Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość anonimowy były sprzedawca
no no WARSZ, tym razem pudło ale jesteś czujna - tak trzymać - z takimi zdolnościami byłabyś super agentem - może do nas wstąpisz? powołaj się na mnie, z poważaniem Agent TOMEK CBA ale wcześniej zajrzyj może na strony synerona np. http://international.syneron.com/treatments/fractional-non-ablative-skin-treatment "Fractional Skin Treatment with Matrix IR™ A New Revolution in Fractional Aesthetics Offer your patients the Ultimate Non-Ablative Fractional Solution Only the Matrix IR™ elōs™ fractional applicator combines Fractional Optical Energy with Bi-Polar Radio Frequency (RF) to produce deep dermal heating to effectively treat wrinkles. Powered by elōs Technology, Matrix IR Fractional Treatment delivers industry-leading results that your patients will love." zwróć uwagę na --> produce deep dermal heating to effectively treat wrinkles - wrinkles to są zmarszczki - nic tu nie ma o bliznach a może http://www.trinitiskin.com/about-triniti/what - polecam to są strony synerona dla pacjentów - jasne i czytelne a tu konkretnie jest napisane co to jest trinity " 1. FotoFacial RF® Color Correction improves spider veins, age spots, uneven skin tone and sun-damaged skin. 2. Refirme™ Skin Tightening via wrinkle reduction targets tellale signs of aging, including: jowl and neck laxity, sagginess under the eyes, saggy brow lines, and nasolabial folds. 3. Matrix IR™ Fractional for Wrinkles resolves moderate wrinkles and skin texture becomes smoother." popatrz prosze na punkt 3 - tak w dosłownym sensie to mówi on o wygładzeniu skóry poprzez rozwiązanie problemu zmarszczek - znowu nie ma nic o bliznach, wymianie naskórka i innych dobrodziejstwach, które w mniejszym lub większym stopniu dają zabiegi typu fractional JA ROZUMIEM, ŻE JAK PRODUCENT PISZE ŻE JEGO URZĄDZENIE COŚ ROBI TO MOŻNA WĄTPIĆ CZY ROBI- ALE JAK NIE PISZE ŻE ROBI TO NIE ROBI (CHYBA ŻE SĄ TO NIEPOŻĄDANE SKUTKI UBOCZNE) no i jeszcze jeden adres http://international.syneron.com/treatments/sublative-rejuvenation - tak w połowie strony "Available as an Upgrade or Standalone System The Syneron e-Series systems are the first to offer the revolutionary Sublative Rejuvenation treatment. The application is available as an upgrade to the eMax™, eLaser™ and eLight™ aesthetic systems, so you have a low-cost option for adding this high-demand treatment to your practice. Sublative Rejuvenation is also available in the sleek, compact, table-top eMatrix™ system, giving you a portable option to use within or between practice locations." JAKBY EMATRIX BYŁ "ZABAWKĄ" DLA TYCH KTÓRYCH NIE STAĆ NA LASER TO PO CO SYNERON ZROBIŁ UPGREADE DLA TYCH, KTÓRZY LASER JUŻ MAJĄ ??? JEŻELI JEST "ZABAWKĄ" DLA KOSMETYCZEK TO DLACZEGO NIE JEST W ZAKŁADCE "NON MEDICAL" ??? - NON MEDICAL TO OLBRZYMI RYNEK, NO KTÓRYM ŻADNEGO FRAXELA JESZCZE NIE MA - TAM ZROBILIBY LEPSZY BIZNES!!! EMATRIX MOŻE JEST ŚWIETNY A MOŻE WCALE NIE (ja osobiście wierze w synerona) ALE JEST TO PIERWSZE URZĄDZENIE SYNERONA BĘDĄCE KONKURENCJĄ DLA ORYGINALNEGO FRAXELA I NA PEWNO NIE JEST TO "ZABAWKA" na koniec linki do opisów ematrixa - - strony dla pacjentów - http://www.matrixskin.com/why-sublative-rejuvenation - i dla użytkowników - http://international.syneron.com/treatments/sublative-rejuvenation - to fajne bo syneron pokazuje na czym polegają zabiegi typu tractional - jest dziurkowanie! no to tyle - jakby co to może jeszcze jutro lub pojutrze zajrzę - weekend wolne a od poniedziałku nowa praca, nowa branża i na zabawy przed pecetem nie będzie czasu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Celesty chce usunac bardzo maly pieprzyk na brodzie, a w zasadzie dwa a na jednym rosna male wloski, najpierw byl jeden a potem jak zaczelam go wyrywc zaczelo ich wiecej rosnac. Bardzo prosze o rade gdzie mozna to usunac w Warszawie, chce to zrobic solidnie i bez powiklan w dobrej klinice. Apropo mikrodermabrazji co pani polecila by dla 30 latki do nawilzania i polepszenia kondycji skory?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Celesty chce usunac bardzo maly pieprzyk na brodzie, a w zasadzie dwa a na jednym rosna male wloski, najpierw byl jeden a potem jak zaczelam go wyrywc zaczelo ich wiecej rosnac. Bardzo prosze o rade gdzie mozna to usunac w Warszawie, chce to zrobic solidnie i bez powiklan w dobrej klinice. Apropo mikrodermabrazji co pani polecila by dla 30 latki do nawilzania i polepszenia kondycji skory?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka5505
Celesto, prosze powiedz jak powinno sie pielegnowac cere ( jakich kremow uzywac , czego powinno sie unikac zarowno w kosmetykach jak i w diecie) kiedy stosuje sie zabiegi Re-FirmeST, oraz FotoFacial. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jot
Do Pani Celesty Mam 33 lata i półtora roku temu, w związku z chorobą mojej matki, zrzuciłam w stresie 9 kg w ciągu 3 miesięcy, co spowodowało wagę poniżej 47 kg. Po roku mocnych starań, wróciłam do wagi 52 kg, ale cała historia mocno odbiła się na mojej twarzy. Powstały zmarszczki wokół oczu, bardzo mocno widoczne gdy się uśmiecham, worek pod jednym z oczu zasiniony i lekko obwisły kontur u dołu twarzy. Co przykre do 30-tki nie miałam jednej zmarszczki :) W maju ubiegłego roku mialam dwa zabiegi mezoterapii igłowej - efekt był wyjątkowo ciekawy: skóra wydawała się być nieco napięta i mocno nawilżona. Teraz, w okolicach oczu i na policzkach, wygląda jak pergamin. Jest sucha i nienapięta, dodatkowo pory są mocno rozszeżone i przy załamaniu nosa pojawiło się kilka naczynek, dodatkowo bardzie widoczne są przebarwienia potrądzikowe i pogłębiły się bruzdy od nosa do ust. Dodatkowo, na brodzie, szyi oraz dolnych częściach policzków, pojawiają się bardzo grube pojedyńcze włoski, które usuwam pensetą. Badania hormonów wyszły ok. Chirurg polecił zabieg laserem fraxel. Pytanie moje do Pani, jaki powinien być to laser i czy gabinet, którego link załączyłam posiada aparature, dzięki której osiągnę efekt - chciałabym by skóra była bardziej napięta, zamknęły się pory, wygładziły zmarszczki wokół oczu (szczególnie pod) i spłyciła zmarszczka pomiędzy oczami. Czy włoski będę musiała usunąć później laserem, czy można zrobić to w trakcie jednego zabiegu usuwając lasera jakim dysponuje gabinet? http://centrumestetyki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=78&Itemid=86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena 1313
Witam. Tydzień temu zadałam pytanie-bardzo zależało mi na fachowej poradzie. Ale proszę już się nie fatygować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Heleny 1313.Tak to juz jest na tym forum,ja też nie doczekalam się odpowiedzi .Teraz już mi jest niepotrzebna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklamenkaaaaa 2
czzy ktoś z was poddał sie odmładzaniu metodą APOLLO? Właśnie dowiedziałam sie o promocji na ten zabieg i jutro sie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela1002
Do CELESTA Mam 32 lata i pojawiły się mi zmarszczki pod oczami. Skóra wygląda jakby była pognieciona. Botox nie wchodzi w grę ponieważ zmarszczki i załamania są pod oczami a nie w ich okolicach. Jakie zabiegi Pai poleca i jaka byłaby ich cena? Dodatkowo mam na skórze rozszerzone naczynka, niektóre pozamykałam ale na policzkach mam zaczerwienienia. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam sie do zrobienia elosa , ale nie wiem jaka maszynę wybrać,ematrix, estyle, elaser, emax, elight? Które działaja lepiej, a na które szkoda pieniędzy? Chodzi mi o ujędrnienie i wygładzenie niewielkich zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie odnosnie usówni
a laserowego rozstepów, czy ono jest naprawde skuteczne i trwale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewasia
Tak jak ja rozumiem p. Celestę to są procedury Renew, Refirme, eMatrix. Na stronach Synerona też można to wyczytać, więc chyba nie ważne jak się nazywa maszyna, ważne żeby była Synerona oraz odpowiednia procedura do Twojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałam, ale na innych forach wypowiadaja się osoby, które po zabiegach nie maja efektów. Przed podjeciem decyzji chciałabym wiedzieć, na której platformie zabiegi są najbardziej skuteczne.W każdym razie dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PANA..... ANONIMOWY BYŁY SPRZEDAWCA...... Czy mogłabym prosić Pana o kontakt na basia.bryzek@gmail.com. Wytłumaczę mailowo. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinetta
Pani Celesto, bardzo dużo dowiedziałam się z Pani wypowiedzi, dobrze że Pani ma chęć służyć swoją wiedzą :-). Mam pytanie, czy laser Dualis SP będzie skuteczny na zmarszczki palacza? Okolica ust to mój najslabszy punkt, nie chcę robić peelingu chemicznego, a wiekszosc dostepnych zabiegow, mimo reklam, nie działa na te zmarszczki nad górną wargą. Może Pani zna skuteczny zabieg na tę okolicę? Pozdrawiam serdecznie Panią i Bliźniaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinetta
I jeszcze jedno: jaka jest różnica między zabiegiem Exilis a UltraShape? Z opisów wygląda, że są bardzo podobne. Czy inne nazwy to tylko sprawa różnych producentów urządzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 1234
CELESTO - Po raz trzeci PROSZĘ o odpowiedź na wcześnejsze moje pytanie dotyczące zabiegów urządzeniem ZAFFIRO w celu likwidacji utraty jędrności twarzy, zmarszczek i chomików. Ile zabiegów dla 45 latki? Jestem po mezoterapii igłowej, czy mogę bez obawy zastosować Zaffiro ? Czy efekty mezoterapii nie znikną? CZY ZAFFIRO UJĘDRNI TWARZ ? Czy warto się poddać? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was miał robiony zabieg usuwania przebarwień laserem IPL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 3 in 1
Pani Celesto jestem po trzech zabiegach depilacji laserowej Elos na nogi, mam już bardzo niewiele włosków i pani, która wykonuje mi zabiegi stwierdzila, ze mam juz mniej niz 20% i , że na kolejny zabieg mam przyjsc za 16 tygodni , a nie za 8 tyg jak zwykle, chciałam zapytać czy na prawdę tak się robi przed ostatnim zabiegiem? Nie ukrywam, że wyjeżdzam i chciałabym jak najszybciej zakończyć depilację, więc co się stanie jeżeli mimo wszystko przyśpieszą ten termin i zrobię zabieg za 8 tyg? dziękuję za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RFfaleradiowe
Jaka jest skutecznosc fal radiowych, powiedzmy 5 zabiegow na pomarszczony brzuch? wyprasuje sie go? czy tez cwiczyc dodatkowo?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mi powidziec, dlaczego 8 miesiecy po zabiegu laserem frakcyjnym mam przebarwienia i miejscowo zaczerwieniona skore? co moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1948
CHCĘ ZROBIC SERIE 10 ZABIEGOW U KOSMETYCZKI URZADZENIEM RF LAVA TRON. MAM 60 LAT I NIE JESTEM PEWNA JAKI BĘDZIE EFEKT I CZY WOGÓLE BEDZIE A NIE JEST TO TANIE. CO MOGŁABY MI PORADZIC PANI CELESTA, MOZE POWINNAM ZDECYDOWAC SIE NA ZABIEG LASEROWY. CZY KTOS MOGLBY MI NAPISAC CZY MIAL TAKI ZABIEG I JAKIE SA EFEKTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklajdepowqie
do celesta- blizny potradzikowe , jestem po zabiegu dermabrazji , 2 tydzień, mam spłycone blizny o 50-60 %, po jakim okresie bede mogła poddac sie zabiegowi laserowemu, i ile zabiegow bede musiała wykonac, żeby wygładzic cere, czy jest mozlwe całkowite wygładzenie skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
DO CELESTA bardzo dziekuje za poprzednia odpowiedz.dobre rady.mam jeszcze jedno wazne pytanie.mam duze blizny potradzikowe na plecach.moja dermatolog( po wielu peelingach ktore nie przyniosly zamierzonych efektow,mocnych tca) doradzila mi laser CO2.czy mozna go zrobic na cale plecy?wiem ze jest to zabieg dosc inwazyjny ale to chyba moja ostatnia deska ratunku.boje sie jedynie powiklan.......prosze o rade bo chce go zrobic teraz zeby latem nie straszyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywo zainteresowana
Mam pytanie nie tyle do Pani Celesty, ile do osób, które zdecydowały się na zabieg fotoodmładzania. Mam niezwykle wrażliwą, zaczerwienioną skórę - od pewnego czasu noszę się z zamiarem wykonania serii zabiegów fotoodmładzania, jednak bardzo obawiam się tego, że stan mojej cery jeszcze się pogorszy. Tak niestety bywało do tej pory... decydowałam się na jakiś bezinwazyjny z założenia zabieg, a kończyło się na tym, że pojawiały się kolejne popękane naczynka, a skóra stawała się jeszcze bardziej uwrażliwiona. Czy kogoś coś takiego spotkało? Czy są osoby, które mają wrażenie, że ten zabie przyniósł im więcej złego, niż dobrego? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Z góry gorąco za każdą dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
celesia?please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z tym,że moja dziewczyna ma stare blizny na dekolcie.mogą mieć z 20 lat.miałóa robione chyba z 2 operacje jak była mała i miała smarowane mascią wtedy,ale słyszałem o laserze mosaic.tylko nie wiem ile może kosztować.wiem że całkowicie się nie usunie tych blizn od kawy ale pewnie moze bedzie lepiej wygladać.trochę wygładzi skórę na dekolcie.może akurat da się coś zrobić.słyszałem że musi być wykonane kilka zabiegów laserem mosaic żeby było widać jakieś efekty.nie jestem pewien czy użyć llaseru frakcyjnego bo czytałem że działa podobnie jak mosaić ale nie powoduje oparzeń podczas takiego zabiegu.proszę o szybką odp.czy da się coś zrobić zeby chociaż trochę mniejsze były te blizny.prosze również o ceny zabiegu laserem fraxel i laserem mosaic.gdzie są gabinety w wielkopolsce najlepiej.czy nie treba najpierw zrobić jakis zabiegów takich jak peeling kwasami.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z tym,że moja dziewczyna ma stare blizny na dekolcie.mogą mieć z 20 lat.miałóa robione chyba z 2 operacje jak była mała i miała smarowane mascią wtedy,ale słyszałem o laserze mosaic.tylko nie wiem ile może kosztować.wiem że całkowicie się nie usunie tych blizn od kawy ale pewnie moze bedzie lepiej wygladać.trochę wygładzi skórę na dekolcie.może akurat da się coś zrobić.słyszałem że musi być wykonane kilka zabiegów laserem mosaic żeby było widać jakieś efekty.nie jestem pewien czy użyć llaseru frakcyjnego bo czytałem że działa podobnie jak mosaić ale nie powoduje oparzeń podczas takiego zabiegu.proszę o szybką odp.czy da się coś zrobić zeby chociaż trochę mniejsze były te blizny.prosze również o ceny zabiegu laserem fraxel i laserem mosaic.gdzie są gabinety w wielkopolsce najlepiej.czy nie treba najpierw zrobić jakis zabiegów takich jak peeling kwasami.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×