Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość castagnusowa
Hej:)a u mnie bez zmian w sumie w tym cyklu nie piłam ziółek nawet nie miałabym czasu o nich pamiętać,byłam u lekarza mierze temperaturkę akurat się załapałam na usg w grudniu zaraz po wizycie Pan doktor wyznaczył mi dni w których mam się starać.Teraz czekam już na @ i czuję ze jak zwykle dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_8686
Cześć wszystkim, pokrótce opowiem Wam moją historię. Mam 28 lat od kilku lat staramy się z moim M o dzidziusia. Byłam u wielu "specjalistów", żadne nie był w stanie stwierdzić gdzie leży problem. Wyniki M są dobre, moje hormony ok. Po wędrówce od lekarza do lekarza trafiłam przypadkiem do swojej obecnej gin aby zrobić badania i zapisać się na drożność. Podczas badania powiedziała, że ona na 99% jest pena gdzie leży problem, a mianowicie endometrioza. I tu się załamałam. Moja gin zapisała mnie na wizytę do szpitala i przygotowania do operacji innej opcji nie ma. Od października czekam na miejsce w szpitalu. Ostatnio dzwoniłam i Pani powiedziała mi, że nie mam co liczyć niż na pewno nie wcześni niż kwiecień 2015 albo i później. Obecnie jestem na Vissane. Dobija mnie już to czekanie.... A wczoraj to już była masakra. Dowiedziałam się, że moja siostra cioteczna najbliższa spodziewa się dzidzi. Ciesze się bardzo ale serca pęka mi na pół... Wszystkie mogą a ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
A co tu taka cisza?dziewczyny piszcie coś...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Hej właśnie zajrzałam a tu cisza gdzie się dziewczyny ukryły?kam :)u mnie bez zmian,czekam na następną wizytę u gina i oczywiście jak co miesiąc jestem pełna nadzieji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech wasi mężowie stosują promen, po tym dopiero bardzo łatwo zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
Hej Castagnusowa słuchaj na teście pojawiły mi się II kreski lykalam Ziola Ojca Sroki poleciałam w pn.do ginka (4tc) i ciąży nie widział niestety...:(( Powiedzial ze jest powiększony prawy jajnik (i caly czas mnie ciągnie) i prawdopodobnie to ciąża pozamaciczna...:(:(:( Jestem załamana dlaczego mnie to spotyka Malo wycierpialam?pierw poronienie pozniej 1,5 roku staran i teraz takie cudo?tak się boje o dalsze losy... Wczoraj robiłam betę i wyszla 94,6 jutro lecę znów zobaczyć czy przyrasta prawidłowo a w czwartek idę z powrotem do ginka.i sie okaże Dr chce mi jak najszybciej dać zastrzyk w ten właśnie jajnik tzn usunąć ciążę ale przecież z tego co czyta na necie to nawet w 6tc może pojawić sie dopiero pęcherz... Jestem w kropce w wielkiej kropce bo dr mówi ze nie ma co czekać póki nie jest za późno.bo później będzie trzeba usunąć jajowód ...i bądź ty mądry. K...mac! Co tu robić zyc mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
madzia leć do innego lekarza niech potwierdzi tą diagnozę lub nie ja nigdy nie ufam jednemu lekarzowi takie jest moje zdanie,nie przejmuj się wszystko będzie dobrze wierze w to.Daj znać co i jak kochana?ja w pon do ginekologa idę ale napewno się nic nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
madzia nie dawaj sie tak szybko pozbyc moja kolezanka miala taka sytuacje przeplakala tydzien juz miala skierowanie na usuniecie i poszla do innego lekarza i teraz ma czteroletnia córeczke :) moze u ciebie bedzie tak samo (oby!) trzymam kciuki i trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Idz do innego lekarza, musisz to skonsultować z innym ginekologiem.Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Madzia i jak tam poszłaś do innego lekarza?cały czas o tobie myślę żeby wszystko było dobrze lekarze też bywają omylni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
Hej dziewczyny. Zrobiłam. W poniedziałek. Betę 2030 i fasolka się znalazła w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam i urwalo tekst. Biorę duphaston 2x1 torbiel mam ale się zmniejsza no ale brzuch mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ze trzymałyście kciuki.kochane jesteście.... Ja jeszcze się nie potrafię. Cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Kochana mnie tak bolał brzuch w ciąży i też brałam duphaston chyba do 5 mies a potem już się nic nie działo:)teraz śmiało można ci gratulować i napewno wszystko będzie dobrze:)A ja cóż lekarz po moich pomiarach temp stwierdził że ma wątpliwości czy w ogóle jest owulacja i kazał mi przyjechać na usg w 11dc i żeby jeszcze było tego mało dostałam @ po 24 dniach poprostu załamka,po grudniowej przerwie pije ziólka zaczełam 2 cykl i zobaczymy co na usg wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pije juz ziolek.Dobrze sie po nich czułam, ale skróciły mi cykle.Teraz w dwóch ostatnich cyklach okres dostałam w 27dniu.Nigdy tak nie miałam.Czekam az mi sie unormuje.Trzymam za was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Ja po ziółkach po ziółkach przeważnie mam długie takie jakie powinny być ale w tym mies też dostałam po 24 dniach ale piję dalej a w czwartek idę na usg może będę coś więcej wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziwczyny ja po zrobionych wynikach dowiedzialam sie ze mam zle wyniki z prolaktyny dostalam Castagnus 2xdziennie a do tego zaczelam lykac wiesiolek i odpuscilam bo wiedzialam ze min 3 m-c nim sie moze prolaktyna unormuje a tu po miesiacu lykania tab. okazalo sie ze jestem w ciazy :) a i do tego dostalam tez wtedy tzw. pasek św.Dominika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
madzia ból brzucha to nic strasznego mnie dość długo pobolewał czasami jak na @ ale podobno to normalne :D i juz mi nie wiele do porodu zostalo :D jeszcze miesiac i bede miec upragnione maleństwo :D i powiem ci ze ja do tej pory nie moge w to uwierzyc ze wkoncu sie udalo :) życzę tego wszystkim staraczkom :) a ty daj znac jak tam po wizycie pozdrawiam wszystkie tu jeszcze zagladajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
Jadę w czwartek do dr wiec się okaże czy jest zarodek jesli nie to chyba umrę!!! Psychicznie nie daje rady.jade teraz do innego ginekolog bo się do 23 nie doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziekuje ze choc wy wierzycie w fasolkę w ktora ja niestety juz wiary nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,znalazłam moją wypowiedź z przed kilku lat z pierwszej strony.Pisałam o problemie zajścia w drugą ciążę.Zaczęłam wówczas zażywać castangus i wiesiołek.Owocem kuracji jest dziś mój 4 letni synek!Życzę wszystkim starającym się wytrwałości i upragnionej fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to możliwe że castagnus wpływa jakoś na pęcherz i nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Madzia trzymaj się nie trać nadzieja bo nadzieja umiera ostatnia wierze że wszystko będzie dobrze i ty też musisz w to wierzyć:)jestem z tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze Wam. Ja bralam 3 cykle i w ciaze nie zaszlam, poza tym ze nie mialam typowych obiawow przedmiesiaczkowych (nic nie bolalo, cycki nie urosly, az myslalam ze to ciaza tak wyglada), ale jak juz @ przyszla to bolalo jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletka2016
Witam! Mam na sprzedaż 3 opakowania po 30 tab. za 30 zł. Ważne do 2016r. Nie potrzebuje bo byłam u lekarza i zapisał mi silniejsze leki na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Madzia i co po wizycie u lekarza? Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×