Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

mam problem z tym,że moja dziewczyna ma stare blizny na dekolcie.mogą mieć z 20 lat.bardzo mi się podaoba .nie przeszkadzają mi tak mocno blizny na dekocie bo nie śa ąz takie złe.ale chciałbym coś zrobić żeby miała ładniejszy dekolt. miałóa robione chyba z 2 operacje jak była mała.niestety miedzy piersiami jest lekkie zgrubienie od blizny. miała smarowane jakąś mascią wtedy jak była mała.,ale za dużo nie pomogło bo nie było nawet za dużo masci do wyboru w tamtych czsach.Ale słyszałem o laserze mosaic i frakcyjnym.tylko nie wiem ile może kosztować.wiem że całkowicie się nie usunie tych blizn od kawy ale pewnie skóra na dekolcie bedzie trochę lepiej wygladać i wygładzi skóre na dekolcie.może akurat da się coś zrobić.słyszałem że musi być wykonane kilka zabiegów laserem mosaic żeby było widać jakieś efekty.nie jestem pewien czy użyć llaseru frakcyjnego bo czytałem że działa podobnie jak mosaić ale nie powoduje oparzeń podczas takiego zabiegu.proszę o szybką odp.czy da się coś zrobić zeby chociaż trochę mniejsze były te blizny.prosze również o ceny zabiegu laserem fraxel i laserem mosaic.gdzie są gabinety w wielkopolsce najlepiej.czy nie treba najpierw zrobić jakis zabiegów takich jak peeling kwasami.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miałam glęboka bliznę na nodze jak wszedl mi gwódź grubości 2,5 cm zardzewiały gdy miaŁam ok 10 lat czyli 25 lat temu.Bylam na fraxelu ale nie widzę znacznej poprawy.pani doktor mówi ze jeszcze trzaeba obserwowac.Placilam ok 500-600 zl.Zobaczymy czy to coś da.O tym drugim laserze nie sŁyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożądam informacji o laserze titan na obwisłości skóry../pani celesto, czy może Pani służyć radą...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja robię w Rybniku u lek.medyc.estet P.Katarzyny Grudzień.Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dokładnie są takie zabiegi?na jakiej ulicy?ile takich zabiegów trzeba wykonać w moim przypadku opisanym powyżej i czy wynikną z tego jakieś skutki?chociaż wygładzi blizny do tego stopnia żeby tylko troszkę było je widać?proszę o poradę również KOSMETOLOG CELESTĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu, twarz po maści sterydowej wyglądała jak plaster miodu, przeleczyłam, obecnie używam kosmetyków do cery naczyńkowej...wygląda dobrze, ale wystarczy wzrost ciśnienia krwi, gorąc i od szyi ku żuchwie do uszu- pojawia się płomień i fioletowe naczyńka, nie jest to tradycyjny rumień....moja skóra jest tak sucha w tym miejscu, że pije dosłownie krem jak gąbka.... czy laser może pomóc? zlikwiduje zmiany pod skórą? po oparzeniu sterydem? ...robić zabieg teraz czy jeszcze za wcześnie , może czas przyniesie poprawę? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pani K.Grudzień przyjmuje na ul.Kraszewskiego1A to stronka jej gabinetu http://www.liftmed.pl/ Przypuszczam ze na 1 wizycie Pani doktor odpowie na wszyskie wasze pytania.1 wizyta konsultacyjna kosztuje 80zl.Polecam:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są jakieś gabinety w wielkopolsce gdzie przeprowadza sie zabieg laserem frakcyjnym na dekolt??ile kosztuje taki zabieg i gzie dokładnie są takie gabinety.chodzi mi o adres i kontakt.i ile kosztuje 1 taki zabieg.proszę oszybką odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do Pani Celesty. Mam 20 lat i brzydką bliznę 6cm nierówną z wgłębieniami w ciemnym kolorze po krwiaku w powiększonej implantem piersi. Krwiak usunięto operacyjnie 5 dni po zabiegu powiększania. Obecnie blizna ma 7 miesięcy. Jakie zabiegi zaproponuje Pani aby blizna była przyajmniej taka jak w drugiej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARLAIN
Witam .Celesto mam pytanie do Ciebie ,zreszta jak wiekszosc, Prosze odpowiedz czy przy niedocynnosci tarczycy mozna wykonac zabieg lipo Kontur.Poniez pani ktora wykonuje zabiegi powiedziala ze przy niekorych chorobach jest zakaz wykonywania zabiegow.Dziekuje z gory za odpowiedz.Pozdrawim Karlain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W piątek idę na konsultacje do dr.Marta Raczkowska-Muraszko specjalista chirurgi plastycznej w sprawie zpłycenia rozstępów po przebytej ciąży.Koszt wizyty to 100zł.Przyjmuje ona w Klinice w Krakowie.Zabieg będzie prawdopodobnie wykonywany tym laserem: System Harmony firmy Alma Lasers to laser multiaplikacyjny i multi-technologiczny. Łączy w sobie światło UV, IPL i tradycyjnych laserów, posiada wymienialne moduły pozwalające na rezultaty w terapii od bielactwa i łuszczycy, przez fotoodmładzanie, epilację po likwidację teleangiektazji, naczyń na twarzy i nogach a nawet leczenie naczyniaków płaskich. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.Rezultat wizyty napiszę w piątek.A to stronka pani doktor. www.raczkowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym laserem mialam usuwane przebarwienie ale niestety nic nie dalo teraz zaczynam cosmelan.Oby tobie się poszczęścilo.Pewnie zabieg kosztowny co???Moim zdaniem ok 2 tys .Napisz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem już po wizycie u Pani doktor.To czego się dowiedziałam to się tym z wami podziele.Otóz 1 zabieg na obie nogi ( laser, żel który się igłą wprowadza pod skórę, i maść przeciwbólowa) to koszt 1300 zł.Pani dr powiedziała że po pierwszym zabiegu powinnam już widzieć efekty.Ilość zabiegów zależy odemnie, ale wiadomo każda skóra jest inna i inaczej reaguje.Może okazać się że już po pierwszym zabiegu będzie super, a może też być tak że będą potrzebne 3 zabiegi.Zabieg będzie trwał ok. 1 h na obie nogi.Zabiegi są wykonywane w odstępach dwu miesięcznych.Kolor tych rozstępów po zabiegu powinny mieć kolor skóry.Oczywiście o tym wszystkim mnie uprzedziła.Miejmy nadzieję że bedzie wszytko wporządku. DO CELESTY Proszę Cię napisz mi swoje zdanie na temat tego co tu napisałam.Dodam że to laser Pixel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesty Celesto, zaczęłam śledzić to forum dopiero, kiedy zrobiłam sobie laserowy zabieg na twarz laserem ENCORE nic o nim nie wiedząc i wystraszyłam się wyglądu mojej twarzy i czasu rekonwalescencji po zabiegu, który okazał się dłuższy niż oczekiwałam.Mam 42 lata i zabieg zrobiłam sobie głównie ze względu na cienką, wiotką i pomarszczoną skórę pod oczami (zaczęły mi wisieć worki), zdecydowałam się jednak na zabieg na całej twarzy, ponieważ bałam się różnicy w kolorze skóry poddanej i nie poddanej zabiegowi. Lekarz który robił zabieg powiedział, że być może konieczny będzie drugi zabieg, ale teraz już wiem, że tym laserem drugi raz nie dam sobie zrobić zabiegu. Przeczytałam na tym forum Twoją opinię ( z którą bardzo się liczę), że żeby zabiegi odniosły skutek muszą być wykonane w serii. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, skóra jeszcze się strzępi i jest zaczerwieniona, następny zabieg miałabym wykonać po miesiącu i tu pytanie do Ciebie - czy mogę drugi zabieg (i kolejne jeśli będzie taka potrzeba) wykonać Matrixem IR który polecasz i jak długo skóra się goi po takim zabiegu? Będę wdzięczna za odpowiedż, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAS
Celesto,czy jeszcze tu zaglądasz? Mam nadzieję, że nie obraziłaś się kilkoma wpisami od mniej zadowolonych? Szkoda by było, bo jestes nam bardzo potrzebna, a Twoje rady są wręcz nieocenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser na Zylaki
czy ktoras miala usuwane zylaki laserem nazywa sie optolight podobno efekty lepsze niz po operacji plastycznej ale czy to prawda.Prosze jesli macie dosw.w tej dziedzinie napiszcie,Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURS FEELBEAUTY.EU
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel2863
witajcie ; jestem po zabiegu laserem frakcyjnym re-pair i chce powiedziec wszystkim majacym watpliwosci czy sie na niego zdecydowac czy tez nie ja jestem zachwycona efektem - cera gladka przebarwienia zniknely i zmarszczki wygladzone -goraco polecam - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rejczel 2863
Napisz bardzo Cie prosze cos wiecej o tym zabiegu,Ja sie nad nim zastanawiam wiem,ze jest roznica miedzy laserem re pair a re store Ile mialas zabiegow? Czy wystarczyl tylko jeden?Ja jestem z Krakowa jesli tam robilas napisz koniecznie gdzie i ile zaplacilas,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel2863
robilam zabieg w rybniku na slasku nie wiem czy jest w twojej okolicy ja placilam 4000tys. za cala twarz ale wystarczy jeden zabieg poniewarz jest to laser nowej generacji gleboko inwazyjny i bardzo skuteczny nie wiem czy chcesz usunac blizny potradzikowe czy odmlodzic cere?jezeli jestes zainteresowana szczegolami zabiegu to chetnie ci wszystko opisze - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rejczel 2865
Dziekuje bardzo,ja nie mam blizn tylko chcialabym poprawic sobie skore na twarzy i szyi,czy mialas tez w tej cenie szyje? Jak wyglada sie po zabiegu czy szybko widac efekty?Czy skora tez sie troche napina? Czy pod samymi oczami tez wykonany jest zabieg.Bardzo Cie prosze jesli mozesz napisz jaknajwiecej,w Krakowie chyba nie maja takiego lasera wiec musze sie wybrac do tego samego gabinetu co Ty tylko jak sie nazywa?Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel2863
niestety cena jest tylko za twarz ,szyja i dekold kosztuje 3000tys.a sama szyja 2000tys.ja jestem dwa tygodnie po zabiegu nie mam juz praktycznie zadnych sladow ale najgorsze sa pierwsze trzy dni po zabiegu twarz jest cala opuchnieta ,saczy sie plyn surowiczy skora sciaga i jest bardzo sucha trzeba co 3 godz. smarowac wazelina i przemywac plynem ktory da ci pani doktor ale pozniej bedziesz zachwycona efektem wszystkie przebarwienia,piegi,nierownosci i inne defekty znikaja skora delikatna jak u niemowlaka zmarszczki wygladzone ale ponoc dopiero po 3 miesiacach kiedy skora sie calkowicie odbuduje widac ostateczny efekt odmlodzenia.wejdz sobie na strone www.liftmed.pl to jest adres tego gabinety w rybniku ul.kraszewskiego 1.pani doktor jest bardzo sympatyczna i szczera wszystko dokladnie wytlumaczy.proponuje ci zebys skontaktowala sie bezposrednio na komorke p.doktor i umowila sie od razu na zabieg po co masz z krakowa jechac dwa razy -raz na wizyte konsultacyjna i drugi raz na zabieg. goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel2863
zapomnialam jeszcze dodac ze zabieg jest dosc bolesny mimo kremu znieczulajacego ktorym posmaruja ci twarz na godz.przed zabiegiem i pod oczami tez sie robi ten zabieg -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rejczel 2863
Wielkie dzieki za dokładne informacje.Jesli chodzi o mnie to tak jak pisalam wczesniej chcialabym poprawic sobie cere nie mam blizn ani specjalnie duzych bruzd czy zmarszczek mamna policzkach naczynka drobne zmarszczki pod oczmi i kurze lapki no i zmarszczki miedzy brwiami.jak myslisz czy sie ich pozbede po tym zabiegu.Czy Ty tez ppod tym kotem szlas na zabieg.Jak czytam o tym laserze fraxel re pair to glownie wszyscy ida zeby usunac blizny.Poza tym ja mam na dekoldzie takie pionowe bruzdy czy sadzisz.ze tam tez pomoglby ten laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela1002
Ja również mam pionowe zmarszczki na dekoldzie, chodzę na laser Fraxel, jestem zadowolona z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×