Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Juz kłótnie z rana.. Napisałam że nie wiem ile Wanda pali -chodziło czy czasem nie jest nałogowym palaczem bo wtedy nagłe rzucenie palenia może tylko wpłynąć niekorzystnie. Nałogowy palacz gdy raptownie rzuca, zachowuje sie jak narkoman. Nawet robi się agresywny. Mam chyba prawo do własnego zdania na ten temat, prawda? A ty anonimie spierdaj z tąd bo NIKT CIE TU NIE LUBI, NIE SZANUJE I NIE CHCE!! Tylko ludzi denerwujesz padalcu. Jak można życzyc komuś aż tak zle?! Matka cię tak wychowała czy masz zjebane geny i to rodzinne u ciebie? Dziewczynki, nie zostawiajcie nas!! Niech nikt nie odp na te zaczepki bo to go/ją/ono tylko zachęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska, a u Ciebie słonecznie??? U mnie pada, jest szaroburo i nijako. Ale w końcu jest czym oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fngvuytjnfg
aguska aleś ty pusta o matko :o beata popieram twoje zdanie bo mądrze gadasz ale mnie straaaaaaaasznie denerwujesz :) ale jak ktoś mądrze prawi to nawet jestem w stanie wybaczyć! wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85 u mnie nie tylko slonecznie, ale taki udal ze pasakra. Przyjezdzaj sie opalac :D. Zapowiadaja burze, ale ni widu ni slychu. Ale ja lubie takie pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85 u mnie nie tylko slonecznie, ale taki udal ze pasakra. Przyjezdzaj sie opalac :D. Zapowiadaja burze, ale ni widu ni slychu. Ale ja lubie takie pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fngvuytjnfg
zora widzisz jak łatwo się unosisz hahaha twoje wulgaryzmy mnie nie ruszają a jak odpowiadasz na zaczepki owszem podoba mi sie to. pocicie sie ,tłumaczycie a my mamy z was polewkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
aguśka - ja paliłam paczkę ponad dziennie i rzuciłam od razu. To wcale nie jest trudno, trochę miłości do dziecka samopostanowienia, i wystarczy. Ja też się urodziłam zdrowa - 10 punktów, idealna waga. po terminie. jako jedyna w rodzinie zachorowałam w wieku 8 lat na astmę - a dlaczego - moja mama przyznała że popalała w ciąży ze mną. Zły stan zdrowia u dziecka którego matka w ciąży paliła, może i wyjdzie na jaw po latach. Nie oszukujcie się że dziecko które urodziło się zdrowe nie zostało podtrute. Dziewczyny które zrezygnowały z uczestnictwa na forum nie potrafią się zmierzyć ze swoim problemem, same prawdopodobnie palą, a nie mają na to wytłumaczenia. A nie lepiej poszukać powodu dla którego sięga się po papierosa? Jesteśmy jeszcze młode, każda ma silny organizm, który bez problemu przyzwyczai się do braku nikotyny. A mamy o co walczyć. A bądźcie sobie na mnie wściekłe i bluzgajcie ile wlezie, ale mam nadzieję, że za każdym razem kiedy będziecie sięgać po papierosa, przypomnicie sobie mój OPR, i wyobrazicie duszące się w waszym brzuchu maleństwo, którego myśli krążą wokół pytania "mamo, dlaczego mnie trujesz? powinnaś mnie chronić, a mnie dusisz, nie kochasz mnie???!" Dobra - róbta co chceta :) wasze życie wasz wybór. Wasze dzieci. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataUK Nie bede na Ciebie bluzgac ;p , bo mam takie samo zdanie ;) tylko nie okreslilam wszystekigo. Tez uwazam, ze na razie ma dzidzie zdrowa, ale to sie okaze po latach, nie mowie, ze musi byc chora, ale jak pila alkohol karmiac dziecko- PORAŻKA. Ja tam pale nie mam co ukrywac i mysle, ze gdybym wiedziala, ze jakis orzeszek we mnie rosnie to automatycznie bym rzucila. A teraz hmm jakos tak sama nie wiem. Moze pare razy poczytam Twoja wypowiedz i mnie to zmobilizuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Aguśka - i tak trzymaj. Nie zmuszam nikogo do żucenia palenia podczas starań, bo sama przecież paliłam. Ale wiadomość o dziecku, że rośnie we mnie mała istotka zmobilizowała mnie do rzucenia. W końcu co się powinno bardziej kochać? Nałóg czy dziecko? Wybór jest prosty. Widzisz, Ty mnie zrozumiałaś, i nie odebrałaś jakbym miała Ci ojca i matkę zabić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zostańcie z Nami!!!!!!!!!!! Ja przyszłam się pochwalić:) MAM NA TEŚCIE DWIE WYRAŹNE KRECHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):) W KOŃCU!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kazdy ma inna osobowosc i zdanie. Ja akurat mam takie samo jak Ty ;). A Ty jak sie staralas to juz rzucilas?? Czy jak sie dowiedzialas, ze cos w Tobie rosnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Ela_ela co za nowina gratuluje!!! Jak tego dokonalas szczesciaro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooooooooow ;) GRATULACJE ;*** Ale kiedy ja sie doczekam eh Ja to juz nie wiem. Jedni pisza, ze przed i w trakcie owulki kochac sie codziennie inni, ze co dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
NO I PROSZE KOLEJNA ZACIĄŻONA, WIELKIE GRATULACJEEEE!!!!!!!!!!!!! TERAZ IDZIE JAK PO MASLE:P;P;P....A MY STARACZKI żYCZMY SOBIE TEŻ UPRAGNIONYCH CIĄŻ:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego brałam tylko magnez+Vit B6 Kochane życzę Wam z całego serduszka upragnionych dwóch krech!!!:):*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GieniaZ ciepienia
hej. ja zaciazylam po Castagnusie w 1 cyklu, do tego bralam wiesiolek i folik. Nie wiem jednak na ile to zasluga tego leku, bo nigdy nie mialam problemow z zajsciem w ciaze, a zaczelam go brac ze wzgledu na uregulowanie hormonow, bo zle znosilam pigulki i je odstawilam. Wczesniej ( w lutym) poronilam w 6 tyg i od tamtej pory moj organizm oszalal. Mialam krwawienia przez np 3 tyg, jakies plamienia i czulam sie fatalnie. Po castagnusie wszystko sie super uregulowalo i wrocialo do normy czyli cykl 28 dni... Co do owulacji natomisat to okazalo sie ( z rozmiarow zarodka) ze mialam ja 3 dni pozniej niz zwykle. Myslelismy ze mam juz dni nieplodne hehehehh...Bardzo sie ciesze z tej niespodzianki choc sie martwie biorac pod uwage moja hisotrie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELA gratuluję i życzę by się dziecko dobrze rozwijało. Idę szykować obiad, będzie coś na słodko, placki ryżowe, bo są wszystkie komponenty i szybko pójdzie:) Pozdrawiam i miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja tez postanowilam jeszcze raz sprobowac z castagnusem no i ostatnio mamy z mezem bardziej ochote chyba przez to ze jest cieplo i fajnie kolezanka doradzila mi abym nie czekala az mi sie okres skonczy tylko w ostatni dzien tez sprobowac bo ona tak wlasnie zaszla ja to juz sie chwytam wszystkiego aby tylko sie cieszyc swoim malenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie!! byłam u ginekolożki. Moje wyniki ok ale mój M ma 40% aktywnych plemników a 60% nie :/ ale wiecie co jest najdziwniejsze??- przepisała mu... clostilbegyt (?!) czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
No to kolejny cykl przede mną. Dziś przyszła @ hlip hlip... Ela - brałaś magnez+B6 ? JA mam potas, magnez + B6, a na ulotce jest napisane, że nie można brać w ciąży... czy przy staraniach można? Może to chodzi o potas??? Wiesz coś na ten temat? Bardzo mi zależy na tej informacji. Agusia - ja rzuciłam palenie zanim wyszły mi dwie kreski na teście. Wiedziałam że jestem w ciąży jak wychodząc rano do pracy zapaliłam papierosa, i prawie wymiotowałam. kolejnego dnia zrobiłam test i od razu dwie ciemne kreseczi, choć test był tylko formalnością, bo byłam pewna. Zawsze paliłam jak smok, a tego ranka nie dałam rady wziąć drugiego macha, bo po pierwszym padłam. Pamiętam to tak jakby to było dziś rano, nawet pamiętam jak dokładnie byłam ubrana he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula25 dobrze
mężczyznom właśnie przepisuje się clostilbegyt na poprawę nasienia, poczytaj sobie na ulotce leku i nwet w internecie. Ginekolog zna się na tym. To lek nie tylko dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Jak tam Wasze samopoczucie, dzisiaj u mnie słonecznie i nic nie zapowiada deszczu. Muszę biec do Mamy, bo wczoraj źle się poczuła i leży w łóżku ledwo biedna może się ruszać, w takich chwilach cieszę się, że jestem blisko i bez problemu mogę przyjść z pomocą. Miłego dnia, słonecznego przede wszytskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Słuchajcie, nigdzie nie mogę - jak internet szeroki... znaleźć odpowiedzi, czy masaż brzucha dość intensywny - może zaburzyć owulację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×