Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mooniaaa123
co Ty masz w 29 dc owu? Może zaciązyłaś i test owu pokazuje ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
jeśli cykl się przedłużył to możliwa jest owu w 29dc. Moja kumpela miała @ co 4 miechy!! Więc gdy po raz kolejny @ się spóżniała poszła do gina i okazało się że jest prawie w 6 miesiącu ciąży!!! Nic się wizualnie nie zmieniła (może dlatego że była przy kości), nawet ruchów dziecka nie czuła. Urodziła siłami natury. Więc mnie nic już nie zdziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa123 no raczej to chyba jest owu bo badalam szyjke i jest miekka i opuszczona nisko a nie wysoko i twarda, bardziej jest jakby otwarta wiec jakby to byla ciaza to raczej szyjka by byla zamknieta prawda? Kurna dziwny ten moj cykl jest. No dobra przeczekam ten czas do @ jesli sie nie pojawi to zrobie test. Mnie sie wydaje ze po prostu cykl mi sie teraz wydluzyl bo nie biore luteiny a jak jej nie biore to cykle mam dluuuugie i nieregularne. A luteina wyregulowuje mi te cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
alooooo gdzie sie podziewasz??? Ja tu czekam i czekam a Ciebie nie ma :( Co lekarz powiedział?? Pisz bo mało kiuków nie połamałam, tak je mocno dla Ciebie ściskałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
jestem tak sugestywna, że w tym cyklu mam piekące sytki, po ciągle o nich myślę jako o objawie ciąży.W następnym cylku będę miała wymioty. a tak na poważnie, to u mnie 22 dc, wiele się nie dzieje, odezwała się kontuzja stawu biodrowego, że ledwo łażę. Siedzimy w domu i nic nam się nie chce :=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo
zora 85 jesteś kochana- bardzo, bardzo Ci dziękuję. Prawy jajnik na pewno jest policystyczny,co do lewego-na nim jest pęcherzyk i p.ginekolog stwierdziła że jeśli się powiększy i pęknie to znaczy że ten jest zdrowy. Co 2 dzień mam chodzić na USG.Jutro wszystko się wyjaśni- jeśli się nie powiększy to znaczy że mogę liczyć na cud. Mimo wszystko nie wyszłam z gabinetu zalamana bo lekarka nie gadała o invitro-powiedziała, że nie trzeba tego leczyć antykoncepcyjnie żeby zajść w ciąże. Boje się no ale cóż.....zobaczymy jutro..;( A ja za was również trzymam kciuki i licze że lista zaciążonych niebawem się powiększy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
alooooo Cieszę się. Teraz myśl pozytywnie i bądz spokojna żeby czasem stresem nie wstrzymać owu. Wiem że w każdym mieście (województwie) jest inaczej ale jakbyś mogła to napisz ile płacisz za usg (ale jesli nie chcesz to nie pisz). Do invitro droga daleka bo jest to ostatnia deska ratunku!! Na naszym etapie jest monitoring najpierw, podawanie hormonów, itd. I masa innych różnych badań (odpukać!). Najważniejsze że masz jajnik sprawny. To w zupełności wystarczy :) U mnie tuż tuż do @ bo od wczoraj mam ten znienawidzony mleczny śluz, czyli dni niepłodne. Muszę wrzucic na luz bo ostatnio za dużo myślę i czytam o ciąży -wiem, wiem innym radzę spokój a sama lepsza nie jestem ;) hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka76
cześć wszystkim od jakiegoś czasu śledzę wasze historie ja mam podobną tyle że mam jedną wyrośniętą fasolkę ma już 13 lat i przydała by się jakaś malutka istotka w domu . przy synu pomógł nam CLO jednak teraz już nic chcę spróbować z castagnusem ale chcę też zrobić badania jestem obecnie na luteinie bez której @ nie przychodzi wcale lekarzy też mam już dość tyle lat i żadnej diagnozy. Jesteście exspertkami w pełnym tego słowa znaczeniu mam wiec pytanko chcę zrobić badanie progesteronu i testosteronu wiem już że ma to być 23 dc tylko że od 17 dc mam brać luteinę na @ i obawiam sie czy wynik nie będzie zafałszowany może poczekać z luteiną i zacząć brać ją po badaniu ??? pozdrawiam was wszystkie i z góry dziękuję za pomoc :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
mooniaaaa123 ja mam tak samo - sutki stały się takie przewrażliwione ale oprócz tego nic - i też jestem sugestywna bo w poprzednim cyklu co miałam wolną chwilę to mnie mdliło i myślałam,że to juz :P W weekend ledwo się powstrzymałam żeby nie robić testu-muszę wytrzymać chociaż do planowanej daty @ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
witaj aśka76 przypominam Ci że @ powinna sie pojawić 10-12 dni po odstawieniu luteiny!! Jesli bierzesz luteinę dopochwowo to możesz zrobić badanie bez obaw ponieważ dzieła ona miejscowo i jej stężenie jest wieksze wtedy w macicy a nie we krwi. Zażywając non stop luteine zwiększasz u siebie poziom progesteronu, po odstawieniu poziom ten znacznie spada co wywołuje krwawienie miesiączkowe. Pamietaj -my nie jeseteśmy lekarzami i nam też się zdarza w jakieś kwestii pomylić więc nie sugeruj się samymi informacjami przeczytanymi na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
własnie, objawy można sobie wmówić jakie się chce i się ma (łącznie z bólami) a jak chce się zaciążyć, to mam nie myśleć. Co do badzń progesteronu, to wykonuje się je w 7 dniu po owu. Jak masz 28 dniowe cykle to 21 dc, jak 26 dniowe to 20dc. Oczywiście, że Luteiny nie możesz wtedy brać. Badaj sobie też temperaturę. U mnie w fazie lutealnej zawsze jest powyżej 37 stop. więc jest OK. W badaniu progesteron wyszedł nawet lekko powyżej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
aśka76 :D sama widzisz że są różne opinie hi hi. Najlepiej jak zapytasz lekarza lub panią/pana w laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
mozliwe że pomyliłam się. Duphaston (też progesteron) nie ma wpływu na badanie. Luteina ma. Przepraszam za wprowadzenie w błąd i dzięki mooniaaaa123 że czuwasz :) Chyba wykrakałam że zdarzają się nam pomyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka76
mooniaaaa123 , zora85 bardzo dziękuję za odpowiedź jeżeli chodzi o lekarzy to na razie daję sobie spokój bo mam ich dość mam 34 lata i troszkę ich " przeszłam " wszystko jest ok dwie pierwsze wizyty a potem już gorzej. problemy z @ od zawsze raz nawet usłyszałam " taka pani uroda " , raz " no nic musi pani sie z tym nauczyć żyć " a jeszcze " niech się pani nie przejmuje po pierwszym dziecku sie poprawi " no i jakoś się nie poprawiło............... ale sie rozpisuje ..... wasze uwagi są dużo cenniejsze od tych lekarskich wiem że nie są wyrocznią ale dużo pomagają jeszcze raz dziękuję i pozwolę sobie jeszcze napisać jak bym miała jakieś wątpliwości pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
właśnie się zapisałam do Novum, babka chciała mnie na jutro :-) ale muszę się mentlnie nastawić, więc dałam sobie 2 tygodnie. Ciągle mam nadzieję, że już może nie będzie trzeba. Może w końcu profesjonaliści coś pomogą na Naturę Matkę. Krakowianka, może się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
aśka76, wpadaj do nas częściej a najlepiej wpisz się w naszą tabelke :) Jak czytam Twój ostatni wpis to jakbym czytała o sobie!! Z tą różnicą że jak dotąd dzieci nie posiadam. Usłyszałam też wszystkie ,,mądrości'' o których piszesz a nawet raz lekarz powiedział: ,,no trudno, jedne przychodzą i nie wiedzą z kąd ta ciąża a inne muszą czekać'' . No to czekam i czekam i jakoś nic mi to nie daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............6 ..... .......8/10 nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................11.. ...... . 8/10 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........ ???? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 7.... ........11/10 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 krakowianka.......29.....małopolskie.................4.. .............8/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ...........29........3.............1......................?? ? Dziewczyny uaktualniam tabelke nowe osobki prosze sie wpisywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo
zora85 Za wizyte z USG zapłaciłam 90 zł, monitoring cyklu 40 zł. Pękł pecherzyk z tego zdrowego jajnika wiec nie jest tragicznie. DOstalam jakis lek na podtrzymanie II fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Wróciłam. Czuje się ok. Nie leże, ale też nie biegam, dużo siedzę i relaksuje się. Fasolak się wgryza, bo podbrzusze pobolewa, apetyt za -ch, cycuszki deczko większe (ledwo bolące), mdłości brak, węch psa myśliwskiego, zachcianki żywieniowe prawie brak (lekkie parcie na kwaśne i ostre, mały odrzut od słodkiego). Data porodu 01.06.2011. witam nowalijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
alooo, widzisz, nadzieja umiera ostatnia. Nie takie jak ty zachodzą naturalnie. Jest w Łodzi jakiś super endo podobno dr Zieleniecki. KOleżanka dała mi namiar, że podobno wiele beznadziejnych przypadków u niego było przy nadziei. Ta koleżanka już wypisywała papiery na invitro, ktoś jej dał w międzyczasie namiar i w 2 cyklu już była w ciąży. U mnie podobno hormonalnie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie staraczki w ten deszczowy poranek dziewczyny bardzo chętnie sie wpiszę na waszą listę jednak nie bardzo wiem jak ( proszę się nie śmiać :) ) tak sobie pomyślałam wczoraj że na razie odpuszczę sobie te badania wezmę luteinę na @ i postawię na castangus zobaczymy ......... miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Rysiada, co się tak przyczaiłaś. Wiem, że nie chcesz się nakręcać, a na tym topiku się nie da, ale choć ręką pomachaj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Aska76, nie wiem z jakiego jesteś kraju, ale u nas w Polsce na Podlasiu ani jednej chmurki, ostre słońce. Tylko wiatr silny. 76 to Twój rocznik? Mój też. Tabelkę zaznacz myszką, potem ctrl + c, otwórz posta do napisania i kliknij ctrl + v i się dopisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............6 ..... .......8/10 nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................11.. ...... . 8/10 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........ ???? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 7.... ........11/10 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 krakowianka.......29.....małopolskie.................4.. .............8/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie..................ok40............18-20/10 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ...........29........3.............1......................?? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dobrze mooniaaaaa123 tak 76 to mój rocznik jak widzisz mieszkam w Polsce na śląsku hihihi u nas leje od rana za to nie ma wiatru :) zora85 kochana doczekasz się doczekasz będę trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
aśka76 fajnie że do nas dołączyłaś i dziękuję za miłe słowa :* Też się zdziwiłam, gdzie Ty tam mieszkasz bo u mnie piekne słońce tylko wichura niesamowita że aż strach wyjść :) AOK, albo się zrobiłam sugestywna albo wykrakałaś z tymi nerwami ;) Sama ze soba nie wytrzymyję, takie mam wachania nastrojów!! Wszystko mnie denerwuje i przeszkadza, nawet mój M. Więc albo hormony buzują albo macie na forum wariatkę ;) Muszę sie koniecznie zapisać prywatnie do endo bo oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 mam nadzieję że jednak nie zaraziłaś się ode mnie :) Ja nadal jestem nerwus nad nerwusy, a mąż chyba ze mną zeświruje :) Liczę na to, że w następnym cyklu wszystko zacznie się regulować i uspokoję się trochę. No dziewczynki, dla mnie dzisiaj wielki dzień, bo pierwszy raz po 100 latach idę do ginekologa :P Nie mam pojęcia czy trafię na dobrego lekarza czy przeciwnie, no ale po południu zdam relację co i jak. Stwierdziłam że czas najwyzszy odwiedzić lekarza, bo czy się staram czy nie, to i tak powinnam co jakiś czas się przebadać, a ostatnio to chyba z 4-5 lat temu byłam. A tak poza tym to u mnie 22dc no i czekam na @. Jeśli nic mi sie nie rozregulowało to 11.10 powinnam zaczynać 8 cykl strań, ale kto wie bo to mój pierwszy pełny cykl z castagnusem więc wszystko moze się przesunąć (tak dedukuje z waszych doświadczeń). Później się odezwę. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
Lena2212 Ty się nie pytaj, tylko wpisuj się w tabelę i opowiedz troszkę o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wpisuję: Lena2212.........26...............śląskie............były 4.......dopiero jestem po @ ;) Dobrze mi poszło?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×