Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość takakiniaaa
Witajcie dziewczyny. Mam do was pytanie. Biorę castagnusa od pierwszego dnia cyklu. Dzisiaj mam 26 d.c Z reguły mam cykle regularne- 28dni (czasami 27 lub 29- ale rzadko). Owulacja (wg obserwacji śluzu, szyjki i temp. ) miała miejsce 19dc... czy możliwe, ze castagnus opóźnił mi cykl? Zaznaczam, ze nic mnie nie boli ani nic nie czuje... Dzisiaj leciuteńko piersi pobolewają, ale naprawdę leciutko. Czasem coś pokłuje w podbrzuszu i tyle :( Nie wiem co mam o tym sądzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. To moj pierwszy cykl z castagnusem, dzisiaj sie okazalo ze chyba szczesliwy :). Beta Hcg 26... czyli wczesna ciąza. Mam powtórzyc badanie za 2 dni, mam nadzieje ze przyrośnie. W związku z tym mam pytanie czy moze wiecie czy powinnam juz teraz odstawic castagnusa? nie bedzie to zbyt duzy szok dla orgaznizmu? bardzo proszę o rade. Pozdrawiam I powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny- czy Catagnus powinien wydluzyc czy skrocic cykl ?? Biore go pierwszy miesiac, ostatni okres mialam 15 wrzesnia i do dzisiaj nic. Myalalm, ze ma skrócić cykle a u mnie wydluzyl juz i tak dlugie cykle., Nic nie rozumiem.W ciazy na pewno nie jestem, wczoraj nawet robilam test. Z góry dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie.Doczytalam teraz, ze kobiety do 60 kg powinny brac jedna tabletke dzienie, powyzje 60 kg dwie dziennie.A ja waze dokladnie 60 :) wiec brac jedna czy dwie. Biore jedna, moze to za malo i dlatyego tak mi sie okres sponzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avent, ja też ważę 60 kg i zaaplikowałam sobie 2 tabletki. Gdzieś czytałam wypowiedź jakiejs dziewczyny, że długo brała jedną tabletkę, nie działało, zaczęła brać dwie i "zaskoczyła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz po prawie dwóch miesiacach zażywania Casta ważę prawie 62 kg :(. mam straszny apetyt po tym leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy któraś z was zażywała Norprolac? Właśnie dostałam go od endokrynologa na hiperprolaktynemię. Ciekawe czy on będzie skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margola - dzieki wielkie za odp. Dzxisiaj wzielam juz 2 tabletki, tez mam wrazenie ze na mnie nie dziala te tabletki a jesli juz, to w zła strone. Niestety nic nie wiem na temat tego leku o ktorym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny ja gdzies wczesniej pisalam ze bralam jedna i nie dzialalo a jak wzielam 2 to zaszlam, dzis jestem w 18 tyg. ciazy. gwarancji nie mam ze udalo sie po castagnusie ale napewno mi nie zaszkodzil. zycze wszystkim starajacym sie dwoch kreseczek, bylby mily prezent na swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, słuchajcie. nie mam pytania odnośnie C. Ale odnośnie "trafienia" :) Sama już niewiem co mam myśleć, miesiączkę mam jak w zegarku równiutko co 28 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 26,09 i teraz powiennam dostać 23.10 dziś jest 31,10 a @ ani widu ani słychu. Zawsze tydzien przed miesiączką czułam że "nadchodzi" a w tym miesiącu nic, zero! Za to bolą mnie sutki, tak tylko sutki. zrobiły się większe i ewidentnie ciemniejsze. @ spóźnia się już 9 dzień, gdzie nigdy nawet 1 dnia się nie spóźniała. Byłam u ginek. ale Pani powiedziała że jest za wcześnie żeby coś zobaczyła i zapisała mi tabl. na wywołanie miesiączki/podtrzymanie ciąży luteina 50. miałam je brać przez 5 dni 4x na dobę. brałam, a okresu nadal nie ma. Ponad to temp. mierzona w pochwie od 36,9 do 37,4 utrzymuję się tak cały czas. Wykonałam test i była jedna mocna krecha, a po ok godzinie pojawił się cień dosłpwnie cień drugiej kreski, widoczny pod światło. Podobno nie patrzy się na testy po upływie 15min. Ginek. mam umówionego dopiero na 26,11 a więc poradzcie-co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze że po ujrzeniu cienia tej drugiej kreseczki choć po tak długim czasie pobiegłam po kolejny a tam już tylko jedna krecha ;( zauważyłam że z rana mam coś na zasadzie mdłości? choć może to przez stres. No i żeby rozwiać wszystkie wątpliwości kochaliśmy się z narzeczonym bez zabezpieczenia, w dni płodne. Więc prawdopodobieństwo jest spore, choć te testy.... rozczarowują. a @ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . U mnie lipa straszna wie. Tu nie zaglądał w ia. Biorę o i po owy duphaston i nic przystań ponad 5 kg juz sie łamie konkretnie złe sie cZuje po clo w zasadzie nie funkcjonuje teraz chce iść do lekarza i powiedzieć mu ze ma mnie diagnozować dalej bo on wciąż clo mi zapisuje a badań np krwi prolaktyny itd nie robi więc powiem mu szczerze ze nie jestem zadowolona słońcu 80 zł bierze a jak u ciebie Justyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiscie dziwnie ma podejscie ten lakarz ... u mnie jak na jaakis lek zle reaaowalam to dawal mi inny . Zaproponowal chodz raz laparoskopie ?? bo moze wewntrznie sie cos dzieje czego nie widać gołym okiem . Moze zrob na wlasna reke prolaktyne bo jak ona jest podwyzszona nawet lekko to nie ma szans na ciaze . a moze sprobuj zioł. Wiem ze teraz latwo mi to mowic ale pare miesiecy temu toczylam taka samo walkę ktora trwała 2 lata .. a teraz jestem w 12tygodniu ciazy .. ;) ja czyje sie dobrze dzidzius rosnie i nic zlego się poki co nie dzieję ( i mniejmy nadzieję ze nie bedzie ). Franiu troszeczkę cierpliwości i wytrwałości w walce a na pewno sie uda ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny : )) dawno mnie tu nie bylo, ale niestety praca, praca, praca, brak czasu i takie tam... niestety staram sie dalej. Cycuchy znow bola, ale to juz nie 3 tygodnie a kilka dni... jesli @ przyjdzie jak w zeszlym miesiacu to jeszcze kilka dni, ciagle mam nadzieje w sercu ale umysl nie jest takim optymistom. Castagnus skrocil mi cykl z 32 do 27 dni, wiesiolek tez zadzialal, piekny plodny sluz. A przy dniach plodnych mialam taka ochote na sexik, ze potargala bym mojemu ciuszki :D dam znac za kilka dni jak wyglada sytuacja, trzymajcie kciuki dziewczyny bo to 6 podejscie i trace cierpliwosc i nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja chyba zmienie lekarza, laparoskopii nie chche robic- zobaczymy- dzin 2 dzien cyklu a co do clo on mowi ze nie ma nic innego tzn jest ale moze dzialac tak samo albo gorzej.. takze lipa..cierpliwosci juz nie mam ;> justa wszytskiego dobrego;) ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania jest zamienik CLO (niestety nie pamietam nazwy)wprawdzie jest troche drozszy ale wiele dziewczyn sobie go chwali ze sprawuje sie u nich lepiej niz CLO- przede wszystkim nie niszczy endometrium. Kazdy organizm jest inny i reaguje troche innaczej na kazde leki... wiec wg mie warto zmienic jak CLO nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... dzis tempka spadla o 2 kreseczki, czyli znow ta czerwona @ zawita : (( jeszcze jeden cykl z casta mi pozostal. Powiedzcie mi, na jak dlugo nalezy go odstawic, bo ponoc trzeba robic przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( niby po 3 miesiacach powinno sie go odstawic- nie pisza na ile wiec wg mnie jeden cykl wystarczy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ku pokrzepieniu serc - w obydwie dwie ciąże zaszłam wspomagając się Castagnusem :). W obydwie przy trzecim opakowaniu :). bez ziółek jakoś nie chciało zaskoczyć ;). I czytałam, że jeśli w pierwszym 90dniowym cyklu się w ciążę nie zajdzie, to trzeba zrobić przerwę na jeden, dwa cykle miesiączkowe i znów 90 dni. Powodzenia :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby ten 3 cykl byl owocny, bo juz nie mam sil, naprawde, najgorsze jest to, ze wmawiam sobie objawy a potem wpada ta czerwona malpa :( niepotrzebnie sie nakrecam i studiuje rozne fora na temat objawow, wygladu sluzu i szyjki. Potem dostaje wariacji od tego wszystkiego :( czekam az na dniach wpadnie @ i od nowa proby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia chyba kazda z nas zna ten bol.... ale uda sie napewno. Dla malej fasolki warto starac sie i nie poddawac. U nas starania trwaly ponad 2 lata i wszystko niby bylo ok tylko efektu brak. A teraz fasolka ma juz 13 tygodni i to jest nagroda za nasza cierrpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin mowil ze jest zamieninnik clo ale bardzo drogi a moze miec te same albo gorsze skutki uboczne.. mi pomaga clo tyle ze sie zle czuje ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, no to naprawde podziwiam cierpliwosc i mam nadzieje, ze nasza tez kiedys zostanie nagrodzona : )tylko ja z natury jestem niecierpliwa i lubie miec wszystko tak hop siup i to jest taki straszny minus u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie pomysle, ze pewnie jak rano wstane @ mnie powita to mam juz dosc, choc wszystko wskazuje na to i jakos nie mam nadziei to sobie rano poplacze i tak zapewne, juz dzis chodze jak struta :( cala nadzieja w castagnusie. Moze temu nie wyszlo, ze bralam po 1 tabl a waze 62 kg a w ulotce pisze, ze pow. 60 to 2 tabl. Ale ekonomia niestety wziela gore :( a moze jakbym sie stosowala to za 1 razem by wyszo... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro koncze 90dniowy cykl z casta... nieststey nie dzialal on u mnie - nie skrocil moich cylki- jka mialam 50- 53 dniowe tak i mi pozostalo- poza ostatnim cyklem ktory trwal 37 dni ale to podejrzewam byla zmiana klimatu na 2 tyg. mialam wilekie nadzieje zwiazane z casta - glowinie o skrocenie cylki- a tu lipa... i szczerze zastanawiam sie nad kolejna seria czy brac bo jesli nadal nie skroci mi cykli to nie wiem czy jest sens dalej go brac po przerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×