Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

mysle ze czas uwierzyc;) testy chyba sie nie myla- ogromne gratulacje;) ołłł jeeeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa a ile dni po owu robilas test? z popoludniowego moczu? a jak sie czujesz? czulas ze sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O WoW! Justa - wielko-serdeczne gratki dla Ciebie :))) A jednak jest szansa z insem. - wspaniale :D Wiemy, że i ta metoda może być dla nas skuteczna :D Franiu - próbujemy dalej, ja wczoraj miałam 11 dc i pęcherzyk był większy niż w ubiegłym miesiącu, więc nie , dał mi tabl. CLO (i wiecie - byłam w jego pryw. gabinecie - i znów nie wziął pieniędzy - mimo, że nalegałam, że zapłace) - no i to mi się podoba :D hehe W week.działamy, we wt. wizyta. Justa - właśnie - może jakieś objawy, albo objawiki, hmmm...???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
dziewczyny nie mam zadnych objawów... nic kompletnie... czuje sie normalnie i pewnie dlatego do mnie nie dociera ;))) dzis dla powtorzenia zrobilam tez tesci i tez wyszly 2 kreski tylko ze jedna bladsza juz wczoraj ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
frania choragen miala podany rano w piatek 24 sierpnia, 25 inseminację na niepeknietych pecherzykach ... pozniej jzu nie sprawdzalam jak wygladaja pecherzyki i czy pekly- dzis 13 dzien od inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa super - to jawa - pogódź się z tym, że już nie jesteś sama, tylko z fasolką wyczekaną:)))))))))))) A powiedz jakim testem sprawdzałaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzalam tymi z allegro o czulosci 10 ... na jutro przyszykowany ten zwykly z apteki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu - najlepsze i najpiękniejsze jeszcze przed nami kochana :* Nie martw się - musi nadejść i na nas czas :) Justa - a masz jakieś testy owulacyjne??? Bo byś zrobiła i potwierdziła lub nie, czy wykazuje on też ciążę :) Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo - a jednak test owulacyjny także ciążę wykaże :) Hehehe A kiedy idziesz do lekarza??? Ja dziś byłam, pęcherzyk pękł, w sob i niedz. działaliśmy, więc lekarzowi zostało życzenie mi powodzenia, a mnie to nieszczęsne czekanie.... Za 2 tyg. test, w niedz. zrobię 23 września - powinien wykazać - OBY! kurcze, bo jak nie, to porozmawiam z ginem o inseminacji :D Co z naszą Asią - pojechała w podróż z fasolką i ... nic nie wiemy ;/ hmm....????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza ide dopiero 27 wrzesnia... lakarz stwierdzil ze nie ma sensu wczesniej po i tak nie zobaczy jeszcze ciazy....a tak bedzie juz slychac serduszko Nadia OBY ....sie udalo .... ja teraz zaluje ze na inseminacje zdecydydowalam sie tak pozno ... no ale z drugiej strony niewiadomo czy wczesniej by wyszlo za pierwszym razem dokladnie najgorsze jest to czekanie.... ja po inseminacji nie chcialam isc aby sprawdzic czy pecherzyk pekl bo tak zawsze 2 tygodnie wiecej ludzenia sie ze a noz sie udalo ja mam problem... w piatek mamy impreze firmowa i musze znalesc suuper wymowke aby na nia nie isc... jak pojde i nie bede pic to zaraz sie wyda co i jak, a pic przez najblizsze 1,5 roku nie mogę ;)) Macie jakis pomysl na wymowke bo do konca wrzesnia nie moze sie wydac ze jestem w ciazy ;( porabane ale takie czasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Asi to tez nie raz zasnanawialam sie co sie z nia dzieje ... na innym forum z kafeterii sie nie odzywa . Mam nadzieje ze nic strasznego sie nie stalo ja dzis poczulam pierwsze oznaki ciazy... bylam w sklepie i strasznie sie poczulam , zaczeło mi sie krecic w glowie i z zakupów nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu imprezy w pracy narzekaj na ból głowy, że chyba masz gorączkę, że gardło Cię tak boli i już :) hehe Albo, że nagle pod koniec pracy dostaniesz tel. od babci, że (tfu, tfu) dziecko bardzo chore i musisz z nim do lek., bo mąż ma nadgodziny, albo delegacje itp. ;P hehe :) Jak jakiś pomysł mi przyjdzie do głowy, to Ci dam znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak prosto to nie przejdzie... mieszkamy z tesciami....a za sciana dziewczyna ktora ze mna pracuje .... a maz faktycznie ma delegacje ;)) dzis cale popoludnie umieram... brzuch mnie boli na maxa....i zbiera mnie na wymioty...chyba zaczynaja sie uroki ciazy... jak tak dalej pojdzie to nawet nie potrzeba bedzie mi wymowka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - wspaniale,gratuluję.Coraz więcej mamusiek wśród nas :) Na razie zaglądam tylko z doskoku,bo mam mało czasu.Napiszę tylko,że byłam u gina prywatnie,jestem lżejsza o 200 zł ,ale zapowiada się po górkę niestety.Muszę zrobić krzywą cukrową ,prolaktynę z obciążeniem i coś tam jeszcze,jakąś hemoglobinę.Nie chce mi się grzebać w poszukiwaniu skierowania.Tak,że chyba nieprędko dołączę do " mamusiek".Mam 2 tydzień jazdy ze szkołą córki,bo mam pierwszaczkę.To dla nas nowość,wszyscy musimy się zaadaptować do nowych okoliczności.Na razie tyle,pozdrawiam wszystkie,które tu zaglądacie,dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie justro 5 dc i startuje z CLO..jak ja tego nie znosze.... bo tak sie zle po nim czuje. mnie dopadl straszny katar... przyzwyczajam sie do nowej pracy i adoptuje do nowego srodowiska ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... zaczynam 6 cykl starań o fasolkę... jutro idę kupić "zestaw prezesa" castagnus, folic, wiesiołek i salfazin dla mojego mężczyzny... już tracę nadzieję chociaż wiem, że inne dziewczyny starają się dłużej... trzymajcie kciuki bo mam już dość łez kiedy jednak przychodzi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy kciuki kingo_staraczko a co tu tak cichoooo?????? justa co u Ciebie? nadia? mamagaby ellooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie powiedziałam mojemu mężczyźnie, że dostanie pigułki... muszę to jakoś ładnie sformułować... ale on tak samo chce dziecka jak i ja więc nawet te pigułki nie będą mu straszne ( mam nadzieję )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie udało mi się zajść w ciąże z castagnusem zostało mi jeszcze 15tabl.i jestem załamana nie wiem dlaczego nie udało sie bo rok temu dzięki tym tabletka zaszłam ale poroniłam a teraz nic wiecie może czy trzeba je odstawić czy można po90 dniach brać dalej?a słyszałyście może o Agufem tab.ponoć mają podobne działanie ale nic nie moge na ich temat znalez.od2tyg utrzymuje sie jakieś plamienie i jak w tm tg nie ustanie muszę iść do gin.a powiedzcie mi o jakich tab.piszecie w skrócie clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - jestem, jestem :) Byliśmy u brata męża pomóc w remoncie łazienki, a dziś znajoma była z dzidziusiem 2,5 miesięcznym :) Ja nadal czekam, za tydz. w niedz. zrobię test :) A jak nie wyjdzie, to na nast. wizycie po @ pogadam z ginem o inseminacji... Co to kurna jest??? Człowiek zdrowy, a nie może mieć upragnionego dzieciaczka ;/;/ wrrrrrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wiadomo, że należy zrobić przerwę w braniu Castagnusa po 90 dniach, ale na ile - nie wiem, podejrzewam, że w ulotce będą na ten temat informacje, lub na ulotce on-line :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
jestem jestem i ja ... niestety przez caly weekend bylam odcieta od swiata bo poszlo cos z netem... a ze meza tez nie bylo to nie bylo( byczył sie nad morzem bez rodziny ;))to nie bylo komu sie tym zajac . u mnie ok... jedna przygoda z wymiotami i poza tym innych obiawów brak...w sobote dla pewnosci zrobilam az jeszcze jeden tescik bo zaczylam watpic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margola78
Dziewczyny, jestem zaskoczona. Biorę castagnus nieco ponad dwa tygodnie, do tego dołączyłam olej z wiesiołka (tak jak wyczytałam na niniejszym forum:) ) i jestem zaskoczona -po raz pierwszy od miesięcy widzę u siebie objawy owulacji!! Śluz jest książkowy, nie pamiętam kiedy tak miałam ostatnio, wieki temu. Wprawdzie nie wierzę że w tym miesiacu uda mi się zajść w ciążę ale mam nadzieję że w niedługim czasie.... Cuda się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja parę dni dopiero zazywam castagnus, dorzuciłam wiesiołek i na zapas folik : ).... moja lepsza połóweczka tez go łyka i do tego salfazin, nie było wojny z tego powodu, grzecznie łyka bo bardzo chcemy zafasolkować, zobaczymy czy cos z tego będzie : ) a mam pytanie... czy miałyście dziewczyny jakies nieporządane objawy po tych tableteczkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciągu brania przez 3 miesiące - raz miałam większy ból piersi przed @, a tak to w niczym nie "przeszkadzały" :) A co to są za tabletki ten Salf... co bierze partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 31 lipca ujrzałam II kreski na teście ciażowym :D o dziecko starałam sie 2,5 roku, najpierw badania które i u mnie i u meża wyszły ok, potem monitoring cyklu, sprawdzenie drożności jajowodów- OK wszystko było OK a ciaży brak, lekarze rozkładali rece Piłam wiec siemię lniane, herbatki na płodność -0 efektów :( został castagnus, myślę sobie Ok- co mi szkodzi i nie zaszkodził - udało sie 3 cyklu stosowania :D trzymam za was kciuki &&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×