Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Ela sie niedawno przepisała ...i odezwała sie Oczekujaca szczesliwa, Ona swego czasu była jako Oczekujaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak napisałaś,że jestem parą :-) to mi od razu bliźniaki na myśl przyszły :-) kurka, poczekamy zobaczymy, bo w tym cyklu trzy pęcherzyki były i wszystkie pękły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a pozniej sie pojawiły Wanda,Zora i Monia i one tez sa przepisane lub w trakcie przepisywania...wiec chyba nie ma bata- poczatek forumowicze musu Cię pociągnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, o kurca, ale byłoby ! Bliźniaki dla zodiakalnego bliźniaka :) hmmm...Beti ...a teraz sie usmiechniesz 8+(4+5)=maj? Bliźniak(i) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Asia, sprawdziłam-mój pierwszy wpis jest z 06 08.2010, więc mija rok jak tu zajrzałam:) Beti, ja też najbardziej bym chciała bliźnięta. Na samą myśł, że o drugie też mam się starać kolejnych kilka lat.....to już lepiej dwójka za jednym strzałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam forum od początku i nie wiem ile dziewczyny się staracie, ale my z mężem ponad rok... Straszne uczucie jak nie ma upragnionych dwóch kresek - cały dzień płaczę. Czy którejś z Was pomógł Castagnus ? czy warto brać ? powoli tracę nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna-różnie. Mi pomógł,ale potrafi rozregulowac cykl i prrzedłuzyc go. ja go jadłam razem z opearolem ( czy jakos tak) i 1 tab., a powinnam2 wg ulotki, zaszłam kończac kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam nowe i "stare" staraczki... Dziś 29dc i pojawiło się moje odwieczne plamienie. Cholera, znowu nici z fasolki :( :( :( :( Teoretycznie dziś powinnam dostać @, ale brałam Duphaston więc może się przesunęło, bo i go później niż zalecano skończyłam... Zastanawiam się tylko dlaczego mam cholewcia to plamienie dziś skoro miał na to Dupek pomóc (noi jescze Bromergon obniżając prolaktynę mógł przecież podnieść progesteron, który był zaniżany przez prolaktynę...). Beznadzieja. To bez Dupka i z Dupkiem plamienia? Po ki czorta ja łykałam to, plus wiesiołki, magnez +B6 i w ogóle? Nie no, masakra jakaś. Jestem wściekła na maksa... Ciekawe czy szanowna @ się pojawi jutro, pojutrze...? Ile to plamienie będzie trwało..? Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - nie od razu Rzym zbudowano. To nie zmieni się podczas jednego cyklu !!!! Cierpliwości - daj sobie ok 3,4 cykli - lepiej uregulować hormony a potem zachodzić w ciążę. Ja zaszłam przy niskim progesteronie i poroniłam - czego nie życzę Tobie. Teraz jak wszystko było ok z hormonami zaszłam za pierwszym razem. Bądź bardziej wyrozumiała dla swojego. Bierzesz odpowiednie leki i poprawa na bank będzie !!! Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hanka ja tez ciagle starajaca wiec nie jestes sama Beti ja sie pisze nastepna w kolejce zaciazonych :P czekam na fluidy :P @ powinnam dostac 3/4 wrzesnia. Powiem wam ze ciezki dzis mialam dzien. Len mnie dopadl jak cholerka w pracy naszczecie maly ruch byl wiec wyrwalam sie wczesniej. Do tego wszystkiego kregoslup mnie dzis bolal ech. Czuje sie jak jakas starowinka... :P Mialam komus jeszcze cos napisac ale juz zapomnialam co. Zaraz bede ogladac "ciaza z zaskoczenia" slyszalyscie o tym programie? Wyobrazacie sobie chodzic w ciazy i nic o tym nie wiedziec i dowiedziec sie dopiero na porodowce? Ja moglabym sie dowiedziec tak w 5 mies by minal najgorszy pierwszy symestr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Piszę rzadko gdyż niestety mój synek jest dość ...czasochłonny :), czas wolny mam często dopiero późnym wieczorkiem a najczęściej jestem wtedy tak zmęczona, że nie mam sił wówczas by sklecić coś sensownego ;) Lovekrove - ja też w 1 ciąży poczułam ruchy synka w 17 tygodniu, moja lekarka nie chciała mi wierzyć gdyż była święcie przekonana, że to za wcześnie jak na 1 ciążę (w drugiej już człowiek wie jakiego rodzaju odczucia w brzuszku się spodziewać :)) Ala1984 - ja niestety miałam po Duphastonie jeszcze gorsze plamienia niż bez niego :( Co prawda w ulotce jest napisane, że na początku jego stosowania mogą wystąpić krwawienia ale mnie to jakoś zniechęciło ...poza tym wolę leczyć przyczynę a nie objaw więc próbuję teraz z dużymi dawkami magnezu i witaminy B6 (witaminę B6 łykam osobno gdyż w preparatach łączonych Mg+B6 jest jej dość mało a tylko duże dawki zbiją prolaktynę z tego co czytałam). marianna_tatry - Castagnus mi niestety nie służył gdyż potwornie mnie wypryszczyło na twarzy, a nawet plecach i szyi :( (za to skrócił mi fazę lutealną o 3 dni i o tyle samo wydłużył folikularną, pierwszy raz też test owulacyjny pokazał 2 kreskę ciemniejszą jak testową, w poprzednich cyklach była albo taka sama albo delikatnie bledsza choć owulacja wg mnie też była). Odstawiłam go też m.in.dlatego, że bałam się iż po 3-miesięcznej kuracji nastąpi wyrzut prolaktyny po odstawieniu Castagnusa, chyba wolę zatem spróbować z Mg+B6 oraz ziołami (mam zioła na I i II fazę cyklu oraz mieszankę nr 3 ojca Sroki). Beti2905 - gratuluję z całego serca! A teraz się dopiszę w końcu :) NICK ....................WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili.....................23......mazowieckie......... ....6. ..........16/10 HANKA81......... ...29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3....................23......małopolskie/Węgry.. ...12.. ..........???? AOK........................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85........................26.......kuj-pom........... ..ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk..............20.............................. ..... ..2.........24-28.09 Doris123....................25.......Śląskie........... ....... .17..........09/02 Ania85pomorskie. ....25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76.......................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel......... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.................24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340..................30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25......................25.......dolnoślaskie...... .... ....8... .....26/12 MalgaK.....................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG.....................27.....mazowiecki........4.... ...... .........17.01 justysia88..................23.......lubelskie........... 11..... .............10-12.09 katiaa85.....................26.......wielkopolska......3 5 .............. 3/4.09 Wanda23...................24.........wlkp............ok.2 0...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie.........7.......... . ............???? Maluda82................ .29.......Wlkp...............ok. 17 ................25.04?? tosik............. .27.......śląskie............26... .... ...........16.04 paula 26.....................26.....małopolska.......ok36........ ........ .....?? Niu82............ 29......podkarpacie.....9........... .........13.03 Agaagaaga14.............30.....łódzkie.............ok15 ......... ..........8.04 Beata06......................26.....Wklp...............23 ............ ........17.03.11 zuzka_1......................27......łódzkie........... .20......... ...........23.05 mala_gosienka...........25........zachpom.......4........ ...... .......22.06 Sophia123..................24.........slaskie..........8. ......... .........19.09 aguuula25,25..............25........śląskie..........19 ........ ...........ok.05.09 kobieciatko32..... ...32...podkarpackie.... 6.......... .........14.09 Ineska...................33 lubuskie..............4...................24.08 Zaczynam od nowa.........31.zachpom...........10...............01.09. Araguaia ...............32.........dolnośląskie.......3...............16.09 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02 Wanda...............24.........wlkp.....................o k20............17/02 klauduska3.........24...........łódzkie.......13....... .........11/02 elus1982 .............28.........Zach-pom.........3 lata.......16.03.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...DATA URODZENIA ********************************************************* ***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, nie oglądałam tego nigdy, ale kiedyś mi się o uszy obiło :) nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :) nawet nie wiem jak to może być w ogóle możliwe, żeby nie wiedzieć o ciąży przez 9 miesięcy :) przecież w tym czasie nie ma się @ (wiadomo, na początku mogą być krwawienia, ale to chyba tylko w pierwszym trymestrze?), brzuch rośnie i czuć ruchy dziecka... Nie mogę tego pojąć :P A ja oglądałam dzisiaj super film pt. "Życie przed życiem". Jest po prostu cudowny :) aż się wzruszyłam :) Jest w nim pokazany rozwój dzieciątka od samego zapłodnienia aż do narodzin :) super animacje 3d i w ogóle mi się bardzo podobał i polecam go Wam do obejrzenia :) oglądałam go tutaj: http://vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, żadko się tu udzielam ale czytam Was codziennie :) Zazdroszcze i gratuluję Nowym i Przyszłym Mamusiom :) Biore Castangus od 1 dnia cyklu, @trwał 2 dni i 3 dni plamnienie, biore wiesiołek oeparol i nie wiem czemu ale nadal mam sucho... Tak jak od kilku miesięcy... do tego biore magnez+B6 i kwas fioliowy. A dziś przyszły te ziółka Sroki co zamówiłam na allegro, nawet smaczne" :) A co do cery po Castangusie to racja na twarzy nieźle mnie wysypało :( no ale biorę dalej... Dopiero co mi się @ skończyła a już mam doła :( jeszcze dni płodnych a juz mam doła :( nie wiem to chyba zaczyna się jakieś przesilenie jesienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna-dokładnie to co Justysia napisala-olej z nasion lnu, tu masz duza dawkę tego co ma poprawic sluz (tylko sie bierze od początku cyklu do połowy). Jak widzisz zdania na temat castagnusa są różne. ja go brałam w ciemno-uparłam sie i tyle. nie badałam poziomu progesteronu....i w sumie od 12 tyg jadę jak nie luteinie to na dufastonie (czyli progesteronie), a jak odstawiam to moje łożysko lub ogólnie ciąża wysyłają nas na oddział (wczasy), więc moze warto zaczac od badania poziomu progesteronu. mnie nie wypryszczało, ale moze dlatego,ze bralam 1 tab, a z moimi kg powinnam 2. ...a nam sie poprzestawiało. wstaje 5.30. robięę kanapeczki Męzowi, przelatuje internet i o 7 pewnie na godzine uderze w kimę na godzinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Ciąża z zaskoczenia" - parę razy ogądałam i nie wierze - no chyba, ze znając Amerykanki i ich ignorancję wc wszelkiej wiedzy.........nie wierzę jak w realność historii w Jerrym Springerze - :). Zorka, Ines - już nie dłuygo do waszych wizyt - jestemy z wami :) Dziewczyny ile przytyłyście - mi kg lecą w górę - jakaś masakra - jestem w 17tc a przytyłam już 5 kg :((. Pewnie 20 kg dobiję do końca. Zwłaszcza ostatnio brzuch mi urósł - reszta delikatnie przytyła - tylko to mnie pociesza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciazy z zaskoczenia to moja mama osobiscie znala taki przypadek ale kobietka byla lekko otyla wiec miala prawo nic nie zauwazyc, z tego co wiem mama mowila ze ta kobieta przez cala ciaze miala @ i jak zaczela miec skurcze to myslala ze to wyrostek dopiero w szpitalu sie dowiedziala (a i chyba mloda bardzo byla wiec mogla nie zauwazyc objawow ciazy juz nie pamietam dokladnie) mama dawno mi o tym opowiadala a bylo to dobre 20 lat temu (jak ta kobietka ur) A i przypomnialo mi sie cos jakies kilka lat temu niedaleko okolic mojego miasta bylo malzenstwo starali sie o dziecko i w koncu ona zaszla w ciaze blizniacza i jak sie ur dzieci to jedno bylo z karnacja biala drugie z czarna. Potem sie okazalo ze jakis daleki przodek w rodz tej kobiety byl afroamerykaninem i poprostu to dziecko odziedziczylo geny po przodku(dlatego ciemne) Wierzycie w cos takiego? JA pamietam jak o tym uslyszalam to wypytywalam sie czy mamy kogos ciemnego w rodzinie zeby moje dziecko nie odziedziczylo ciemnej karnacji maz by mnie chyba zastrzelil i podejrzewal o zdrade:P Wiecie sa rozne historie z zycia wziete wiec i ta ciaza z zaskoczenia tez sie zdarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc najlepiej 2kg na miesiac, alo 0,5 kg na tydzien. ...ale czy to ważne? byle dziecko dobrze rosło. niektóre dziewczyny szybko chudną i po +25 kg nie ma śladu. ja wiem,ze zrzucenie kg to jest niemozliwe u mnie, dlatego ciesze sie,ze dziecko jest zdrowe, mimo schudniecia przez pierwsze 16 tyg. teraz dobiłam do wagi sprzed ciazy, ale rozpoczeło sie juz zbieranie kg...tylko ,że ja to 56 kg nie ważę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie dziewczyny :). Aj jak tu sie narobilo fajnie kurcze tylko szkoda, ze kiedy ja mam wolne i tu jestem Was nie ma :( a pozniej zadna nie chce ze mna pisac :/ wcale sie nie dziwie, bo Wy tu juz dlugo jestescie a ja nie dosc, ze krotko to jeszcze od czasu do czasu, bo praca. No ale nic fajnie Was poczytac i sie posmiac czasem z naszych facetow ajć. Ja dla swego powiedzialam, ze nie urodze poki jego nie bedzie :-D. No ale wiadomo jak malenstwo sie uprze to nie ma sily, ale bardzo bym chciala, zeby przy pierwszym byl chociaz, chyba ze ciecie bedzie. A co do wpisek na tabelke upsik ja sie nie wpisywalam, bo hmm balam sie jak to bedzie nie chcialam myslec o staraniach. Ale dzis mam w koncu usg i wszystko bedzie wiadomo :). Zorka czekam na wiesci Twoje tez uslyszymy nasze OKRUSZKI :-). Moge tylko tylko powiedziec, ze tez jestem marzec tak jak mi wyliczyli na karcie ciazowej :-). Kto ze mna bedzie :-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska gratuluje no widze ze coraz wiecej ciezarnych :) Ej ja tez chce:) Cos szczesliwe sie to forum zrobilo wiec ja tu bede siedziec i siedziec az w koncu sie uda :P Wiec laseczki wysylajcie te fluidy i zarazajcie dalej :P Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, jeśli chodzi o ciemny kolor skóry dziecka rodziców białych to czasem się tak zdarza. U mnie w dalszej rodzinie był podobny przypadek :) akurat nie z bliźniętami ale dziewczynka. Rodzice biali a dziewczynka urodziła się ciemna, taka jaśniejsza niż mulatka ;) i powiem Ci że widzę ją rzadko ale teraz ma chyba ze 3-4 lata i ma blond włosy i jasną karnację. Niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia dziekuje :* Bierz ktoras na strone i dzielajcie hihi :-) Ja mialam byc z gosienka to nie chciala, ale nie dala za wygrana i dogonila mnie w nastepnym mies :-). Takze Wy tez wezcie sie w garsc dosyc tego leniuchowania :-D raz dwa czekamy na Wasze dobre wiesci. Nie myslcie tylko dzielac dzielac i jeszcze raz dzielac :-). Myslcie pozytywnie a nie o zrobieniu dziecka trzeba mnienic troche tok myselnia wiem wiem czasem sie nie da, ale to tez jest blokada nie trzeba myslec o kiedy @ przyjdzie. Ja wlasnie w ost mies staran nie myslalam zupelnie choc ok byly takie drobne mysli, ale i tak pierwsza byla dostane @ jak zwykle latalam do wc jak poparzona w pracy moj mowil aj tam jutro dostaniesz jak nie dzis a dla mnie to juz bylo dziwne, bo na ogol mialam cykle jak w zegarku mam miec 27 i mialam he a tu nic. A ze mielismy juz jechac na nasienie na dniach na 2 dzien po @ wiec kupilam test i tak zaoszczedzilismy pienadze @ sie nie pojawila na ten 2dzien i na tescie 2blade wrechy on nie werzyl to pozniej jeszcze jeden kupilismy drozszy to lepiej bylo widac wyrazniej. Takze laseczki do roboty brac sila mezow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się piszę na fluidki razem z Kaitą :) Katiaa no nie bądź taka, podziel się :P:P Kurcze, ale będzie mi się teraz dłużyć do testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×