Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

alooooo3 współczuję ... nie strasz dziewczyno, że Castagnus tak działa... ja i bez tego mam mdłości ;) może to jeszcze z jakiegoś innego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
Rysiada podczas brania Castagnusa pobolewalo mnie podbrzusze przy owulacji i potwierdziłam ją poprostu testami owu. No ale to było przy Castagnusie - 3 miesiące brania, więc teraz zaczął się czas już bez niego, także pewnie już nie będę wiedziała kiedy mam owulację :( Jeśli chodzi o śluz gebneralnie mam go mało więc po samym śluzie ciężej wyczuć dni płodne (przed pierwszą ciążą miałam dosłownie fontannę :) ). U mnie to samo nieraz co wspomniałaś przy staraniach - nie zawsze mam ochotę na seks i czasem po prostu odpuszczam bo to tak na siłę z mojej strony i zwyczajnie mi się nie chce (no wiec szanse na poczęcie maleją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka81 Hej nie wiem jeszcze jakie bede miala badania dopiero pierwszy raz w pazdzierniku pojade do tej kliniki. Co do mierzenia temperaturki to juz dawno sobie ja odpuscilam ponad rok mierzylam ale mialam dziwne wykresy i sie w nich bylo latwo pogubic co i jak :P a testy owulacyjne robie bo bez nich to nie wiedzialabym kiedy mam owu. Co do ciazy to nie wiem co jest nie tak podobno bylam w ciazy pod koniec lutego robilam wtedy test ciazowy i byly 2 kreski ale po paru dniach dostalam @ bylam u lekarza powiedziala ze prawdopodobnie mialam samoistne poronienie ze gdybym nie zrobila testu to o niczym bym nie wiedziala. pamietam ze mialam pozniej ponad 2 tyg plamienia. od tamtej pory u mnie cisza wiec chwytam sie wszystkiego co moze pomoc w zafasolkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki. Ja narazie zrezygnowałam z castagnusa, bo przez dwa dni miałam biegunkę, mdłości i różne bóle. No i myślę sobie ze po dwóch dniach przerwy nie było sensu zaczynać od nowa bo wszytsko pewnie tylko bym rozregulowała. Od następnego cyklu zacznę brać, chociaż jak zwykle mam wielką nadzieję, że nie będzie juz takiej potrzeby z wiadomego powodu :) U mnie 9dc, a w związku z tym, że 2 dni brałam castagnus to nie jestm pewna czy owulacja bedzie jak zawsze do tej pory 12dc czy moze się zmianiać więc zaczynam robić testy owulacyjne. Dzisiaj wyszedł taki nie konkretny (2 jasne kreski), jutro też będę robić kolejny, ale chyba już dzisiaj zacznę starania tak na wszelki wypadek. Żadnych bólów nie mam, sluzu zawsze mam skąpo więc nie znam się na nim, a temperatury nie mierzę, więc muszę liczyć na te testy. Wiesiołek na wszelki wypadek dzisiaj też odstawiłam gdyby te die kreski oznaczały owulację. No nic liczę na to, że już niedługo przeczytam na formu coraz więcej szczęśliwych wiadomości i ze może ja też niedługo napiszę coś o dwóch kreseczkach ale na teście ciążowym :) Życzenia zakiełkowania dla wsystkich dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
witam, ja pierwszy cykl z castagnusem miałam wogóle bez śluzu. Dopiero w drugim było go bardzo dużo. No i mi akurat skrócił cykl. Wogóle przed tymi lekami na prolaktynę miałam cykle 28 dni, pierwszy z castagnusem 26 dni a kolejny 25 dni. O tyle się cieszę, że częściej można próbować ;-) Czy Wam też tak puchną piersi po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
chciałam dodać, że mój mąż też się burzy. Fakt że ma stresa w pracy, więc mu się nie dziwię. On by chciał spontan, a ja kalkuluję kiedy najlepiej. Pewnie bez insemy się nie obędzie. Faszeruję go jeszcze salfazinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Katia85: pisałaś o poronieniu- powiedz proszę czy w jakiś sposób to oczuwałś?( większy ból, większe krwawienie)?czy nic a nic..... Dziewzyny przy castagnusie macie obfite krwawienia? ja praktycznie bylam na wkladkach taki mialam kiedys okres a teraz jestem zaskoczona iloscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki przeczytałam sobie was troszke:) aloooo3 u mnie własnie się skończyła @ i też jestem miło zaskoczona że miałam niezbyt wylewną;) zawsze to bałam się że przesiąkne a teraz naprawde jest ok:) cykli mi nie wydluzyl ani nie skrócił (może o dzień) w tym miesiącu mialam idealny 28 dc, zobaczymy w nastepnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
piszac o ilsci mam na mysli duuuuza ilosc;/ i okropne samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Ja miałam zawsze miesiączki nieuciążliwe:) 3 dni i koniec, trochę się bałam żeby Castagnus tego nie zmienił ale na szczęście nic takiego się nie stało. Od jakiegoś czasu miałam też objawy napięcia przedmiesiączkowego a po Castagnusie zniknęły...chociaż to napięcie równie dobrze można tłumaczyc oczekiwaniem na ciążę lub na @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ... wkurzona trochę jestem :/ ... ale mam nadzieję, że nie wszystko "stracone" ...No więc odebrałam już przesyłkę m.in. z testami owulacyjnymi i wyszła jedna kreska a ta testowa ledwie widoczna... i się teraz zastanawiam... bo zgodnie z tabelą przy cyklach 24dn trzeba zacząć testowanie w 8 dniu (czyli jak dla mnie dziś), ale ostatni cykl miałam 21 dni, a wtedy trzeba testować od 5 dnia... napisałam wczoraj, że czuję się jakoś tak jak na owulację i całe szczęście wczoraj się staraliśmy, bo może to była owulacja i dlatego ta druga kreska już nie wyszła jak powinna... no i nie wiem, czy mam dalej testować - czy dać sobie siana do następnego razu.. Jesteście bardziej doświadczone (co poniektóre) więc co myślicie? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co? jestem jeszcze na jednym topiku z innymi staraczkami - a tam mamy taką fajną tabelę, w której można zamieścić swoje "dane" - i ładnie tam widać, która ile jeszcze ma do @ i taaakie tam. Można nas zebrać do kupy i co jakiś czas uaktualniać, co sądzicie? NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************************************************* Rysiada......35............mazowieckie.............5....................10/09 ********************************************************************************************* dopiszecie się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Rysiada U mnie przy testowaniu było tak, że słaba druga kreska była jak test zrobiłam zbyt wcześnie i np. dwa , trzy dni była słaba a czwartego dnia była już mocna. Był tez miesiąc, że krecha była słaba przez kilka dni a później zniknęła, tłumacze to zbyt slaby pikiem LH, co podobno też się zdarza co kilka miesięcy (tzw. pusty cykl-brak owulacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Rysiada, daj linka to poczytam:) Mam jeszcze jeden problem dziewczynki.....jeśli któraś może to proszę i opinie. Jak pisałam w tym cyklu znowu próbuje z pomiarem temperatury. Wczoraj miałam podskoczyła o 0,5 stopnia więc byłam pewna owulacji, tymbardziej, że potwierdził to test owu. Do tej pory przy pomiarach miałam tak, że ta podwyższona temp. od owu utrzymywała się aż do @ i dzień przed @ spadała. A tu niespodzianka, mierzę dziś i znów 36,2..... czy to znaczy czy owu nie było czy co?????....muszę się doszkolic w necie. Jeśli macie jakieś doświadczenia z pomiarem temp to czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Szukam info co oznacza jak właśnie komuś po owu spadnie temperatura.... ale na razie nic nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj alooo zle cie zrozumialam:P sorki jakas zakrecona jestem...u mnie jest na odwrot z tym plamieniem. dopisuje się do tej tabelki (skąd ja ją znam ...:P ) NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada......35............mazowieckie.............5..... ...............10/09 nowamili.....23........... mazowieckie.............5.....................16/09 ********************************************************** *********************************** a ja rzucam palenie dodatkowo wiec troche rozdrazniona jestem, ale musze dac rade:) pozdrawiam was kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
dopisuję się NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada......35............mazowieckie.............5..... ...............10/09 nowamili.....23........... mazowieckie.............5.....................16/09 mooniaaaaa123......33.......mazow.............10..............9/09 ********************************************************* * *********************************** Rysiada, będziemy miały w tym samym czasie chyba dni płodne (u mnie za ok. 2 dni owu) Jak u was z orgazmem, bo podobno bez niego ciężej zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaaaaaaaa123 ... :) a mnie się wydaje, że ja właśnie miałam :/ bo mam krótsze cykle- 24 dni, więc cholewka nie wiem, czy w tym cyklu nie zaspałam :( ... wczoraj było przytulanko, ale boję się że może za późno - cały czas wydawało mi się że Castagnus mi wszystko wydłuży, ale organizm mówił mi co innego, więc zaufałam instynktowi... z niektórych wyliczeń wychodzi, że powinnam współżyć pod koniec @.... mnie to nie przeszkadza (bo krwawię skąpo), ale mój M jest "wrażliwy" na te sprawy :( ...a co do orgazmu ;))))) ... ciężko mi się zmusić do przytulania w ogóle - przez to planowanie, a co tu dopiero mówić o wykrzesaniu z siebie czegoś więcej ;)))... no ale ja też o tym czytałam i nie ma przebacz - mój M musiał się wysilić, żeby "napalić w piecu" :)))))) ...a tak na marginesie, to pierwsze dziecko poczęłam z wieeeeelką przyjemnością ;))) to może coś w tym jest ;) (pamiętam tamten raz, bo akurat się "godziliśmy" po cichych dniach i było więcej zachodu niż zazwyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Dziękuje Rysiada:) Zawsze myślałam, że z tym orgazmem przy zapładnianiu to zabobon...przynajmniej u mnie się nie sprawdza.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
...zapomniałabym NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada......35............mazowieckie.............5..... ...............10/09 nowamili.....23........... mazowieckie.............5.....................16/09 mooniaaaaa123......33.......mazow.............10......... .....9/09 HANKA81......29.............ŚLĄSKIE...............30?..................06/09 ********************************************************* * ***********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloooo3 Ja okres zawsze mam 3 gora 4 dni i bardzo slabe krwawienia a wtedy co to niby bylo poronienie wedlug mojej gin to mialam rowniez z 4 dni ale moze odrobine troche bardziej obfite juz dokladnie nie pamietam,ale wiem ze po wizycie u gin i badaniu to zaczelam miec plamienia ktore ciagnely sie ponad 2 tyg. Teraz miesiaczki rowniez mam 3 dni w tym pierwszy dzien jest najobfitszy a pozniej to raczej wystarczaja mi wkladki takie plamienia. Ogolnie przy @ nie odczuwam boli brzucha i rzadko bole piersi ale za to czesto dokuczaja mi bole kregoslupa ...zapomniałabym NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada......35............mazowieckie.............5..... ...............10/09 nowamili.....23........... mazowieckie.............5.....................16/09 mooniaaaaa123......33.......mazow.............10......... .....9/09 HANKA81......29.............ŚLĄSKIE...............30?.. ................06/09 katiaa85.....25...........wielkopolskie............26..................3-4/09? ********************************************************* * ***********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada......35............mazowieckie.............5..... ...............10/09 nowamili.....23........... mazowieckie.............5.....................16/09 mooniaaaaa123......33.......mazow.............10......... .....9/09 HANKA81......29.............ŚLĄSKIE...............30?.. ................06/09 katiaa85.....25...........wielkopolskie............26.... ..............3-4/09? alooooo3.....23...........małopolskie..............5................... ???? ********************************************************* * ***********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada......35............mazowieckie.............5..... ...............10/09 nowamili.....23........... mazowieckie.............5.....................16/09 mooniaaaaa123......33.......mazow.............10......... .....9/09 HANKA81......29.............ŚLĄSKIE...............30?.. ................06/09 katiaa85.....25...........wielkopolskie............26.... ..............3-4/09? alooooo3.....23...........małopolskie..............5.... ............... ???? AOK............26..........wielkopolskie............6.................11/09 ********************************************************* * *********************************** Kurcze z tym orgazmem to też słyszałam, ale chciałabym w to nie wierzyć, bo niestety u mnie go częściej nie ma niż jest. A to dlatego, że to wszystko takie planowane a nie spontaniczne. Czuję się jak robot który musi wtedy kiedy musi, a nie kiedy ma ochotę. U mnie owu powinna być jutro lub pojutrze, dziś test owu wyszedł negatywny, zobaczymy jutro. Został mi tylko jedem test więc mam nadzieję że już jutro wyjdzie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada......35............mazowieckie.............5..... ...............10/09 nowamili.....23........... mazowieckie.............5.....................16/09 mooniaaaaa123......33.......mazow.............10......... .....9/09 HANKA81......29.............ŚLĄSKIE...............30?.. ................06/09 katiaa85.....25...........wielkopolskie............26.... ..............3-4/09? alooooo3.....23...........małopolskie..............5.... ............... ???? AOK............26..........wielkopolskie............6.... .............11/09 dziewczynki mam pytanie..dolnośląskie..........2.................16/07 ********************************************************* * *********************************** to moja data ostatniej miesiaczki, bo mam bardo niereguralne cykle więc cieżko mi napisać kiedy mogę się spodziewać - dziś mój 39 dzień cyklu, okresu brak, ciąży brak.... :( Chyba powinnam zmienić nicka, nie uważacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeee... jak fajnie że się dopisujecie :) dziewczynki mam pytanie... nie ściemniaj, że masz takiego długiego nicka że już lat nie wpisałaś ;))))) :PPPP .... ja powinnam sobie swój wydłużyć, żeby wykasować ile mam lat, bo jak patrzę to ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
haha nie zauważyłam......no dobra :P NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada......35............mazowieckie.............5..... ...............10/09 nowamili.....23........... mazowieckie.............5.....................16/09 mooniaaaaa123......33.......mazow.............10......... .....9/09 HANKA81......29.............ŚLĄSKIE...............30?.. ................06/09 katiaa85.....25...........wielkopolskie............26.... ..............3-4/09? alooooo3.....23...........małopolskie..............5.... ............... ???? AOK............26..........wielkopolskie............6.... .............11/09 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie......2...............16/07 ********************************************************* * *********************************** Trochę krzywo wyszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
myślę, że jak nie ma orgazmu, to nie zaszkodzi leżeć z nogami na ścianie, bo przy orgazmie podobno macica 5x szybciej zasysa plemniki, a tak, muszą same się przedzierać. Rosiada, mi tey sie to wsyzstko pryzspiesza. Dzis 11 dc, a wczoraj mialam bole jajnika i dzis skoczyla juz temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×