Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość O^n^A
Kurcze pisze strona o podanym adresie nie istnieje:(:(:(:( A tak bym chciała poczytać o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jeszcze czy skręcony jajowód jest przeszkodą Przeglądałam swój wypis ze szpitala Wcześniej wiedziałam, że mam jajnik blisko macicy (na usg) a po tym hsg czytam że jajowód skręcony Ale nikt mi o tym nie mówił więc nie wiem co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O^n^A wejdz na www.babyonline.pl pozniej w zakladke plodnosc kobiety,nastepnie problemy z poczeciem i poszukaj tego tematu! Czytalam to 10 min temu wiec wiem,ze jest napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też gina każe się przytulać codziennie w okresie owu....no i tak też oczywiście robimy :) moja koleżanka przez rok czasu nie mogła zajść w ciążę, bo ciężko jej było namierzyć owu. Lekarz doradził codzienny seksik prawie przez cały cykl....co prawda namęczyli sie trochę, ale w pierwszym takim cyklu się udało i mają przecudownego miesięcznego synka a ja jestem chrzestną :) organizm ludzki to nie książka, nie ma w nim żadnych reguł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
My zaczęliśmy od soboty codziennie się przytulamy bardzo intensywnie myślicie,że poskutkuje????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też lekarz zalecił od 8 do 25 dc. jeśli nie umiem się obserwować. Może troszkę przesadził :) Gdzieś czytałam, że najlepiej wejść sobie na jakiś zwykły kalkulator w necie policzyć orientacyjnie z przodu i z tyłu dodać dwa dni Nie ma złotej recepty, niestety należy albo wiedzieć kiedy owu, albo na ślepo, ale wtedy częsciej Na mój tępy rozumek co 2-4 dni (w owu )jest jednak mała szansa trafienia A jeśli wiemy ze jest owu to zaleca się nawet kilka razy dziennie, gdzieś czytałam że częsciej się rano zachodzi, ale to pewnie bujda Zawsze mi głupio pytać gina bo nie wiem czy ze mnie nie żartuje zalecając takie maratony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, proszę napiszcie mi czy castagnus rzeczywiście pomaga zajść w ciaze? czy trzeba badania zrobić i dopiero zapytać gina czy go brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
A ile się starasz???? Ja Ci powiem z mojego doświadczenia,że nie pomaga ale to jest moje zdanie.Lepiej kupić sobie zamiast tego jakieś witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
jestem 1,5 roku po slubie, kochalismy sie kiedy mielismy ochotę, ale nie patrzylismy na dni płodne, nawet unikalismy je przez 1 rok, staramy sie jakies 5 miesiecy i narazie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
Dziewczyny jest tu ktoś? Czy któraś z was ma taka sytuacje jak ja? dodam ze ja mam 29 lat, we wrześniu skończę 30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandza, niestety z tymi maratonami to raczej nie żart:) ze względu na to, że masz nieregularne cykle, ciężko jest namierzyć Twoje owu, więc to chyba jest jedyne wyjście:) Kasia, z tym castagnusem to chyba indywidualna sprawa, ale z tego, co kojarzy to żadnej z nas na forum nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
MOIM ZDANIEM TO NIE POMAGA ,ALE MOŻESZ SPRÓBOWAĆ... I MOŻE TEŻ SPRÓBUJ CODZIENNE PRZYTULANKA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
Dzięki dziewczyny...mam pytanko czy wy juz macie dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
niestety nie:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
O^n^A ile masz lat? ja już nie jestem az taka młoda :( to mnie przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
27 i chyba już też czas na dzidziusia :(:( Tak bardzo byśmy chcieli mieć już z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
a co myślisz o codziennych starankach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
czytałam wiele na ten temat,, jedni pisza ze co 2dni, a niektórzy ze codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
Myśle ze nie zaszkodzi codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
Swojego ginekologa nie pytałam o to, ale jak się nie uda to wybiorę się znów, może poleci jakieś badania. Robiłam cytologie to wszystko jest ok, okresy też mam w miare regularne, więc nie wiem może poprosze o zbadanie hormonówe jak w tym cyklu nie uda sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
a się przekonałam ,że codziennie warto spróbować nie sądzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
Też tak myślę, chociaż moja kumpela dowiedziała się ze ponoć jakoś plemników jest gorsza jak się współżyje codziennie ... i komu tu wierzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
Podałam gdzieś wyżej link do stronki poczytaj sobie:) My od soboty przytulamy się codziennie i może się uda kto wie... A moim drugim problemem jest to,że za bardzo chyba o tym myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WANDA, piąteczka. Dziś mam 8dc i wciąż plamie. Nie cały czas tylko wieczorami. Dziwne, nie? Teraz wiem jak sie czułaś :P Chujozy idzie dostać z takimi plamieniami. Jutro mam wizyte u gina i podglądanko jajeczka/jajeczek ;) Na pewno cos wyhodowałam bo mnie lewa str brzucha ,,gniecie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
O^n^A ja w tym cyklu rzucam na luz teraz jestem po okresie i czekam na działanie mężusia :) stres też jest niedobry i wpływa negatywnie na zapłodnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
O^n^A ja tez co miesiąc tylko myślałąm czy jestem w ciązy i czy sie uda, juz po prostu bzikowałam ze mój mężus ma juz dosc, wiec teraz pełny luz, co bedzie to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
Właśnie...a ja głupia się stresuje ciagle i nie wiadomo czym...;/ A ja czekam na @ powinnam juz dawno dostac,ale sie nie pogniewam jak nie bedzie...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
O^n^A to może będziesz ta szczęściara :) czego Ci zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21981
Trzeba wierzyć, że tak :) czytałam wcześniej, że gin Ci polecił codzienne przytulanki :) a czy Ty wiesz kiedy masz owulację? Czy też mniej więcej wiesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×