Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Georgia

Szukam faceta w internecie, pomóżcie wybrać

Polecane posty

Georgia-to zapros kilka koleżanek do domu i przed monitorem kompa się z nimi podziel swoimi "wątpliwościami", a nie tu. To nie fear w stosunku do tych mężczyzn i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Georgia-po prostu czasem pomyśl, zanim coś zrobisz... I jeszcze jedno-przyszło Ci do głowy,że ktoś może się oburzyć tak, jak ja i...wysłać tym facetom linka do tej strony..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tu jednak dokonuje się jakieś dziwne zestawienie, jak byś się czuła widząc swoje zdjęcie z komentarzem obcych Ci osób" hehe no tu marsz racje :) "To nie fear w stosunku do tych mężczyzn " chyba FAIR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-a-c-i-o
Nie no nie przesadzajmy. Gdybym to ja byl jednym z tych facetow to na pewno bym sie nie obrazil, a juz na pewno bym sie nie obrazil gdybym byl facetem z linka nr 3 :) Tylko ze mnie co innego smieszy. Ze kobieta, pewnie w wieku zblizonym do tych facetow szuka porady tego typu w internecie. Dziwne czasy nastaly, niedlugo kobiety beda na godzine przed seksem z facetem wchodzic na forum i pytac w jakiej pozycji najlepiej to robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko ze mnie co innego smieszy. Ze kobieta, pewnie w wieku zblizonym do tych facetow szuka porady tego typu w internecie" bo kafeteria to taka smieszna rozrywka jest :D malo topow powaznych jest na moje oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
nr 1- jakis smutny, depresyjny(pewnie bedzie ciągle smęcił..) i jak ktos zauwazyl pije:P nr 2 - wydaje sie ciekawy, choc kojarzy mi sie z punkiem :P nr 3 - napewno bardzo wesoly, pozytywny choc najmniej urodziwy nr 4 - jakis wojskowy chyba:o rowniez nie mam co do niego dobrych odczuc wiec pan nr 2 lub 3 :) a jak ktos powiedzial "badaj twarze, nie sluchaj tego co mowia usta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
W zasadzie każdy z nich jest podejrzany ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w zasadzie to wszystko jest w necie podejrzane:O ale to zdanie pana 3 \'\'długie spacery, poranną kawę z mlekiem, pić wino przy świecach, głęboko spoglądać w kobiece oczy, wychodzić z klubu nad ranem i późno wstawać\'\' zaważyło że mi nie pasuje.... hehehe ale to nie ja wybieram:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowa kornelia
pan nr 2, 3 i 4 :) 4 - bo ma ładny głos, z profilu wygląda na małomównego 3 - bo dużo o sobie romantycznego napisał, choć może być taki nijaki 2 - zwyczajny, normalny na plus, sympatyczny po namyśleniu - pan nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
"No w zasadzie to wszystko jest w necie podejrzane " właśnie , teraz i ja wiem ....;) Ja tam nie czytałam tych opisów, bo napisać można wszystko:P Nawet koleś bez zupełnej autoprezencji może się okazać ćwokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
otóż to, precz ze wszystkimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×