Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Asiu i tak trzymam kciuki jak teraz sie nie udalo to moze w wasz wielki dzien dowiesz sie z samego rana ze bedziesz mamusia.glowka do gory nie zalamuj sie my wszystkie i tak powinnysmy dostac medal za cierpliwosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu i tak trzymam kciuki jak teraz sie nie udalo to moze w wasz wielki dzien dowiesz sie z samego rana ze bedziesz mamusia.glowka do gory nie zalamuj sie my wszystkie i tak powinnysmy dostac medal za cierpliwosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu i tak trzymam kciuki jak teraz sie nie udalo to moze w wasz wielki dzien dowiesz sie z samego rana ze bedziesz mamusia.glowka do gory nie zalamuj sie my wszystkie i tak powinnysmy dostac medal za cierpliwosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martusia za wsparcie, bardzo mi tego brakowało...Jak rano zrobiłam test i wyszedł jak wyszedł i nikogo nie było na naszym forum to myślałam, że się rozpłaczę...Jeszcze się łudzę, że może za wcześnie sprawdziłam bo na razie objawów @ brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaczekaj jeszcze troche i wtedy zrob test a moze staniesz sie najszczesliwsza kobieta na ziemi,bo okaze sie ze fasolka zakielkowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz Martusia?? To poczekam jeszcze 2-3 dni, chyba, że do tego czasu samo się wyjaśni...Dziś zamówiłam z netu 20 testów owu i 5 ciążowych, owu od tego samego sprzedawcy co wcześniej bo się sprawdzają, jestem zadowolona a ciążowe pierwszy raz, tak to kupowałam w aptece... Trzymaj za mnie kciuki razem z dziewczynami, naprawdę byłabym najszczęśliwsza na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pod wieczór lekko zaczął mnie kłóć lewy jajnik - myślisz że to na @ czy to jakaś dobra oznaka?? Dziewczyny co mają już maleństwa, powiedzcie jak to u Was wyglądało?? Miałyście jakieś konkretne objawy zaciążenia na samym początku czy nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU... wiesz nie wiem kiedy miałaś przywitać @, ale u niektórych dziewczyn nawet kilka dni po opóźnieniu @ pojawia się dopiero II delikatna kreseczka tyle co widoczna, a dopiero po kilku kolejnych dniach gruba, poczytaj na forum o tym trochę jest, pojawiła się II krecha u dziewczyn, które już straciły nadzieję, dlatego póki @-piszona brak zawsze jest nadzieja :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma, bardzo dziękuję za pociechę i nadzieję :) I witam Cię serdecznie :) Pozostaje mi tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest czekaj i badz dobrej mysli:-)trzymam mocno kciuki.a jajnik z tego co slyszalam tu i owdzie to podobno pobolewa i podbrzusze tez,ponoc mozna ten objaw pomylic z @ale narazie jestes na dobrej drodze bo @ sie nie pojawia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam wielkiego dola... wlasnie wrocilismy ze chrzcin malutkiej siostrzenicy męza... no i jak nosiłam malutkoą to oczywiście nie obeszło się bez docinek.. noś nos i baw to moze sie zapatrzysz w koncu... k...urde przeciez akurat Oni wiedzą jaką jest nasza sytuacja.. i ze nie jest łatwo a jeszcze dobijają takimi słowami.. oddałam malenstwo i sie rozryczałam... i już było po imprezie.... przynajmniej dla mnie ... za to pojechaliśmy na 95 urodzinki mojej babci ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, okres mam regularnie, zawsze 28 dniowe cykle, teraz powinien mi się @ przyspieszyć, przypuszczam, że przez castagnusa. 1 dc miałam 4 maja, czyli 1 czerwca powinien być kolejny @ i owulka wg kalendarzyka powinna wypaść 18 maja natomiast testy owu pokazały mi przypuszczalną owulkę 14 maja, czyli 5 dni wcześniej. Więc jeśli licząc ok. 14 dni po owulce to @ powinnam dostać 27-28-29 maj stąd dziś zrobiłam rano test, ale teraz zacząć lekko kłóć lewy jajnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Justa to miałaś przerąbaną imprezę...ale potem na szczęście zmiana klimatu ;) Nieznajoma, a Ty też bierzesz castagnusa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to jest ogromna nadzieja, a Twój jajnik mam nadzieję, że jest zapowiedzią wszystkiego dobrego...bądźmy dobrej myśli trzymam kciuki ;) Czekaj cierpliwie z tym testem... :) Ja też czekam na @ termin 31.05 czuję, że w tym cyklu się nie udało, dlatego kupiłam właśnie CASTAGNUSA , i chcę zacząć brać od nowego cyklu możesz mi podpowiedzieć jak go dawkujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma, a ile ważysz?? Ja dawkuję 2 tab rano ponieważ ważę 70 kg, do 60 kg bierze się 1 tab dodatkowo łykałam wiesiołka ale on nie powodował przyrostu śluzu a u mnie z nim bardzo krucho a nawet go brak. Dziewczyny piją siemię lniane, ja też będę piła jeśli @ przyjdzie. Dodatkowo ja biorę 1 tab dziennie prenatalu classic jako witaminki, dziewczyny biorą magnez z B6 jeśli dobrze pamiętam :) a mężowi od 3 dni podaję 2 razy dziennie androvit - to poleciła dziewczyna z forum a jej polecił jej profesor ;) ale na pewno ją poznasz to Ci sama opowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do androvitu - mam nadzieję, ża Frania szybko tu zajrzysz, bo chciałam Ci powiedzieć, że mój mąż ma po nim erotyczne sny ;) dziś mi się przyznał ;) a w praktyce jeszcze nie wypróbowaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu moja waga to 47,5 kg ja też brałam wiesiołka od poprzedniego cyklu, magnez też biorę, i brałam kwas foliowy od pół roku,ale od dwóch dni biorę PHARMATON a w nim jest kwas foliowy, dlatego biorę tylko zestaw... Rozumiem, że CASTAGNUSA od pierwszego dnia cyklu mam zacząć brać... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, od 1 dnia cyklu, kuracja trwa 90 dni ciągłości, chyba, że dostaniesz jakiś skutków ubocznych w postaci dziwnego znacznego wydłużenia cyklu itp. to przerwiesz :) Zazwyczaj dziewczynom cykl się skracał :) A robiłaś jakieś badania, np. prolaktyny?? Ale malutko ważysz, aż zazdroszczę figury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najlepiej w zestawie, ja nawet 1 cykl kupiłam kurację Prenatal probaby dla "niej" i dla "niego", saszetki 15 szt więc miesięczna kuracja wyszła 240 zł a i tak nic nie wyszło z tego...więc przerzuciłam się na normalny zestaw witaminek, u mnie też jest kwas foliowy, witaminy B, żelazo i dużo dużo... czegoś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie badań nie robiłam, bo lekarz pozwolił nam się teraz dopiero starać, to nasz pierwszy cykl staranek... bo wcześniej walczyłam z nadczynnością tarczycy... dlatego moja waga jest tak niska... ;) Teraz tarczycą jest w normie od grudnia, dawki leków zmniejszone, ryzyko poronienia zmalało dlatego dostaliśmy zielone światło... :) Cykle 30 dniowe +/- 1 dzień, owulacja wg testów sprawdzana wcześniej jest książkowo... ale zastanawiam się nad castagnusem, myślę, że zaszkodzić nie powinien, a może pobudzi jajniki do lepszej pracy wiesz rocznikiem już mam swoje latka, choć duchem czuję się ciągle bardzo młodo... ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście, bardzo dobry rocznik :) Wszystkie moje przyjaciółki w tym akurat roczniku zaciążyły z pierwszą dzidzią w wieku 28-30 lat ;) ale to prywata sugestia ;) A ja akurat tarczycy nie robiłam więc chyba się skuszę ;) jak nie wypali ten cykl ;) Zrobiłam prolaktynę bo tu właśnie się dowiedziałam, że to pierwsze co należy zrobić, ona działa jak antykoncepcja jak jest za wysoka więc jakby co polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informację,co miesiąc chodzę do badania krwi na tarczycę więc zrobię od razu prolaktynę... Wtedy będę wiedziała co z castagnusem, bo rozumiem, że jeśli będzie ok to nie ma sensu brać tak... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co?? Im niższy poziom prolaktyny tym lepiej. Ja mam prolaktynę w normie ok. 350 a widełki są od 125 do 625 ale biorę już 2 cykl castagnusa bo mam nadzieję, że może jeszcze ją obniży i pomoże zajść, dużo dziewczyn tak z nim skończyło :) Poza tym to lek ziołowy więc ja jestem "za" jego zażywaniem nawet przy dobrych wynikach :) Ostatnio też pare dziewczyn, które wpisały się tylko raz na forum, powiedziały że 3 cykle brały i są w ciąży więc ja wierzę w jego "moc", tylko się nie śmiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczyny, idę spać :) Żeby już nie myśleć czy przyjdzie @ to oglądałam sobie ślubne bolerka, wiecie jakie to drogie?? Oczywiście uparłam się na koronkowe... ;) ale cóż 30 czerwca na pewno będzie upał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, śmiać się nie będę, bo ze mnie wierna zielarka od roku piję Alveo, nie wiem, czy znasz? Mi akurat bardzo pomaga, ale z ziołami tak jest pomagają tym którzy w nie wierzą, że im pomogą... ;) Kiedyś bardzo mądry człowiek powiedział mi: "Zioła trzeba pić z wiarą moje dziecko" i tak już mi zostało... :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się wielki dzień Asiu, dużo szczęścia i miłości... :) Spokojnej nocy, dzięki za wszystko :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam, znam ale drogie to prawda?? Kiedyś zamawiałam dla mamy ale sama tego nie piłam. I też wierzę, że trzeba wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, dziękuję :) Już pomału odliczam każdy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×