Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

I ja śle życzenia - takie same jak Gabrysiowa :D Zrób sobie test Franiu- może to nie był pęcherzyk, a fasolka??? Też i tak się zdarza... Ja w poniedz. do gina, ciekawe czy będę miała @...? Ostatnią miałam 29 kwietnia, a że z cast. miałam raz po 29 dn., raz po 33, to się okaże... Wiecie - w sobotę zapomniałam wziąć castagn. i do dziś nie biorę - cały czas zapominałam rano, więc już nie wracam do niego - 2 i pół cykla z castagnusem miałam - hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAM KCIUKI FRANIA za jutro! U mnie dziś dyrekcja była na próbie - podobało jej się :) A hospitalizowała mnie przed Św. Wielkanocnymi - prowadziłam zajęcia metodą Dobrego St.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Wybierajcie już imiona dla maluchów :) Oto parę propozycji : Małgorzata -z greckiego "perła" Maciej - z hebrajskiego " dar Boga" Mateusz - z greckiego "dar Boga" Michał - z hebrajskiego "któż jak Bóg" Jolanta - z greckiego "fiołek" Wioletta - z łaciny "fiołek" Dawid - z hebrajskiego "ukochany" Beata - z łaciny "błogosławiona" Joanna - od imienia Jan Jan - z hebrajskiego "Jahwe jest łaskaw" Marta - z aramejskiego maratha "pani ,gospodyni" Julia - kobieta z rzymskiego rodu Juliuszów Agnieszka - z greckiego hagn : "czysta,niepokalana" Gabriel - z hebrajskiego "mąż Boży" Ciekawe,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu no te krwawienia to raczej nie jest normalne, zadne krwawienia pomiedzy @ nie sa normalne. lepiej idz do gina niech to sprawdzi. rowniez wszystkim Joasia zycze spelnienia marzen!!! a imie mam juz wybrane od dawna. chlopiec Eryk a dziewczynka Emilia. moj synek dzis powiedzial ze chce siostrzyczke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne zdrobnienia są do Emilki :) Niestety Gabrysiowa - ja dal córci już dawno temu upatrzyłam sobie imię ( na Twojej liście nie ma). To Nadia, mężowi też jak najbardziej się podoba - a chłopak - dylemat... Ale myślimy nad Kubusiem, Arkadiuszem (Aruś) :) PIĄTEK - WEEK.POCZĄTEK :) Dużo słońca i uśmiechu dla Was wszystkich :) A inne osóbki jakie mają typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Oj Gabrysiowa, ale nas nakręciłaś przez to wybieranie imion ;) Mój M uparł się na Julię dla córci, choć ja wolałabym Oliwię, bo Julek jest mnóstwo a dla synka mamy Kacperek :) Aha i Gabrysiowa trzymam Cię za słowo z tym maluszkiem do następnych imienin :) Jeszcze pare godzin i weekend :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Nadia - Nadia jest chyba zdrobnieniem od rosyjskiego Nadieżda - nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Madzik - Eryk pochodzi od staroniemieckiego i ozn.zasobnego,bogatego w honor,w Szwecji nadawane często w rodzinach panujących Emilia - imię poch.etruskiego,ukształtowane w łacinie,ozn.gorliwa,pilna,żarliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Aśka - Oliwia to z łaciny "ta,co hoduje oliwki" Kacper - imię poch.perskiego ozn.podskarbi,stróż albo wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Nadia - no i oczywiście Jakub z hebrajskiego to "ten,którego Bóg ochrania".Dobre imię dla chłopaka:) Arkadiusz - z greckiego Arkadyjczyk.Arkadia w mitologii greckiej była krainą szczęśliwości,więc Arkadiusz jest tym,który jest szczęśliwy jak arkadyjczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Dziewczyny,wiecie,to niesamowite,ale nam,Polkom,bez znajomości greki,łaciny czy hebrajskiego większość imion nic nie mówi,nie znamy ich znaczenia.Mnie drażnią wszelkie wydymane imiona anglosaskie.Niektóre ,mam wrażenie,nie oznaczają nic,są tylko dowodem na głupią pomysłowość rodziców.No i jest masa imion importowanych żywcem z kultury anglosaskiej na grunt rodzimy,które brzmią idiotycznie w Polsce.Tak,że przyszłe mamy,zastanówcie się dobrze nad wyborem imienia,żeby Wasze dziecko nie znienawidziło was za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
We wpisie o 9:24 miało być "wydumane" a wyszło jak widać :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko wybrane dla dziewczynki ; lENA, wiec musi byc baba ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiowa a ja wlasnie specjalnie wybieram imiona moze nie anglosaskie ale brzmiace tak samo jak w jezyku angielskim. jak dam dziecku imie typowo polskie to potem w szkole wszyscy beda je przekrecac tak jak na mnie nie mowia Magda tylko magna a na meza nie darek tylko darik albo darias. a znowu jak dam imie typowo angielskie a wroce kiedys do polski to bedzie problem z poprowana pisownia jego imienia. tak wiec moj syn ma na imie Philip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
Czujecie juz weekend ?? ja jeszcze 2 h i do domku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik u mnei tez synek dopytuje sie rodzenstwa.. ostatnio lezalam na lozku a on przyszedl i sie spytal czy juz rodzę dzidiusia ;))) zreszta po tacie skacze, bo mamie nie.. bo moze w brzuszku ma dzidziusia...n o i ciagle pytania kiedy i on bedzie mial siostrzyczkę... ehh aby to bylo takie proste ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, dziewczyny :) Ale dobra, dziś kupiłam androvit dla męża 29,90 więc udało mi się dostać taniej :) a sobie prenatal classic czyli witaminki :) Jak nie daj Boże przyjdzie @ to zamawiam nowe testy owu i od razu biegnę kupić siemię. Oby to się jednak nie stało... A poza tym mamy WEEEEEEKKKKKEEEEENNNNNNDDDDDD :) :) :) Też się tak cieszycie jak ja????!!!! :) A co do imion to moja mama też chciałaby mieć wnuczkę Lenkę ale jakoś nie mogę tego imienia zapamiętać ;) Jakoś mi za krótkie, szybciej Milenka :) A zupełnie pierwsza wersja jak miałam 20 lat to była Julia i Jakub, ale potem sąsiadka zaszła w ciążę i zabrała mi oboje imion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nadia-test wlasnie rano robilam i nic, wiec moze ten ciemny plyn to byla wlasnie ta wydzienila(krew)? a dyrekcja byla dzis na zajeciach- poszlo dobrze;) nadia a testujesz w weeekeend? madzik 1984- ja bylam u goina jak zaczelo sie to plamienie- wczoraj dzwonilam do niego i powiedzial ze to normalne jak byc cykl bezowulacyjny i sa zaburzenia hormonalne- kazal tylko przestac brac nystatyne-mam nadzieje ze niedlugi skonczy mi sie to plamienie bo na 1 czerwca mam wuzyte u gine na badanie czystosci pochwy przez HSG. Mi podoba sie imie Adrianna;) Aska85-skad Ty bierzesz tyle radosci i optymizmu? mi jakos brakuje jednego i drugiego... moj maz powoli konczy pierwsze opakowanie androvitu- a po 6 opakowaniach kolejne badanie.. ja sie ciesze z weeekendu- tylko smutno mi bo jutro i w niedziele mam studia- a chcialam pojechac do mamusi na dzien mamy;( dzis skonczylam prace o 12-posprztalama calle mieszkanie i okna nawet umylam;) zaraz lece wyprasowac firanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno, ile tego androvitu mąż ma brać?? 2 tab dziennie czy 1 dziennie na tą żywotność plemników?? Jak mówił lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, nie wiem skąd mam tyle pozytywnych wibracji ;) Tak już mam ale powiem Ci że jak przychodził @ to skrajna deprecha łapała...Zimą na pewno pozytywnych myśli mam mniej, lubię ciepełko i pewnie to dlatego :) A powiedz ile tabletek dajesz mężowi?? Nawet ładne są, takie lśniące fioletowe :) Sama bym je jadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska- ja tez lubie slonce i zawsze mialam sporo optymizmu na wiosne, ale teraz za duzo rzeczy sie posypalo- od wrzesnia nie mam pracy;( wciaze zajsc nie moge;( i teraz jeszcze cykl bezowulacyjny i jakies plamienia w srodku cyklu, dzis mylam okna i domyc ich nie szlo jescze teraz z nimi walczylam, przed chwila blender sie przepalil.. caly weeekend w szkole siedze, maz tez i nie moge jechac do mamusi;( a androvitu dawaj mezwoi 2 tabletki dziennie-jedna rano i druga wieczorem;) i daj znac jak z jego libido ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zrobiłam tescik... niestety tylko jedna kreseczka ;( ale to byl test z allegro o nieidentyfikowanej czulości i jszcze trochę jest za wczesnie ale chcialam miec prezent na Dzień Matki wiec poki co jescze się nie poddaję pamietajcie o swoich Mamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jak to się mówi, spałam słodko jak dziecko :) Justa jak jeszcze za wcześnie to dalej trzymamy kciuki :) Ja jeszcze nie sprawdzam, troche się boję właśnie tej 1 kreseczki... Może wieczorem wypróbuję ten silniejszy bobotest co dziewczyny polecały, byłby to świetny prezent, jak mówisz :) Ale u mnie chyba też jeszcze za wcześnie. Dziś idę załatwiać protokół przedślubny i zapowiedzi, mam nadzieję, że nie będzie tak drogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test lepiej zrobić z porannego moczu niz popołudniowego , wiec poczekaj na ewentualny spóźniony prezent ') kiedy Slub ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zrobić test z rannego moczu niz popołudniowego- jest bardziej wiarygodny szczególnie gdy jest jeszcze czas ;) Kiedy ten Wielki Dzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups a ja myslałam ze nie poszło bo zawiesiła mi sie strona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa masz rację, potem też mi się przypomniało, że ciążowy najlepiej z rana a owulacyjny popołudniu ;) Więc zrobię go rano. A ten Wielki dzień 30 czerwca 2012 :) Prawie jak na Euro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, weekend i nikogo na forum?? :) Mój M już dawno śpi, zmienili mu grafik i jutro na 4:00 do pracy więc lipa...Ale jutro zrobię rano test, 3majcie kciuki :) Chyba, że już w nocy wystąpią objawy @ to dam Wam znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend i wszystkich wywiało ;))) trzymam kciuki aby chociaz u Ciebie byly dwie kreseczki ... ja juz czuję objawy wredoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny No i zrobiłam poranny test ciążowy i Justa tak jak u Ciebie - 1 gruba krecha... :( :( Zrobiłam Pink TEST, skuteczność wykrycia 99,9%, wykrywa ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia więc myślę, że wynik już nie ulegnie zmianie... :( Już mam wątpliwości czy w ogóle się uda... Mi też bardzo zależy ze względu na pozostanie w obecnej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×