Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Hej.bylam w czwartek na wizycie i jest piekna fasolka....moja wyczekana. Następna wizyta 23 już u mojego dr.zobaczymy...boje się :(.... Martwię się bo brzuch boli...po tej ostatniej stracie same czarne myśli... We wtorek zaczynam 7tc. Pozdrawiam was i sle wiruski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspaniała wiadomosc.Bardzo sie ciesze.Jesli chodzi o brzuch to boli na poczatku. Ja tak miałam,pózniej minęło.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Madzia to wspaniale czułam że wszystko będzie ok:)brzuch cię boli bo macica się pewnie powiększa ale dziwne że ci nic nie wypisali.Ja dzisiaj też do lekarza na usg zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witam. Co u Ciebie Castagnusowa po wizycie? Madzia pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że wkrótce dołączymy z Castagnusową do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Haj dziewczyny a akurat trafiłam jak byłam po dniach płodnych ale usg książkowe lekarz powiedział że jestem stworzona do zachodzenia w ciąże ale nie wyklucza że mogą być problemy z jakimiś hormonami i teraz znów wizyta i może zaczną mi jakieś badania robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
Hej dziewczyny nie chce zanudzać ale minęły mi objawy ciążowe niebola mnie mocno piersi i mam mega lekkie mdłości...zalamka normalnie to koncowka 7tc wiec powinny być...ach ja się wykoncze psychicznie.w pon do dr tak się boje tam iść... Castagnusowa a mąż twój robił badania nasienia? Może pod tym kontem dawaj mu może suplementy na lepsze żołnierzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Madzia ty objawy masz książkowe ból piersi mija i zaczynają się mdłość napewno nie ma co się martwić:)daj znać po wizycie u lekarza...myślałam o jakiś wspomagaczach dla męża muszę mu coś zakupić bo co do badań to mówi że zrobi ale tam nie pojedzie tego zawieść no i nie dogadamy się chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wiesz mój mąż tez się zapierał a jednak pękł kup mu Salfazin mój mąż długo to Bral... A wiec kochane dziś byla wizyta widziałam fasolkę ma cale 1,5 cm i serduszko bije 160 uderzeń :)) cieszę się bardzo ale żeby bylo malo wrażeń to dziś przypałętała się grypa leze polamana i gorączka 39 :(( masakra nic jutro musi być lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witam. Madzia bardzo się cieszę. Dbaj o siebie i leż!!! Ja mam dziś 28dc.Chyba wszystko wróciło do normy i cykl bedzie taki jak zawsze.Ten cykl wydaje mi się jakoś inny niż ostatnie ale może ! Może mnie i Castagnusowej też w tym roku uda sie.Było by cudnie, ależ się rozmarzyłam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej!tak się cieszę Madzia że wszystko u ciebie jest ok teraz dbaj o fasoleczkę a zanim się obejrzysz będziesz już ją tuliła:) k240201 ja też mam nadzieje że w tym roku zostaniemy mamuśkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
To mój post ten wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
Dziewczyny co ram u Was ? Czemu tu tak cicho? Trzymajta kciuki bo we wt.jadę do lekarza:) Kupiłyście dziewczyny juz suplementy dla swoich Panów? Polecam Salfazin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witam.U mnie bez zmian.Ciesze sie z Twojej radości i to bardzo.Trzymam kciuki za was mocno.Moj maz ma bardzo dobre wyniki,problem jest po mojej stronie i niestety nie do przeskoczenia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaaaak
Ja staralam sie o dziecko od poczatku 2010r, castagnus zaczelam brac w listopadzie 2014, generalnie chodzilo o regulacje miesiaczki, ale miesiac od zaczecia kuracji dokladnie w wigilie zrobilam test I pozytywny ;) jestem pewna, ze To dzieki castagnusowi, bo od lata juz przestalam sie starac. Poprostu kochalismy sie z chlopakiem tak normalnie, bez mysli o dziecku ;) a tu miesiac regularnego zazywania I bum;) teraz jestem w 15 tc I jak narazie wszystko jest ok;) wiadomo, kazda kobieta jest inna, czase m sa inne powody problemu z poczeciem ale mysle ze warto sprobowac. Jest To lek ziolowy wiec napewno nie zaszkodzi a moze pomoc ;) ja akurat w 100% jestem przekonana ze To w wiekszosci jego zasluga :) pozdrawiam wszystkie panie, zycze szybkiego zajscia w upragniona ciaze I przepraszam za pisownie I ew bledy ale niestety brak polskiej klawiatury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K240201 a możesz mi kochana przybliżyć co ci jest? Leczysz się gdzies w porządnej Klinice czy u zwykłego gin.? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam Luf czli zespół niepekajacego pęchrzyka graffa. Leczyłam sie kilka miesięcy hormonalnie,miałam kilka razy podawany Pregnyl aby pecherzyki pekly ale sie nie udawało.Leczyłam sie w prywatnym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Hej dziewczyny:-) co tu dużo pisać jestem w ciąży dzisiaj Pan Dr potwierdził tylko mam przyjść za ok 3tyg bo widział tylko pęcherzyk ciążowy i powiedział że mam się nie stresować bo wszystko jest ok i tak sie czuje zero mdłości i tylko czasami brzuch mnie zaboli.Madzia a co tobie lekarz na wizycie mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Gratuluje serdecznie Castagnusowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
O jenyyy Castagnusowa gratuluje!!!!!!! Super. Ja dzis byłam na wizycie fasola ma 3.2 cm i wygląda cudnie tylko dr powiedział ze ma przepuklinę fizjologiczna ktora ma się rzekomo wchłonąć....tylko ze ja juz mysle o tym chociaż kazał się nie przejmować:( ach... Za 2tyg następna wizyta. Ja na poczatku tez miałam pusty pęcherzyk i zero mdłości ale za to brzuch mnie zaiwaniał i to porządnie może przez tyłozgięcie macicy...teraz tez zreszta pobolewa. Takze trzymam kciuki :) u mnie juz 10 tc leci czas ale póki nie dotrwam do 12 tc nie będę spokojna...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K240201 a wiesz jaka masz przyczynę Luf? Bo jakas musi być. Nie myślałaś żeby podejść do IUI ? Może to? Masz teraz przerwę w stymulacji czy masz cykle caly czas stymulowane. Może zasiegnij opinii innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Też cały czas się boję żeby nic się nie stało mąż mój żebym tak nie myślała ale niestety nie da się ta myśl jest cały czas.Mnie nie tyle brzuch co kręgosłup boli najgorzej rano ruszyć się nie mogę i mam taki apetyt że nie mogę się powstrzymać od jedzenia.Jutro mam isc po skierowanie po wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
o rany jak tu się zaczyna wszystkim pięknie układać ale sie ciesze :D castagnusowa gratulacje ogromne!!!! bedzie dobrze musi byc :) trzymam za ciebie i za madzie kciuki oby do końca no i mam nadzieje ze reszte staraczek tez juz niedlugo sie doczekaja :D . Ja ide za tydzien na cc wiec moja dzidzia bedzie na swiecie juz 26 marca :D ale sie ciesze juuuuuuuuupi :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można go brać starając się o ciąże mając okres regularny co 25 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Zrezygnowana czemu będziesz miała cc? To twoja pierwsza dzidzia? Życzę ci aby wszystko poszło dobrze i zdrowka dla dzidziusia:-) ja jak narazie super się czuję aż sama nie wierzę z synkiem jak chodziłam w ciąży to myślałam że się wykoncze do 5 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Gosciu pij lepiej zioła ja nie polecam castagnusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziola? Dzięki niemu ile kobiet zachodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Zioła bardzo dużo osób piję i udaje się poczytaj sobie o ziołach ojca sroki nr 3 np mi się udało i jak się nie mylę to madzia z tego forum tez je piła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
castagnusowa cc ponieważ ułożenie pośladkowe mam młoda sie wykręciła tyłkiem na świat :D czekaliśmy do ostatniej chwili ale juz trzeba robic cc zeby nie doszlo do porodu śn bo to niebezpieczne . życzę żeby dalej było kolorowo w twoj ciąży :D pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Oj to naprawdę tylko cc tak muszą się spieszyć żeby do porodu nie doszło i już niedługo będziesz miała w ramionach maleństwo:-) ja do porodu będę się modlić żeby bylo wszystko dobrze i za szybki poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
Ja również polecam Zioła Ojca Sroki 3 ja miałam tez cykle regularne i owulacje kiecy trzeba a pomimo to bralam ziola i w 2 cyklu zaciążyłam. Castagnusowa jak się czujesz? Doskwiera Ci cos? Bo mi megaa mdłości i dziwne zachcianki z córką tego niebylo :P We wtorek idę do ginka i na prenatalne teraz mam polowe 12tc wiec we wtorek dr już może wypowie się co do plci rak bym chciała druga córkę!!! :) I w końcu powoli pokazuje mi się brzuszek ale to tyci tyci :) Odezwe się po badaniach ale nie powiem boje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×