Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Zora, ja tez podczas cykli miewam ból 1 piersi (nie zawsze), byłam pozniej w niedlugim czasie na usg i lekarz powiedzial ze wszystko w porzadku, ze prawdopodobnie to wlasnie przez hormony. T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
co do tej herbatki to biore ja ze strony przed ciaza sie nazywa nie sa to ziola sroki tylko herbatka na plodnosc poczytajcie sobie kolezanka mi poradzila i jej sie udalo zajsc i donosic ma slicznego synka a wczesniej 6 lat sie starala wiec sie skusilam bo ja niedlugo m,am 2 rocznice wiec tez juz sie troche staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmammma
Kobietki...ciezarne Od kiedy zaczelyscie biegac do toalety? od ktorego tygonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieciatko ja tez mialam przepisane CLO i od 5 dnia tego cyklu bralam przez 5 dni teraz czekam czy cos sie udalo czy nie. Testy owulacyjne byly dodatnie, sluz byl i szyjka miekka wiec owu prawdopodobnie byla. Starania tez byly. Teraz czekam do konca mies za @ poza tym zadnych objawow nie mam nawet piersi nie bola. Biore luteine i lykam kwas foliowy, aha zauwazylam ze mam ochote na slodkosci a nie przepadam za nimi i dostalam brzuszek a waga sie nie zmienila nadal waze 47/48 a tluszczyk poszedl w brzuch :P POza tym nie zauwazylam zadnych zmian we mnie dzis mam 24dc i strasznie ale to strasznie mi sie dluzy ten cykl. Jutro ide do gin bo musze recepte wziac na luteine. Test ciazowy wyszedl negatywny robilam w 20dc ale wiem za wczesnie na to lecz chcialam sprawdzic poczekam kilka dni jeszcze i zrobie za kilka dni rano :) Kilka testow czeka w pogotowiu za uzyciem :P Zora idz do tego lekarza niech sprawdzi co z ta piersia twoja moze faktycznie to tylko przez hormony ale warto sie dowiedziec co i jak :) Ktora teraz najwczesniej bedzie testowac? Trzymam kciuki by w koncu sie udalo. Ja na dzis mialabym termin porodu i tak troche sie zdolowalam ale trzymam sie i skupiam sie na ogorkach (robie sloiki) i nie mysle tak :P poza tym jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmammma ja tak od 4tyg biegam co chwila do toalety i w nocy wstaje po kilka razy a z doswiadczenia wiem,ze bedzie to coraz czestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammmmaa - ja w sumie to może tak od 9 tc - do teraz nie wstaje w nocy - no czasami mi się to zdarza. Wydaje mi się, że terminem @ nie ma jeszcze co naciskać na pęcherz. Wanda - wpisz się na dół tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieciatko32, ja też jedę na clo :) Tylko ten cykl mam ,,wolne'' bo gin na urlopie. Biorę od 3dc. Ale miałaś mieć clo bez monitoringu? Jak tak to niemądrze postępuje Twój gin. aguuula25,25 też obstawiam hormony ale teraz bądz tu mądra i ,,zgaduj'' które to :P lub czy nie przeszkodzą w zajściu. Zapytam gina ale dopiero w sierpniu. Ból piersi miałam niemal zawsze ale dziw mnie to że teraz boli tylko 1 a w tym mies zaczęła boleć jeszcze przed ewentualną/planowaną owulacją. A raczej datą w której powinna być :P ;) mmmmammma, ja sikałam tuż po owu bo brałam progesteron który jest mocząpędny a potem to już od daty @ latałam do wc co 15minut nawet. katiaa, ale leciutka z Ciebie kobitka ;) Prawie tak jak ja, a może tak samo - dawno się nie ważyłam :) Masz kilka testów? Ja to już nie wiem do której apteki chodzić by kupić bo wszędzie mnie już znają! Aż wstyd mi czasami.. Hormony to bym nawet zrobiła sobie sama ale nie wiem jakie są odpowiedzialne za taki stan?! A w ciemno nie zrobie bo się nie znam. Ja też ostatnio myślałam o ewentualnym terminie - wychodziło by chyba tak jakoś w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora zobacz jak ten czas szybko leci normalnie powiem ci ze ucieka mi tak szybko no oprocz tego miesiaca bo teraz czekam niecierpliwie co i jak. Zeby sie udalo :) ciekawa jestem czy jakbym jutro poszla to bym sie cos dowiedziala ale szczerze watpie bo do tej babki ide tylko po recepte bo da bez problemu a jakbym zaszla w ciaze to zaczne prywatnie chodzic do gina ktory na dodatek jest ordynatorem w szpitalu i ma bardzo pozytywna opinie tylko niestety on przyjmuje wylacznie prywatnie ale coz czego sie nie robi by miec dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia to w takim razie trzymam kciuki, zreszta za was wszystkie ....a teraz liczę dni zeby tylko do owulacji .....M troszkę zniesmaczony ze przytuilanie w tym miesiacu odkładamy troszkę , tak sie boję ze moze powinnismy blizej nie codziennie tylko z przerwami ...ale co ma byc to bedzie ...byle tylko sie nie obraził hahhaa do 03.08hahahha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, za wcześnie na rozpoznanie ciąży. Ja zaraz po testowaniu jechałam do swojego gina i nawet usg nic nie wykazało oprócz pogrubionej macicy. Dopiero następne wizyty pokazały pęcherzyk a i tak gin nie miał jeszcze pewności! Oczywiście trzymam kciuki. Już czas najwyższy na Ciebie ;) kobieciatko, do owu Ci zleci raz dwa. Najgorzej się dłuży do terminu @ !! Niby kilka dni a czujesz jakby wieki trwały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora czas najwyzszy i na ciebie :) trzymam za nas kciukasy :) "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic Lovekrove-łączność sprawdzam:) jak tam:) Gosia-faza masła! masło z ziemniakami, masło z ryzem, masło z makaronem, masło z tostami lub ciepłymi bułeczkami i przyprawą do masła, masło z herbatnikiem, masło z chlepkiem typu vasa, masło z naleśnkami (wszystko w tej kolejnosci, nie chleb z masłem, tylko masło z chlebem :)) -mi przeszło po 2 tyg. wszystko pozostałe wymiotowałam , czasem masło osełkowe takie walcowate starczyło na dni:) potem była faza bananów i krążków ryżowych, potem nalesniki , ale ni e z dzemem ...a kurczaka zjesz? bo ja jeszcze nie tkne Mmmmammma...od początku, bo nagle suchosć w buźce sie pojawiła, a potem to juz lekarz kaze pic co najmniej butle dziennie, wiec co 2 godz spacerek do kibelka murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic u mnie ciekawego. Mdłości nadal są ale mniejsze - w \czoraj wzięłam ostatnie pół Luteiny - może przejdą te mdłości. Ja na nic nie mam jazd - po slodkościach - no może trochę nabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora- najlepiej zajdź zrobić usg żeby mieć pewność że to nie jest coś poważnego, tak jak ja zrobiłam :) Katiaa- ja będę testować w najbliższym czasie tj. niedziela/poniedziałek o ile nie dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, u mnie jak w m***ę strzelił okres za 28dni po 2 dniach leciutkiego plamienia... Jak ja się cieszę :> Skaczę z radości ;-) Ale nic to, idę 3dc zrobić estradiol, LH, FSH, prolaktynę i zobaczymy. Zapisałam się do jakiejś gin nieznanej mi na 8go sierpnia i zobaczymy co powie... Może zrobi USG, a jak nie to pójdę gdzieś gdzie zrobi ;) I powiem że mam te plamienia to może da mi na progesteron a jak nie to sama sobie zrobię ;) Tylko kapa z tą prolaktyną - ja jestem typem panikary stresującej się wszystkim, a to wpływa na prolaktynę... Podobno ten progesteron to też ciężko zbadać bo się pulsacyjnie wydziela więc trudno zdiagnozować... > katia, kobieciątko, betina i inni - czy Wasi mężczyźni mieli badania nasienia? Jakie były wyniki??? > ciężarne - paście się ;-) Ale pamiętajcie żeby zdrowym się opychać hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala...niezdrowym w ciazy sie nie da, bo zoładek sie buntuje:) lub rozum nie pozwala-przeciez rozwija sie Kruszek :) ciesz sie cola, czekolada i kebabem póki mozesz ;) ...no i zimnym piwkiem przy grilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, mój M miał takie badanie. Wynik nie był za dobry bo miał 60% plemników nieruchomych. Teraz wcina tabletki juz 2 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie kebab zjadłam i popiłam colą - czasami się skuszę na coś niezdrowego :). Szczęśliwa mama to szczęśliwa dzidzia przecież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, a jakie te tabletki jeśli można wiedzieć? Czyli problem był z jakością, czy z ilością też? Bo u mojego męża wyszło 25mln/ml, ale też wyszło że aglutynacja obecna (ale nie wiadomo w jakim stopniu i nie było przy tym uwag), upłynnienie 40 min i w sumie też zero komentarza a podobno do 30min to jest najlepiej noi jeszcze wyszło że 2 mln leukocytów i że to za dużo (norma - 1mln), co może wskazywać na stan zapalny, chyba raczej bezobjawowy no bo nic się nie dzieje. W sumie to wszystko jest w normie... Moja gin zerknęła i powiedziała ze OK, ale to chyba androlog musiałby zobaczyć, a u mnie w mieście takowego nie ma, trzeba mieć skierowanie, a prywatnie też nawet nie wiem gdzie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, a jakie te tabletki jeśli można wiedzieć? Czyli problem był z jakością, czy z ilością też? Bo u mojego męża wyszło 25mln/ml, ale też wyszło że aglutynacja obecna (ale nie wiadomo w jakim stopniu i nie było przy tym uwag), upłynnienie 40 min i w sumie też zero komentarza a podobno do 30min to jest najlepiej noi jeszcze wyszło że 2 mln leukocytów i że to za dużo (norma - 1mln), co może wskazywać na stan zapalny, chyba raczej bezobjawowy no bo nic się nie dzieje. W sumie to wszystko jest w normie... Moja gin zerknęła i powiedziała ze OK, ale to chyba androlog musiałby zobaczyć, a u mnie w mieście takowego nie ma, trzeba mieć skierowanie, a prywatnie też nawet nie wiem gdzie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaaa000
Witam. Niech maż albo ty zrobi badanie na chlamydie to jest czesty powod z problemem z zajsciem i donoszeniem ciąży. A lekki stan zapalny moze byc jego przyczyna. Ja dzieki tej paskudzie stracilam trzy ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove-nieźle :) mój zoładek nie przyjmuje gazowanego, a na kebab nie moge patrzec :) Ala, w tym artykule, do ktorego podałam link, sa wymienione witaminy dla mężczyzn-moze rzuc okeim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Asiu wpada do wora wszystko jak leci :) - dzisiaj zmierzyłam na czczo obwód brzucha - 84 cm - jakaś masakra !!! Ale ja zawsze w brzuchu tyłam i przed ciążą brzusio wystawał więc było do przewidzenia. Czekam na testujące, kiedy konkretnie testujecie bym kciuki miała zaciśnięte :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia kurczaka mogę jeść, za to mam wstręt do grzybów, sam zapach mnie odrzuca. Ostatnio M chciał zapiekankę z grzybkami, to powiedziałam, że zrobię owszem, ale sam ją będzie wcinać;) Lovekrove ma rację, szczęsliwa Mama to szczęśliwy potomek:) Zadam pytanie z innej beczki macie problem z zaparciami? Wczoraj najadłam się kabaczka z indykiem i leżałam całe popołudnie tak mnie wzdęło, że brzuch wyskoczył, co jeszzcze mam płaski. Nadal mierzę temperaturę utrzymuje się wysoka, 20 dni. A 5 sierpnia znowu idę do gina może coś więcej powie. A wiecie jak byłam ostatnim razem to kazał jeszcze raz powtórzyć betę? Jakby 2 poprzednie wyniki nie obrazowały przyrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka - całe życie cierpiałam na zaparcia - moim sposobem, tez teraz w ciąży jest obowiązkowe jabłuszko raz dziennie i rano otręby owsiane mleku z miodzikiem - niezawodny sposób !!! No a jakie zdrowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala moj tez mial takie badanie i wyniki mial bardzo dobre i duza ilosc plemnikow i zywotnosc ich 94% oraz 85% o prawidlowej budowie. Wiec wyniki mial bardzo dobre. ja hormony tez mialam dobre i inne badania tez. Chlamydii nie robilam wiec trzeba zrobic to badanie. Lovekrove nie ladnie zrobilas mi smaka n a kebaba :P o i do tego COla ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozazdroscic tylko-ja na poczatku wszystko wymiotowałam, procz tego na co mialam faze w danej chwili, schudlam 6kg, a teraz wrocilam do swojej wagi, ale na niektore produkty patrzec nie moge co do zaparc-to Gosiu, chyba pojawily mi sie w 8tyg. ale szybko zniknęły po 1jabłuszku dziennie,ale ostatnio gin powiedzial mi ze mam pic 1,5l wody mineralnej (nie źródlanej) dziennie i , mimo braku problemów z zaparciem, to po dniach byłam kilka razy w łazience i tak juz mi zostało-zacznij pic duzo wody (dla mnie butla to duzo) i mam nadzieje,ze w przeciagu 2-3 dni zobaczysz efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prócz butli normalnie inne napoje, ja mam teraz fazę na sokowirówke i to co jest w ogrodzie (nie biorę witamin, żeby nie przesadzić, bo juz zaczynała mi sie wysypka)-jabłka, marchew, buraki, seler, pietruszka-2 szklanki+ zagryzanie pomidorkiem lub ogórkiem, fasolka, bób, groch, kabaczek :) ostatnio opychałm sie arbuzem-sklepowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i troszkę się wtrącę :) Na zaparcia dobre jest kiwi (jedzone regularnie) :) Co do badań nasienia to nie pomogę - mój M też robił, ale w normie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×