Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Ja chcę poczytać co last night ma do powiedzenia w kwestii starania się, bo może coś wie o czym ja nie wiem, staram się długo. Popędziła wszystkie ciężarówki to może niech teraz wiedza się wykaże, czekam last night na kolejna Twoja mądrość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu last night jestem tylko dla Ciebie i dla twojej fałszywej troski o staraczki. Ja jestem staraczka długo i mam twoją troskę w du*pie. Teraz jestem tu dla twojej mądrości, dawaj teraz chyba Ty jestes tu staraczka. Znaczy podobno nia nie jesteś, więc co tu robisz?????, sprawdź czy nie ma cię w innych wątkach bo może sie tu zawieruszyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last night....no najnowsza i najwiekszy atak bo mam Cię dość! Piszesz ciagle to samo i nuuudneee to juz jest:] To moja ostatnia wiadomosc do Ciebie bo nie mam zamiaru sobie cisnienia podnosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza i największy atak ponieważ jestem uczulona na głupotę i na fałszywa dobroć o kogoś. Ja ludziom granatem od pługa odciągniętym mówię NIE. Nie wciągaj w swoje pokrętne matactwa Zory, i całej reszty. Zrób nam przysługę i się zgub, a my zrobimy Ci przysługę i nie będziemy Cię szukać oki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Last night wypier****j stąd ino migiem bo naszym najnowszym "dzieckiem" tutaj jesteś Ty i nikt Cie nie chce WONNNNNNNN !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night....
anirak dziecko czy ciebie ktos tu zna??? urodzisz , dziecko zrobi cos nie tak jak chcesz i tez bedziesz tak pieknie mowila jak teraz piszesz? moze wiecej magnezu bierz??? jasne to sobie doradzajcie a nie wyliczajcie dni .... bo myslicie ze staraczki beda was czytaly i o cos pytaly ? nie bo przeciez nie dopuscicie ..... ot tak takie nowe jak anirak owszem bo jeszcze malo tutaj siedziala. a ignorujcie sobie , zal ze nie ma tu administratora ktory by wykasowal wasze piekne posty ktore nijak sie maja do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na rady
jaz zajsc w ciaze last najt ekspertko prosze o porade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra last night
Siostra choć już spać bo pierdy opowiadasz, no hoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra last night
Siora wypierdku mój, choć już, co tam uświadamiasz baby i tak wiesz że jesteś najmądrzejsza hoć hoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Dziewczyny, zaczyna mnie już to męczyć, postępujmy tak jakby tego czegoś tu na forum nie było, nie będziemy temu czemuś odpisywać to w końcu się znudzi i wyniesie, nie poświęcajmy temu czemuś uwagi i wróćmy to Naszych wątków, to coś popisze, popisze i przestanie bo nikt się tymi głupotami nie zainteresuje......proszę ignorujmy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night...
Kala najlepiej zrobisz jak przeniesiesz sie na inne forum bo to ciebie nie dotyczy. tym czyms to ty jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny nie kłóćcie sie kazda z was ma po trochu racji. Last night tez ma prawo sie wypowiadac ja sie jakos nie obrazilam na nia ani na was. Mnie sie wydaje ze jednak last night ma racje dlatego przenioslysmy sie na tamto forum to zostawiam dla osob ktore bede chcialy sie dowiedziec czegos o castagnusie jesli ktoras z osob obecnych tutaj ma cos do powiedzenia niech smialo mowi ale po co od razu sie klocic i wyrzucac z forum? Wedlug mnie to forum jest dla kazdej nawet dla osob niestarajacych sie. Na pewno jest duzo tutaj osob ktore tylko czytaja nasze dyskusje, rozmowy a sie nie udzielaja moze nie chca sie wtracac w rozmowy skoro my sie juz dlugo znamy. Wiem jak ja sie czulam na innym forum jak tam zżyte dziewczyny byly ze soba i tez mialam wrazenie ze nie jestem mile widziana i przestalam wchodzic bo nie bylam w tematach o czym pisza. Tutaj tez pewnie wiekszosc co sie nie udziela nie chce sie wtracac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No prosze przyszła taka jedna i Was wykopała na jakieś inne forum, fajnie..poddałyście się.....nawet niewiem gdzie jesteście...brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - stronę temu był podany link gdzie jesteśmy !!!! Czekamy na Was : Ciebie i Zorę...........Tam piszemy o czym chcemy i nikt do nigogo co miesiąc nie ma pretensji - każda ma trochę dosyć ciągłych debili jakcy tu nas dręczą...... Chodź ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ostatnio juz sie troche pogubilam ile staraczek nas zostalo tyle tu tematow rzucacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
anirak ile sie starasz ze weteranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy radę jak nie my to kto ma dać :)))). Ja się będę starała do menopauzy aż w końcu się uda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last night, nie wiem czy tu jeszcze wchodzisz ale jak widzisz to forum już umarło i nikt nie pisze o głupim castagnusie!! Będąc od roku na tym forum, spotkałam sie tylko z dwoma kobietami chwalącymi go. Wspomnę też że te kobiety starały się króciutko więc uważam ich sukces za zwykły przypadek a nie zasługę owego leku. Moim zdaniem to gówno a nie wspomagacz i dlatego nikt już o nim nie pisze! Mimo nazwy to forum już od bardzo dawna było ciążowe i dla starających się. Pretensje prosze zgłaszać pani która ten temat zakładała lub adminom Kafeterii za uniemożliwienie zmiany tematu. Mam nadzieję ze jesteś z siebie zadowolona i będziesz się świetnie bawiła sama na pustym forum :) bo jak widziesz nikt tu już nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last night..
przynajmniej macie swoje forum gdzie mozecie opowiadac o mdlosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×