Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Ela-Ela, ja miałam takie bóle w ciąży. Najpierw jak na @, potem jakbym już miała @. A pozniej to juz był inny ból, mocne ciągnięcie podbrzusza i takie jakby rozciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy,już mi lepiej dzisiaj.Na razie postanowiłam skupić się na wczasach i jutrzejszej trzeciej rocznicy ślubu.Wielkim wsparciem jest dla mnie M i powiem wam że jakoś nas to zbliżyło,myślałam że będzie odwrotnie ale mój facet okazał się jednak prawdziwym mężczyzną.Jak wrócimy z wakacji biorę się ostro za leczenie,teraz i tak nas nie stać:)Tak średnio mi się żyje ze świadomością że mam w brzuchu sieczkę ale przyzwyczaję się,nie napisałam wcześniej o wynikach m-cytat z pana dr-jak by pan miał 50 lat to były by dobre ale tragedii nie ma... Tyle,idę robić kolację,buziaki wielkie i dziękuję wszystkim jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje,mam prośbę,tak mnie dręczy ta moja nadżerka,nic na nią nie dostałam a chciałabym z nią zawalczyć,napiszcie mi proszę jakie globulki są bez recepty i mogą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja uzywalam lactovaginal i bardzo mi pomogl pozbylam sie nadzerki a walczylam z nia kilkanasie dobrych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula tylko popros o dopochwowy bo on sobie najszybciej poradzi z nadzerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz_i_sól
Ja tez mam nadzerke od jakiegos czasu i moj lekarz powiedzial ze teraz nic z nia nie bedziemy robic, bo nie ma sensu. Nie wiem co to dokladnie oznacza , ale chyba chodzilo o to ze zajmiemy sie nia jesli bedzie koniecznosc dopiero po ciazy. To kolejny pozytyw:) Twoj specjalista pewnie mysli w ten sam sposob, co pozwala miec nadzieje :D Pozdrawiam PS. Dzis przez przypadek dowiedzialam sie ze synek mojej kolezanki ze studiow zmarl po nieudanej walce z rakiem mozgu. Mial 2.5 roku, chorowal od lutego tego roku. Choc nie byla to bliska mi osoba, nie moge dojsc do siebie. Przykre i takie niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, to może powinnam zacząc brać? w czwartek byłam u ginekologa i powiedzial mi ze moge miec trudnosci z zajsciem w ciaze, moze castagnus zacząć brać? mam calustkie opakowanie, bo kupiłam kiedys na dolegliwosci miesiaczkowe, ale nie brałam bo przeczytalam na ulotce ze powoduje przyrost masy ciala i sie przeraziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz_i_sól
Co do lactovaginalu to niestety nie sadze by usunal nadzerke. Na pewno poprawi flore bakteryjna i moze sprawi ze nie bedzie stanow zapalnych i nadzerki powiekszania, ale raczej jej nie usunie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciucha kiedys uzywalam castagnus - nie przytylam.... ale moja prolaktyna po nim nie spadala wiec musialam sie pocieszyc czyms mocniejszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprz i sol nie mowie ze u kazdego zadziala tak jak u mnie ale ja mialm nadzerke kilkanascie lat dopiero po uzyciu lacto zniknela i kazda cytologia nie wykazuje nadzerki... flora bakteryjna tez jest w normie... moja ginka tlumczy to tak ze przeciez te leki oparte sa na kulturach zywych bakterii a bakterie zywia sie martwa tkanka a nadzerka to wlasnie ranka z martwa tkanka... wiec moze jednak cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz_i_sól
Patka 75 Z tym martwym nablonkiem to tez bym sie do konca nie zgodzila. Nadzerka to nablonek walcowaty zamiast wielowarstwowego Ostatnio Gin mi to tlumaczyl obrazkowo :) :) co do cytologii to ja mam wynik 1, a nadzerke posiadam, wiec to tez jest dosc istotne jakie wyniki sie przy niej ma. Wydaje mis ie ze jesli nie ma stanu zapalnego to leczenie nie jest wskazane, ale to moja wlasna interpretacja. Paula w koncu bylas w wybitnego specjalisty, zlecil tone badan, mysle ze wie co robi i gdyby uwazal ze nalezy nadzerke leczyc to pewnie zabralby sie za jej leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam nadżerkę i to całkiem niemałą....niczym nie mogłam jej zwalczyć, więc mi ją gina wymroziła....to chyba najlepszy sposób Ja też Paula myśle już tylko o urlopie, a to juz całkiem niedługo, bo w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Jak z pogodą u Was? U mnie od rana świeci słońce i zapowiada się ładna pogoda, pootwierałam okna i cieszę się z aury:) Wiecie co w zeszłym roku miałam taką sytuację, że jak podłam do jednej Pani dr gin i stwierdziła nadżerkę, nie dawało mi to spokoju, poszłam do drugiego dr i powiedział, że nie ma żadnej nadżerki i mowy o niej być nie mogło. Zaś potem się dowiedziałam, że I Pani dr chciała tylko naciągnąć na kasę i tyle. A powiedzcie, chodzicie do mężczyzny czy kobiety? Ja mam uraz i chodzę do mężczyzny, rozmawia i odpowiada na moje pytania:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochane moje że globulkami wiele nie zdziałam,ginowi ufam i wiem że wie co robi:)Tylko że ja MUSZĘ coś robić bo zwariuje,globulki może nie pomogą ale nie zaszkodzą napewno a mam skierowanie na cytologie,biocenoze pochwy,wymazy-tlenowe i GBS,mycoplasme,ureoplasme i chlamydie,pewnie to dmuchanie na zimne ale kazał robić,jeśli jakoś mogę wpłynąć na poprawienie wyników to mam zamiar to robić.Te badania to tylko jedna kartka z trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, dla własnego zdrowia i spokoju lepiej zrobić wszytskie badania. Życzę Ci dużo zdrówka. Ja w czwartek idę na badanie kontrolne TSH i morfologii, bo ostatnio nie najlepiej się czuje. Mam jeszcze jedno pytanie, jak w wieku 17 lat miałam zapalenie przydatków, mogę mieć problemy z zajściem w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No właśnie mi gin na ostatniej wizycie też powiedział że mam niewielką nadżerkę ale że niby to nic groźnego i nic z tym nie robimy, teraz czytam i trochę, jak zwykle z resztą się przeraziłam, że można nie zajść;/;/Oj ten internet to zguba;) ZORKA:) Co do mioch miesiączek to..niech je szlag trafi;/;/ po poronieniu dostałam nastepną @po 48 dniach, dokładnie 18 maja, była troszkę obfitsza i dłuższa bo do 8 dni, gdzie normalnie mam 5 dni, a w tym cyklu to wogóle jestem w "kropce" bo niewiem czy miałam owu, śluzu jak na owu niby było, po jakims czasie znowu więcej śluzu i niewiem jak już liczyć, muszę kupić termometr bo zbiłam, i będę mierzyć temp. teraz to niewiem czy spodziewać się w tym tyg @ czy nie;/;/a lutki nie biorę bo raczej u mnie nie ma takiej potrzeby, więc sobie cierpliwie lub niecierpliwie czekam na rozwój wydarzeń, prawdopodobieństwo ciąży też istnieje....ehh Ci los...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Paula glowa do gory i trzymaj sie ciepluto:) Kala oby oby to prawdopodobienstwo sie sprawdzilo...:) A ja sobie robie wakacje od sluzu, cyklu, itp... lato jest trzeba se cieszyc bo zimno nadejdzie nawet nie wiadomo kiedy i wtedy bedzie czas na handre, a teraz moze przez urlop samo cos wyjdzie a jak nie to w serpniowym cyklu rozpoczne cykl z ziolkami o. Sroki albo Klimuszki nie wiem, ktore lepsze (wlasnie mozecie cos poradzic???) a teraz lato urlop i pelen odpoczynek, zeby nie zwariowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed zajsciem w ciaze korzystalam z testow LH ogolnie 3 miesiace w dniach od 10-17 dc sprawdzalam czy jest owu... fakt bylam na duphastonie od 20 dc do 28 dc i norprolacu (na prolaktyne)... po 2 miesiaczkach ta 3 nie nadeszla i okazalo sie ze to ciaza.... Testy LH okolo 15 PLN w aptece ksztuja (5 szt)... wczesniej tylko sie stresowalam ze pewnie bezplodna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvgrsevfrdt
Paula26 czego Ty oczekujesz z taką małą macicą?:) Składaj papiery o adopcję.....szkoda Twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło,nasz anonim mnie zauważył,już myślałam że się nie doczekam.Witaj przyjacielu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie - nawiedzona
Paula 26 - ja nie wierzę w Boga - ale jak bym wierzyła, to bym była pewna że nadwerężam jego cierpliwość, sądząc po twoich postach "Boże - co ja ci zrobiłam" To bóg ci odpowiada - przestań ode mnie żądać babo, przestań być samolubna, ty chcesz dziecko, a nie żeby to dziecko nie umarło w twoim łonie!!! nie żeby nie głodowało całe życie - zastanów się samolubie!!! Achhh.... nigdy tu już nie wejdę po przeczytaniu jej... ona tylko wymusza !!! Nie obrażaj bogów w których wierzysz!!!! Przestań prosić swojego boga o wszystko, i nie zrzucaj na niego wszystkich win !!! Kiedy przestaniesz - zajdziesz w ciążę - zacznij liczyć na siebie !!! I nie odbieraj mnie jako obelgi - ale jako kopa w dupę !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki niedawno zrobilam sobie test ciazowy pokazal sie bardzo slaby cien cienia drugiej kreski. Co sadzicie o tych testach ciazowych z allegro? bo wlasnie taki zrobilam i tak sie zastanawiam czy on wiarygodny jest. od rana dzis sie kiepsko czuje brak apeytu i mnie troche mdli. Z cyklu nie wiem nic bo mialam dwa razy @ wiec nie wiem. NIby to byly plamienia niby okres sama nie wiem. Wiem tylko ze nie mam pojecia kiedy byla owulacja i czy wogole byla. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - nawiedzona-chyba piszesz o kimś innym,do kogoś innego??? Ja siebie w twoim poście nie znajduję,przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy następną :) Katiaa85 ja też pierwszy raz testowałam testem z allegro. Wyszedł cień cienia którego nie byłam pewna ale 2 dni pozniej kupilam test w aptece i były juz wyrazne 2 krechy. Kup ten apteczny :) Nie gratuluje Ci jeszcze żeby nie zapeszyć ;) KALA, widzę że się nie opierdalasz w tym cyklu ;) Tak trzymaj!! Ja mam jutro pierwsze usg w tym cyklu. Jestem po @ ale oczywiście znowu plamię :( a właściwie to brudzę lekko i nie przez cały czas. Jak gin znowu każe odpuścić ten cykl to sie chyba potnę :P Też mam @ do 5 dni + 3 dni plamień/brudzeń. Jak wszystko pójdzie ok to za tydz mam owu. Nie moge się doczekać. paula, nie reaguj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja w tym cyklu robilam wczesniej ze 2 tyg temu test ciazowy(z allegro) bo dziwna wydawala mi sie @ i test negatywny teraz drugi po jakims czasie pokazuje cien cienia:P planuje kupic test z apteki bo tym z allegro nie dowierzam. Najlepsze jest to ze w tym cyklu moze ze dwa razy sie tylko z mezem kochalismy. Zero staran bylo i nawet nie wiem co z owulacja bo w czasie owulacji mialam plamienia jak na okres (kilka dni) teraz jak tu liczyc cykl nie mam pojecia ktorego byla prawidlowa @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa ...cienia cien to zawsze nadzieja...ja miałam cien 4 dni przed okresem (ale test z apteki) a teraz juz jest 14 tydz. a tym nietreminowym okresem to bym nie zaprzatała sobie głowy , póki nie masz wyraźnych krech, bo kolezanka miala ostatni okres w grudniu a zaszla w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie trzymamy sie tego,ze jesli nic sie nie pojawilo to wartoby bylo isc do apteki po 2 testy na dzis i jutro i zobaczyc jak sie kolorek rozwija....albo na krew,a le na badaniu hcg to sie nie znam-wiem, ze ma rosnac,ale tu sie nie znam jakie sa wartosci ciazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×