Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Lovekrove
Dziewczyny poratujcie Bolą mnie wszystkie zęby - raz z lewej, raz z prawe, góra, dół. Wszystkie zęby mam wyleczone. Podejrzenia miałam, że bolą mnie te kanałowo leczone w przeszłości do momentu kiedy nie zaczęły boleć inne. Nie wiem co mam robić - czytałam, że to mogą być rozpulchnione dziąsła więc kupił mi Tż pastę i płyn do płukania do nadwrażliwych dziąseł. Mam nadzieję, że pomoże. Tymczasem ból rozsadza mi szczękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane staraczki :) :):) ściskam "stare" i witam "nowe" :))) jestem, jestem i czytuję, ale ostatnio nie mam czasu się w tyłek podrapać, więc tylko czytam i uzupełniam tabelkę na 28dni... dziś udało mi się znaleźć chwilkę... Ja wyluzowała... mam sporo na głowie innych spraw i dzięki temu nie myślę o tych... a i szczerze mówiąc nadzieje też mniejsze niż dotąd - mam nadzieję że i rozczarowanie będzie mniejsze jakby co ... u mnie 24dc brzuch boli jak na @ i jestem nerwowa (ale może to z natłoku spraw) ... a poza tym chyba mnie jakieś przeziębienie próbuje złamać więc nie wiem, czy mogę ufać temperaturze... w każdym razie wyjaśni się niebawem. Lovekrove - mnie nie bolały zęby, ale dziąsła miałam rozpulchnione- owszem, tyle że nie na początku ciąży... bo później to nawet pasty ściągające nie pomagały - krew się lała aż do urodzenia dziecka... może idź na szybki przegląd do dentysty, przy okazji dowiesz się co Ci teraz tak naprawdę dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane staraczki :) :):) ściskam "stare" i witam "nowe" :))) jestem, jestem i czytuję, ale ostatnio nie mam czasu się w tyłek podrapać, więc tylko czytam i uzupełniam tabelkę na 28dni... dziś udało mi się znaleźć chwilkę... Ja wyluzowała... mam sporo na głowie innych spraw i dzięki temu nie myślę o tych... a i szczerze mówiąc nadzieje też mniejsze niż dotąd - mam nadzieję że i rozczarowanie będzie mniejsze jakby co ... u mnie 24dc brzuch boli jak na @ i jestem nerwowa (ale może to z natłoku spraw) ... a poza tym chyba mnie jakieś przeziębienie próbuje złamać więc nie wiem, czy mogę ufać temperaturze... w każdym razie wyjaśni się niebawem. Lovekrove - mnie nie bolały zęby, ale dziąsła miałam rozpulchnione- owszem, tyle że nie na początku ciąży... bo później to nawet pasty ściągające nie pomagały - krew się lała aż do urodzenia dziecka... może idź na szybki przegląd do dentysty, przy okazji dowiesz się co Ci teraz tak naprawdę dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Meridolem wypłukałam i na razie jest ok. Przyznam się, że jestem na forum dla ciążówek czerwcowo-majowych i niektóre laski też mają problem z dziąsłami. Czekam, aż któraś z Was zaciąży by dołączyć do tego forum. Rysiada i Monia, czekam................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka idzie z nami łeb w łeb, więc jeszcze u jednej z nas do końca tygodnia się wszystko wyjaśni... oczywiście z największą przyjemnością dołączyłybyśmy do Ciebie Lovekrove... żeby tylko szczęście nam dopisało.... no i wszystkim pozostałym dziewczynom, które czekają na 2 kreski... tyle że my idziemy "na pierwszy ogień"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
o przepraszam bardzo ale ja również czekam jeszcze góra 10 dni za @ i mam nadzieje że się nie doczekam jej. Wiem, wiem mało prawdopodobne ale pomarzyć można ;) lovekrove ja tam w ciąży nie byłam więc nie wiem jak to z dziasłami i zębami jest wtedy ale jak mnie wszystkie zęby kiedyś bolały i poszłam do dentysty to powiedział że mam prawdopodobnie zapalenie zatok szczękowych. A głowa mnie w ogóle nie bolała! Dał antybiotyk i faktycznie już po dwóch dniach ból minął. Oczywiście Ci tego zapalenia nie życzę!! Tak mi się tylko skojarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Na szczęście przechodzi - może to jednak dziąsła. Dzięki za troskę. Czekam na wszystkie testujące - kto do mnie dołączy - czuję, że ktoś na pewno dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. byłam dzisiaj u tego ginekologa i niestety wróciłam od niego załamana. Okazało się że mam w macicy mięśniaka ponad 5cm. Lekarz powiedzial żebym jeszcze 3 m-ce się starała, a później jak się nie uda trzeba iść na operację żeby nie powiększył się jeszcze bardziej. Zaleca jeszcze starania bo po operacji nie wiadomo czy kiedykolwiek będę mogła mieć dzieci. Twierdzi że takie mięśniaki wycina się najczęściej z całą macicą, ale że jestem młoda to MOŻNA spróbować wyłuskać go, ale nie wiadomo czy to się uda. A jeśli udało by mi się nawet zajść przez te 3 m-ce to ciąża będzie prawdopodobnie zagrożona. Jeszcze nie umiem sobie z tym poradzić, nie wiem kiedy dojdę do siebie. Jestem załamana i chyba umrę z rozpaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............6 ..... .......8/10 nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................11.. ...... . 8/10 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........ ???? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 7.... ........11/10 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 krakowianka.......29.....małopolskie.................4.. .............8/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie................. .ok40............18-20/10 Lena2212.........26...............śląskie............by ły 4.......dopiero jestem po @ UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ...........29........3.............1...................1.06. 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
AOK skoro lekarz Ci daje 3 miechy, ja bym na pewno poszukała jakiejś dobrej zielarki, bo wbrew pozorom można to odpowiednią mieszanką zlikwidować. I głodówka. Szeptuchy z Orli nie proponuję, bo mnie pewnie zjedziecie. Moja bratowa ma operację na mięśniaki za 3tyg. Lovekrove, co do zębów, to kedz sproszkowane skorupki jajek (wygotowane i zmielone). To najlepiej przyswajalny wapń, a wychodzi na to, że masz za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AOK jakiś czas temu śledziłam inne forum nie było tak aktualne jak u was ale założyła go dziewczyna która otrzymała informację od lekarza że nie ma najmniejszej szansy na fasolkę u niej problemów było mnóstwo u męża też więc szanse były naprawdę znikome jak czytałam jej wypowiedzi to płakałam razem z nią obecnie jej córeczka ma chyba 1.5 roku jest zdrowa i śliczna także głowa do góry i myśl pozytywnie to bardzo dużo daje musisz mocno mocno wierzyć ....... wiem że lepiej się pisze ....... ale nie poddawaj się pozdrawiam cię serdecznie ja wczoraj kupiłam castangus czekam na @ i zaczynam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
AOK, potwierdź tę diagnozę z jeszcze jednym lekarze - dobrym lekarzem. Nie wolno się poddawać, walcz o swoje szczęście. Nie takie przeszkody natura pokonywała. Tymczasem zacznij mierzyć temperaturę i używaj estów owulacyjnych by te 3 miesiące wykorzystać na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
AOK ogromnie Ci współczuję. Moja wiedza na temat mięśniaków jest praktycznie żadna więc przegladam strony na ten temat. Nie wiem co Ci doradzić :( Lovekrove ma rację!! Skonsultuj to z innym lekarzem!!! Jestesmy z Tobą, NIE PODDAWAJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
AOK a lekarz potwierdził mięsniaka poprzez badanie ginekologiczne czy usg? Bo jesli przez badanie to jest to tylko przypuszczenie, diagnoze stawia się po usg. I jeszce wyczytałam że jeśli nie ma sie objawów to leczenie nie jest konieczne trzeba tylko się zgłaszać co jakiś czas na badania czy mięśniak nie powieksza się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
Rysiada wygląda na to ,że bardzo równo łeb w łeb bo też dziś czułam takie pobolewanie w podbrzuszu jak przed @ ale zobaczymy jak będzie.... AOK trzymam kciuki że się wszystko jeszcze jakoś ułoży-i zgadzam się że powinnaś szukać lekarza na konsultację - najlepiej takiego który wykonuje masę tych zabiegów i może da się zostawić macicę. Jutro odbieram wyniki TSH i toksoplazmozy a w piątek cytologię myślę,że jak się nie uda przez następne 2-3miesiące skorzystam z rady Lovekrove i pójdę do innego ginekologa mówiąc że to już około rok starań-niech mi zbadają prolaktynę itp. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mięśniak potwierdzony jest przez USG dopochwowe, więc jest- sama go widziałam. Szukam innego lekarza ale to jest trudne, zeby znaleźć takiego który specjalizuje się w mięśniakach, bo ginekolog to ginekolog, nie dzieli się na jakieś specjalizacje. Pewnie zjadę kilku zanim trafię na odpowiediego, jeśli w ogóle na takiego trafię. Jak narazie to nie mam na to siły, straciłąm chęći do życia i wszystkiego. Muszę sobie to w głowie poukładać bo ledwo oddycham. Dzięki za wsparcie, jesteście kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Mięsniak jest ale diagnoza nie musi być taka jaką postawił Tobie ten pierwszy lekarz. Prześpij się z tym i nabierz sił. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Rysiada, Krakowianka, Moniaaaaa123 - róbcie testy bo z ciekawości usycham. Rysiada i Monia -trafiłyście w 10 z czasem - więc rokowania są dobre :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo
AOK Bardzo współczuję ale na pewno się nie załamuj i nie trać nadziei. Wiem , że łatwo się mówi ale ostatnio też lekarz powiedział mi coś, co mnie przeraziło- poszłam do innego i jest dobrze. Skonsultuj to z innym ginekologiem- wybierz najlepszego z mozliwych. Hmm chyba coś przegapiłam.....3 kobietki mogą być w ciąży???? Ja trafiłam akurat na dzień po owulacji i znów się łudzę. Na razie bardzo dużo pije- przyjechalam do mamy i brat smieje sie ze wpadam w herbaciany alkoholizm. No to czekam na wieści:) Swoja drogą , fajnie ze jedna z nas już ma bobaska w brzuszku a dalej tutaj zagląda:) AOK trzymam kciuki-bardzo, bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
alooooo u mnie przytulaski były na dwa dni przed owu i dwa dni po. Pewnie nic z tego nie bedzie bo mam kłucia raz w prawym, raz w lewym janiku czyli @ tuż tuż. Ale zawsze ta iskierka nadziei sie tli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AOK kochana nie zalamuj sie zrob jak doradzaja dziewczyny idz na konsultacje z innym lekarzem. Dzisiaj rozmawialam z pewna pania u ktorej pracuje mowila mi ze lekarz tez jej wykryl miesniaka dosc duzego i ze tez moze miec problem z ciaza (do tego wliczal jej wiek ma 40 lat) a tu dzis ma slicznego 5 tygodniowego synka. Mowila ze robila testy owulacyjne i udalo jej sie zajsc a to jej 2 dziecko (pierwsze zmarlo jak mialo pol roku 2 lata temu) Aha mowila mi jeszcze ze jak zaszla to miesniak sie zmniejszyl, wiec kochana nie trac nadziei wiedz ,ze jestesmy z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AOK - podzielam zdanie dziewczyn... szukaj innego lekarza (może rzuci na to inne światło) i próbuj przez najbliższy czas zajść w ciążę.... cuda się zdarzają - naprawdę! I nie jeden lekarz postawił na kimś przysłowiowy krzyżyk a później okazało się że nie miał racji. Wiem, że jesteś w szoku, ale chwytaj wszystkich możliwych sposobów - nie daj się. Bardzo bardzo Ci współczuję i domyślam się co czujesz - bo ja też swojego czasu usłyszałam że "teraz to na pewno nie mogę mieć dzieci" ...podczas gdy już byłam w ciąży... nie daj się dziewczyno!!!! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz nie wiem co zrobić... bo smutno się zrobiło... nie chcę aby AOK zrobiło się jeszcze smutniej, ale może doda jej to nadziei...... dziewczyny......................................................... zrobiłam dziś test z pierwszego moczu.............................. DWIE WYRAŹNE KRESKI!!!!! ...tak chciałabym się cieszyć, ale się boję i na razie nie dopuszczam do świadomości... Lovekrove - wykrakałaś :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem wróżką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a mówiłam, że wrzesień będzie dobrym miesiącem? ;)))) już dwa razy się udało... dalej dziewczyny - zgłaszać swoje dwie kreski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, GRATULUJĘ :* No to teraz Ty na nas prątkuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiada GRATULUJĘ. Pierwszy raz od wczoraj się uśmiechnęłam jak przeczytałam o Twoich dwóch kreseczkach! Sciskam za Ciebie kciuki i za wszystkie przyszłe mamy :) Ja narazie znikam z forum bo mój problem trochę tu nie pasuje, ale jeszcze się odezwę. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×