Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mooniaaaa123
Lena, cześć, a nas czemu z tabelki wymordowałaś? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............6 ..... .......8/10 nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................11.. ...... . 8/10 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........ ???? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 7.... ........11/10 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 krakowianka.......29.....małopolskie.................4.. .............8/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie................. .ok40............18-20/10 Lena2212.........26...............śląskie............by ły 4.......dopiero jestem po @ UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ...........29........3.............1...................1.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
komp mi się zawiesił. Lena2212 bierzesz castagnus? cykle regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przepraszam, że was wyrzyciłm;) To z braku doświadczenia forowego hehe. Ładnie mnie dokleiłaś - dzięki. Zora - nie biorę narazie nic. Cykle miałam zawsze 27 dniowe, raz się zdarzyło 22 dni i zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
o to widzę że bedziesz nastepna w kolejce ;) 4 cykle to pikuś, raz dwa Ci sie uda. U mnie zaburzenia hormonalne ale jakoś nikt się nie kwapi żeby to leczyć. zapisałam sie prywatnie do endo na 23 (sobota) i mam nadzieję że babka okaże się lepsza od mojego obecnego endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciała. Obserwuję moje koleżanki i nie mogę uwierzyć, że niektóre z nich po jednej próbie już dzidzia...SZOK. Zastanawiałam się, czy nie pójść się zbadać. Tak poprostu, dla pewności. Co myślicie? Zora- moja serdecznie koleżanka miałam zawsze ogromnie problemy z hormonami, przecierpiała nawet kilka tygodni w szpitalach. Lekarz poiedział wtedy, że nie zajdzie w ciążę narazie...a jest już w 8 miesiącu!!!Bez żadnych problemów zaszła od razu!;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
Jasne że idz na ,,przegląd''. ;) Nie zaszkodzi!! Będziesz spokojniejsza. Szczęściara z Twojej kumpeli. Ja mam dziś 50dc i od wczoraj pobolewanie w jajnikach, pewnie na ta głupią @ Moje cykle ostatnio własnie sie tak wachają do 60 dni :( Więc jest duże prawdopodobieństwo że być może są to cykle bezowulacyjne a nawet gdyby była owu to i tak trudno w nią trafić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, żeby zabrać mężą na ten przegląd;)? Proponował mi, ale nie wiem czy to konieczne... Moja kumpela jest najlepszym przykładem na to, że niespodzianki się zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
o, to masz super faceta!! mój by ze mna nie poszedł, gad jeden ;) Na tym etapie to nie jest konieczne. Gin Cię zbada, zleci usg dopochwowe i cytologie (to podstawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Lena2212 w Novum sa bezpłatne badania nasienia. Jak dzwoniłam, to od razu na początku można się przełączyć. Jak mieszkasz blisko W-wy, to nic nie szkodzi podlecieć. Zarejestruj się na 28dni, zacznij mierzyć temp. Będziesz wiedzieć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety...Katowice:(. Zastanawiam się, czy najpierw zbadać siebie...czy od razu razem rach ciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę chyba do tego gina...Mam od razu powiedzieć, że przyszłam, bo staramy się o bobaska?Stresują mnie wizyty u gina:(Napiszcie czego mogę się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo
Dziewczyny Orientujecie sie moze czy mozna laczyc castagnus z duphastonem? Caly czas mowilam ginekologowi o castagnusie a jak kazala brac ten 2 to zapomnialam zapytac. Gdzies czytalam , ze nie mozna tych lekow laczyc, gdzie indziej ze biora je jednoczesnie. Macie z tym jakies doswiadczenia? Jesli trzeba to bierzcie facetow na badania:) Mi lekarka powiedziala zebym na razie nie doszukiwala se problemow z jajnikami bo jest ok ale jak chce to moge wyslac faceta na badanie nasienia a siebie na testy penetracyjne. Moj partner nie widzi w tym problemu i pewnie nawet by go to nie stresowalo, tak jak mnie kazda wizyta u lekarza. Swoja droga zastanawiam sie jak to wyglada...facet wchodzi do pokoju sam , czy z patnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Moim zdaniem można brać razem duphaston z castagnusem - oba leki są progesterogenne, z tym, że castagnus podnosi progesteron przez zbicie prolaktyny a duphaston to progesteron - więc uzupełnia braki. Chyba, że Twoja prolaktyna jest w granicach normy to po wolutku (zmniejszając dawkę - nawet do pół tabletki) odstaw castagnus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Aha. Co do pierwszej wizyty u nowego gina. Ponieważ giny uważają, że jak nie staracie się ponad rok to nie ma sensu nic robić, niecierpliwym polecam mój sposób. Powiedziałam, że staram się ponad rok (starałam się 3 cykl) i od razu skierowanko na badanie hormonków dostałam. Tym sposobem nie tracicie czasu i od razu można zweryfikwać czy jest problem czy najzwyczajniej nie trafiacie w owu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Staraliśmy się 3 cykle - trzeci udany. W poniedziałek mam usg i okaże się czy "teraz serca mam dwa" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
Witaj Lena2212 :) co do tego ile się staramy to masz w tabeli;) Kurcze że ja zawsze tak ma uczciwości wychodzę-nie pomyślałam o tym by powiedzieć że rok się staramy:P Mi zrobili cytologie i TSH a testy na toksoplazmozę sama zrobiłam bo mam sporo kontaktu ze zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
Lovekrove bardzo się cieszę ,że czujesz się już lepiej tak trzymać!!! wkońcu zajmujesz miejsce w tej szczęśliwej części tabeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Krakowianka - zmień gina i zacznij od nowa .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni mówią, żeby nie kochać się zbyt często inni z kolei, że im częściej tym większa szansa poczęcia..i bądź tu człowieku mądry. Chyba nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Libido nie może się mylić - kochajcie wtedy kiedy ochotę macie....... Czytałam, że najnowsze badania dowodzą, że im częściej tym sperma lepszej jakości. Facet jest po to by siać, siać , siać.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
alooooo czytała kiedyś na ten temat -facet wchodzi sam do pokoju. W niektórych klinikach maja pisemka lub filmy dla dorosłych. Z partnerką wchodzi tylko w ostateczności gdy nie może sobie sam poradzić (stres itp). Ale nie wiem czy wszędzie tak ,,praktykują''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
hej, mój był sam, ja czekałam w samochodzie. Raczej nie było opcji, razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
co do częstotliwości sexu, to ja już wszystko przerabiałam, codziennie, co 2 dni, 2x dziennie, i teraz ostatnio 7 dni przed owu post, potem co 2 dni. We will see.... Każdy musi na sobie przetestować. Najważniejsze by trafić dzień przed owu. Wtedy są największe szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×