Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Bedę ich już teraz ganiac żeby palili w swoich pokojach choć i to mi nie w smak bo nie chce żeby dziecko od maleńkości uwazało zapach tytoniu jak coś normalnego ale nic nie poradzę. M pali w kuchni tylko -będzie się musiał przenieść na peta do mamusi. Już ja sie o to postaram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora a my jesteśmy na swoim i nie jesteśmy Mieszkamy u rodziców,a le ich ciagle nie ma w domu Mamy trzy własne pokoje wspólna kuchnię z jadalnią i łazienkę Tata też pali w kuchni ale on jest pżeważnie tylko w weekendy, jak przyjdzie dzidzia to będzie eksmitowany z fają do kotłowni Z tym że to sa moi rodzice i czego bym im nie powiedziała tolerują Jakbyśmy mieszklali u mojej teściowej to bym niewiele do powiedzenia miała Gorzej że z jednej str. mieszka siostra z drugiej brat Dobudowali się na działce z każdej strony domu I działają mi na nerwy, a szczególnie mojemu M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju cofam się jeszcze czegoś takiego nie było przeważnie!!!!!!!!! Lovekrove u mnie też gadaja żeby nic nie kupować... bez sensu jak urodze to dziecko w szmatę zawine i pjadę na zakupy??? A zresztą ile moze kosztowac cała wyprawka jak się nic nie ma?? napewno bedę miała tyle kasy w jednym miesiącu :) Jesli chcesz to kup tylko nie mów mamaie, teściowej bo to one są najczęsciej przewrażliwione na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Zorka według miesiącki termin mam na 31 marca a według usg na 8 kwietnia, tak czy siak mówił mi ze da mi skierowanie prędzejnawet na cesarkę żebym miała w końcu tego swojego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie to lepiej nie zamieniac sie z tesciowa, skoro ja bedzie sie miało x razy w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede na raty kupowac wszystko po trochu. Ale oczywiście jeszcze nie teraz :) A tak na marginesie to ciemnota ze mnie kompletna jesli chodzi o takie sprawy i sama z zakupami sobie na pewno nie poradze. Bez pomocy mamy sie nie obedzie bo nawet nie wiem gdzie się co kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, WŁASNIE MIAŁAM O CC ZAPYTAC SWOJEGO GINA BO ON TAK ZAWSZE NARZEKAŁ NA MOJĄ ,,DZIWNYCH KSZTAŁTÓW'' MACICE. NO I WĄZIUTKA JESTEM.. aLE MI SIE ZAPOMNIAŁO Z WRAZENIA I MOZE TO DOBRZE BO BY MI DOGADAŁ ŻE LEDWO ZASZŁAM A JUŻ O PORODZIE MYSLE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - spokojnie - jeszcze tu pewnie takie tematy wpadną,. że będziesz obcykana bardziej od mamy - poza tym nasze mamy to już zobiegu wypadły i moga nie mieć pojęcia o tych cudeńkach jakie teraz się kupuje. Zobaczę z tym wózkiem - zadałam włacicelowi parę pytań - jak będą po mojej myśli to kupimy. To wózek wielofunkcyjny (gondola, spacerówka i fotelik) - ostatnio wywalczyliśmy wózkownie -wieć jest gdzie trzymać. My na szczęście mieszkamy sami :), ale teściowa wpada do nas na zimę - bo jest już starsza i na wiosce ciężko -zwłaszcza w ostatnie ciężkie zimy - i wtedy wiem co czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, no z pewnoscia na raz to jest mega wydatek-ubranka, 2kocyki, kilka pieluszek, łóżeczko,wozek wanienka, kosmetyki, proszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęscie siostra M rodzi pod koniec września i ubranka mamy już po niej - tzn po jej synku. Tu troszeczkę oszczędzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka, dziękuję za fluidki ciążowe :* mam nadzieję, że dolecą i nie zgubią się po drodze ;) no to w takim razie biorę się za poprawianie tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Justysia, pomyl sie "niechcacy" przy kilku osobach... moze skonczy sie tak szczesliwie jak ostatnim razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI AKTYWNE: *********************************************************************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ *********************************************************************************** HANKA81.............29........ŚLĄSKIE.............45...............06/07 betina340............30.........łódzkie.............14................1/12 justysia88............23.........lubelskie............11.............10-12.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.............. 3/4.09 paula26...............26........małopolska.........ok36................?? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15...............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............20...............23.05 mala_gosienka.......25.........zach-pom............4................22.06 Sophia123............24..........śląskie...............9................19.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19.............ok.05.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.................14.09 Ineska.................33.........lubuskie..............4................24.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 Araguaia..............32........dolnośląskie...........3.................16.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13...............10.09 STARACZKI NIEAKTYWNE: *********************************************************************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ *********************************************************************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6...........16/10 alooooo3..............23........małopolskie/Węgry......12...........???? AOK...................26........wielkopolskie............8............07/11 AsiekAsiekk..........20..................................2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13..........18/09 aśka76................34........śląskie.................ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............11............02/12 malwkami.............24.......śląskie..................12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie.............8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.47..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.............17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7..............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.17..........25.04?? tosik..................27.........śląskie...............26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9..............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23..............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************************************** NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************************************** asia1983.............28......zach-pom..........7...............12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)..........26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.2012 klauduska3...........24........łódzkie..........13..............11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20............17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************************************** NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************************************** krakowianka.......29......małopolskie...........4.............18.06.2011 justynp.............32.....świetokrzyskie.......ok20...........15.08.2011 ??? Vilia................27........łódzkie..............12.............17.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety żadna przypadkowa pomyłka nie wpadła tym razem :P ale przynajmniej teraz tabelka wygląda przejrzyście :) jak którąś z dziewczyn przez przypadek przeniosłam do nieaktywnych, to przenieście się z powrotem na górę :) i dziewczynki z górnej części, które mają nieaktualny termin @ też mogą się uaktualnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88, pieknie Ci wyszłam tabelka. Jak prościutko :) Gdyby któras aktulizowała swoję pozycje to proszę przy mnie dopisać (clo), tak jak mooniaa ma (iui)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się, żeby była ładna ;) Zoruś, ale przecież Ty zaszłaś w ciążę przy naturalnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora jakie clo Zaszłaś bez clo Proszę tutaj potwierdzać moją tezę o odstawieniu ;) Poza tym taka ciąza jak mnie sama przekonywałaś jest duzo bezpieczniejsza więc tego się trzymajmy A ja znów wariuje iczytam dlaczego moja dzidzia taka mała Boże niech mnie ktos stuknie w łeb Justysia88 śliczna tabelka :) ale Alo chyba jeszcze aktywna była niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia tabelka rewelacja:) Ja właśnie nie znam jeszcze terminu porodu, w ogóle jak byłam u doktorka, to mówił, że do 13 tygodnia wszystko się może zdarzyć z ciążą i w sumie żeby się zbytniop nie ekscytować, może dlatego nie mam jeszcze terminu porodu. Dzisiaj dopadły mnie mdłości dawałam czadu jak przysłowiowy kot, a teraz popijam herbatę, i jakoś postaram się zjeść obiad z M jak wróci, bo nie mogę omijać posiłków. Ale gorąco się zrobiło puffff....... Wanda spokojnie, proszę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cos mi brakuje chyba 2-3 osób w tej tabelce, ktore sa aktywne...ale pewnie dlatego,ze kiedys sie nie wpisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905, Ala1984, Aguska1,Kati82...one na pewno są, tylko sie nie wpisały chyba tabelka ma równiutkie wersy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooo już jakiś czas nie pisała, więc przeniosłam ją do części nieaktywnych, ale jak chcecie, to mogę ją z powrotem przenieść do górnej części :) mi też kilku osób brakuje, ale te osoby nie były po prostu wpisane w tabelkę, bo ja nikogo nie usuwałam, tylko zrobiłam małą rotację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech każdy sam się dopisuje i przenosi - chyba nikt się nie obrazi za przeniesienie do nieaktywnych :). Zaraz spadam na badania boleriozy - mam nadzieję, ze jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, ja tylko napisałam,ze mi ich brakuje, bo sie pewnie nie wpisały, a nie ,że Ty ich nie umiesciłas Lovekrove, no raczej nie masz! nie pisałas o rumieniu, wiec powinno byc ok...ale lepiej miec 100000000%pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) A może w pierwszej tabelce uporządkować daty terminu @ to będziemy wiedziały na kogo teraz kolej :) :) To tylko taka moja sugestia, wyglądało by to tak, co Wy na to? :) Justysia świetna robota!! :) STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.. ............ 3/4.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19 .............ok.05.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13 ...............10.09 justysia88............23.........lubelskie............11. ............10-12.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.... .............14.09 Araguaia..............32........dolnośląskie........... 3.................16.09 Katii82................29.........pomorskie...............4................16.09 Sophia123............24..........śląskie............... 9................19.09 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 mala_gosienka.......25.........zach-pom............4..... ...........22.06 HANKA81.............29........ŚLĄSKIE.............45... ............06/07 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* asia1983.............28......zach-pom..........7......... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.201 2 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... .........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... ......17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie...........4....... ......18.06.2011 justynp.............32.....świetokrzyskie.......ok20.... .......15.08.2011 ??? Vilia................27........łódzkie..............12. ............17.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, najmocniej przepraszam proszę o wybaczenie, starosc-wada wzroku-juz Katii82 jest w tabelce przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee w trąbę się zamotałam....Katii teraz sie dopisałaś? czy mi juz siie całkiem na oczy rzuciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×