Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość 26zrezygnowana26
o jeju gaba to się cieszę razem z tobą i trzymam kciuki żeby się udało do końca:) mam nadzieje że i ja się wkońcu doczekam tych dwóch kreseczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Nawet nie wiesz ile mi sprawiłas radosci ta wiadomoscia. Ciesze sie ogromnie-super. Wszystko bedzie dobrze. Odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę wiecie co... nie mogę jeszcze w to uwierzyć.. a zaczeęło się od tego że dostałam jakiegoś uczulenia... pieką mnie uszy, twarz, wysypka na rękach i całym ciele... Poszłam do rodzinnego a ten mi loratadyne przypisał... No ale że nie można tego przyjmować w ciąży to musiałam zrobić drugi test bo tak przyszło mi do głowy że może za wcześnie tamten jednak zrobiłam. No i zrobiłam test w domu patrze jakby dwie.. ale nie wyraźne.. dzwonie do męża muwie jak jest i że idę do apteki po drugi bo ten jakiś niewyraźny no a ten drugi to już perfekto :) porządne dwie krechy :) dzwoniłam do ginka mojego kazał wapno pić i INOFEM już odstawić teraz mam brać Femibion 1. Tak więc jak się u mnie wszystko ładnie utrzyma to sprzedam Inofem troszkę taniej bo po co mi... Niech pomoże komuś innemu :) Więc tak kochane po pierwsze to się nie nakręcać po drugie robić badania i iść do fachowca. no i monitoring! Inofem brałam 2x1 dziennie i chyba na początku cyklu wiesiołek bo mi troszkę go zostało ale już nie pamiętam... Pozdrawiam i jak coś to jestem do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak k2402... brałam Inofem cały czas. Od trzeciego dnia poprzedniego cyklu, ten był drugi zostały mi ponad 2 pudełka Inofemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny mogę dołączyć ? mam juz kupiony castangus . Opowiem troszke o sobie . Urodziłam w grudniu martwą córeczke , od lutego staram się o dziecko i nic .. dodam że dalej wycieka mi z piersi troszkę mleka wiec pewnie mam podwyższoną prolaktyne , bralam na to bromergon ale lakarz juz wiecej mi nie przepisze , teraz będę robić badania i zobacze co dalej , Eh nie mam już sily czekac na te dwie kreski .. tak podtrzebuje tego dziecka , tak tęsknie , mam wszystkie rzeczy juz eh .. DZIEWCZYNY POWIEDZCIE W KTÓRYCH DNIACH CYKLU MAM ZACZĄĆ BRAĆ CASTANGUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia883
Hej Gaba kochana co za wieści??? Jak ty to zrobilas, albo jak to zrobiliście ze się udalo ? hehe ;0 Super, przeslij mi troche wiruskow...mam nadzieje ze mi ten Inofolic tez pomoże :) to teraz duzo odpoczywaj, dbaj o siebie bo te 9 miesiecy zleci jak z bicza strzelił :)))) ale sie ciesze super!!!!!! karolcia15031 sluchaj kochana przykro mi ze cie to spotkalo, ja tez jestem po poronieniu w sierpniu tamtego roku ale u mnie to bylo inaczej...zreszta ...niewazne. pamietaj kochana ze my kobiety jestesmy twarde!!!!i damy rade, uda sie napewno i Tobie i mnie i innym staraczkom...takze glowa do gory, bierz castagnus jest m.in na zbicie prolaktyny zaczyna sie go brac od piewszego dnia cyklu, nie inaczej bo ja kiedy wzielam od 7 dnia cyklu i @ sie rozregulowal... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
tylko ze ja okres mam jak w zegarku bo biore do tego luteine . a powiedzcie mi tylko czy brac go na okrągło czy do owu? dzieki kochana za słowa otuchy ja to juz nie mam nadziei na ciaze juz mysle ze chyba bezpłodna jestem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witam. Castagnus bierze sie od 1ego dnia cyklu caly czas przez 3 cykle. Ja bralam go chociaz mam regularne miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaba1987 Karolcia przykro mi bardzo... a w którym mc ciąży urodziłaś? Zapomniałam o jeszcze jednym szczególe... używałam żelu w czasie stosunku który niby przyspiesza plemniki. nazywa się Conceive Plus może to on pomógł? Ale cena jest straszna mąż mnie klął za to bo kosztował z 70 zł! Karolcia musisz spróbować przestać o tym myśleć zdjąć to trochę z głowy... Wiem że ciężko ale uwierz mi że się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
Gaba a opisz mi jak sie czulas przed @???? Piersi bolaly,brzuch?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina92
Witajcie:) Czytam to forum od dłuższego czasu i postanowiłam dołączyć. Castagnus biorę od 4 dni, przepisał mi go gin na wyregulowanie cykli. W ciąży byłam już dwa razy- pierwsza obumarła w 3 miesiącu (czerwiec 2012) a druga pozamaciczna (październik 2012). Teraz zastanawiamy się nad dalszymi próbami, ale mam obawy... Boje się, że znowu się nie uda. Lekarka wspominała żebym przed staraniami zrobiła HSG, ale boje się tego badania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaba1987 Madzia teraz ci chodzi przed planowaną co je nie dostałam? No czułam się jak przed @ jak nadal się tak czuję, brzuch mnie pobolewa raz na jakiś czas, tak jak przed @ taki skurcz macicy trochę no i poza tym to piersi mi napuchły trochę, ale tak tydzień przed @ to miałam taki nastrój że męża mało nie zatłukłam o brudną podłogę po czym siadłam i się rozpłakałam :) poza tym to raczej nic szczególnego... Ewelina to przykre co się u ciebie wydarzyło... mam nadzieję że już więcej cię takie nieprzyjemności nie spotkają i zresztę żadną z nas... Zobaczysz tobie też się uda :) Bierz castagnusek wielu pomógł więc może i tobie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
kochana ja urodziłam w 36 / 37 tygodniu byłam dwa tyg przed planowaną cestarką a musialam urodzic i tak naturalnie .. dzięki dziewczyny za odpowiedz i słowa wsparcia . Może castangus trochę pomoże i obniży mi tą prolaktynę bo to na sto procent ona przeszkadza w zaciążeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaba1987 W końcu mogę sobie częściej posiedzieć na wątku, bo obiecałam sobie że nie będę tu siedzieć czytać tego i się żalić bo to mi wcale nie pomaga. Teraz jak zaszłam to mogę zaglądać tu częściej :) Karolcia mi gin powiedział że prolaktyny teraz już się tak nie bierze pod uwagę jak kiedyś, jak jest troszkę podwyższona to nie szkodzi. Ja miałam tak na krawędzi trochę wysoką ale jeszcze w widełkach. Postaraj się nie myśleć, kup sobie witaminy, jak byłas w ciąży to może to był ogromny wysiłek dla twojego organizmu i teraz masz probemy, nie denerwuj się i zajmij czymś innym nie rozpamiętuj i nawet o tym nie myśl. Kochaj się dzień przed owulacją tak mi gin powiedział, a zobaczysz samo przyjdzie. Trzymam za ciebie kciuki i za was staraczki też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Ciesze sie Twoja radoscia Gaba. Bole podbrzusza to normalne w pierwszych tugodniu ciazy-tez tak mialam. Odpoczywaj. Ja za kilka dni mam @. Nic mnie nie boli ,zero objawow nadchodzacego okresu. Pewnie znow sie nie udalo chodz nie mialam takiego ogromnego starania jak przez ostatnie miesiace.Poprostu bedzie to bedzie,luz i przyjemnosc. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Witam was dawno mnie nie było ale właśnie zaczełam pracowac i teraz dom,dziecko i praca.Gaba moje gratulację teraz tylko musisz odpoczywac i dbac o siebie ,na kiedy masz wizytę u lekarza?ja dalej się staram choc już nie tak bardzo bo mam pracę ale jeżeli się trafi to napewno się ucieszę:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
Cześć Dziewczyny - dołączam do grona - myslę, że będzie mi z Wami raźniej. Krótka historia. Od listopada staramy się zajść w ciążę i na razie brak efektów. Brałam przez 2 cykle 1/2 tabl. Bromergonu wieczorem i luteinę od 14 dc. przez 12 dni. W zeszłym tygodniu odstawiłam. Ostatnio w 9 dc miałam pęcherzyk 21mm - ale niestety 27.05 dostałam okres. Moje wyniki: Prolaktyna na czczo 16,77 ng/ml. Po MCP 119,10 (norma 4,79-23,30) Testosteron 57,43 (norma 8,40-48,10) Glukoza na czoczo 88. po 1 godz. 90, po 2 godz. 92 mg/dl (norma 70-99) Insulina na czoczo 7,1, po obciążeniu 23,7 (2,6-24,9) Hormon Antymillerowski 6,6 ng/ml TSH w normie antyTPO w normie antyTG w normie toksoplazmoza IgG w normie toksoplazmoza IgM w normie Różyczka IgG wynik świadczy o przebytym zakażeniu lub skutecznym szczepieniu ochronnym CMV IgM w normie CMV IgG wynik świadczy o przebytym zakażeniu (175U/ml) Ostatnio robiłam wymaz z kanału szyjki macicy na chlamydię i jest ok. Lekarz zalecił sporo kolejnych badań i między 8-10 dc drożność jajowodów. Nie wiem czy je robić? Drożność ok 400 zł + badania 250 zł... Jest tego trochę. Mąż ma 2% prawidłowych plemników, czyli morfologia kiepska, ale urolog powiedział, że ilościowo jest dobrze, więc nie ma co się nakręcać. Nie wiem za bardzo co robić, myślicie że Castagnus od następnego cyklu to dobry pomsł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaba gościu Castagnus nie zaszkodzi, ale wydaje mi się że nie pomoże.. Powiem ci że twój facet ma trochę kiepski wynik... mój miał czterdzieśc***arę prawidlowych i gin. narzekał... Drożność robi się kiedy miało się przebyte jakieś choroby typu zapalenie jajników. Castagnusowa w piątek mam na 18.40 wizytę odezwę się jak będę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
A cos dla faceta polecacie na lepsze plemniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Hej. Nie wiem co na plemniki,moj maz ma ok. Gaba co u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaba 1987 Byłam u gina potwierdził ciążę na usg. :) kazał brać magnez + B6 na skurcze bo nie ukrywam trochę mam jak przed miesiączką. i tyle... za dwa tygodnie mam kolejną wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety. Od grudniu staram sie z mezem o dziecko. Od 3 miesiecy przyjmuje wiesiolek, kwas foliowy. Od miesiaca castagnus. Okres mialam regularny co 29 dni. Przed okresem zawsze czuje bol nog i piersi. Dzisiaj jest 30 dzien, okresu nie ma, test negatywny. Bol nog jest ale mniejszy, piersi nabrzmiale, bol jajnika. Boje sie ze rozregulowalam sobie okres. Za tydzien wybieram sie do endokrynologa. Czy mialyscie podobny problem z casta.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
U mnie nic nie zmienił. Okres był tak jak przed zażywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprawę jakości nasienia polecam SALFAZIN, bardzo przystępna cena i działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczkaaaa
dziewczyny, moja ginka powiedziała, ze niedobór w organiźmie witaminy D jest przyczyną niemozności zajścia w ciazę lub jej utraty w pierwszym trymestrze. Suplementację ( na receptę), moze zlecic lekarz pierwszego kontaktu, warto sie przebadac i pod tym kątem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrisss88
Ja stosowałam Inofolic, polecam po 6 miesięcznej kuracji udało mi się zajść w ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachęciłyście mnie do spróbowania tej kuracji więc dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny nie wiem co mam robić , tsh mam dobre , usg tarczycy tez , ale prolaktyna 36,17 a po obciążeniu 360 .. wiec podwyższona jedna i druga, lekarka nie chce mi przepisać bromergonu , a pokarm jeszcze troszke mam , wczesniej bralam juz bromergon zaraz po porodzie i potrme troche jeszcze . Nie wiem czy castangus i ziola ojca sroki nr. 3 i luteina mi wogole pomogą .. dziwi mnie to ze juz druga lekarka nie chce przepisac bromergonu w mojej sytuacji .. niby powoduje wieszą depresje itd.. ja juz nwrzucilam na luz a tu dalej nic nawet owu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Hej.W czwartek mialam owulacje, od soboty pobolewa mnie podbrzusze na zmiane z jajnikiem. Dzis 20 dc i bol nadal jest taki jak na okres - wziełam nawet nospe. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×