Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Ania85pomorskie
Tosiak78 fajnie ze malenstwo rosnie,to odpoczywaj i opowiadaj jak sie czujesz. muchy w nosie-zyjcie nadzieja mufineczka- ja lykam castagnus 2 rano na czco lub po sniadaniu bo dokladnie niewiem jak brac i wiesiolek w trakcie posilku rano i wieczorem po 3tabletki bo w ciagu dnia niemam czasu brac zeby brac 3x2tabl.i biore go caly czas bez odstawienia od okolo miesiaca. ja po castagnusie czuje sie jak narazie dobrze a biore go od 2 czerwca, czyli od 1dc.A co do rozregulowania to niewiem na kazdego inaczej dziala ja poki co tego jeszce nie doswiadczylam. podibno bardzo pomaga w zajsciu w ciaze folik,castagnus i wiesiolek,ja staram sie rok i zaczelam ta kuracje.tzn.folik biore od lutego.Glowa do gory nie zalamuj sie zastosuj kuracje a byc moze bedzeie fasolka...zycze tego i zdrowka ps a wiesz dlaczego nie mozesz zajsc?cos wykryli u ciebielekarze? dziewczynki mam pytanie- lekarz na usg zobczy fasolke po okolo 6-8tyg,test szybciej wykryje. a test owulacyjny jest pomocny przy wykryciu sluzu.Watpie zeby castagnus falszowal wynik, no masz dobrze ze chociaz 1corke masz,tez bym chciala... Dorothyyy-witam i pozdrawiam,wciaz sie staram i biore wspomagacze.castagnus folik wiesiolek od niedawna. glowa do gory pietruszka25-witam cie i pozdrawiam,tez biore castagnus od 2czerwca i czekam na efekty,jutro owulka. aska13-fajnie masz ze maszaz 3 coreczki,ja bym chciala chociaz jedna.troche dziwne tyle dzieci niektorzy maja czy 1,2,3 a teraz problem z zajsciem..ciekawe czemu tak sie dzieje.No nic glowa do gory wkoncu wam sie uda...pozdr, smily4kama- gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) Kochane, ja się sama o siebie martwię- na nic nie mam czasu, koleżanka to się na mnie obraziła, bo od 2 miesięcy nie może się ze mną umówić. Ale nic nie poradzę, że mam tyle pracy. Muchy, ja sądzę, że to nie ciąża, ale skrycie mam wielką nadzieję, że może jednak... W końcu mówią, że cuda się zdarzają! Ja również gratuluję Manosi :) Też byłam na 28 dni, ale nie opłaciłam dalej ;p A poza tym kompletnie nie wiem, jak interpretować te moje wykresy :( W ogóle mierzenie tempki też sobie odpuszczczam, juz mi się nie chce, zwłaszcza, że 2 drugiej połowie cyklu w ogóle nie mam wyższych temperatur... Możemy tylko pozazdrościć tym z Was, które mają już dzieci! :) Aj, fajnie znów do Was wrócić i poczytać, co się u Was dzieje! Forum się rozrasta, cieszę się, że jest tyle nowych osóbek, ale mam nadzieję, że każda z nas będzie mogła w końcu przenieść się na inne forum... Tych przyszłych mam, a później już mam... Buziaczki Babeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smily4kama podaj adres to Ci wysle luteine.Czytam Was bardzo dlugo chociaz sama nie pisze bo z racji wieku jestem na innym forum.Jednak trzymam kciuki za wszystkie starajace sie.Pisalam powaznie zebys podala adres.Bede w tym tyg u gin to wezme recepte tez dla Ciebie i wysle Ci luteine.Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedziesz zainteresowana to podam Ci maila lub gg zebys wyslala adres bo wiem ze na forum to niebardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni36- podaj maila albo odezwij sie na mojego: smily4kama1@gazeta.pl badz na moje gg 6961784 Nawet nie wiesz jak bardzo bylabym Ci wdzieczna za ta luteine. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy jesli masz w domu a mozesz sie pozbyc to pewnie, wtedy nie musialabym nagabywac Coni36 zeby specjalnie recepte mi zalatwiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smily4kama napisalam do Ciebie na gg.Widze ze jestes dostepna na zaraz wracam:)zostaw wiadomosc.Teraz musze wyjsc ale jak wroce to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, jak przekupy na targu :P Coś czuję, że po wizycie u gina i ja będę lutkę brała :D Znowu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
hej kobietki.ja sie pisze na te luteine!!!!!!bardzo chetnie odkupie jesli nie potzrebujecie.czekam na odzew. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska13 - a masz problemy z progesteronem? bo widzisz u mnie są racjonalne przyczyny dlaczego chcę brać: 1) mam plamienia przed @ 2) wynik w połowie fazy lutealnej progesteronu ledwo mieścił się w normie 3) poroniłam już jedną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska13
castagnus na mnie nie dziala,magnez tez.mam na mysli plamienia przed okresem.trwaja okolo czterech,pieciu dni!!!!!a w dwoch ciazach mialam mega krwawienia na poczatku.mysle ze nie zrobie sobie krzywdy ta luteina.czytalam na jej temat i jest taka dobrodziejka hormonalna.tutaj w uk tak trudno o konkretna pomoc w tych sprawach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, przeczytałam cały wątek prawie, i tyle nowej nadziei we mnie. Tyle z Was "zaciążyło". U mnie to 3 cykl starań takich natężonych. W poprzednim cyklu jak to p. Dr powiedziała:" poroniło się". tzn zarodek się nie utrzymał w endometrium. Ja przyjmowałam luteinę na podtrzymanie ewentualnej ciąży, ale przede wszystkim na przedłużenie fazy lutealnej, bo trwa u mnie zdecydowanie za krótko. Teraz zaczęłam cykl z Castagnusem i wiesiołkiem. Ale jakoś dziwnie pobolewa mnie brzuch i albo mam do bani testy owulacyjne albo zbliża się owulka a to 5-7 dzień cyklu, w zależności, który dzień traktować jako pierwszy dzień cyklu, bo właściwie cała miesiączka to było tylko plamienie lub lekkie krwawienie. A normalnie owulkę miałam ok. 16 dc. Ciekawe czy zadziała na mnie Castagnus. Ja chcę dzidziusia!!!!!!! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska13- mnie lekarka przepisała Luteinę zanim zleciła badanie. Później się okazało że mam progesteron powyżej normy ale podobno to nie szkodzi niczemu. Jedynie o czym warto pamiętać to jeśli starasz się o dzidziusia nie możesz przyjmować w trakcie owulki Luteiny bo ją zablokujesz. Dlatego Staraczkom gin przepisuje zwykle od np 16dc.I jeszcze jedno- luteina może pomaga na plamienia przed samą miesiączką ale może wywołać plamienie w trakcie cyklu, jako skutek uboczny. No i mnie pierońsko zatrzymuje wodę w organiźmie. Brzuchol robi mi się ciążowy a normalnie jest płaściutki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny dzionek . Też mam dobrą wiadomość - okazało się że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
Cześć kobietki.....idę dziś na 13 do mojej ginekolog, ciekawe co mi przepisze na wyregulowanie cyklu, powiem jej że chcę zajść w ciażę. Wierzę, że nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
nowa1983 wow super, ale jakoś mówisz to bez podekscytowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Nowa kochanie GRATULACJE!!!ale wiadomosc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa!!!!! GRATULACJE!!!!!! jak ja się cieszę ;D super...opowiadaj ;D ja dzisiaj do lekarza.. ostatnie dni były trochę męczące - burza nastrojów i smaków...generalnie było mi przez pól dnia niedobrze, pomogły dopiero chipsy solone ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Kataśka ..witaj i życzę powodzenia w staraniach... Do dziewczynki... - jak trafisz na dobrego lekarza to pomoże ...życzę powodzenia, i dobrze że idziesz bo 60 dni to dużo dużo jak na jeden cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
nowa1983 gratuluję !!!!!!! Wszystkiego dobrego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę ale po ostatnich doświadczeniach jestem bardziej z tonowana . Ale wiem ze musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
Tosiakk78 wiem wiem dlatego też się wybieram, głównie z uwagi na to, że chcę zajść w ciążę. Takie cykle mam od kilku lat, raz jest 27 dni, raz 45 dni a raz niestety 60 dni... Ostatni raz byłam u gina w grudniu, ale jeszcze wtedy nie planowałam bobasa. Robiła mi USG dopochwowe i stwierdziła, że jestem zdrowa, żadnych mięśniaków, cyst, itp. Powiedziała, ze to poprzednia ciąża wywołała u mnie taką burzę hormonalną - wcześniej cykle miałam jak w zegarku. W sumie jeśli wiedziałam, ze jestem zdrowa to takie rzadkie cykle mi nie bardzo przeszkadzały, wiedziałam że tak nie powinno być, no ale przyzwyczaiłam się. Jedna rzecz mnie odrobinkę zmartwiła: jak robiła mi USG dopochwowe powiedziała mi że mam duzo zrostów na macicy po cesarce. Mam nadzieję, że po ewentualnym zapłodnieniu nie będzie problemów z zagnieżdzeniem się zarodka i utrzymaniem jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Marturka witaj,,,co tam u Ciebie? ;D Do Dziewczynki - dobrze że idziesz, lekarz się pokieruje a i później ze zrostami dasz sobie radę...najpierw trzeba przejść etap 1 i się dokładnie przebadać i wyrównać cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozciemi
jesli kochalam sie 2 dni przed pewna owulacja czy jest szansa na zaplodnienie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×