Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

wiem Dziweczyny wiem Ale czuję sie taka bezużyteczna, tyle bym chciała zrobić a tu duuuupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, mnie też ponosi. Mam ochotę sprzątać, biegać itd ale wiem że to wpływ hormonów i że mi nie wolno. Dziś po raz ostatni zrobiłam błąd z robieniem zakupów!! Już mi chyba ten ból przechodzi ale jeszcze leże choć za niedługo muszę zrobic obiad. I jak bezużyteczna? Nosisz w sobie dziecko i pełnisz teraz najważniejszą rolę utrzymując je przy życiu :) NIe ma teraz nikogo ani niczego ważniejszego od Ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko dziekuje za pamiec :-). Dzis zaplacilismy za msze organiste od razu lzejsza kieszen sie stala jak ja to mowie :-). Za wszystko maja cennik ehh no i za dywan w kosciele dla siostry a ja mam do nich hmm dystans kiedys mnie siostra zakonna chciala oszukac :-/. Smiesznie wtedy wyszlo bo smiali sie ze mne ze mnie przeklnela masakra. Nie mam stresu troche dziwne :-D. Przyszly moje rzeczy dekoracyjne tylko boje sie czy materialu wystarczy na sufit :-/. A przy stole naszym to oni sami ozdabiaja az do ziemi satyną chyba, w kolorze zlota. Wiec mam nadzieje ze kolor roz nie taki za ciemny bedzie pasowac do wystroju. A welon to trzeba zawsze miec nowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sprzatania to ja juz dla swego dawno uswiadomilam, ze bedzie musial kiedy przyjsc do mnie na dzien charytatywny "sprzatania" :-). Nie ma to to tamto mowilam mu, ze nie bede sie wieszac so sufilu by na szafach posprzatac, normalnie bez problemu nawet mowil ze pomoze he :-). Zobaczymy jak to w praktyce bedzie. Naprawde dziewczyny nie przemeczajcie sie myslcie nie tylko o sobie ale o tym malym czlowieczku w NAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka12345
hej mam małe pytanie:)otóż zaczynam starania o dzidzie i powiedzcie prosze przy cyklach 28-dniowyvh od którego dnia cyklu najlepiej zacząć intensywne starania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka12345
dziekuje aguśka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka12345
no to nasze początki:)ale bardzo bym chciała żeby nam sie udało:)a owu juz niedługo:)dzis mam 8 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wszystko przed Wami :-). To nawet juz mozecie pomalu zaczac :-). Mam nadzieje, ze szybko Wam sie uda. Tu niestety kazda praktycznie pare cykli mierzy za soba poki cos wyjdzie. To Wasze pierwsze dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka12345
no pierwsze ale ciąża druga..pierwszą niestety straciłam:(no mojej siostrze udało sie za 2 razem..ale ja nie mam takiego szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie glowa do gory :-). Niestety niektorym idzie to z latwoscia niektorym z trudem tak to juz jest. Tam molestuj meza co 2 dni chociaz i sie okaze moze akurat w nast mies napiszesz nam wspaniala nowine :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka12345
no oby:)no dzis mamy działać:)wracam do domku zaraz:)teściowej ma nie byc:)wiec troche pogrzeszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka tak jak pisze Aguśka co dwa dni, już możecie zacząć próby:) My w szczęśliwym cyklu to po 7 dniach jakoś trafiliśmy, bo się u mnie coś poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Marta gratuluje!!! Naprawde coraz wiecej zaciazonych, ale tez widze ze coraz wiecej nowych staraczek dochodzi:) Ja @ jeszcze nie mam choc powinnam miec ja 19... ale wciaz nie testowalam... moze dzis wezme sie na odwage i zatestuje... chociaz caly czas mam wrazenie ze to tylko jakies opoznienie... piersi mnie wogole nie bola w brzuchu czasem szczyknie jak na @ a sluzu popoludniu dosyc duzo... a dzis rano jak wstalam z lozka mialam taki ze pomyslalabym ze plodny gdyby nie to ze przy nastepnej wizycie w wc byl juz mleczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia testuj wiesz przeciez, ze nie mozesz nasz denerwowac grrrrrrrr :-p. A Ty tak bezlitosnie nas trzymasz w niepewnosci :-( nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spohia !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak jesteś w ciąży to musisz powoli sie na wizytę umawiać !!! Masz zamiar tak do 9 miesiąca :)?????? Trzymasz w napięcu wszystkich na forum - stataczkom opóźnisz owulację z nerwów, ciążówkom nerwy też nie służą :) !!!! Klapsa w pupę dostaniesz jak nie zatestujesz!!! Bierzsz chociasz kwas foliowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Lovekrove biore kwas foliowy i magnez wiem wiem ze powinnam juz zatestowac... dzis to zrobie:) odwlekalam poprostu bo u mnie sie kiedys bardzo czesto zdarzaly nawet 2tygodniowe opoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia:) jakbys pisała o moim pierwszym objawie ciążowym- śluz obfity, biały zrób ten test, jaką musisz być twardzielka, że dałaś rade 10dni? Trzymam kciuki- mam nadzieję, że już jesteś z nami choc jeszcze o tym nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta2 ja też plamię i to mnie przeraża - dziś już trzeci dzień. to mój 19 dc Mój gin wraca za tydzień z urlopu. Jak potrwa to do piątku to muszę pójść do innego. Ty też nie czekaj do 05.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia czekamy na wynik :-) U mnie dziś z rana znowu trochę brązowego plamienia,ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka12345
hej:)no wczoraj staranka były:(jak myślicie czy jak juz mi sie zaczyna sluz płodny pojawiac to plemniki dozyja do owu??ma byc ona kolo poniedziałku badz wtorku??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka12345
hej:) no wczoraj staranka były:):):) jak myślicie czy jak juz mi sie zaczyna sluz płodny pojawiac to plemniki dozyja do owu??ma byc ona kolo poniedziałku badz wtorku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka12345
mi sie buzki pomylily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć całą noc bolal mnie ząb - na szczęście już nie boli. Staraczka - Beti dobrze prawi - co najmniej jeszcze raz a najlepiej dwa razy... Beti2905 - bierzesz luteine lub doopka - dobrze kojarzę, że zmniejzyłaś dawkę ???? Beti w którym jesteś tygodniu??? Kurcze może Ty powinnaś leżeć i szprycować się progesteronem do ok 16, 18 tc. Dbaj o was.... skontaktuj się z ginem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka12345
no tez tak myslałam:)wiec powtórzymy kolo soboty i wtorku:)dzieki kochane:)mam nadzieje ze wkoncu doczekam sie tych upragnionych 2 kresek na teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam 10 tydzień, w zeszłą środę na wizycie ginka powiedziała,że skoro się nic złego nie dzieje to można zmniejszyć dawkę luteiny z 4 na 2 tabletki. Od środy też nie miałam już żadnych plamień. Pojawiły się dziś. Będę obserwować co i jak, jak się będą utrzymywać, bądź zmienią barwę na czerwoną, to do niej zadzwonię. Na razie nie będę panikować, bo przez te 20 dni co plamiłam, brałam po 4 tabletki a plamienie nie ustępowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×