Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniulka123

16lat i możliwa ciąża?

Polecane posty

Gość dlugo stosowałam
na 100 % jesteś w ciazy zrob juz dzis test zobaczysz ze juz teraz wyjdzie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz duzo bialego sluzu i bol w podbrzuszku to na 100% masz jajeczkowanie, u mnie bylo tak samo! i tez w tych dniach. I moja Martynka urodzila sie w sierpniu tego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to zncayz że możesz być
w ciązy, chociaż nie musisz. Kurwa, co ty robiłas na lekcjach biologii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 16 lat i bym sie chyba zabiła jak bym była w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzr
zrób test, idź do lekarza i przestań w kołko zadawać pytanie 'czy moge być w ciazy' bo juz niejedna osoba napisala ze MOZESZ a co do mowienia chlopakowi to jasne ze mow przeciez to wasz problem a nie tylko twoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę jednej kreski na teście i tego aby twój chłopak bez względu na wynik stanął na wysokości zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka - pocieszę cię
ok. 50 % ciąż jest samoistnie poranianych jeszcze przed lub w okolicach pierwszej miesiączki po zapłodnieniu - czyli kobieta nawet nie wie, że była w ciązy, to zupełnie normalne więc masz już ok 50% szansy, że nie będziesz do tego dochodzą jakieś procenty mogące wynikać z przesuniecia owulacji, co wcale nie zdarza się tak rzadko dodatkowo jakieś procenty, wynikacjące z tego z tego, że czyjś organizm jest osłabiony pod względem płodności - może facet pali, pije, niezdrowo je i ma gorszą jakość plemników ? To może powodować problemy z zajściem w ciążę I ewentualny, ostatni procent - przeciez któreś z was może być nawet bezpłodne (czego nie życzę rzecz jasna) więc wszelkie mędralińskie które wysuwają 100% i 90kilkuprocentowe szanse, robią to zwyczajnie złośliwie albo naprawde mają tak małą świadomość mechanizmu zapłodnienia swoją drogą jesteś niepoważna nie stosując antykoncepcji - w tym wieku przy świadomości dni płodnych Nie życzę Ci ciąży, ale spora dawka strachu była Ci należna, może nauczysz się myśleć na przyszłość - chociaż wątpię, jeśli teraz będziesz miała szczęscie, pewnie będziesz na nim jechać jeszcze długo...aż do niechcianej ciąży :O przykazanie pierwsze - Myśl, przykazanie drugie - Głową pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz musiała ale dasz sobie radę mam nadzieję że chłopak będzie cię wspierał Jak i dziadkowie tego maleństwa Wszystkiego dobrego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejuski
zrob test dziewczyno! bol jak na okres gesty sluz moze wskazywac ciaze trzeba bylo myslec glowa a nie dupa sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ale to byl twoj pierwszy raz? W ogole nie potrafie pojac jak mozna sie nie zabezpieczyc? Bylas pijana? Ten twoj 20-latek jest jakis totalnie nieodpowiedzialny, to nie wrozy dobrze na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie był mój pierwszy raz. to ja jestem nie odpowiedzialna. trzeba ponosić konsekwencje za swoje czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mi powiedzieć czy nawet przez chwilę nie pomyślałaś o tym, że brak zabezpieczenia może się skończyć ciążą ?? czasem mi się wydawało, że za dużo jest wszędzie już tego gadania o zabezpieczeniach itp... ale jak widać to nie :/ ale i tak jest mi Cię żal... może Twoi rodzice powinni poświęcić czas na rozmowę na ten temat z Tobą, a tego nie zrobili... więc może też poczują się do winy i pomogą ;> tak czy siak, trzymam kciuki żeby to jednak ciąża nie była :)!! wiem, że dzidziuś to duże szczęście, ale teraz to troszkę za wcześnie... jeśli jednak okaże się, że to ciąża to mogę tylko powiedzieć POWODZENIA! na pewno radę sobie dasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysekkkk
aniulka skoro boli Cie podbrzusze 10 listopada a okres mialas 26.10 to z pewnoscia dzisiaj jest owulacja. Nie jestes raczej w ciąży, ale na przyszłość sie zabezpieczaj bo predzej czy pozniej to się skonczy ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukatttt
milagrossss ..."Będziesz musiała ale dasz sobie radę mam nadzieję że chłopak będzie cię wspierał Jak i dziadkowie tego maleństwa ..." Nie daj ..... mie taką w domu. A co rodzice kazali im dawa. Przestańcie chwalic te gówniary za to, ze się seksują, bo niedługo to każda 16 będzie w ciąży. Zgroza, co te gówniary wyczyniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacje miałam 8listopada bo miałam plamienie owulacyjne. a dziś mnie boli podbrzusze tak jak przed okresem i piersi też bolą. nie wiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwjdfkA
BOŻE TO PROWOKACJA !! LUDZIE HAHAHA NAIWNI ,CZY COOOOO!!! ja to dziecko znam !! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwjdfkA
jestes! ;] ja tez mam 16lat,ale gówniaro nie zachowuje sie jak ty..idz popłakac mamusi jaka to głupia jestes :) taa wciska ścieme,ze kurde w ciązy buahaa chcialabys żałosna kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, przecież Ty jesteś już dorosła ! dziewczyno, sex nie oznacza bycia dorosłą ;):P a uprawianie do bez zabezpieczenia temu tym bardziej przeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×