Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Dziekuje Szpilka:)Mnie juz piersi zaczely bolec jakies 6 dni pzred testowaniem, troche inaczej niz na @, bo spuchly mi wyszly mi blekitne zylki. mialam tez bole brzuche, takie skurcze w dole brzucha jak na @ tylko mocniejsze, ciagle myslalam, ze w kazdej chwili przyjdzie @. I co jeszcze zauwazylam to co jakis czas ciagnelo mnie cos w pachwinach...dziwne uczucie, niby to ból, niby takie ciagniecie, potem wyczytalam ze wiele kobiet ma takie objawy ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
Minia80 wow supeeeer gratuluję z całego serca, czekałam od dawna na taką wiadomość na forum. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia gratulacje:) ile sie w sumie staralas?? ja juz przestalam liczyc i jak przestalam to sie udalo:) pomogly mi ziolka tez, castagnus kiedys bralam ale tylko jeden cykl:) w kazdym razie wiem jak to jest po dlugich staraniach:) mi leci 11 tydzien.. i 1 sierpnia mam miec pierwsze USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, minia80 wielkie gratulacje!!:) mam nadzieje że co stronka będa kolejne dla innych:) u mnie przyszła @ 24.07...a nawet po tym teście się troszkę łudziłam;) na dodatek też zaczęło mi być widać żyłki, ale to pewnie przez castagnus. postaram się go wybrać przez kolejne 2 m-ce i jak to nie pomoże to przerzuce się na te ziółka i wiesiołki;) szpilka85 mój też miał badania nasienia w miarę mu wyszły, ale ty piszesz że dasz to swojemu ginekologowi do zweryfikowania, wiesz nie wpadłam na to i wysłałam go do urologa (myślałam że on coś bedzie wiedział na ten temat;) ) ale chyba lekarzy pomyliłam:) chyba muszę je zabrać do swojego to może cos mi rozczyta po fachowemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! GRATULUJE!!! Jak to miło, że tak wam wychodzą teściki, powodzenia przez 9 miesięcy i potem też, Jestem nowa i niedawno czytam forum, zaczełam brać castagnusa i wiesiołka 2 tyg temu, a nóż widelec się uda, a starania są od ponad roku... mam 31 lat i troszkę się boje ale jestem dobrej myśli po waszych wpisach pozdrawiam was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie plizzz link o tych magicznych ziółkach!!! dzięki , buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
Cześć, ja właśnie zaczynam 2 cykl z castagnusem, dziś jest 7dc i zmierzyłam sobie temp. Wyszła 36,3. Nigdy nie miałam aż takiej niskiej, a na owu za wczesnie. Czy ktoś też zauważył obnizenie temp.? Szpilka, piersi jak balony też miałam już parę dni po owu, z niebieskimi żyłkami. I wogóle jakoś bardziej napęczniałam pod koniec cyklu. Ogólnie piersi po castagnusie sa znacznie pełniejsze i jędrniejsze. Trzymam kciuki, żeby to nie była tylko zasługa castagnusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
ma ktoś może linka do strony, gdzie można zaznaczać codziennie temp. i zam rysuje się wykres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dziekuje bardzo za gratulacje. Justynp nie przejmuj sie wiekiem, ja mam 30 lat, w sumie staralam sie 3 cykle i jestem pewna na 100% ze gdyby nie te ziolka i olej lniany to pewnie nie bylabym jeszcze w ciazy. A tydzien temu moja kolezanka z pracy ktora ma 37 lat urodzila pieknego zdrowego chlopca -10 punktow. ja pilam ziolka ojca Sroki na II faze, ktore pomagaja wytwarzac progesteron. A progesteron jest odpowiedzialny za pekanie jajeczka a potem za zagniezdzanie sie w macicy itp. ja mysle ze mialam problem z peknieciem tego jajeczka i te ziolka mi pomogly. Mozna je kupic na allegro, nie pamietam u kogo, bo zamawialam je jakos 2 meisiace temu, a pilam je nawet nie caly cykl (ok. 2.5 tygodnia i zaciazylam:) Castagnusa zakupilam dwa tygodnie temu i wiesiolka tez, ale juz nie zdazylam zazyc:) Kobitki nie poddawajcie sie, kazda z nas w koncu bedzie mamusia...obiecuje wam to:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaaaaaaaa123 polecam jak najbardziej www.28dni.pl najlepszy portal na obserwacje jak równiez na zaplanowanie rodziny :) gorąco go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
Manosia dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus1982 dzieki za linka minia80 dzieki za dobre słowa POMAGAJĄ!!! JA JESTEM NA TYM CASTAGNUSIE, JESLI NIC TO KUPIE ZIÓŁKA kurcze , że tez trzeba tak pomagać tej naturze...no ale chyba taki los kobiet w 21wieku, heh buziolki ps. tez jestem ciekawa co to ta biochemiczna ciąża????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
myślę, że nie jestescie jeszcze takie stare....jak mam 32 lata ;) Uf na szczęście nie wyglądam na tyle... Kataśka28 jesteś tu czasem???? Wracaj do nas i to szybko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
ciąża biochemiczna to ciąża obumarła na bardzo wczesnym etapie, gdy test ciążowy wyszedł pozytywnie, a bardzo wcześnie doszło do poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiem , ze nie jest tak źle w wieku 31 lat czy nawet więcej, mam koleżankę starała sie o dziecko z 10 lat w sumie, leczyła sie długo i gdy juz się poddali i stwierdzili, że nie będą sie stresować to oczywiście BUM!!! mają sliczną córeczkę Julcie, ona miała 34 lat gdy zaszła , ale naprawde ta psychika to płata figle... niby sama się nie martwię...w sumie gdy może w końcu nam się uda , staramy się ponad rok...to bedę miło wspominać te staranki, ehhehe, dziewczyny głowa do góry!!! dobrze że mamy internet i różne wspomagacze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
Wiecie co jak sobie chyba dzis zamówię te zioła ojca sroki, tylko mam pytanie czy ten napar jest smaczny, tzn. czy da się go pić, czy jest jakiś gorzki, niedobry czy coś w tym stylu? Ja lubię pić herbatki z miodem, czy te zioła też mogę pić z miodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie wygadac yyy wypisać, hehhe castagnus!!! od kiedy biore czyli 2 tyg,czuję sie super !!! zero skutków ubocznych póki co... i teraz wiem , ze mam owulacje!!! dziś cały dzien ból straszny w podbrzuszu!!! jak sieadm, jak kucam etc. czyli książkowe objawy owulki, przytulanko było rano wczoraj więc myśle dobra pora , może żołnierzyki doleciały na czas... taką owulke to czułam baaardzo dawno temu , chyba przed starankami...czyli jak seks był TYLKO przyjemnością, hihihihi bo teraz to też jakby obowiązek, a może nawet przymus bo TE DNI No ale tak czy siak, sie zobaczy , myślę , ze jednak warto wspomagać się ziółkami , czy tableteczkami, bo to zawsze nadzieja jakaś a efekty jak widac na przykładzie choćby Mini80 są!!!! super!!!! buźka dziewczyny pozdro i FASOLKUJCIE WSZYSTKIE PRAGNĄCE!!! CZEGO WAM I SOBIE ŻYCZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrazu mowie, ze te ziolka nie sa pyszne:P ale da sie wypic, spokojnie mozesz pic z miodzikiem. justynp to na pewno byla owulacja:)gratuluje kochana i trzymam kciukasy zeby sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczynki , przeczytałam jeszcze ,ze WIESIOŁKA bierze się DO OWULACJI!!!! kurcze zapomniałam o tym!!!, mam owulke więc juz odstawiam wiesiołka do szafki,, i wy tez tak zróbcie. Minia80 słodka jestes i dzięki raz jeszcze, powodzonka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ciąża biochemiczna to tak jak któras napisała .. bardzo szybko doszło do poronienia, testy ciążowe wyszły mi chyba ze 4 pod rząd pozytywne ( z dnia na dzień - a ostatni zrobiłam w poludnie , nie z porannego siq i były mocne kreski, beta 6,01mlu/ml, która wskazywała na bardzo wcześniutką ciażę. dwa dni po becie przyszła @) bolały mnie piersi, miałam bole jajników i plamienie jakoś 10dni po owulacji i ból kręgoslupa. To jedyne co teraz pamietam z objawów ktore wskazywały ciążę, ale wtedy ejszcze tego nie wiedziałam. ja teraz od nastepnego cyklu bede pić ziolka na I fazę 3 razy dziennie, ale te ziola ojca sroki nr 3, byly smaczne :) i je pilam cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 3 miesiacach kuracji na ziołkach powinno sie je odstawić żeby organizm odpoczął, i zastanawiam sie czy do nich jednak nie wrocic bo z nimi sie "udało". czułam owulacje bardzo i sluzu było megaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaaaaaaaaaaaaa
Mój przypadek wygląda tak: mam policystyczne jajniki, cykle trwające po 45 dni. Miałam problem z zajściem w ciążę. Po konsultacji z lekarzem i zrobieniu monitoringu cyklu w celu określenia dnia owulacji zaczęłam brać castagnus 1 tabletka dziennie (i wcale nie od 1 dc tylko od razu jak mi przepisał) oraz luteinę 2 razy dziennie przez 10 dni ale dopiero po owulacji. Dodatkowo ale to już na własną rękę dorywczo około dni płodnych brałam sobie po tabletce wiesiołka Oeparol. Zaciażyłam w 2 cyklu z castagnusem. Nie bez powodu ma nazwę Niepokalanek :) Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też brałam castagnus, i wiesiolek i .... dalej nic... dzis zapisałam się do kliniki gdzie leczą niepłodnośc. wizyta 11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety :) Chciałam się dowiedzieć coś od mojego gina na temat wyników męża ale ma urlop i dopiero w poniedziałek sie wybieram. Tak poza tym to od soboty mam urlop i w połowie przyszłego tygodnia wybieramy się na kilka dni nad morze. Ponadto w weekend spodziewam się @. Ale zastanawiam się nad ziółkami, o ile gin nie powie mi, że trzeba leczyć mojego męża, to może się wstrzymam jeszcze. Bo w sumie Castagnus nie byl mi do niczego potrzebny skoro miałam regularne cykle, a ziółka też są różne i skoro wygląda na to że jestem zdrowa to nie wiem właściwie po co je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×