiedzial se ze teraz one rodza wychowuja a pozniej ja bede rodzila i siedziala w domu a one bede musialy wracac do pracy tu jest moim zdaniem jeden plus ciezko sie przyznac ale radze sobie odezwe sie jak moj m pojdzie na badania i okaze ze ma wszysko dobrze i ja zaczne leczenie powiedzial ze w tym miesiacu zrobi mam taka nadzieje bo bardzo juz chcialabym zaczac te leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Witam W ramach zaliczenia zajeć, muszę przeprowadzić badanie. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Badanie trwa ok 5 minut. Ankieta znajduje się pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Oj tak Beti juz byś czuła, moj poród był 10 sierpnia, a kopniaczki pojawiły sie dokładnie w 20 tc:( smutne to ale prawdziwe.....jakie to zycie jest poje...ne, ale mam dziś doła;(;( i ględze Wam ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALUNIA, co to za smuteczki? :( Będzie dobrze. Ja w środe odbieram bete i się wyjasni. Narazie o tym nie myślę. Ale odkąd biorę luteinę to jajniki mnie przestały boleć :) A dawały o sobie znać i to dość mocno. Biorę ją do czwartku i czekam na @ Tylko jak pomyślę o tym monitoringu to mnie wstrząsa - męczące jest takie ciągłe jeżdżenie i czekanie w kolejce żeby wejść nawet nie na 5 minut. Ale cóż, taki mój los. Czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie!! I nie myśl że u Ciebie cos nie tak! Ja juz kiedyś pisałam, że jestem genetycznie zje..na. Powaga!! Coby nie było w rodzinie to ja to odziedziczyłam!! Wiesz ile mam chorób przewlekłych? Masakra. :P Buziaczkuje Cię w Twoje zapłakane oczka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, co to za smutki ??? KALA jesteś jedna z silniejszych osób jakie znam, ale nawet tak silnym osobom nie wolno patrzeć w przeszłość, oglądać się za siebie Też czuje ukłucia zazdrości jak widze inne dzieci, nie można sie wyzbyć uczucia zazdrości. ZINGA gratuluje (i zazdroszcze, a co przyznam się);)))) W castagnusa już nie wierze ale może pomoże mg+b6 (biore drugi miesiąc) Zora co tak długo znów czekasz na tę bete?? Podziwiam cierpliwość, a z drugiej strony jak czytam to na wszystko tak trzeba czekać, jaja sobie robia jakby nie wiedzieli, jak to czekanie wpływa a powiedz jak będziesz jeszcze miała wysoką bete to co to znaczy, bo chyba przeoczyłam?? pozdrwiam gorąco szczególnie nasze przyszłe mamusie a to na jedno wychodzi WSZYSTKIE MAMUSIE prędzej czy później (lepiej prędzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszytskie a szczególnie te ktore mnie jeszcze pamietaja:) gratuluje zafasolkowanym!!! pomału tabelka sie rozrasta!!!! dawno nie pisałam chyba od grudnia:) u mnie oki, czekamy na naszego chłopczyka... POZDRAWIAM WAS WSZYTSKIE I FASOLKUJCIE GWIAZDY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, ja właśnie nie pamiętam jak ta choroba się nazywa. Lekarz tak cicho i szybko to powiedział że tylko oczy zrobiłam. Powiedział tylko że zdarza się po poronieniu (chyba). Próbowałam szukać w necie ale znalazłam same nowotwory więc przestałam czytać żeby sobie czasem do głowy głupot nie wbić. Bo jajniki mam w porządku ale macica była nieco pogrubiona a już powinna być normalna po takim czasie. Zrobiłam więc tą bete i czekam na wynik. Czuję się dobrze -jestem zwarta i gotowa do kolejnych staranek i maratonów ;) justynp, pamiętamy i pozdrawiamy :* Ty szczęściaro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynp super, że się odezwałaś. Jasne, że Cię pamiętam. Zazdroszcze chłopczyka - bardzo chłopczykowe to forum Ty i villa. Mam nadzieję, że i ja bedę miała chłopczyka - no ale po primo to zajść trzeba :). Już za parę dni zaczynam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalunia, nie smutkuj się, tym razem się uda i wszystko będzie dobrze....będę trzymała mocno kciukasy... justynp, ja równiez pamiętam Twoje posty, bo czytałam ten wątek od samego początku. Pozdrowionka dla Ciebie i dla tego małego kolesia, co Ci pod serdeszkiem się umiejscowił:* Ja byłam dziś na wizycie u gieni sprawdzić czy mój kolos pękł no i pękł na szczęcie. Endo mam b. ładne w porównaniu do zeszłego m-ca, bo 1,1 mm:) zarodek będzie miał w razie czego mięciusio:) teraz wszystko w rękach P. Boga, chociaż Ten nie jest dla mnie łaskawy.......... buziole dziołszki Wam przesyłam, dobrej nocki PS. Lovekrove, trzymam kciukasy na przyszłe staranka i za betkę Zorki...no i za wszystkie, żeby szybko zafasolkowały, a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka super,że wszystko dobrze :-) Pozostaje czekać i trzymać kciuki :-) Ja już po clo ( i dobrze, bo znowu wzrok mi szwankował ), teraz czekam do piątku na usg, żeby zobaczyć co i jak. Jeśli wszystko będzie dobrze, to w weekend starania, na szczęście mam wolne od pracy, tylko rodzice przyjeżdżają zobaczyć nasze nowe mieszkanko :-) dobrze,że już mam większe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Dziewczyny jesteście kochane:) Gdybyście były przy nie uściskałabym Wasm baaaaaardzo mocno, tylko tu mogę się naprawdę wygadać, tylko Wy wiecie jak jest u mnie , że @ znowu się spóźnia...dziś jest odrobinę lepiej, dobrze że słoneczko wyszło i grzeje nieziemsko, bo inaczej dół by trwał...i trwał....na temat mojego M siostrzenicy wcale nie gadaliśmy, boję sie tego tematu...jutro sobie zrobię test, dziś przez chwilkę zrobiło mi sie jakos dziwnie w buzi, śliny takie słodkie, mam taka cichutką nadzieję że może w końcu.... Może Ten na górze już wyczerpał limit tego złego dla mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, jesteśmy tu, żeby się wspierać wzajemie, bo jak któraś z Was wcześniej napisała, nikt nie rozumie baby tak, jak druga baba:) Jak tylko zrobisz sikańca to napisz koniecznie. Dzięki Beti, ale co miesiąc wszystko jest idealnie, a później doopa:( Kliedy idziesz do gina? który masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka dziś mam 9dc, a do gina idę w piątek. A Ty kiedy testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalunia,jak nie teraz to za chwilkę napewno,ten tam B. nie może być aż taki wredny:) U mnie @ przylazła radośnie i się rozpanoszyła więc czekam pokornie aż polezie.M ma teraz asa w rękawie,stwierdził że nasze ostatnie nieporozumienia to wina moich hormonów a on to aniołek bez wad,wrrrrrr Buziaczki dziewczynki kochane,piękny dzień mamy polecam spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie testuje, chyba, że mi się @ spóźni o co najmniej 2 dni. Raz już się rozczarowałam, bo pomimo pięknych dwóch kreseczek przylazła @, więc teraz wolę poczekać. trzymam kciuki za Twoje piątkowe wielgachne pęcherze:) Paula, nawet nie wiesz ile bym dała za spacerek w tak cudowną pogodę...przyplątała mi się jelitówka i odpoczywam w łóżku po bardzo ciężkej nocy spędzonej w kibelku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zła!! Nie skończyłam brać tabl dopoch ani nawet jeszcze luteiny nie odstawiłam a już przylazła @ !!! Tak myslę że przyszła bo brzuch boli typowo okresowo i leciutko brudze. Jak dobrze że jutro odbieram bete bo od czwarku (jak jest ok) to biorę clo. paula, to staranka mamy w tym samym czasie w tym cyklu ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ......8-9.06 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........7...... ............5-7.05 katiaa85.............26..........wielkopolska......32 .............29.05 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............23.........wlkp..........ok.20...... .....??..14.05?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 Lovekrove .......29.......warm-mazur.....1.....................28.04.< br /> UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Widzicie jak piękna pogoda poprawia nastroje :) a jakby ciąza poprawiła to nie powiem Gdzieś czytałam ze przy długich starniach częściej poczyna się chłopców, ale ile w tym prawdy nie wiem a no i ktos tu na forum pisał że przy stosowaniu wiesiołka też częściej, ja tam bym wolała dziewczynkę, ale i chłopcem się zadowole :) Lovekrove wiem ze się powtarzam ale dzieki za mg+b6 - wcale nie plamie, a doopka odstawiłam już 2 dni temu Jak wytrzymam do 14 to bedzie cały miesiąc bez plamień, a u mnie to nie norma a odstęptwo od niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia, nie mi dziękuj, tylko swojej systematyczności - bo to podstawa przy braniu mg z b6 i co się z tym wiąże przy osiąganiu sukcesu :))). Beti, ja jutro idę do gina zmierzyć swojego pęcherzyczka. Widzę, że Ty w piątek - znowu mamy te same plany. Może razem będziemy owulację miały bo ja mam przeważnie między 16-19 dc -czyli dośc późno. Raźniej będzie mi czekać na testowanie z Tobą. Zresztą z Wami wogóle jest łatwiej. Dzięki, że jesteśta :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Dziewczyny kochane, zrobilam test bo nie wytrzymałam:( jedna krecha , spoznia mi sie 12 dni i juz powinno cos wyjsc, jest cos nie tak, musze isc do gina, wogóle jest wszystko nie tak, przed chwilka pozarłam sie tak bardzo z M, że chce sie wyprowadzic;(;(potrząsał mną pierwszy raz jak lalką, krzyczał że mam isc do psychiatry, a ja tylko trzasnełam drzwiami balkonowymi, on jest chory, ja też, ma mnie dośc ja go czasami też, niewie jak to będzie, chciałabym poprostu umrzeć;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALUNIA, za duzo presji macie. A poza tym każde z was ma na swoim koncie straszne przezycia, rozczarowanie, żal.. I żyjecie w ciągłym strachu. To wszystko jest naturalne w waszej sytuacji, tylko że trzeba mieć odwage i duzo siły aby się do tego przyznać i pozwolić ,,odejść'' przeszłości a nie żyć nią. Ja wiem: łatwo powiedzieć - trudniej wprowadzić to w życie, ale musicie spróbować! Pamietaj, że mąż Cię kocha a Ty kochasz jego, tylko oboje gdzieś tam się pogubiliście w tym wszystkim. Zapomnieliście o sobie nawzajem. Ochłońcie. Pozwólcie sobie na ciche dni i nie podejmujcie decyzji pod wpływem emocji. Poukładajcie sobie wszystko w głowach i przypomnijcie jacy byliście przed pierwszą ciążą. Co was w sobie pociągało, bawiło, wzruszało.. Poczekaj na @ lub jak wolisz idz do lekarza ale moja rada jest taka żebyś dała sobie (i mężowi) spokój choć na jeden cykl. Żyjcie jak dawniej. Spróbuj chociaż. Masz w nas wsparcie jakby co, przecież wiesz ale Twój M też takowego wsparcie pewnie oczekuje. Przypomnij mu kobiete którą pokochał, waszą pierwszą randkę, zaręczyny.. Bądz taka jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×