Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

to Ty w łazience mierzysz?? powinno się zaraz po przebudzeniu bez wstawania z łóżka. dlatego możesz mieć wyższą. kup termometr i mierz zgodnie z zasadami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No wiem wiem ale akurat mój był w domku a ja mierze po kryjomu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro mierzysz w ten sposób to na prawdę absolutnie nie masz się co sugerować taką temperaturą. miarodajna jest tylko jak się mierzy właściwie:) a czemu się przed nim z tym ukrywasz?? bo nie kumam. jesteście w związku, co tu ukrywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala i jak tam ? Teścior zakupiony ? Pisz proszę szybciutko co i jak :-) I co to za ukrywanie się przed M ? Ja mam dziś 3dc, ginka kazała do 5dc przyjść na kontrole, czy nie ma torbieli i innych niespodzianek, a w związku z tym,że nie przyjmuje w piątek ( to byłby mój 5dc ) umówiłam się z nią na dziś. Średnia przyjemność w 3dc...usg dopochwowe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
.... wiesz mózg kobiety jest ciężki do pojęcia, ja narazie nie chce mu mówić co i jak bo jeśli będzie coś nie tak to chcę mu umniejszyć przykrości , poczekam aż dostane usg kompletne, z ładnym zarodeczkiem gdzie już będę wiedziała że napewno jest oki. a z tą tempką to ja tak mam , mierze żeby nie widział i sie nie śmiał, ostatnio jak zaszłam i mierzyłam to mi gadał że on do wpychania to mi już nie starcza hahahah;););D;D a teścior kupię dziś po pracy, pewnie w aptece już mnie znaja i mówią że znowu nawiedzona przyszła;P tak czasami bywa gdy ludzie nie znają sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze Kala wyszło nie wyszło mierzysz bo chcesz poznać swój organizm. przecież nie mierzy się temp tylko żeby sprawdzić czy jest się w ciąży. mierzy się kontrolnie żeby wiedzieć jaka faza cyklu, czy się @ nie spóźni, kiedy będzie i w ogóle. żeby zajść ale i też zapobiegać. nie wiem co tutaj śmiesznego. mój to traktuje śmiertelnie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wyjasnienia:) ponawiam jeszcze pytanie odnosnie testosteronu-moze ktos bedzie wiedzial? Co oznacza za niski poziom testostronu? moj jest ponizej normy- lekarka w ogole nie zwrocila na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Do mnie wreszcie zawitała @. Już prawie się konczy. Zaczęłam brać wieśka i folik. Teraz podchodzę do sprawy na luzie...a nóż....coś z tego wyjdzie... W czewru idę na badania do endokrynologa więc teraz nic na siłę... na spokojnie.... Chociaż jak każda z Was mam zawsze cichą nadzieję:) Kala trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kartofelki. Byłam u gina. Kazał mi zrobić beta hcg żeby sprawdzic czy nie mam choroby ... , no właśnie jak zwykle zapomniałam jakiej :( W każdym razie powiedział że beta powinna wyjść zero, ale mam pogrubioną macice więc trzeba to sprawdzić. Poza tym jest ok. Dziś jajniki dają mi się we znaki ale @ jeszcze nie mam. Mam ją wywołać Luteiną ale dopiero gdy odbiorę tą betę. Kojarzycie o jakie dziadostwo chodzi, gdy po poronieniu beta jeszcze coś wskazuje?? KALA testuj już, no!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka, Beta po poronieniu gdy jest bliska (chyba ) 1 - nie ciążowa, oznacza, że się dobrze oczyściła macica. Gdy jest ciążowa oznacza, że nie do końca się złuszczyła. Sama nie wiem co gin mógł podejrzewać - może endomendrioze - czy coś takiego??? Ale zapewne się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Kurcze dziewczyny nie testowałam, musiałam jechac po pracy do tesciowej bo tam byl moj M i tyle z kupna testu, dzis bede juz normalnie w domku to kupie i zrobie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki lovekrove. Jutro zrobię bete i zobaczymy gdy odbiorę wyniki. Potem wezme luteine i jak z betą będzie ok to od 3dc biore clo, więc i dla mnie maj będzie pełen roboty ;) Tak sobie Beatkujecie, a nawet nie wiecie że ja mam tak na drugie imię :P KALA, cholero Ty jedna. Czy Ty chcesz mnie wykończyć?! Proszę natychmiast sikać tak gdzie trzeba i zaraz nam tu napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hehe no wiem wiem że jesteście niecierpliwe, ja też, ale tak jakoś myśle że nie wyjdzie nic na teście, zawsze tak było że tydzień po spodziewanej @ nic jeszcze nie wykazywało, może dlatego nie lecę po teścik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No i kupiłam test, zrobiłam nawet...bo nie wytrzymałam, i negatywny....ale ze mna to tak zawsze jest że tydzień po @ nic nie wychodzi;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, ale jeszcze nie masz @ więc wszystko możliwe. Poczekamy, zobaczymy.. Ja jutro jade na bete do innego miasta - mam dość tego babszyla z tutejszej przychodni. Może w wiekszym mieście wyniki dostane w ten sam dzień. Wciąż czuje jajniki ale @ nie widać. Chcę żeby juz przyszła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,chyba sobie zmienie cytat,Bóg to ten gość który ma dobre chęci ale wciąż myli adresy wysyłając paczki z nowymi ludźmi.Sąsiadka sobie wpadła k..mać. Sexu nie miałam 2 tygodnie,jestem zła,z m się pogodziłam ale dalej jest między nami do d-py,sypie się wszystko bleeee.Do lekarza miałam iść w maju ale wyjechał na jakąś konferencje czy cuś i terminy dopiero na czerwiec ale też nie mam pewności że mnie wciśnie.Napiszcie mi coś mądrego,kopa w d... potrzebuje bo zaczynam pękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
no hej, Paula, widocznie jeszcze nie pora na Ciebie, mnie listonoosz też mijał mijał i w końcu wrzucił paczkę. Trafi i do ciebie, tylko trzeba wszystko dokładnie sprawdzić i znaleźć przyczynę. Ja wczoraj byłam na 1 wizycie, jest żywa kropka i jak na razie wszystko OK. Trochę się tylko nad innym ginem zastanawiam, bo ten uważa, że mogę skakać z dachu, a ciąża ma się i tak sama utrzymać, a jak nie, to znaczy, że kiepski zarodek. Więc trochę chyba za lajtowo gościu podchodzi. Chodziłam do endo na NFZ teraz mi powiedziała, że jak jestem w ciąży to już mam jej płacić 150 za wizytę, bo się kod zmienia i NFZ nie refunduje. Nosz ku...wa, co za kraj. Nie mam mdłości, lekko boli tylko czasem brzuch no i b. obrzmiałe piersi. Poza tym czuję się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, przyjdzie i nas czas. :) Głowa do góry! Mnie nie chciało się jechać do innego miasta i poszłam na bete u siebie. Wyniki oczywiście dopiero w środę :/ Chyba je do Kambodży wysyłają kurde, że tak długo trzeba czekać. mooniaaa, dbaj o siebie :) A co tam u Vilii?? Coś nam zamilkła albo ją przeoczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 mooniaaaaa123... .33........mazow..................19..... ... 16/04 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............25.......kuj-pom................. 24?.... .......2-3.03 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........7...... ............5-7.05 katiaa85.............26..........wielkopolska......32 .............29.05 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............23.........wlkp..........ok.20...... .....??..14.05?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 Lovekrove .......29.......warm-mazur.....1.....................28.04.< br /> UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 Witam dawno nie pisalam ale u mnie wszystko stoi tak jak bylo. W tamtym cyklu zero staranek od tego cyklu chcialabym znow probowac lecz dopadl mnie bol nerek, teraz przezucil sie bol na lewa strone z przodu brzucha. Nie wiem co jest lekarz stwierdzil ze to zapalenie pecherza ale mnie nie boli juz jak chodze do wc. Teraz mam problemy z glebszym oddychaniem bo czuje bol. A jeszcze do tego musze isc dzis do pracy... Dzis 10dc zaczelam znow brac wiesiolek. Gratuluje ze udalo sie niektorym zajsc w ciaze :) tak duzo naskrobalyscie ze napewno nie dam rady doczytac wszyskiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem, jestem... Czytam Was na bierząco :) ale się nie "wtrącam". Zora, u mnie raczej OK. Mam gorsze i lepsze dni, ale dobrze jest :) Synek rośnie jak na drożdżach (to już mój 26 tydzień), podkopujue mnie często :) Do tego stopnia, że dopoóki nie przestanie to ja zasnąć nie mogę. Mam trochę problemy ze snem i bardzo bolą mnie biodra, ale jakoś da się przeżyć :) Od czerwca ruszam do szkoły rodzenia - może dowiem się czegoś sensownego ;) Wyglądam już jak małe słoniątko - co prawda wszyscy mi powtarzają, że wyglądam pięknie, że poszło mi (dodatkowe kilogramy) tylko w brzuch i piersi, ale ja czuję się coś mało atrakcyjnie ;) No i łamię mity ;) Mam mieć synka a skóra na mojej twarzy się łuszczy i mam jakieś czerwone place. A to ponoć dziewczynki odbierają mamie urodę :) Trzymam za Was kciuki, żebyście i Wy niedługo poczuły takie małe kopniaki od środka, żebyście zobaczyły falujący brzuszek i ciąża przebiegała u Was bez problemów :) Kala85, może test jeszcze wyjdzie pozytywny? Trzymam kciuki :) Paula26, nie załamuj się, nie ma sensu. Zobaczysz, że po zdiagnozowaniu problemu ciąża szybko przyjdzie. Umów się jak najszybciej do lekarza i działąjcie z M. Wiem, że to się tak łatwo mówi, ale.. Nie trać nadziei. Zora, mam nadzieję, że beta wyjdzie dobrze i będziesz mogła zacząć staranka :) No i wierzę w to, że będą jak najbardziej udane - i zobaczysz wkrótce dwie kreski na teście :) Katiaa, głowa do góry. Współczuję bólu nerek - to nie może być sympatyczne :/ Dziewczyny, za Was wszystkie trzymam kciuki, żeby się udało :) A zaciążonym gratuluję i życzę bezproblemowego przebiegu i zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, to może być faktycznie zapalenie pęcherza. Moja teściowa tak miała ale u niej bóle nasiliły się tak bardzo że zabrało ją pogotowie z podejrzeniem kamicy nerkowej. Ale usg nic nie wykazało. Miała poprostu liczne bakterie w moczu i one spowodowały stan zapalny. My kobietki jesteśmy takie wrazliwe i delikatne ;) Vilia, właśnie się zastanawiałam który to tydzień u Ciebie. To już 26tydz -ale szczeliło. Szok! U mnie też panuje przesąd/pogląd że dziewczynka zabiera urodę ale to sie sprawdziło tylko u jednej znajomej! Ależ ona była brzydka na twarzy w tej ciąży!! Miała wszystko: trądzik, plamy, podrażnienia.. Czucie się do d..y w ciąży to ponoć normalka -wszystko przez hormony, więc głowa do góry. JESTEŚ PIĘKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
uaktualniłam tabelkę NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............25.......kuj-pom................. 24?.... .......2-3.03 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........22.......lubelskie...........7...... ............5-7.05 katiaa85.............26..........wielkopolska......32 .............29.05 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............23.........wlkp..........ok.20...... .....??..14.05?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 Lovekrove .......29.......warm-mazur.....1.....................28.04.< br /> UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Zorka skoro masz tak na drugie to dołączaj do naszego klanu :-) Kala trzymam kciuki... Paula u mnie też teraz z M jakoś dziwnie, nie przejmuj się, to minie. A nie możesz gdzie indziej do lekarza się wybrać ? Monia dużo zdrówka i spokoju dla Ciebie i kropka :-) Ja też dużo płacę za wizyty i inne badania i tak sobie myślę,że jak kogoś by było na to nie stać a miałby jakieś problemy zdrowotne, to nie mógłby się wyleczyć :-( i tylko liczyć na cud... Katiaa witaj i odzywaj się częściej. Może powinnaś pójść na zwolnienie odpocząć sobie troszkę ? Praca nie zając :-) Vilia to na pewno super uczucie z tymi kopniakami :-) Ja mam dziś 5dc, od wczoraj biorę clo + ACC, ponoć wpływa na rozpulchnienie błony śluzowej macicy. Lovekrove a u Ciebie co tam ? Coś milcząca jesteś ostatnio :-) Pozdrawiam wszystkie pozostałe dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Villa, super, że ciąża przebiega prawidłowo...kopniaki takimi małymi stópkami...hmmmmm...to musi być piękne uczucie :) Mooonnia, zero mdłości, zgagi....tylko się cieszyć...a że piersi nabrzmiałe to dla mnie byłaby podwójna radość hehhe. Paula, coż to za dolina? głowa do góry! Zróbcie z M coś tylko dla siebie, postarajcie się poprawić atmosferkę w związku....bo to pewnie ona ma na Ciebie tak negatywny wpływ... Zora, rzeczywiście straszni długo czekasz na tę betę....ale zobaczysz, będzie warto, bo na pewno od następnego cyku zaczniecie staranka... Katia, współczuję Ci tego bólu....ale skoro bierzesz wiesiołek to znaczy, że nie odpuszczasz....tak trzymaj:) Kala, leć na betę, poprzednim razem tez Ci testy nie wychodziły... Ja wczoraj byłam u gieni. Mój pęcherzyk ma 18 mm i dostałam pregnyl w doopsko:) teraz przytulanka i czekanie, czekanie, czekanie:( Pewnie nic z tego nie wyjdzie, więc już ustaliłam termin HSG na 2 czerwca....będę musiała być 2 dni w szpitalu:( a myślałam, że uda się w jeden dzień... Pozdrowionka dla wszystkich kobietek i duuuużo bocianów Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka czasem takie niedowierzanie na dobre wychodzi :-) Mi wcześniej w pierwszym cyklu z clo się udało, a też mówiłam,że prędzej krowy zaczną latać :-) Trzymam kciuki abyś do tego szpitala jednak już nie miała po co iść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula
Witam. Jestem nowa. Widzę że bardzo dużo dziewczyn ma ten sam problem co ja :/ my staramy się o dzieciaczka już 1,5 roku i nic :/ przez ten okres czasu byłam u 3 lekarzy. w zeszłym roku przez ok 6 m-cy brałam luteinę żeby wyregulować cykle. Później dostałam duphaston, który nic nie dał, teraz jestem po 4 cyklu z clo i próbujemy coś "zdziałać". Robiłam badanie krwi na FSH i moja gin powiedziała że nie są zbyt dobre (ja nawet nie wiem czego one tyczyły-tak jestem pionformowana:/), ale jajniki w porządku tylko przypuszcza że nie mam owulacji. W zeszłym miesiącu robiłam test i wykazał ze jednak była (ale nie wiem jak wcześniej). Wyczytałam ze powinno się kontrolować działanie clo na usg, ale niestety, żeby dostać się do mojej lekarki trzeba czekać 3-4 m-ce więc nie mam pojęcia czy w ogóle on działa. Za 2 tyg. mam wizytę, więc muszę się jej wszystkiego dopytać.Może też powinnam kupić castagnus? trzeba próbować wszystkiego bo momentami już mam po prostu dosyć :/ pozdrawiam i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula witaj. Clo koniecznie trzeba monitorować, co za lekarz 4 miesiące Ci to przepisuje bez kontroli ? Ja np.teraz byłam przed na sprawdzeniu czy po ostatnim cyklu nie ma żadnych torbieli, idę po na sprawdzenie jakiej wielkości są pęcherzyki, wtedy pewnie będzie zastrzyk z Pregnylu,żeby na pewno pękły i po kilku dniach na sprawdzenie czy pękły... Nie ma w okolicy lekarza, do którego można się dostać częściej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula
Właśnie zastanawiam się jeszcze nad jednym lekarzem, muszę zadzwonić jak długo czeka się do niego na wizyty. No tak, przepisała mi pod koniec stycznia 2 opakowania clo które starczyły mi na 4 m-ce. W między czasie żadnej kontroli, po prostu nic nie wiem. totalny bezsens. Poczekam do wizyty którą mam 19 maja, jeśli nie będzie mnie monitorować to niestety zmienię lekarza aczkolwiek wiem że pomogła bardzo wielu kobietom które nie mogły zajść w ciążę. Moim zdaniem dla takich "przypadków" zawsze powinny być miejsca na wizytę kontrolną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×