Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Kalunia,słoneczko trzymaj się,nie ty pierwsza i nie ostatnia masz takie akcje w domu,atmosfere czasem trzeba oczyścić.Najważniejsze jest to żeby obie strony miały czas ochłonąć.Teraz łatwo mi się pisze bo jestem po a kilka dni temu żarłam benosen garściami żeby być w stanie znieść samą obecność mojego męża.Idź spać,uspokuj się,nie myśl dzisiaj,jutro problem wyda się łatwiejszy do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka,biedactwo, te wirusy są paskudne ale na szczęście szybko mijają,pójdziesz i ty na spacerek:) Zora,no niby tak nam wypada ale ja się nawet nie nastawiam,wiem że nici z owulki.. Czekam cierpliwie na mojego gina a teraz mam zamiar się sexić dla przyjemności,plenerek mi chodzi po głowie hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, Ty zboczuchu. Plenerek? Hmmm.. To może być ciekawe ;) A ja nie śpie od ponad godziny. Bóle mam potworne!! :( Jak dobrze że przychodzą falami, to mam czas żeby odetchnąć. Łykłam no-spe forte i czekam aż zacznie działać. Gdzies tam czytałam że @ po poronieniu własnie taka może być bolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Zora ?Przeszły trochę boleści ? Ja od poronienia mam jakieś słabsze bóle, a zawsze była tragedia. Lovekrove trzymam kciuki żeby pęcherzyki duże porosły, o której masz wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
Kochane mam do Was pytanko powiedzcie mi,czy magnez +vit B6 pomagają zajść w ciąże??? Na co mają wpływ itd. Z góry dziękuje za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, bóle zelżały ale nadal są. Nie pamiętam kiedy miałam tak obfity @. Po bete to chyba teściową dzis wyslę bo chyba bym nie doszła do przychodni. Dziś jestem do nieczego -nawet łóżka jeszcze nie zrobiłam bo nie mam sił :P Gdzies mi sie obiło o uszy że przez 3 cykle po poronieniu miesiączki mają prawo być nietypowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O^n^A, wejdz na str 281 i poszukaj wpisu lovekrove. Ona tam pisała o mg + B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
Dziękuje za odpowiedź:) A ja czekam na @ i mam nadzieję,że NIE ZAWITA:(:( Choć już straciłam nadzieję... Castagnus brałam trzy miesiące i powiem Wam kobietki ,że SZKODA NA TO KASY MOIM ZDANIEM ON NIC NIE POMAGA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O^n^A, agadzam się z Toba w 100% że ten castagnus nie jest nic wart. Ale tonący brzytwy się chwyta więc każda musi sama sie przekonać ;) Trzymam kciuki żebyś nie dostała @ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, strasznie Ci współczuję, wiem co to straszny ból podczas @, bo ja nie ruszam sie z bólu przez 2 dni z łóżka:( Bardzo dobre tabsy, które bynajmniej na mnie skutkują (jako jedyne) to diclac 150 duo, tylko że niestety na receptę. Zamiennik tego leku, z 1/6 tego same składnika to voltaren Acti Forte- już bez recepty. Jet on o wiele słabszy, ale można brać go częściej i naprawdę pomaga. No-spy nie powinnaś brać, gdyż powoduje zwiększenie krwawienia, gdyż jest to lek rozkurczowy....połóż się w pozycji embrionalnej, weź ibuprom max jak nie masz powyższych tabsów i odpoczywaj.... Ja jeszcze przy strasznych bólach kładę termofor na brzuch (ulga wielka), chociaż wiem, że nie powinno się tego robić. Kala, trzymasz się? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki zuzka za rady. Nie wiedziałam że no-spa tak działa. Myślałam że jest lekiem typowym na dolegliwości miesiączkowe. Wzięłam ją na noc i nad ranem. Brzuch mnie boli już znośnie ale za to @ mam cholernie obfity. W sumie po poronieniu szybko przestałam krwawić więc może teraz wszystko sie porzadnie złuszcza. Troche sie boję powtórki (kolejnego poronienia) ale jakby co to juz wiem co i jak i nie będzie takiej paniki. Jak wszystko pójdzie ok to owu powinnam mieć 22-23 maj, czyli niedziela-poniedziałek tak jak ostatnim razem :P W sumie to dobrze bo w tygodniu M długo pracuje i wraca padnięty z pracy więc weekend to najlepszy moment na staranka :) KALA, jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Mam pytanie odnoscie castagnusa. Biore juz 30 dni, mial mi wyregulować cykl, i teraz tak. @ dostaam w 24 dc, od 15dc mialam napiecie piersi nigdy, (przenigdy nie mialam napiecia piersi przed okresem) i pobolewanie jajnika raz jednego, raz drugiego, pobolewanie brzucha. teraz @ mam juz 3 dzien i praktycznie nic nie leci. W 2 dniu cyklu ( wczoraj) bylo wieksze krwawienie, w pierwszym dniu prawie nic, dzisiaj tez niewiele. Brzuch w ogole nie boli ( 1 dzien tylko wzielam tabletke). Napiecie piersi chyba dalej mi sie utrzymuje, "chyba" bo nigdy wczesniej nie mialam zadnych dolegliwosci piersiowych, teraz czuje jakby mnie troche swedzialy. To wszystko przez castagnusa??? Mial reguowac, a tu tyle zmian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, wizyta dzisiaj o 14,50 - czyli zaraz. mam nadzieję, że będzie wszysko ok. Dam Wam, znac co i jak. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja beta to 2,0 -czyli dobrze skoro normy są od max 5. I tym bardziej że mam @. kle-o25, castagnus tak własnie działa, tj.miesza w cyklach niesamowicie. Wiekoszości rozregulował cykle, a te pobolewania naprzemienne jajników czuła chyba każda z nas. Nie wiem co Ci napisać więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha. Rozumiem. Czyli to nic wyjątkowego... To juz sie nie martwie. ..Ale owulacja powinna wystapic normalnie, prawda? Mimo takiej skapej, 3dniowej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kle-o25, Castagnus jednym skrócił cykl a innym wydłużył (on ma chyba za zadanie wydłużyć faze lutealną), więc jeśli skrócił Ci cykl to nawet jak była owu to miałaś za krótką fazę lutealną co utrudnia zagnieżdżenie. A jesli cykl Ci się wydłużył -owu mogła być pózniej niż to zakładałaś i mogłaś np. ją przegapić. Długość miesiączki nie ma nic wspólnego z owulacją. Jeśli castagnus namieszał Ci w długości cyklu to równie dobrze namieszał w dacie owulacji. Musisz zobaczyć po ilu dniach dostaniesz @ w kolejnym cyklu i ewentualnie porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cieszę się Zorka, że betka ujemna. To dobry znak. Byłam u gina. Pęcherzyk 22 mm w lewym jajniku, endo 10 mm. Dzisiaj, jutro i pojutrze uskuteczniam staranka. Trzymajcie kciuki !!! Już M jadąc z pracy zakupi winko i dzisiaj wieczorkiem będzie się działo, oj będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, trzymam kciuki żeby Wasze staranka były owocne....a dostałaś pregnyl, czy pęcherzyk ma pęknąć samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie brałam clo więc i penygrylu nie dostałam. U mnie same pękają - potwierdziły to monitoringi w poprzednim cylku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jas też nie biorę clo, a dostaję pregnyl....zastanawiałam sie właśnie dalczego, skoro gina nie sprawdzała, czy pękają natualnie:( u mnie jednak pęcherzyki rosną szybko i są duże, więc istnieje ryzyko, że z tak dużych pęcherzyków, jajko może być niezdolne do zapłodnienia....sama już nie wiem. Gina powiedziała, że jak nie damy pregnylu to ryzykujemy, pęknie czy się wchłonie, a tak mamy pewność i nie stracimy cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzz 000
czesc dziewczyny jakis czas temu pisalam tutaj do was proszac o rade...wtedy chodzilo o ogladanie przez faceta golych bab na internecie... dzis znalazlam w jego komputerze 25 min nagranie - sex z jakas laska...w jego wczesniejszym mieszkaniu ale wtedy juz bylismy razem.nie jestem do konca pewna czy to on ,..ale wszystko na to wskazuje i poduszki sa charakterystyczne...wiec nie wszedzie sa... byc moze bylo to jakis rok/2 lata temu.... co mam zrobic?? znow powie ze grzebalam.....mam mu to pokazac??? co wtedy bedzie caly swiat mi sie wali....kocham go ... co byscie zrobily na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka - kurcze nie znam się na tym. Czy Twoja gin miała jakieś podstawy by uznać, że pęcherzyki nie pękają? Może te szybkie ich rośnięcie? W sumie jakaś logika w tym, że przy zastrzyku pękną jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, działaj działaj :) Trzymamy kciuki!! Zuzka, sama przecież odpowiedziałas sobie na pytanie: dlaczego dostajesz pregnyl :) Dostajesz go żeby nie urosły Ci pęcherzyki-giganty które nie nadaja się na zapłodnienie i tworzą się z nich torbiele. A tak to nie musisz się o nic martwić bo wszystko odbywa się tak jak powinno :) xyzzz 000, pamiętam Cię :) Najpierw upewnij się czy to na pewno on. Sprawdz date utworzenia tego pliku -może to po prostu stare nagranie o którym zwyczajnie zapomniał. Jeśli to było ,,przed wami'' to nie masz sie czy martwić. Pamiętaj tylko żeby miłość nie przysłoniła Ci zdowego rozsądku. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Zorka, ale o tych przerastającyhc pęcherzykach sama gdzieś wyczytałam, a mówiąc o tym mojej ginie, stwierdziła, że tak może rzeczywiście być. Powodem podania pregnulu była prawie 100 procentowa pewność pęknięcia pęcherzyka, czyli zmniejszenie ryzyka utraty cyklu.....zresztą nie mam się co wysmętniać, pregnyl podany, pęcherzyk pękł, seksik był teraz trzeba czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castagnus bierzemy od pierwszego dnia cyklu i tylko do owulacji. Potem następny miesiąc tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia, pomyliłaś castagnus z wiesiołkiem!! Castagnus bierze się bez przerwy, 3 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Paula - do endo idę dopiero 14 czerwca. A Ty kiedy idziesz się badać?? Fajnie, ze jesteście...można się czegos dowiedzieć i porównać przypadki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzz 000
problem w tym że nie mam jak sprawdzic daty nagrania. robione bylo na ps3. Wydaje mi sie ze to on ...to lozko, to poduszki...jestem prawie pewna ale nie wiem czy rozpętywać burzę...a jeśli to nie on? tylko w takim razie po co by trzymal takie nagranie ? nie wiem co zrobic....pewnie powinnam pokazac i odejsc od drania....nawet jesli to bylo z 1-2 lata temu ...i nasze poczatki...prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O^n^A
Kochane mam pytanko... Jakie "oferujecie" i polecacie pozycje do zajścia w ciąże???? Opiszcie jak możecie pytam poważnie:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O^n^A, czego my juz nie kombinowałyśmy tu wszystkie z tymi pozycjami hehe. Najczęściej słyszałam o pozycji od tyłu (łokciowo-kolankowa) ale ja gdy zaszłam to nie kombinowałam już z pozycjami ani żadną świecą tylko tak jak kazał gin, leżałam ,,po'' równą godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×